Юнідокс Солютаб

Фармакологічна група: Антибіотики

Класифікація: J01AA02

Міжнародна назва: Unidox Solutab

Діюча речовина: Доксициклін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Інфекційні хвороби завжди вимагають швидко-здійснюваної терапії. Для цього призначаються відповідні засоби, що відносяться до антибіотиків. Одним з них є Юнідокс Солютаб – доксициклін-містить діспергіруючі таблетки, що застосовуються для лікування цілого ряду інфекційно-запальних уражень. Використання цього антибіотика має починатися з прочитання інструкції та обов’язкового призначення інфекціоніста-фахівця.

Інструкція по застосуванню Юнідокс Солютаб

Пацієнти задають своїм спец-лікарям логічно-обгрунтоване запитання – від чого призначають такий славнозвісний антибактеріальний засіб, як Unidox Solutab? Будучи тетрацикліновим антибіотиком, Unidox Solutab застосовується при широкому списку хвороб інфекційного походження. Це ті інфекції, які викликаються штамами грампозитивних / грамнегативних мікроорганізмів:

 • Інфекції, що визивають запально-прогресивні ураження дихального тракту. Це стосується пневмонії, бронхітів, синуситів та інших хвороб, що відносяться до штаму Streptococcus pneumoniae.
 • Інфекційні хвороби в сечо-статевих шляхах.
 • Інфекції, що передаються статевим шляхом. Це стосується багатьох хвороб, включаючи ендоцервікальні інфекції, а також уретральні та інфекції прямої кишки. За допомогою Юнідоксу усувається уреаплазма, а також негонококовий уретрит, який викликається Ureaplasma urealyticum (T-mycoplasma). За допомогою даного антибактеріального засобу лікують м’який шанкр, венеричну та пахову гранулему. Unidox Solutab також вельми успішно виліковує від таких відомих венеричних хвороб, як гонорея та сифіліс, будучи непоганою альтернативною терапією.
 • Інфекційні ураження шкіри. Іноді за допомогою Юнідоксу прибирають прищі, якщо вони мають інфекційну природу.

Завдяки приналежності Unidox Solutab до тетрацикліну цей засіб можна застосовувати при хворобах, які є чутливими до них:

 • Офтальмологічні інфекційно-запальні ураження. Однак, інфекція, яка була викликана таким збудником, як трахома, виводиться «через раз», що можуть підтвердити численно проведені лабораторні дослідження препарату. Показати, чи вивів препарат трахомну інфекцію, здатну надати імунофлюоресцентну реакцію. Паратрахома може лікуватися не тільки поодиноко Юнідокс, але й в комплексному застосуванні з іншими антибіотиками.
 • Риккетсіозні інфекції. Це стосується плямистої лихоманки скелястих гір, групи висипного тифу, кліщової лихоманки, лихоманки Ку. Також Unidox Solutab застосовують в результативному лікуванні ендокардиту, який був викликаний збудником Coxiella.
 • Інші інфекційні ураження. Орнітоз, холера, тропічна малярія, бруцельоз, епідемічний зворотний тиф та ін.

Юнідокс Солютаб, крім вищеописаного, здатний на надання альтернативної допомоги при таких смертельних хворобах, як правець, газова гангрена та лептоспіроз. Антибіотик профілактує наступні інфекційно-небезпечні хвороби (іноді при наявності епідемій):

 • Діарея мандрівників;
 • Лептоспіроз;
 • Малярія;
 • Японська річкова лихоманка.

Перед прийомом рятувальних таблеток до уваги повинна бути взята вся нижче-зазначена інструкція із застосування засобу. Unidox – це внутрішньо-приймальні діспергіруючі таблетки, які можна приймати, незалежно від харчового прийому. Таблетку можна випити, перетворивши її в суспензію шляхом точного додавання не менше 20 грам води та розмішування. Засіб необхідно приймати задовго до попереднього дуже очікуваного повноцінного нічного сну – оскільки може настати роздратування стравоходу, а як наслідок – виразки шлункової області, буде мінімальним. Якщо у пацієнта є проблеми зі шлунком, то засіб краще приймати з дуже смачною їжею або молоком.

Дорослим зазвичай призначають при гостро-поточних інфекціях 200 мг препарату в перший профілактично-лікувальний день. Це може бути як єдино-добовий прийом, так і два прийоми, розділені на дві точно-рівні частини. Подальше лікування відбувається із застосуванням 100 мг антибіотика в день. Якщо інфекція має серйозно-важкий перебіг, то доза препарату протягом усього терапевтичного курсу повинна становити 200 мг.

Рекомендовану дозу підвищувати не варто, оскільки в противному випадку можуть виникнути множинні неприємні з імовірною чималою часткою небезпеки побічні дії доксицикліну-який містить препарат.

Стрептококові інфекційні ураження вимагають ідеально підібраного лікарем-інфекціоністом лікування не менше 10 днів – так можна попередити розвиток ревматичної лихоманки або гламерулонефріта.

У педіатрії Unidox застосовується строго від 12 років для лікування по-різному тяжких розвиваючихся інфекцій. Якщо маса тіла дитини-пацієнта становить менше 45 кг, то в перший день лікування йому варто прийняти 4,4 мг / кг маси тіла. Починаючи з другого дня, доза відразу ж скорочується рівно в два рази та становить 2,2 мг / кг маси тіла. Якщо інфекція протікає важко, то добова доза повинна становити 4,4 мг / кг маси тіла весь період лікування. Якщо маса тіла хворої дитини становить більше 45 кг, то йому варто застосовувати протиінфекційне засіб в дорослому дозуванні, але без надмірностей.

