Про сайт Promedic.com.ua

Ласкаво просимо на Promedic.com.ua – сучасний інформаційний сервіс про лікарські препарати, біологічно активні добавки (БАДи), вітамінно-мінеральні добавки, засоби косметичного та медичного призначення!

Якщо ви шукаєте медпрепарати, інструкцію до них або іншу інформацію про них – ви потрапили в потрібне місце. У нас зібрана інформація про понад 500 препаратів, які є найбільш використовуваними зараз. Поступово інформаційна база буде розширюватися. Крім того, дані регулярно піддаються перегляду та актуалізуються.

Каталог препаратів

На Promedic.com.ua розміщені дані про сотні препаратів та інші засоби. Всі вони зручно класифіковані на категорії, тому ви можете дуже швидко знайти цікаву для вас інформацію, заощадивши свій дорогоцінний час. Ви зможете ознайомитися з базовим описом препарату, інструкцією по його застосуванню, взаємодіями, побічними ефектами, іншими назвами, аналогами й цінами.

Крім того, ми надаємо дані про наукові дослідження препаратів та їх комерційні найменування в зарубіжних країнах. На сторінках з оглядами ліків ви також можете подивитися реальні відгуки інших користувачів, які застосовували або збираються застосовувати ці препарати.

Фармацевтичні консультації

Вебсайт Promedic.com.ua – це не просто текстовий інтернет-довідник лікарських засобів. Якщо у користувачів виникають додаткові питання з приводу дозування, застосування, придбання препаратів та ін., вони можуть звернутися до наших фахівців через форму зворотного зв’язку та отримати висококваліфіковану відповідь.

Інтернет-аптеки

Вебсайт Promedic.com.ua не є інтернет-аптекою, тобто не здійснює продаж лікарських препаратів та інших засобів. Однак тут ви можете ознайомитися з інформацією про ціни на медикаменти та товари для здоров’я в інших онлайн-аптеках. Там же у вас є можливість придбати цю продукцію.

Інформація для користувачів

Шановні користувачі! Інформація на нашому сайті надається строго в інформаційних цілях, її не слід розцінювати як медичну консультацію. Також вкрай не рекомендується займатися самолікуванням, особливо якщо мова йде про застосування рецептурних препаратів. При появі початкових симптомів хвороби рекомендується зв’язатися з лікарем та / або звернутися в лікарню (клініку) для отримання кваліфікованої допомоги. Будьте здорові!

Умови використання сайту Promedic.com.ua

Угода про конфіденційність

Зворотній зв’язок

Адреса електронної пошти: [email]