Віагра

Фармакологічна група: Препарати (засіб) для потенції, Чоловіче здоров'я

Класифікація: G04BE03

Міжнародна назва: Viagra

Діюча речовина: Силденафіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Навряд чи на планеті знайдеться хоч одна доросла людина, що не знає, що таке віагра та якими чудовими властивостями володіє цей препарат. Цей факт є дивним, якщо врахувати, що розробка лікарського засобу сталася випадково в результаті дослідження, проведеного при створенні ліків від хвороб серця. Всього за пару десятиліть віагра стала найвідомішим у світі засобом для лікування еректильної дисфункції та утримує свої високі позиції на фармацевтичному ринку. Випадкове створення препарату змусило виробників провести безліч клінічних випробувань, щоб переконатися не просто у високій ефективності, але й в безпеці використання віагри. Успішні показники, отримані в результаті дослідження, в повній мірі довели високу ефективність лікарського засобу навіть в осіб, які страждають великою кількістю супутніх захворювань.

Віагра в таблетках

Препарат віагра випускається у вигляді таблеток, що містять в собі 25, 50 або 100 мг силденафілу цитрату. Найбільш часто можна знайти упаковки по 1, 2 або 4 штуки, але зустрічаються й великі упаковки по 12 штук. Зовнішній вигляд лікарського засобу важко сплутати з чимось іншим – це невеликі ромбовидні таблетки блакитного кольору, пронумеровані виробником.

Дія препарату базується на пригніченні специфічної фосфодіестерази, яка допомагає вивільнити оксид азоту. Саме ця речовина в повній мірі розслабляє гладкі м’язи, чим збільшує кровотік в чоловічому статевому органі, в результаті чого настає ерекція. Але сам по собі ефект від прийому віагри не настає. Для чоловіків також важлива сексуальна стимуляція. Всмоктування активної речовини в кров відбувається досить швидко. Середній час відповіді організму на прийом лікарського засобу становить близько години. Швидкість може дещо знижуватися, якщо препарат приймається разом з жирною їжею, тому для досягнення максимального результату рекомендується дотримуватися особливої ​​дієти.

В інструкції написано, що показаннями до призначення віагри є порушення еректильної функції, пов’язані з недостатністю генітальної реакції в результаті органічних, психогенних або змішаних причин. Протипоказаний прийом лікарського засобу декільком групам пацієнтів:

 • Особам, які беруть донатори оксиду азоту, органічні нітрати, нітрити.
 • Особам, які приймають інші препарати для лікування недостатності генітальної реакції.
 • Дітям до досягнення ними 18-ти річного віку.
 • Жінкам.

У деяких випадках протипоказанням може стати індивідуальна реакція на компоненти віагри, але найчастіше цей лікарський засіб переноситься добре. Деякої обережності відносно прийому лікарського засобу повинні дотримуватися при виявленні анатомічних деформацій статевого члена, при деяких захворюваннях крові, кровотечах, виразковій хворобі, серцевій недостатності, інфаркті міокарда, інсульті, порушеннях артеріального тиску. Всі перераховані випадки вимагають додаткової консультації з фахівцем до початку прийому препарату.

Дозування препарату залежить від загального стану пацієнта, але в середньому становить 50 мг. У деяких ситуаціях воно може бути знижене або підвищене. Приймати таблетки слід всередину приблизно за годину до передбачуваного часу сексуальної активності, запиваючи деякою кількістю води. Протягом однієї доби забороняється вживати більше 100 мг активної речовини, а при наявності захворювань нирок або печінки ця доза повинна бути істотно зменшена.

Існує ряд лікарських засобів, спільний прийом яких з віагрою небажаний або повинен здійснюватися після консультації з фахівцем. Серед них ритонавір, еритроміцин, саквінавір, кетоконазол, ітраконазол, альфа-адреноблокатори.

Побічні ефекти, викликані прийомом лікарського засобу, наступають досить рідко, але серед можливих можна виділити: головний біль, затуманення свідомості, порушення зору, «припливи», закладеність носа, нудота, диспепсія, біль в спині, запаморочення та деякі інші небажані симптоми. При цьому слід пам’ятати, що вживання препарату у великих дозах, ніж дозволено в добу, може викликати побічні ефекти. Якщо передозування або небажані симптоми все ж виникли, пацієнту потрібно призначити симптоматичне лікування.

