Лонгидаза

Фармакологічна група: Акушерство та гінекологія

Класифікація: V03AХ

Міжнародна назва: Longidaza

Діюча речовина: Бовгіалуронидаза азоксимер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Значна частина людей протягом всього свого життя стикаються з такими проблемами, як набряки різної етіології, а також гематоми. Це досить поширені патологічні процеси, які вимагають лікування. На даний момент аптечні мережі пропонують своїм покупцям різноманітні товари від подібної хвороби, але не всі ліки можуть допомогти. Найбільш затребуваним та результативним є медикаментозний препарат під назвою Лонгидаза. Йому властивий протеолітичний ефект. Після його використання поліпшується якість проникності тканин людського організму. Набряків на тілі стає значно менше, а гематоми поступово сходять. Переважно застосовувати даний лікарський засіб в початковому процесі перебігу патології, оскільки результат не змусить себе чекати. До всього іншого лікувальний препарат знімає запалення.

Інструкція з використання протеолітичного засобу Лонгидаза

Даний біло-жовтий медикаментозний препарат добре розчиняється в рідині.

Засіб виготовляється в двох різновидах:

 • Свічки (супозиторії по 3000 міжнародних одиниць).
 • Уколи (виробляються в формі сухого компонента в ампулах або у флаконах по 3000 міжнародних одиниць або по 1500 м/о, за допомогою якого роблять розчин для подальшої ін’єкції).

У склад Лонгидази включена активна частина у вигляді азоксімера Бовгіалуронідази. Другорядні з’єднання – масло какао, а також манітол.

Лікарський засіб може використовуватися в складі комбінованої терапії, а також як окремий препарат.

В ортопедичній практиці Лонгидаза призначається:

 • При появі гематом.
 • При діагностуванні артрозу.
 • При спондилоартриті.

У пульмонологічній практиці медикаментозний препарат призначається:

 • Пацієнтам, у яких діагностовано туберкульоз та сидероз.
 • Пацієнтам з діагнозом пневмонія.
 • Хворим при діагностуванні пневмосклерозу.

У дерматовенерологічній та косметологічній практиці дані ліки призначаються:

 • Пацієнтам в профілактичних цілях ускладнень заражень, що вражають жіночі та чоловічі статеві органи.
 • При виникненні рубців після перенесених операційних втручань або в результаті отримання різноманітних травм.

В урологічній практиці медикамент призначається:

 • Пацієнтам в профілактичних цілях виникнення рубців після операційних втручань на сечовому міхурі.
 • Людям, лікуючим цистит.
 • Пацієнтам при діагностуванні доброякісної пухлини простати на початковій стадії патологічного процесу.
 • При постановці діагнозу синдрому Пейроні.
 • Пацієнтам, які лікуються від простатиту хронічної форми протікання.

У гінекології найчастіше Лонгидаза призначається:

 • Як комбінований препарат в терапії безпліддя.
 • У профілактичних та терапевтичних цілях виникнення спайок, що виникли в результаті патологічного процесу, що носить запальний характер перебігу, а також внаслідок хірургічних та гінекологічних дій на органах малого таза.

Основними обмеженнями при використанні подібного лікарського препарату служать:

 • Вікова рамка – до вісімнадцятирічного віку для уколів. До дванадцятирічного віку для супозиторія.
 • Онкологія злоякісного характеру.
 • Ниркова недостатність гострої форми перебігу.
 • Патології інфекційного перебігу в загостреній стадії.
 • Непереносимість в індивідуальному порядку складових інгредієнтів медикаментозного засобу.

Також варто відзначити той факт, що Лонгидазу категорично заборонено вводити в ділянку, яка вражена пухлиною або запаленням.

При перевищенні допустимого дозування у пацієнта можуть розвинутися симптоми передозування:

 • Запаморочення.
 • Зниження рівня артеріального тиску.
 • Жар.

Правильність використання свічок Лонгидази

Свічки з Лонгидази при ректальному використанні обумовлені процесом, при якому активний інгредієнт даного медикаментозного препарату добре проникає в систему кровотворення. По закінченню однієї години в крові пацієнта спостерігається його максимальна концентрація. При вагінальному застосуванні свічок з Лонгидази максимальна концентрація активної складової частини становить сімдесят відсотків.

Чинний інгредієнт у вигляді гіалуронідази виходить з організму пацієнта поряд з уриною.

Жінкам, які виношують дитину не можна застосовувати супозиторії. Але що стосується лактаційного періоду, то досвідчені фахівці допускають прийом Лонгидази, але тільки лише під суворим наглядом лікаря. Якщо у пацієнта діагностовано порушення печінки, то даний медикаментозний засіб необхідно використовувати з крайньою передбачливістю. Якщо ж у пацієнта діагностовано порушення роботи нирок, то кваліфіковані фахівці рекомендують застосовувати свічку не більше одного разу за семиденний інтервал часу.

Ректальне використання супозиторії слід здійснювати безпосередньо перед сном після повного очищення кишечника – одна свічка. При внутрішньо-піхвеному використанні – також одна супозиторія на ніч. Вставляти свічку необхідно в положенні лежачи.

Кратність застосування – від десяти до двадцяти супозиторій.

План терапії може коригуватися фахівцем, який веде захворювання пацієнта. У певних обставинах свічки використовують з часовими інтервалами від однієї до трьох діб.

В урологічній практиці досвідчені фахівці радять застосовувати медикаментозний засіб через добу (десять свічок). По закінченню цього часу вводять ще десять супозиторіїв з витримкою тимчасового інтервалу від двох до трьох діб. Вся курсова терапія займає двадцять свічок.

