Лоріста

Фармакологічна група: Серцево-судинна система, Серцево-судинні препарати

Класифікація: С09СА01

Міжнародна назва: Lorista

Діюча речовина: Лозартан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

У нашому сучасному світі екологічна обстановка достатньо запущена. На тлі цього, а й, звичайно, інших факторів у переважної більшості людей збільшується показник кров’яного тиску. Найбільш високоефективним медикаментозним засобом визнається препарат під назвою Лоріста. Даний лікарський препарат сприяє зниженню показників кров’яного тиску, а також допомагає боротися з таким патологічним процесом, як серцева недостатність.

Докладна інструкція по використанню медикаментозного препарату Лоріста

Значне число пацієнтів задаються актуальним питанням: «Від чого допомагає даний медикаментозний засіб, і в яких випадках він використовується?».
Лорісту, як правило, вживають при протіканні подальших патологічних процесів:

  • Для зниження концентрації білка в урині.
  • При діагностуванні артеріальної гіпертензії для зменшення ймовірності розвитку інсультного стану.
  • При діагностуванні серцевої недостатності хронічної форми протікання в складі комплексної терапії.
  • При нефрології у людини, якій поставлено діагноз цукровий діабет другого типу.

Лікарський засіб в основній своїй масі надає зворотній ефект на рецептори ангіотензину, внаслідок чого зменшуються показники артеріального тиску та якісно підвищується сечогінна дія.

Залишки препарату виводяться з організму з жовчю та уриной.

Згідно з усіма наявними інструкціями по застосуванню, медикаментозний засіб вживається тільки перорально, в незалежності від часу прийому їжі та кратно одному разу в день.

Для загального захисту функціонування нирок у хворого з діагнозом цукровий діабет другого типу початкове дозування препарату становить п’ятдесят міліграмів на день. З урахуванням загального зниження рівня артеріального тиску дозування засобу може бути підвищене до ста міліграмів на добу.

При постановці діагнозу пацієнту серцева недостатність хронічної форми перебігу початкове дозування становить дванадцять з половиною міліграмів за разове застосування. Потім, витримуючи семиденні проміжки часу, дозування поступово підвищують: спочатку до двадцяти п’яти міліграмів, в подальшому до п’ятдесяти міліграмів. При подібних патологіях медикаментозний препарат прописують в комбінуванні з серцевими діуретиками.

При діагностуванні артеріальної гіпертензії досить дозування в п’ятдесят міліграмів. В добу категорично забороняється перевищувати дозування в сто міліграмів даного медикаментозного препарату.

Максимальна терапевтична ефективність після прийому може бути досягнута до третього або шостого тижня загального лікування. Пацієнтам з патологією гіповолемія або з порушенням роботи печінки початкове дозування знижують до двадцяти п’яти міліграмів. Для хворих людей похилого віку коригування в дозуванні не потрібне.

Для цілісного зменшення ймовірності появи інсульту у пацієнтів з діагностуванням гіпертензії лівого шлуночка початкове дозування може становити п’ятдесят міліграмів на день. В подальшому дозування медикаментозного препарату може бути підвищене до ста міліграмів на день або можна включити в курс лікування гідрохлортіазидом в максимально низьких дозах.

Як й більшість лікарських засобів Лоріста має певні обмеження у використанні:

  • Зменшена кількість циркулюючої крові у пацієнта.
  • Порушення печінки та нирок.
  • Непереносимість складових частин медикаментозного препарату в індивідуальному порядку.
  • Вікова рамка до вісімнадцяти років.
  • Непереносимість лактози.
  • Період виношування немовляти.
  • Лактаційний період.
  • Діагностування гіперкаліємії.

Перш ніж почати терапевтичне лікування даним лікарським препаратом, слід ретельно ознайомитися з анотацією, оскільки медикамент має деякі негативні явища, такі як:

  • Стан сонливості, болі в голові.
  • Больовий синдром в області живота.
  • Порушення стільця.
  • Прискорений серцевий ритм.
  • Закладеність носа.
  • Нездужання.
  • Набряклість.

Найчастіше подібний різновид медикаментозного засобу значна частина пацієнтів переносить непогано. Негативні реакції не є суттєвими та зникають самостійно без лікарської допомоги. Переривати терапію не слід.

Зміст активних складових частин в таблетках Лоріста

Як правило, дані таблетки мають блідо-жовтий відтінок. Передбачуване дозування застосовуваного засобу безпосередньо залежить від загальної маси чинного інгредієнта калію лозартану. Дані ліки надходять в аптечну мережу з подальшим дозуванням: 100 міліграмів, 50 міліграмів, 25 міліграмів та 12.5 міліграмів активної складової частини. Також до свого складу, даний медикаментозний препарат включає й ряд другорядних з’єднань.

Завдяки чинному інгредієнту судини починають розширюватися, й внаслідок цього процесу рівень артеріального тиску досягає меж норми. Калій лозартан сприяє поліпшенню якості системи кровообігу.

Активна складова частина Лорісти починає здійснювати свою терапевтичну результативність вже по закінченню шістдесяти хвилин після вживання першої таблетки.

Правильність застосування лікарського засобу Лоріста Н

Даний медикаментозний препарат має таку ж область застосування, як й Лоріста. Склад даного засобу включає в себе дві активні складові частини у вигляді гідрохлортіазида та калію лозартану. Слід врахувати той факт, що для досягнення лікувальної результативності буде потрібно близько тридцяти днів курсової терапії.