Особливі вказівки до прийому віагри:

 • До призначення лікарського засобу слід провести найретельніше обстеження, покликане визначити первинну причину еректильної дисфункції. Це дозволить призначити більш ефективне лікування.
 • У рідкісних випадках результатом прийому препарату може стати реакція приапізму. У випадках, якщо реакція не спадає через 4 години після вживання таблетки, пацієнту рекомендується звернутися за медичною допомогою, щоб уникнути серйозних пошкоджень статевого члена та повної втрати ерекції в майбутньому.
 • Якщо чоловікові в силу будь-яких обставин слід уникати сексуальної активності, віагру призначати йому забороняється.
 • Підвищена сексуальна активність може стати фактором розвитку серцево-судинних захворювань, тому пацієнт повинен пройти необхідне обстеження та здати аналізи до того, як почне прийом лікарського засобу. Це правило не залежить від віку пацієнта.

Склад препарату віагра

Як вже зазначалося раніше, основу лікарського засобу становить силденафіл. Він створювався як засіб, здатний підсилити кровотік в міокарді, але в результаті вийшов препарат, який значно підсилює кровообіг органів малого таза. За своєю суттю силденафіл є селективним інгібідором цГМФ-специфічної фосфодіестерази-5. Саме цей факт робить віагру по-справжньому ефективною в лікуванні еректильної дисфункції.

Крім силденафілу, лікарський засіб містить в собі целюлозу, кальцію гідрофосфат, натрію кроскармелозу, магнію стеарат. Кожна з цих речовин сама по собі може викликати чутливу реакцію організму, але їх міститься в таблетках настільки мало, що таке відбувається вкрай рідко.

Як діє віагра?

Як вже зазначалося раніше, віагра пригнічує специфічний фермент, який спеціалізується на забезпеченні розпаду цГМФ в запалі тілі чоловічого члена. Це призводить до сильнішого вивільненню оксиду азоту під час сексуальної стимуляції. Гладкі м’язи кавернозного тіла розслабляються, судини розширюються та в статевий член починає надходити велика кількість крові, що і гарантує стійку ерекцію. Але незважаючи на те, що посилення кровотоку після прийому лікарського препарату триває 4-5 годин, ерекція припиняється відразу після завершення сексуального акту та для її відновлення знову потрібно сексуальна стимуляція. Так діє засіб на чоловіка, але багато хто задається питанням, що буде, якщо дівчина вип’є віагру?

Біологія чоловіків та жінок принципово відрізняється, тому віагра не може надавати на прекрасну половину людства такого ж ефекту, як на чоловіків. Але сказати, що засіб зовсім не впливає на їх організм теж не можна. Посилення кровотоку в органах малого таза жінок після вживання лікарського препарату відбудеться в повній мірі і це навіть може підвищити почуття збудження, якщо воно вже присутня, але тільки в цьому випадку. Оскільки, на відміну від чоловіків, сексуальне збудження жінок залежить скоріше від психологічних причин, ніж від фізіологічних особливостей, то причину зниження сексуального потягу у жінок віагра усунути не зможе.
Іншими словами, якщо жінка, яка має сексуальний потяг до чоловіка та бажає зайнятися з ним сексом вип’є таблетку віагри, то швидше за все вона отримає нові цікаві відчуття, що роблять статевий акт більш яскравим.

Але якщо сексуальний потяг в силу будь-яких причин відсутній зовсім, то віагра не зможе його спровокувати й тим більше привести до оргазму. Тому прийом лікарського засобу не рекомендується пацієнткам, які страждають від зниження лібідо, відсутність статевого потягу.

Єдине, від чого може допомогти віагра жінкам, так це від недоліку вироблення виділень, що роблять процес проникнення більш легким та приємним. В силу того, що кровотік органів малого таза посилюється, організм починає виділяти набагато більше мастила. Однак чи варто для цього приймати серйозне лікарський засіб, здатний вплинути на серце, замість використання звичних лубрикантів, велике питання.

Незважаючи на широке поширення віагри, прийом препарату не слід починати самостійно, без попередньої консультації з фахівцем, оскільки є ризик виникнення й розвиток деяких серйозних побічних ефектів, здатних зробити істотний негативний вплив на організм. При призначенні засобу обов’язково дотримуйтесь дозування, визначену лікарем.

