Терафлю

Фармакологическая группа: Від болю в горлі, ГРВІ, застуда і грип, Ліки від кашлю, Протизастудні препарати (засоби)

Классификация: N02BE51

Осмотрено и одобрено 17.09.2018
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

У наші дні, коли екологічні обставини в країні на дуже низькому рівні, з’являється все більше й більше пацієнтів, у яких діагностовано такі патології, як ГРВІ або грип. А з кожним роком ці захворювання лікувати стає складніше, оскільки вони набувають складну симптоматику. У медичній практиці кваліфіковані фахівці використовують перевірений роками засіб під назвою Терафлю. Він зарекомендував себе з найкращого боку.

Медикаментозний препарат виготовляється виробниками по всьому світу. Відповідно до лікувальної форми, даний засіб може впливати як місцево, так і цілком. Певні різновиди зміцнюють імунну систему та застосовуються в профілактичних цілях. Крім усього іншого, даний медикаментозний засіб знайшов своє застосування в складі комбінованої терапії патологічних процесів дихальної системи людини.

Інструкція з використання комбінованого засобу Терафлю

Висока терапевтична результативність Терафлю виникає на тлі активних складових частин, які входять у зміст даного медикаментозного засобу:

 • Фенілефрин – бере безпосередню участь в звуженні артеріальних судин та до зниження набряклості в носовому ходу.
 • Фенірамін – робить прямий вплив на зниження набряклості, носових виділень, поколювань в очних областях, а також знімає алергічну реакцію.
 • Парацетамол – бере безпосередню участь в знятті процесу запалення, гарячці, а також больового синдрому.

Після вживання Терафлю активні складові частини проникають в систему кровотворення та виходять з організму людини переважно з уриною.

Найголовніше питання переважної більшості пацієнтів: «Від чого призначають подібний медикаментозний препарат?». Даний лікарський засіб призначається пацієнтам для лікування захворювань інфекційно-запального характеру, обумовлених жаром, болями в голові, а також сильною нежиттю (як правило, це – респіраторні патології гострого перебігу, грип).

Ні для кого не секрет, що практично всі лікарські засоби мають різну лінійку обмежень при використанні. Терафлю – не виняток. Протипоказання такі:

 • Період виношування немовляти (це стосується всіх дев’яти місяців виношування) та годування грудним молоком. Всім відомо, що парацетамол не робить негативного впливу, як при вагітності, так і при грудному вигодовуванні й дозволений даній групі людей. Але зміст даного медикаментозного засобу включає до свого складу ще два активних інгредієнти: фенірамін та фенілефрин, які можуть зробити згубний вплив на жінку в положенні й на новонародженого малюка.
 • Хворі, які не досягли вікової шкали – дванадцяти років.
 • Високий показник цукру в крові пацієнта.
 • Гіпертензія портальна.
 • Синхронне використання Терафлю поряд з такими медикаментозними засобами, як: антидепресанти, МАО.
 • Алкогольна залежність в хронічній стадії.
 • Непереносимість складових частин лікарського засобу.

Також необхідно врахувати, що даний медикаментозний препарат слід використовувати з крайньою обережністю пацієнтам, у яких діагностовано: збільшення простати у представників чоловічої статі; збільшення функціональної діяльності щитовидки; доброякісне новоутворення мозкового компонента надниркових залоз; зниження функціонування нирок іта печінки; властиві від народження хвороби печінки, які обумовлені високим показником білірубіну; високий рівень артеріального тиску; атеросклероз. Перш ніж почати курсову терапію слід перевірити пацієнта на відсутність вищеописаних обмежень.

Терафлю використовують перорально. Таблетовану форму можна проковтнути цілою, не пошкоджуючи таблетку іншими способами, а потім випивають необхідний обсяг дистильованої води. Медикаментозну форму у вигляді порошку безпосередньо перед вживанням розводять в половині склянки звичайної не холодної води. Для вікової категорії та дитячої групи від дванадцятирічного віку дозування – один пакет порошку або одна таблетка, які слід використовувати при необхідності для зменшення симптоматики захворювань інфекційно-запального характеру, оскільки прогноз застуди може бути різний.

