Лозап

Фармакологічна група: Серцево-судинна система, Серцево-судинні препарати

Класифікація: С09СА01

Міжнародна назва: Lozap

Діюча речовина: Лозартан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Людське суспільство все частіше й частіше страждає регулярними стрибками артеріального тиску. Фармакологічна промисловість не стоїть на місці. Виробники випустили препарат від хвороби під назвою Лозап. Він дозволяє підтримувати нормальні показники рівня артеріального тиску, знижує навантаження на міокард, посилює витривалість навантажень емоційного та фізичного характеру.

Інструкція по правильності застосування антигіпертензивного засобу Лозап

Фармакологічні розробники випускають два різновиди цілющого медикаменту: Лозап та Лозап плюс. Розрізняються засоби тільки тим, що перший включає в свій зміст одну дієву складову частину, а другий – два дієвих інгредієнта. Головне дійове з’єднання в двох різновидах абсолютно ідентичні. Другий дієвий компонент примножує результативність першого компонента.

Цілющі лікі виготовляються тільки в таблетованій вигляді. Функціонуючою складовою частиною Лозапу виступає лозартан (в аптечній мережі можна зустріти під назвою Лозап Н – це той же самий Лозап). Дієвими сполуками Лозапу плюс виступають гідрохлортиазид (сприяє виходу надлишоку рідини з організму людини, множачи гіпотензивну підсумковість), лозартан. Функціонуюча активна речовина двох варіацій сприяє зниженню показників артеріального тиску який лікується хворим.

Лозап плюс розробники випустили для простоти використання, оскільки в якості другого діючого активного з’єднання у вигляді гідрохлортиазида в медицині найчастіше застосовують препарат сечогінної дії. А виробники поєднали два з’єднання в один препарат. Таблетки Лозап білого забарвлення виготовляються в трьох дозуваннях: 100 мг, 50 мг, 12,5 мг. Ліки Лозап плюс (кожна таблетка жовтуватого відтінку) проводиться в одному дозуванні – 50 мг активного компонента лозартану плюс 12.5 мг діючої активної частини гідрохлортиазида.

Лікувальна функція Лозапу – знизити показники артеріального тиску та знизити навантаження на міокард. Якщо його на щоденній основі використовувати, то рівень артеріального тиску знизиться, та буде перебувати в межах норми. Варто відзначити, що ефективність спостерігається через шістдесят хвилин після першого застосування та не змінюється протягом двадцяти чотирьох годин. Але щоб тиск постійно перебував в межах нормальних значень, слід пройти чотирьох тижневий або п’ятитижневий курс терапії. Ця медична продукція результативна у хворих похилого віку, а також у молодого суспільства, яким діагностовано гіпертензія злоякісного перебігу.

Цілюща речовина збільшує витривалість, особливо це стосується людей, яким винесено діагноз – патології серця. Сприяє кращій роботі системи кровопостачання та має широкий спектр використання в терапії нефропатії.

Лозапу плюс властиві ті ж самі ефекти, але тільки більш вираженого характеру.
Якщо хворий раптово перериває курс лікування данною медичною продукцією, синдрому «відміни» не спостерігається.

Першорядне питання переважної більшості хворих: «Від чого призначають терапію лікарським препаратом Лозап?». Показання такі:

 • Діагностування нефропатії діабетичної.
 • Діагностування у пацієнта цукрового діабету другого типу.
 • Для зниження ймовірності патологій серцево судинного характеру, а також для зменшення показників смертності у пацієнтів, яким поставлений діагноз – гіпертрофія лівого шлуночка міокарда.
 • Комплексне лікування недостатності серцевого хронічного перебігу.

Подібний різновид дозволено вживати незалежно від прийому їжі. Таблетку потрібно проковтнути повністю, не пошкоджуючи її будь-якими методами та запити необхідним обсягом звичайної дистильованої води. Кратність прийому – одна таблетка один раз за двадцять чотири години. Досвідчені фахівці рекомендують прийом на щоденній основі, переважно у вечірній час доби.

Необхідна дозація залежить від поставленого діагнозу. Як довго можна приймати Лозап? Довгостроковість терапії визначається для кожного лікується людини в індивідуальному порядку. Курсове лікування може варіюватися від декількох місяців та затягнутися на кілька років.

При діагностуванні патології гіпертонічний режим дозування становить п’ятдесят міліграмів один раз в день протягом тривалого проміжку часу. При певних обставинах лікуючий фахівець може підвищити дозацію до ста міліграмів медикаменту. Таке дозування вживають всього один раз за двадцять чотири години або ділять дозування навпіл по п’ятдесят міліграмів та приймають в два прийоми. Значення артеріального тиску стабілізуються через тритижневий або п’ятитижневий інтервал часу.

При постановці пацієнтові діагнозу – серцева недостатність хронічної форми перебігу доза становить дванадцять з половиною міліграмів один раз в день. Спочатку в такий дозації медикамент вживають сім днів. По закінченню цього часу дозування підвищують в два рази та вживають двадцять п’ять міліграмів лікарського засобу раз на день протягом семи днів. Якщо результативність досягнута не в повній мірі, то дозування підвищують до п’ятдесяти міліграмів один раз за двадцять чотири години.