Ціна на препарат віагра

Унікальні фармацевтичні властивості віагри привели до того, що ціна на препарат стала надзвичайно високою, якщо порівнювати її з іншими лікарськими засобами. Але, незважаючи на це, придбати його можна чи не у всіх аптеках світу. Остаточна вартість залежить в основному від концентрації діючої речовини в одній таблетці. Крім цього, значення має й розмір упаковки. Вигідніше купувати віагру великими пачками по 12 штук, тоді вартість однієї таблетки знизиться. Як правило, в добу вживається не більше однієї таблетки, тому можна стверджувати, що великої упаковки вистачить приблизно на два тижні або довше, якщо приймати її від випадку до випадку.

Ще один спосіб заощадити на лікуванні еректильної дисфункції – замінити віагру дешевшим дженериком. Але навіть в цьому випадку ціна не стане доступною для всіх. Та й якість таких замінників не завжди здатна зрівнятися з оригінальним препаратом. Купити оригінальну віагру в більшості країн можна виключно за рецептом лікаря.

Аналоги препарату віагра

Дженерики віагри, як правило, коштують дешевше оригіналу й цей фактор є визначальним при їх виборі. Найвідоміші аналоги лікарського препарату:

 • Сіаліс – замінник, що має в своїй основі речовину тадалафил. Його основна відмінність від віагри полягає в тому, що Сіаліс діє на чоловічий організм протягом 36 годин після прийому препарату, тому приймати його слід за визначеним графіком та не менше ніж через годину, після їди. Цей же факт необхідно враховувати. Якщо крім сіаліса відбувається прийом інших лікарських препаратів, погано взаємодіючих з Сіалісом. Дія сіаліса на організм виражається в усуненні існуючих перешкод для кровообігу в статевому члені.
 • Левітра – регулятор потенції, заснований на варденафіломі. Цей лікарський засіб має схожу з віагрою дію, оскільки також ініціює процес інгібування фосфодіестерази-5. При цьому для ефективного впливу на організм досить прийому всього 20 мг активної речовини, щоб значимий ефект проявився вже через 15 хвилин. Левітра має серйозні побічні дії. Дослідження виявили, що вживання препарату може призвести до втрати зору та нейропатії зорового нерва. Якщо це сталося, прийом лікарського засобу слід одразу припинити, а також звернутися за професійною медичною допомогою.
 • Імпаза – російский препарат, оснований на антитілах  ендетіального NO-синтезі. Показаннями до його застосування є недостатня генітальна реакція, яка знижує або повністю припиняє сексуйльний потяг, а також може викликати чоловічий клімакс. За рахунок підвищення активності ендотеліального NO-синтазу у паціента підвищується рівень лібідо, сексуальне задоволення, дещо зростає рівень тестостерону. Лікуючий препарат містить в своєму складі лактозу, що робить його невідповідним для большої групи людей, які страждають галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або лактазною недостатністю.
 • Еромакс – унікальний препарат, вироблений на основі натуральних компонентів. У його складі можна зустріти L-аргінін, трутневий розплід, бджолине обніжжя, коріння женьшеню, а також деякі вітаміни та мінеральні речовини. При цьому по суті не є лікарським засобом, а виступає в якості ефективної біологічної активної добавки, тому крім іншого зміцнює імунітет, має антиоксидантну та анаболізуючий вплив на організм. Дія однієї таблетки триває до 8 годин, але частота прийому, в порівнянні з іншими аналогами, зростає до 3-х таблеток на добу.
 • Вука Вука – ще одна біологічно активна добавка, зроблена з коренів вирозов секурінега, гетероморфа деревовидного, карієси їстівної і ще кількох натуральних речовин. Препарат успішно використовується в комплексному лікуванні хронічного простатиту. Є джерелом флаваноїдів та дубильних речовин, що дозволяють стимулювати ерекцію та відновлювати чоловіче сексуальне здоров’я.

Крім цього, на фармацевтичному ринку представлені замінники віагри, що містять у своїй основі теж діючу речовину, що й оригінальний препарат – силденафіл. Серед них можна виділити Еротон, Ергос, Потенціал, Віасан-ЛФ, Камагру, Потенцагру, Ревацио, Динаміко, Візарсін, Максігра.


Увага!

Використання Віагра без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.