Дозування за двадцять чотири години не повинно бути більше чотирьох вживань, причому з витримкою однакових часових інтервалів перед кожним прийомом. Разовий прийом можливий із застосуванням відразу двох таблеток або двох пакетів порошку. Довгостроковість терапевтичного лікування – не більше трьох діб. Якщо протягом цього періоду ознаки патології не піддаються змінам, то терапію необхідно перервати та записатися на консультацію до лікуючого терапевта.

Спрей складається з нефарбованого прозорого розчину. Йому притаманний болезаспокійливий та знезаражуючі ефекти. Володіє ментоловим присмаком. Купірує біль в горлі. Терафлю у вигляді спрея дозволено використовувати дитячій групі, вікова рамка яких чотири – одинадцять років. Слід проробляти два розпилення від трьох до шести разів на день, але виключно під строгим контролем дорослої людини. Довгостроковість терапії – не вище п’яти діб.

Мазь випускається виробниками з ароматом ефірних масел білого відтінку. Сприяє кращому відходженню мокротиння, знижує частоту кашлю, зменшує больовий синдром та запальний процес. Терафлю в формі мазі можна застосовувати малюкам з трирічного віку. Незначний обсяг мазі наносять на ділянку спини або грудей, потім втирають та накривають теплою хусткою. Подібну процедуру проробляють від двох до трьох разів на день.

При використанні Терафлю можуть виникнути небажані ефекти, такі як:

 • Різноманітні алергічні прояви.
 • Зниження кількості урини, а також виникнення в ній глюкози.
 • Анемія.
 • Збільшення рівня тиску всередині очей.
 • Збільшення рівня артеріального тиску.
 • Болі в голові, неспокійний сон.

Больовий синдром у верхній ділянці живота, відчуття сухості в ротовій порожнині.
При виникненні вищеописаної симптоматики в обов’язковому порядку необхідно перервати терапію та звернутись за допомогою до кваліфікованого лікаря.

Перш ніж почати курсове лікування даними медикаментозним препаратом слід простудіювати анотацію та зробити акцент не деякі вказівки:
У період терапії Терафлю не можна займатися діяльністю, яка вимагає особливої ​​уважності.

При прийомі інших медикаментозних засобів поряд з Терафлю слід повідомити про це медичного фахівця, оскільки препарати можуть бути несумісні один з одним.

Терафлю може тільки знизити симптоматику протікання патології, але не усунути причину хвороби.

Терафлю та алкоголь несумісні, оскільки може збільшитися токсична дія на печінку пацієнта. Активність Терафлю в формі таблеток або порошку починає свою дію після закінчення півгодини й утримує свою здатність протягом шести годинного інтервалу часу після його вживання. Певні складові частини знаходяться в організмі людини до дев’ятнадцяти годинного проміжку часу. Спиртні напої і так характеризуються гепатоксічностью. Виникша патологія та використання медикаментів надають велике навантаження на всю людську систему. Саме з цієї причини не можна приймати алкоголь на етапі лікування даним лікарським засобом. До того ж на тлі застосування алкогольних напоїв та Терафлю, може виникнути різкий стрибок артеріального тиску, алергічна реакція, навіть інсульт або інфаркт. В поодиноких випадках може виникнути кома. Тому поки пацієнт повністю не одужає алкоголь вживати суворо заборонено.

Довгостроковий прийом не допустимо, оскільки це може згубно позначитися на нирках та печінці.

При високому перевищенні допустимого дозування можуть розвинутися небажані ефекти, зокрема, характеризуються шкідливим впливом парацетамолу, що входить до складу медикаменту. Негативна симптоматика така: блювотні позиви, больовий ефект в шлунку. При появі цих ознак хворому слід промити кишківник, шлунок, а потім дати сорбенти (як правило, в якості сорбенту дають активоване вугілля) та доставити хворого до медичного закладу, де йому проведуть подальше симптоматичне лікування.

