Танакан

Фармакологічна група: Невралгія, Ноотропи, Препарати для поліпшення мозкового кровообігу

Класифікація: N06DX02

Міжнародна назва: Tanakan

Діюча речовина: гінкго дволопатевого екстракту сухого стандартизованого

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Танакан універсальний засіб. Фіто засіб, сприяє мозковму кровообігу, поліпшенню хронічного стану втоми. Препарат пройшов міжнародне медичне тестування. Має безліч позитивних відгуків від пацієнтів. У складі натуральні листя Ginkgobiloba (Гінкго білоба). Виробляється у Франції. У країнах СНД та Європі цьому засобу в останні роки приділяють максимум уваги.

Препарат відмінно сприймається, практично не має побічних дій. Відзначаються тільки позитивна динаміка після тривалого прийому. Поліпшується пам’ять, знижується нервозність, стомлюваність, відновлюється працездатність, стресостійкість.

Для чого призначають Танакан: інструкція із застосування

Проведені тестування збільшили сферу застосування даного засобу.

Як працює Танакан:

  • стимулює обмінні процеси організму на клітинному рівні
  • благодійно впливає на структуру та циркуляцію крові
  • позитивно впливає на роботу головного мозку, насичує його киснем
  • підвищує працездатність судинної системи
  • стимулює кровообіг тромбоцитів, запобігає появі тромбів в судинах, сприятливо впливає на судини та вени, тонізує їх
  • стримує процеси утворення вільних радикалів, прискорює процес метаболізму
  • має яскраво виражену протинабрякову дію, відмінну судинорозширювану.

Для чого та навіщо призначають Танакан

Танакан ефективний засіб для лікування цілого ряду хвороб. Застосовують для:

Також препарат призначають до застосування в лікуванні таких патологій як: передчасне відшарування плаценти, маткові кровотечі, попадання навколоплідних вод в кров, передлежання плаценти, ускладнення вагітності в третьому триместрі внаслідок чого має місце високий кров’яний тиск та ін.

Тестування довели, що у Танакана відсутній негативний вплив на плід при вагітності, що значно збільшує можливість отримати максимум користі для матері та дитини. Тільки тому його використання допустимо при вагітності та годуванні груддю.

Препарат показаний пацієнткам при нездужанні, втраті координації, хиткості, головного болю, шумі у вухах, при внутрішньоутробному кисневому голодуванні плода.

Танакан можуть призначити в таблетках по 1х3 рази в день, або в краплях 1 мл х 3 рази в день. Приймають препарат під час їжі, запиваючи великою кількістю води. Тривалість застосування від 1 до 3 місяців. Збільшується термін вживання тільки лікарем. При терапії хронічної втоми, застосовують по 80 мг 3 рази на день.

Танакан, засіб, що не має протипоказань. Тому його призначають дітям до року. Згідно зі статистикою, близько 80% патологій новонароджених дітей припадає саме на нервову систему. Не проведене вчасно лікування тягне за собою ряд супутніх хвороб, аж до інвалідності.

Найбільш підходящими ліками для профілактики, лікування та стимуляції мозкового кровообігу медики вважають саме Танакан. Завдяки натуральним листям Гінкго білоба, знижується прояв невралгій, препарат сприяє поліпшенню кровообігу.

Цю статистику, підтверджують дослідження. Наприклад: Лікування післяпологових неврологічних ушкоджень новонародженого препаратом Танакан, стабілізувало загальний стан та нормалізувало рухові функції дитини, зняло тонус м’язів в ніжках й ручках, допомогло зменшити внутрішньочерепний тиск.

Лікарі призначають застосування препарату Танакан при лікуванні недостатнього кровопостачання головного мозку дитини в утробі матері, в період пологів, на перших місяцях життя.

Перед призначенням та застосуванням необхідний огляд та консультація лікаря, ультразвукове обстеження головного мозку дитини.

Практика застосування у дітей у віці до 3 років дуже поширена. У дитячому віці Танакан швидко знижує внутрішньочерепний тиск, відновлює психічний стан дитини, підтримує тонус м’язів, приводить в норму опорно-рухові функції.

