Афлубін

Фармакологічна група: Гомеопатія

Класифікація: R05X

Міжнародна назва: Aflubin

Діюча речовина: Тирлич жовтий, Аконіт аптечний, Бріонія дводомна, Заліза фосфат, Молочна кислота, Спирт етиловий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

До найпопулярніших гомеопатичних засобів сьогодні обов’язково відноситься Афлубін. Це дієвий засіб, який дуже активно призначають для лікування та профілактики грипу. Не менш хороші результати Афлубін показує й в лікуванні простудних захворювань, усуваючи різні його симптоми досить швидко. Зазначений препарат не варто приймати без відома й контролю лікаря, оскільки він має деякі протипоказання й особливості застосування.

Афлубін у формі крапель

Одна з форм випуску препарату – це розчин, який можна застосовувати навіть дітям у відповідному дозуванні. Для цього в аптеках продається засіб під назвою Афлубін дитячий. Слід зазначити, що в складі представлених оральних крапель містяться такі допоміжні речовини, як етанол.

Через короткий проміжок часу після того, як пацієнт прийняв Афлубін, може настати деяке поліпшення здоров’я. Препарат усуває озноб, який часто супроводжує грип та простудні хвороби, а також призводить температуру тіла хворого в норму. Краплі зупиняють запальні процеси безпосередньо в верхніх дихальних шляхах, усувають симптоми застуди, в ролі яких зазвичай виступає кашель та гострий риніт. Крім того, цей гомеопатичний засіб здатний:

  • усунути головний біль та слабкість, які практично завжди супроводжують грип та ГРВІ;
  • значно зменшити біль, що виник в м’язах та суглобах;
  • активізувати імунітет;
  • запобігти виникненню будь-якого роду ускладнень після перенесеної хвороби;
  • зміцнити загальний, а також місцевий імунітет при розумній профілактиці.

Завдяки стимуляції препаратом синтезу інтерферону, а також клітинної ланки імунітету, він вкрай ефективний не тільки на початку того чи іншого захворювання, але й на будь-якому іншому його етапі. Саме цією здатністю Афлубін відрізняється від багатьох інших протизастудних препаратів. Знижує набряки слизових оболонок, що досягається за рахунок протизапальної дії.

Зазначений гомеопатичний засіб має відмінний подвійний механізм дії. Компоненти, які містяться в його складі, покращують загальний імунітет хворого та діють на його організм як противірусний засіб.

Афлубін у формі оральних крапель призначають не тільки для лікування грипу та застуди, а також профілактики – цей гомеопатичний засіб є дуже ефективним й при екстреній профілактиці. Йдеться про такі випадки, коли людина контактувала з хворим та ризикує захворіти.

Слід зазначити, що цей засіб призначають також при запальних та ревматичних недугах.

Інструкція по застосуванню Афлубіну

Як правило, після звернення до лікаря він призначає дозування препарату в індивідуальному порядку, спираючись на стан здоров’я хворого та його самопочуття. Однак іноді він записує на папері лише назва засобу без точних дозувань. У подібних випадках слід уважно вивчити прикладену інструкцію із застосування препарату. Можна дотримуватися таких доз Афлубін, в залежності від віку пацієнта:

Лікування грипу або застуди в перші 1-2 доби:

  • Дітям від 12 років, а також дорослим, рекомендовано приймати рівно по 10 крапель препарату 3-8 разів безпосередньо на добу. Для того щоб домогтися кращого й швидшого результату лікування цей засіб можна приймати один раз в 30 хвилин або за годину – головне, щоб загальна кількість прийомів не перевищувало 8 разів на добу.
  • Діти від 5 до 12 років. Тут можна приймати від 5 до 9 крапель препарату 3-8 разів на добу.
    Діти 2-4 роки. В цьому випадку дозування препарату зменшується до 2-4 крапель препарату, який також можна приймати від 3 до 8 разів на добу.

Подальша терапія грипу та ГРВІ (3-7 днів або до повного одужання):

  • Діти від 12 років та дорослі пацієнти. 10 крапель 3 рази на добу.
  • Діти 5-12 років. 5 крапель 3 рази на добу.
  • Діти 2-4 років. Від 2 до 4 крапель 3 рази на добу.

Планові профілактичні заходи із застосуванням Афлубін:

  • Пацієнти від 12 років та більше. Тут препарат приймають у кількості не менше 10 крапель 2 рази на добу. Курс терапії повинен тривати близько 3 тижнів.
  • Дітям у віці від 2 до 12 років слід приймати 2-9 крапель препарату 2 рази на добу протягом 3 тижнів.

Слід зазначити, що такого роду профілактику грипу та ГРВІ рекомендується проводити за 1 місяць до того, як почнеться зростання захворюваності (сезонне). За допомогою Афлубіну також рекомендується проводити планову профілактику хвороб інфекційного походження.

Екстрені профілактичні заходи після безпосереднього контакту з хворим або переохолодження:

  • Діти від 12 років та дорослі. В цьому випадку необхідно приймати також 10 крапель препарату 2 рази на день протягом перших кількох днів.
  • Діти, вік яких становить 2-12 років. Тут дозування засобу повинно становити 2-9 крапель 2 рази на добу. Екстрена профілактика пацієнтів дитячого віку також повинна тривати не менше 2-3 днів.

Препарат слід приймати в чистому вигляді, накапав необхідну його кількість безпосередньо в ложку або іншу ємність. Дітям Афлубін можна розводити у воді (в ложці). Афлубін буде діяти більш ефективно, якщо перед тим, як проковтнути його, пацієнт потримає розчин в роті.