Склад медикаментозного засобу комбінованої дії Терафлю

Аптечні мережі представляють на вибір своїм споживачам подальші різновиди даного лікарського засобу:

 • Порошок (торгові марки Терафлю: екстра, екстра плюс, імуно).
 • Таблетки (торгові марки Терафлю: екстратаб – для перорального застосування, лар та лар ментол – для розсмоктування).
 • Спрей (торгова марка: Терафлю лар).
 • Мазь (торгова марка: Терафлю бро – розподіляють по грудях або по спині).

Один пакетик Терафлю включає до свого складу подальші активні складові частини:

 • Фенірамін у вигляді малеату об’ємом двадцять міліграмів.
 • Фенілефрин гідрохлорид обсягом десять міліграмів.
 • Парацетамол обсягом триста двадцять п’ять міліграмів.

Другорядними сполуками в змісті порошку виступають: ароматизатор, барвник, цитрату натрію дигідрат, магнію стеарат, мальтодекстрин, сахароза, кальцію фосфат, кремнію діоксид, ацесульфам.

Другорядними сполуками в змісті таблеток виступають: натрію кроскармелоза, магнію стеарат, барвник, лактоза, крохмаль кукурудзяний, повідон, макрогол, метилпарагідроксибензоат, кремнію діоксид.

Активними складовими частинами мазі виступають: рацемічна камфора, бальзам перуанський, масло листя прутовидного евкаліпта та масло розмарину.

Активними складовими частинами спрею виступають: гідрохлорид лідокаїну та хлорид Бензоксонію.

Другорядні з’єднання надають лікарському засобу потрібну структуру, приємний присмак та аромат.

Ціна медикаментозного препарату Терафлю в аптечній мережі

Як правило, якщо людина хворіє і йде в аптечну мережу за ліками у нього назріває питання: «Скільки коштує даний медикамент?». Терафлю відпускається провізорами аптечних мереж по цілком прийнятному ціновому сегменту. Звичайно, вартість у різних аптечних пунктах може різнитися, оскільки все залежить від країни виробника даного товару, місця знаходження аптечної мережі та інших факторів. Рецепта на даний препарат не потрібно.

Нинішні аналоги медикаментозного засобу Терафлю

Як правило, з огляду на певні фактори даний медикаментозний препарат може не підійти пацієнтові. У таких випадках кваліфікований фахівець починає підбирати аналог. До діючих аналогам Терафлю можна зарахувати:

 • Анвімакс – замінник вітчизняного виробництва. Сприяє зниженню жару, зняттю больових відчуттів. Але основною особливістю даного медикаментозного засобу є той факт, що він не тільки знімає симптоматику патології, але й її причину. Не можна використовувати дитячим та підлітковим категоріям пацієнтів. Ціновий сегмент незначно відрізняється від оригіналу.
 • Фервекс – склад активних інгредієнтів практично повністю збігається з оригіналом. Підлітковій групі Фервекс допустимий до використання з п’ятнадцяти років. Обмеження, специфіка використання та споказання ідентичні оригіналу. Даний лікарський засіб дозволений до застосування жінкам на другому триместрі вагітності. Ціновий сегмент трохи нижчий оригіналу.
 • Антигрипін – можна застосовувати підліткам з п’ятнадцятирічного віку. Включає до свого складу ідентичні Терафлю активні складові частини, такі як: аскорбінова кислота та парацетамол. Ціновий сегмент трохи нижчий оригіналу. В іншому конкретних особливостей в порівнянні з Терафлю немає.
 • Стопгріпан – склад активних складових частин ідентичний оригіналу. Зміст другорядних з’єднань повністю відрізняється. Стопгріпан випускається зі смаком чорної смородини. Показник парацетамолу в складі даного медикаментозного засобу значно вище, ніж у Терафлю.

Увага!

Використання Терафлю без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.