При використанні продукції для зменшення ймовірності виникнення серцево-судинних патологій потрібне відмірювання становить п’ятдесят міліграмів раз в день. Через двотижневий або тритижневий інтервал часу проводять оцінку результативності. Якщо ефективність на належному рівні, то продовжують курсову терапію. Якщо прийом лікарського засобу не дав належного ефекту, дозу підвищують до ста міліграмів на день.

При діагностуванні цукрового діабету, щоб зберігати належну роботу нирок, спочатку необхідно вживати п’ятдесят міліграмів всього один раз в день. По закінченню семи – чотирнадцяти днів – збільшують до ста міліграмів щодня.

Якщо у лікуючого діагностовано зневоднення організму, або він використовує препарати сечогінної дії, то дозу знижують до двадцяти п’яти міліграмів на день.
Хворим похилого віку (не молодше шістдесяти п’яти років) потрібно приймати препарат згідно дозування, вказаному в інструкції по застосуванню, тобто корективів в дозування вносити не потрібно. Якщо лікуюча людина досягла межі сімдесяти п’ятирічного віку, то – двадцять п’ять міліграмів раз в день. Збільшувати дозування для такої групи хворих дозволено до п’ятдесяти міліграмів на день, але не більше того.

Інструкція з використання медикаментозного препарату Лозап плюс

Варіацію медичного препарату дозволено застосовувати вранці, в обід, ввечері. Таблетку можна проковтнути цілою та запити необхідною кількістю звичайної води без газів.

При постановці діагнозу артеріальна гіпертензія призначають одну таблетку лікувального препарату всього один раз в день. По закінченню тритижневого або п’ятитижневого проміжку часу проводять оцінку результативності (наскільки стабілізувався рівень артеріального тиску). Якщо рівень артеріального тиску в межах норми, то дозування залишають колишнім. Якщо АТ не стабілізувався – дві таблетки на щоденній основі.

Для максимального зменшиння можливості виникнення серцево-судинних патологій призначають дозу в кількості однієї таблетки в день.

Для людей похилого віку коригувань в дозування не вносять.

Дві форми лікувальної продукції не бажано використовувати жінкам в положенні на перших трьох місяцях вагітності. У наступних триместрах обидва лікарських засоби приймати не можна, оскільки це може привести до порушення функціонування нирок у плода.

У лактаційний період протипоказаний прийом цих двох препаратів, оскільки складові частини медикаменту проникають в грудне молоко. У випадках крайньої потреби використання слід перервати годування груддю.

При прийомі двох подібних медикаментів слід врахувати рекомендації, прописані в анотації:

 • Застосування Лозапу плюс може спричинити за собою погіршення зору. При появі такого патологічного процесу слід перервати прийом.
 • Прийом Лозапу плюс може спричинити за собою збільшення показників кальцію в крові людини, що проходить лікування.
 • Досвідчені фахівці не радять застосування Лозапу поряд з інгібіторами АПФ, так як подібне поєднання підвищує ймовірність розвитку негативних реакцій.
 • Лікуючим людям, яким поставлений діагноз ІХС, необхідно використовувати Лозап плюс та Лозап в мінімальній дозації. Недотримання цієї рекомендації може спричинити за собою інсульт.
 • Якщо у пацієнта порушено функціонування нирок, то в період терапії цими двома ліками слід вести контроль показників калію на регулярній основі.
 • Якщо у пацієнта раніше була важка алергічна реакція у вигляді набряку Квінке, використання цих двох типів ліків має проходити під суворим контролем кваліфікованого фахівця.

Як і у численної більшості лікарських засобів Лозап плюс та Лозап мають побічні дії, такі як:

 • Алергічні прояви.
 • Проблеми зі сном.
 • Пригнічений стан.
 • Проблеми з пам’яттю.
 • Неясність зору.
 • Порушення смакових відчуттів.
 • Сильний серцевий ритм.
 • Кровотечі з носового проходу.
 • Непритомний стан.
 • Напади кашлю.
 • Різі в області живота.
 • Порушення стільця.
 • Больовий синдром в зубах.
 • Спазми в м’язах.
 • Імпотенція.
 • Набряклість.
 • Збільшення потовиділення.
 • Погане самопочуття.

До основних обмежень при застосуванні Лозапу плюс та Лозапу можна зарахувати:

 • Особи, які не досягли вісімнадцятирічного віку.
 • Період виношування немовляти та годівлі грудьми.
 • Патології, пов’язані з порушенням роботи печінки важкого характеру.
 • Відсутність урини.
 • Ниркова недостатність.
 • Непереносимість в індивідуальному порядку складових частин медикаменту.

Наявні у фармакологічній індустрії аналогів Лозапу

До основних замінників цих ліків можна віднести:

 • Лорісту – недорогий замінник. Застосовується в якості терапії артеріальної гіпертензії, серцевої недостатності хронічного характеру.
 • Лозартан – Також відноситься до числа бюджетних замінників. Стабілізує показник артеріального тиску.
 • Конкор – найдешевший аналог, тому користується великим попитом у пацієнтів.

Ціна медикаменту Лозап в аптечній мережі

Ціновий сегмент безпосередньо залежить від кількості таблеток в упаковці. Найвища ціна – пачка з дев’ятьма стами штуками. Така вартість не кожному по кишені. Сама бюджетна варіація -тридцать штук. Купити препарат можна в будь-якій аптечній мережі.


Увага!

Використання Лозап без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.