Лоріста Н виготовляється в таблетованому вигляді та містить п’ятдесят міліграмів лозартану калію плюс дванадцять з половиною міліграмів гідрохлортіазиду.

Даний медикаментозний засіб виписується пацієнтам в двох ситуаціях:

  • Для зменшення ймовірності патології серцево судинного характеру, а також смертності у тих, хто лікується від діагнозу артеріальна гіпертензія. Лікарський засіб використовують перорально, незалежно від тимчасового інтервалу прийняття їжі. До всього іншого цей медикаментозний препарат можна комбінувати й з іншими ліками, призначеними для зниження показників артеріального тиску.
  • Для зниження ймовірності патологічного процесу серцево судинного характеру початкове дозування повинно складати одна таблетка в день. Якщо ж показники артеріального тиску не стабілізуються, то дозування підвищують до двох таблеток на щоденній основі.

При діагностуванні артеріальної гіпертензії лікуючий людині призначають одну таблетку Лорісти Н раз в день. Хворим похилого віку коригування в дозуванні вносити не потрібно. При необхідності дозування можна збільшити до двох таблеток на щоденній основі.

Переважна більшість кардіологів рекомендує своїм пацієнтам використовувати даний медикаментозний засіб в тому випадку, якщо застосування Лорісти не дало належних результатів.

Негативні ефекти при використанні Лорісти Н ідентичні Лорісті, тільки до них ще додаються: алергічні висипання, сильне потовиділення та випадання волосся, зниження гостроти зору, порушення смакових відчуттів, больовий синдром в ногах, гепатит, імпотенція, депресивний стан, втома.

Обмеження щодо застосування Лорісти Н абсолютно ідентичні Лорісти.

На полицях аптечної мережі можна зустріти ще один різновид даного медикаментозного засобу під назвою Лоріста НД. Даний лікарський препарат виробляється також в таблетованому вигляді жовто-зеленого забарвлення. Одна таблетка Лорісти НД включає до свого складу два діючих інгредієнта: двадцять п’ять міліграмів гідрохлортіазиду та сто міліграмів калію лозартану. Таким чином, у даному різновиді медикаменту в два рази перевищена концентрація активних складових частин у порівнянні з Лорістою Н. Показання, обмеження у використанні, небажані ефекти абсолютно ідентичні Лорісти Н.

Дозування даного медикаментозного препарату йде подальшим чином:

  • При діагностуванні артеріальної гіпертензії початкове дозування – одна таблетка один раз в день. Лорісту НД виписують хворим в тих випадках, якщо при використанні Лорісти Н не виявився належний лікувальний ефект.
  • Для зменшення ймовірності патологічного процесу серцево судинного характеру, при якому Лоріста та Лоріста Н не дала належного терапевтичного ефекту, призначають Лорісту Н в кількості однієї таблетки на щоденній основі.

Діюча ціна медикаментозного препарату з гіпотензивною дією Лорісти

Багато людей, які зіткнулися віч-на-віч з тією або іншою хворобою звиклися з тим фактом, що якісний медикаментозний засіб коштує дорого. Так не можна сказати про ліки Лоріста. Даний препарат продається в аптечній мережі за бюджетною вартості й по кишені кожного пацієнту. Ціновий сегмент може трохи різниться, залежно від певних факторів. Придбати дані ліки можна тільки лише за рецептурою.

Аналоги медикаментозного препарату Лоріста

Слід сказати, що даний лікарський засіб має найширшу лінійку замінників, які продаються в кожній аптечній мережі. Терапевтичний ефект всіх цих медикаментів, як правило, аналогічний, оскільки їх основне завдання полягає в зниженні показників артеріального тиску та відновлення до нормальних меж. Звичайно ціновий аспект, зміст активних складових частин може різнитися, але принцип дій єдиний. До найбільш затребуваних та відомих замінників медикаментозного засобу Лоріста можна зарахувати:

Кордафлекс. Активною складовою частиною виступає ніфедипін, на тлі, якого знижується тонус в стінках судин. Даний лікарський засіб поставляє необхідний обсяг крові до міокарда. Внаслідок цього, стабілізується діяльність серця.
Лозап. Активним інгредієнтом виступає лозартан. Даний медикамент є абсолютним синонімом оригіналу. Різниця між Лозапом та оригіналом полягає тільки лише в виробнику й ціновому сегменті. Даний замінник поступається за вартістю Лорісти.
Корвінтол. Діючою складовою частиною виступає метопролол. Найважливіший плюс даного медикаментозного засобу – застосовність ліків не тільки при високих значеннях рівня АТ, але й при патологіях серця.
Метопролол. Цей замінник використовує переважна більшість гіпертоніків. Чинний інгредієнт – тартрат метопрололу. Даний аналог є затребуваним серед тих у кого діагностувана ішемія серцевого ритму.
Престаріум. Активна складова частина – периндоприл. Даний замінник призначають пацієнтам для запобігання повторного інсульту, а також для зменшення ймовірності ускладнень при ішемічній патології міокарда стабільного перебігу.
Каптопрес. Значне число людей, які брали даний аналог, в один голос стверджують, що результат не змушує себе чекати та тиск стабілізується після першого застосування. Але у даного замінника є великий мінус – тиск знижується миттєво, але на короткий проміжок часу. Чинними інгредієнтами виступають: гідрохлоротіазид та каптоприл.
Амлодипін. Значна частина хворих говорять про те, що даний замінник набагато швидше знижує рівень артеріального тиску в порівнянні з оригіналом. Лікувальна результативність спостерігається відразу ж після разового вживання таблетки.


Увага!

Використання Лоріста без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.