Дітям з трирічного віку препарат застосовують при непосидючості, гіперактивності, труднощами в концентрації уваги, підвищеної розумової діяльності, при проблемах з навчанням, втоми.
Дозування розраховується для кожної дитини окремо. Якщо іншого не припише лікар, то вживають по 25 мг три рази на день.

Танакан має ряд протипоказань та побічних дій. Засіб в таблетках можна приймати з різними лікарськими препаратами. Не бажано вживати разом з Варфаріном або Аспірином, оскільки одночасний прийом цих засобів може спровокувати кровотечу. При вживанні розчину, велика ймовірність реакцій на алкоголь, частішає пульс, може бути почервоніння шкіри. Не бажане використання таблеток разом з антибіотиками, психотропними, цукровмісними, протигрибковими, протимікробними засобами. Може бути підвищення температури тіла, прилив крові, діарея, мігрені, висипання та інші шкірні реакції. При прояві вище перерахованих явищ прийом потрібно скасувати, та негайно відвідати лікаря.

Не бажано приймати препарат в краплях при управлінні автомобілем, при виконанні робіт, що потребують особливої ​​уваги, за рахунок вмісту в ньому спирту може бути запаморочення.

До протипоказань можна віднести: непереносимість компонентів складу даного засобу, гастрит або виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, погане згортання крові, перенесений інфаркт міокарда, вагітність в першому та третьому триместрі, лактація.

Пацієнтам з вродженим порушенням обміну речовин таблетки протипоказані через вміст в них лактози. Гінкго білоба володіє здатністю знижувати згортання крові. Тому, Танакан не призначають в першому триместрі вагітності, щоб не спровокувати викидень, та в третьому триместрі, щоб не спровокувати передчасні пологи. Фахівці не рекомендують вживати препарати Гінкго білоба вагітним.

Випадки передозування Танаканом не відомі. Для зниження побічних ефектів не бажано застосовувати більше допустимих добових норм. Якщо прийнято таблеток або крапель більше добової норми необхідно прийняти активоване вугілля, будь-який інший сорбент та терміново звернутися до лікаря.

Скільки коштує Танакан, ціна, форма випуску

Купити препарат можливо в аптеці або інтернет аптеці. Випускають Танакан у вигляді таблеток ті крапель на спирту. Таблетки в блістерах по 15 штук, в упаковці по 2 або 6 пластинок. Краплі в скляних пляшках по 30 мл з дозатором. Термін використання та зберігання не більше 3 років.

Танакан відноситься до групи дорогих лікарських засобів. Ціна препарату залежить від міста та аптеки. У мегаполісах вартість завищується. У невеликих містах може бути трохи нижче. Також ціна залежить й від націнки в аптеці. В інтернет аптеці можна заздалегідь забронювати Танакан та придбати його вигідніше.

Препарат Танакан та його більш дешеві аналоги

Потрібно враховувати, що Танакан досить дорогий засіб. Є можливість підібрати йому аналоги:

Гінкго Білоба– один з найбільш поширених аналогів Танакана, перебуває в тій же фармакологічній групі для лікування недоумства та розладів пам’яті, мови, розвитку. Доступний препарат у вигляді капсул по 40 штук в упаковці. Склад має відмінності від оригінального.

Гінос – російський аналог. Застосовується при розладах концентрації уваги та пам’яті, порушеної координації рухів. Має ряд протипоказань та побічних дій.

Гінкоум – хороший російський аналог Танакана. Доступний препарат у продажу в таблетках, в складі концентрований Гінкго білоба.

Білобіл інтенс призначають для терапії розладів пам’яті, сну, координації рухів, розвитку слабоумства. У продажу доступний в капсулах, склад концентрований Гінкго білоба, дозування збільшене.

Мемоплант – імпортний засіб, має в складі Гінкго білобу, ціна дуже доступна. Призначають для терапії та профілактики судин, психічної та фізичної залежності від наркотиків та алкоголю.

Вітрум Меморі – американський аналог, доступний у продажу в формі таблеток. Засіб стимулює кровообіг, стимулює зір, метаболізм, координацію рухів, сон, пам’ять, уповільнює процеси старіння, знижує знервовані стану.

Купуйте тільки перевірені медичні препарати. Остерігайтеся підробок. Бережіть себе та своє здоров’я!


Увага!

Використання Танакан без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.