Під час лікування грипу та застуди можна також застосовувати Афлубін безпосередньо в формі назального спрею. З його допомогою необхідно здійснювати зрошення в ніс. Спрей допоможе добре й швидко впоратися з нежиттю, які виникли під час застуди. Перед застосуванням такої форми препарату слід обов’язково проконсультуватися з фахівцем, особливо це стосується паралельного лікування за допомогою спрею та крапель.

Афлубін у формі таблеток

Таблетки – це дуже зручна лікарська форма препарату. Таблетована форма випуску Афлубін призначена тільки для дітей від 5 років. У більш ранньому віці слід використовувати засіб у формі оральних крапель.

Під час лікування дорослим, а також дітям строго від 12 років показано застосування 1 таблетки до 4 разів на день. Що стосується дітей від 5 до 12 років, то такі пацієнти повинні застосовувати половину таблетки до 4 разів на день. Курс лікування визначається станом хворого. Профілактику застудних хвороб проводять протягом 3-тижневого періоду.

Склад Афлубіну та його дозування

Склад описуваного препарату визначається його конкретною формою випуску. У розчині, призначеному для дозованого внутрішнього застосування, є тирлич жовтий, аконіт аптечний, Бріоні дводомна, фосфат заліза, молочна кислота та обов’язково спирт (як допоміжний). Розчин Афлубін випускається в різних дозуваннях – 20, 50 та 100 мл у флаконах.

Препарат в таблетованій формі містить ті ж діючі компоненти, що й розчин. В якості додаткових речовин виступають звичні для таблеток компоненти: магнію стеарат, лактоза й, звичайно, картопляний крохмаль.

Ціна Афлубіну

Афлубін не є бюджетним препаратом, оскільки його вартість досить висока. Якщо говорити більш конкретно, то ціна препарату є вищою за середню. Як відомо, це гомеопатичний засіб випускається в декількох лікарських формах, та кожна з них має свою ціну.

Якщо вивчити численні відгуки пацієнтів в інтернеті, які використовували Афлубін для позбавлення від недуг вірусного, інфекційного та запального характеру, то можна зробити висновок про високу ефективність цього препарату. Отже, його вартість повністю виправдовується відмінним терапевтичним ефектом ліків.

Придбати Афлубін можна в будь-якому аптечному пункті без надання рецепта від лікаря.

Аналоги Афлубіну

Якщо пацієнт не може придбати Афлубін через високу вартість препарату, на його думку, то в такому випадку можна звернути увагу на дієві замінники засобу. До того ж, аналоги зазначеного препарату мають більш низьку вартість без шкоди терапевтичного ефекту. Найбільш відомими замінниками Афлубіну є такі препарати:


Інгафітол.
Показаний при гострих та хронічних респіраторних хворобах, до яких обов’язково слід віднести ларингіт, бронхіт, фарингіт та ін.
Агрі. Застосовується виключно у дорослих пацієнтів безпосередньо для симптоматичного лікування грипу та ГРВІ.

Антигрипін дитячий. Даний засіб має привабливу вартість та призначається для лікування й профілактики грипу, а також інфекційних уражень дихальних шляхів. Препарат користується підвищеним попитом в розпал сезонних епідемій грипу. Завдяки тому, що Антигрипін володіє відмінною жарознижувальну дію, його дуже часто призначають в період прорізування зубів у дітей грудного віку, де препарат також перешкоджає появі судом. Іноді Антигрипін призначають навіть дорослим пацієнтам.

Антітусін. Зазначений замінник Афлубіну здатний впоратися лише з одним симптомом ГРВІ – з кашлем. Крім грипу та застуди, Антітусін призначають й при інших хворобах, які супроводжуються кашлем.

Асініс. Застосування цього засобу призначають при виникненні таких хвороб, як гострі та хронічні риносинусити (гайморит, етмодіт та ін.). Крім того, препарат ефективний й в лікуванні ринітів та ларинготрахеїтів хронічного перебігу, а також в комплексній терапії хвороб середнього вуха.

Бальзам Віто-хо. Ліки призначають для лікування запальних захворювань дихальних шляхів, при яких у хворого присутній кашель.

Біфокс. Призначається для усунення сухого безперервного кашлю. Як правило, подібний кашель супроводжує різні алергічні або інфекційні хвороби. Це стосується крупа, трахеобронхіту, фарингіту, бронхіту (як інфекційного, так й алергічного) та ін.

Анаферон. Це ефективний гомеопатичний препарат. Він добре бореться з хворобами вірусного походження, за рахунок чого нерідко призначається при лікуванні грипу та застуди. Слід зазначити, що при вірусних хворобах лікарі призначають своїм пацієнтам або Афлубін або Анаферон. Існує також дитяче дозування Анаферона, завдяки чому цей засіб можна приймати в ранньому дитячому віці.

Бронхипрет. Призначається тим пацієнтам, які зіткнулися з хворобою дихальних шляхів запального характеру. Одним з таких захворювань є гострий або ж багатьом знайомий хронічний бронхіт. До явних симптомів бронхіту слід віднести важкий мокрий кашель, з яким успішно бореться цей замінник Афлубіну.

Гамма. Препарат випускається безпосередньо у вигляді сиропу та призначається для лікування кашлю будь-якого походження. Це може бути пневмонія, бронхіальна астма, туберкульоз, ГРВІ та ін. Перевага зазначеного замінника Афлубіну полягає в його низькій вартості та постійній наявності в аптеках.


Увага!

Використання Афлубін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.