У дерматовенерологічній практиці лікарі радять застосовувати одну супозиторію кожні дві доби. Вся курсова терапія займає близько десяти – п’ятнадцяти введень.
У гінекологічній практиці використовують одну свічку кожні дві доби. Вся терапія – десять супозиторіїв.

У пульмонологічній практиці – одна свічка кожні дві – чотири доби. Весь курс лікування – близько десяти – двадцяти введень.

У хірургічній практиці – по одній свічці кожні дві доби. Весь курс – десять введень.

Повторити курсову терапію можна тільки лише за призначенням кваліфікованого фахівця, але не раніше, ніж через тримісячний проміжок часу. У ролі медикаментозного препарату довгострокового підтримуючого лікування Лонгидаза застосовується протягом трьох або чотирьох місяців неодноразово на тиждень.

До негативних ефектів при використанні даного різновиду лікарського засобу можна зарахувати: у виняткових випадках алергічні висипання.

В Інструкції по застосуванню написано, що при виникненні алергії терапіїю даним медикаментом слід перервати. У ситуаціях крайньої потреби застосовувати Лонгідазу у вигляді свічок при протіканні подібного побічного ефекту потрібно поряд з ліками протимікробного призначення.

Правильність застосування уколів Лонгидази

Перш ніж зробити підшкірну або внутрішньом’язову ін’єкцію слід зробити розчин. Для даної маніпуляції необхідно взяти флакон з медикаментозним препаратом та влити туди один з препаратів:

 • Ін’єкційна вода.
 • Хлорид натрію.
 • Розчин новокаїну.

Виготовлений розчин слід застосувати якомога швидше. Суворо не можна зберігати даний розчин протягом тривалого проміжку часу, оскільки він втрачає лікарську ефективність.

Довгостроковість лікування, необхідне дозування визначається виключно фахівцем для кожного хворого в індивідуальному порядку. У більшості випадків на це впливають такі фактори, як: вік пацієнта, його самопочуття, тяжкість патологічного процесу.

При терапевтичному лікуванні патологій дихання лікарський засіб вводять всередину м’язів раз в п’ять діб. Дозування – 3000 міжнародних одиниць. Вся курсова терапія займає десять уколів.

Для ліквідації спайок використовують ампули з дозуванням в 3000 міжнародних одиниць один раз в день, дотримуючись при цьому часового інтервалу від трьох до п’яти діб. Для якнайшвидшого затягування ран призначають дозування від 1500 до 3000 міжнародних одиниць. Уколи робляться з витримкою п’ятиденного часового проміжку часу. Щоб добитися сприятливого результату слід провести десять уколів.

При використанні даного різновиду медикаментозного засобу в одиничних випадках у пацієнта можуть розвинутися небажані реакції, а саме:

 • Больовий синдром в місці введення уколу.
 • Невелика припухлість на місці уколу.
 • Висипання алергічного характеру.

Як правило, подібна симптоматика усувається самостійно, без впровадження лікарської допомоги.

При застосуванні уколів слід врахувати деякі рекомендації, прописані в анотації:

 • Для досягнення найвищої результативності певних медикаментів, призначених пацієнтові, укол Лонгидази роблять за десять хвилин до введення головного лікувального засобу.
 • Даний різновид препарату категорично заборонено вводити внутрішньовенно.
 • По закінченню курсової терапії кваліфіковані фахівці не радять миттєво переривати терапію. Необхідно поступово зменшувати дозування.

Слід врахувати той факт, що уколи не можна застосовувати жінкам в положенні, а також в період грудного вигодовування.

Медичні фахівці не радять поєднувати Лонгидазу та алкоголь, оскільки це може спровокувати несприятливі реакції, хоча точних відомостей про вплив алкоголю на даний медикаментозний засіб немає.

Ціна високоефективного медикаменту Лонгидази

Даний лікарський засіб не відноситься до дешевих медикаментів. Звичайно, ціновий сегмент залежить від кількості одиниць в упаковці або від дозування. Але в цілому, вартість Лонгидази висока. Купити цей засіб можна в будь-якій аптечній мережі без рецептури.

Діючі аналоги ферментного лікарського засобу Лонгидази

Лидаза – вважається самою бюджетною варіацією російського виробництва. Даний медикаментозний засіб знайшов своє застосування при усуненні рубців різної етіології. До всього іншого подібний замінник виписують пацієнтам для якнайшвидшого загоєння виразкових утворень. Слід врахувати, що цей аналог успішно виліковує суглобові ураження. Крім цього, Лидаза володіє високою ефективністю в якості терапії тендовагініту та невриту. Найчастіше за допомогою цього аналога хірурги готують тіло пацієнта до пластичних операцій.
Хімотрипсин – вітчизняний аналог. Володіє найширшою лінійкою використання. Подібний замінник успішно протистоїть патологічним процесам дихальної системи. Допомагає в боротьбі з ранами, в яких утворився гній, а також успішно бореться з опіками. Хімотрипсин має великий та результативний досвід застосування в офтальмологічній практиці.
Поліоксидоній – медикаментозний засіб вітчизняного виробника. Основний спектр застосування – усунення генітальних та урологічних захворювань, до яких відносяться: простатит, цистит, пієлонефрит, а також уретрит. Найчастіше використовується представницями слабкої статі при дисбактеріозі піхви.
Актіногіал – даний замінник широко використовується для усунення целюліту, рубцевих утворень. Також застосовується в косметологічній області для глибокої чистки обличчя.


Увага!

Використання Лонгидаза без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.