Застосовуючи Unidox від прищів, слід дотримуватися дози 50 мг / добу. протягом 6-12 тижнів разом з їжею або молоком корови або кози (козяче молоко жирніше), незалежно від того домашнє воно або з магазину-супермаркету. Терапія статево-зараженими інфекціями зазвичай триває шість-сім днів із застосуванням 100 мг препарату на добу.

Під час лікування слід знати, що Unidox та алкоголь краще не приймати паралельно / одночасно, оскільки зростає сильна небезпека прояву побічних ефектів широко-чинного антибіотика. Про взаємодію між собою ліків, включаючи антибіотичні, слід прочитати інструкцію вкладену в коробку препарату.

Ціна препарату під назвою Юнідокс Солютаб

Дізнатися вартість даного протиінфекційного засобу можна, не виходячи з власної квартири / будинку – існують так звані онлайн-аптеки. У них, як правило, є широкий список різних засобів на які вказана ціна. Тобто, щоб прицінитися до Юнідокс Солютаб, можна продивитися кілька віртуально-розташованих аптек для отримання приблизно-точної інформації про ціну препарату. А вже де купити вказаний антибіотичний протиінфекційний препарат – вирішує сам пацієнт.

У порівнянні з іншими антибактеріальними протиінфекційними засобами Unidox Solutab має не дуже високу вартість. Разом з цим, іноді виникає гостра необхідність у виборі добре-діючого аналога.

Опис Юнідокс Солютаб та його аналоги

Unidox Solutab (лат.) – це широковідомий антибактеріальний препарат, що належить окремо-створеній групі тетрацикліну. Його чинною та невід’ємною речовиною є доксициклін, гнітючий синтез білків. Саме завдяки цій здатності антибіотика здійснюється потрібна антимікробна дія. Призначається для усунення широко-наявного списку хвороб, при яких задіяні різні грампозитивні / негативні бактерії, а також мікроорганізми. Тетрацикліни добре та швидко всмоктуються в шлунку й зв’язуються з білками плазми. Вони накопичуються в печінці жовчю, а виводяться через сечовий міхур та кишечник.

Бувають випадки, коли Unidox Solutab потрібно замінити іншим антибіотиком – дешевшим, доступнішим або безпечнішим з точки зору побічних ефектів. У цьому допомагають його активно-діючі аналоги:

 • Вібраміцин Д та Докса-М. Ці замінники мають ідентично-повторювану форму випуску та склад, як і у оригіналу. Головною речовиною тут виступає той же доксициклін моногідрат. Для його отримання потрібно спеціально-призначене та дороге з точки зору бюджету медичне обладнання. Саме тому на основі доксицикліну моногідрату існує так несправедливо мало засобів. Застосовуються для лікування  широкого списку інфекційних хвороб, в точності, як й Unidox Solutab. Вартість Вібраміцину Д та Докса-М практично не відрізняється від ціни вище-заявленого оригіналу. Тому заміна одного засобу на інший буде логічно обґрунтований тільки в разі, якщо в аптеках немає Юнідоксу.
 • Більш доступні фінансово вітчизняні засоби – Бассадо, Відокцин, Доксанин, Доксілан, Тетрациклін, Доксибене та ін. На відміну від попередньо-згаданого пункту, ці антибіотики виробляються на основі доксицикліну гіклат (гідрохлорид). Гідний згадки і той факт, що переважно працює-наявна частина інших різноспрямованих ліків з префіксальною частиною «гідрохлорид» має непередбачено низьку ціну.

Ще один аналог Unidox Solutab – Доксициклін, створений також на основі гіклата. Він є практично самим привабливо дешевим антибіотиком групи тетрацикліну та випускається в дозуванні 100 мг активного компонента на таблетку. Існує така інформація, що Доксициклин та Unidox Solutab це стовідсотково-однакові препарати за одним єдиним винятком – різною вартістю, однак, вона не правдива. Крім ціни, ці схожі препарати мають наступного зразка відмінності:

 • Unidox Solutab створений на основі моногідрату, в той час, як Доксициклін – на основі гіклата. Так, у складі обох засобів є однакова концентрація діючої речовини, яка становить 100 мг, але її засвоєння відбувається по-різному. Справа в тому, що моногідрат засвоюється організмом хворого на 90-95%, а гідрохлорид – на 50-55% всього лише. При важко-поточних інфекційних хворобах лікарі невідкладно рекомендують придбати саме Unidox Solutab через високу біо-доступность, оскільки з ним хвороба вилікується значно швидше.
 • Зазначені аналоги також відрізняються й формою випуску: Unidox Solutab випускається у вигляді суспензії та диспергуючих таблеток, a Doxicikline – у формі кишково-розчинних капсул та ін’єкційного розчину. Кожна форма є по-своєму зручною під час терапії.
 • Диспергіруючі таблетки Солютаб розчиняються в кишках, там же відбувається й всмоктування їх речовин. А капсули Доксициклину розчиняються вже в шлунковій порожнині організму, а це загрожує такими неприємностями, як: спазматичні болі в животі, істотні втрати активних компонентів.
 • В результаті лікування Доксицикліном в капсулах у пацієнта часто жовтіє емаль зубів, в той час, як при терапії Unidox Solutab таке відбувається в десятки разів рідше.
 • Юнідокс – це повністю оригінальний антибіотик, що відрізняється максимально-можливим рівнем безпеки, оскільки проходить кілька очисних рівнів під час виробництва. Що стосується його згадуваного раніше аналога, то він має синтетичне походження, а також слабо-доведену ефективність та безпеку.

В цілому, застосування Doxicikline замість оригіналу можливе, однак, це не раз має бути обговорено з спец-терапевтом (або лором), який призначав Юнідокс. Також дуже до речі буде об’єктивно-сформоване зважування «за та проти».


Увага!

Використання Юнідокс Солютаб без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.