Угода про конфіденційність

Нижчевикладена Угода про конфіденційність (далі – «Угода») діє для інформаційного онлайн-ресурсу Promedic.com.ua (далі – «Сайт», «Promedic.com.ua») та користувача Сайту (далі – «Користувач»)

 1. Угода є договором приєднання згідно з цивільним законодавством. Якщо користувач використовує Сайт, це означає, що він автоматично погоджується з умовами цієї Угоди, зазначеними нижче.
 2. Коли Користувач використовує Сайт, останній збирає та обробляє дані Користувача, а точніше:

2.1. Інформацію, надану при заповненні форм реєстрації та в ході використання Сайту.

2.2. Файли cookie («куки»).

2.3. IP-адреса.

2.4. Налаштування, параметри онлайн-браузерів (Chrome, Mozilla, Firefox, Safari та ін.).

 1. «Куки» використовуються для збору компілюваних даних про трафік сайту та його взаємодіях, щоб команда Promedic.com.ua змогла в майбутньому запропонувати кращі інструменти та послуги на Сайті. Сайт також має право користуватися послугами довірених третіх осіб для відстеження «куків».
 2. Користувач може налаштувати свій пристрій так, щоб кожен раз перед відправкою cookie йому відправлялося повідомлення, або ж відключити їх зовсім через налаштування свого онлайн-браузера. Налаштування браузерів можуть різнитися, тому рекомендується прочитати розділ допомоги / довідки у відповідних браузерах, щоб дізнатися про правомірні способи скоєння цих дій.
 3. Promedic.com.ua обробляє персональні дані Користувача за допомогою будь-яких методів з метою надання Користувачу різних послуг (ідентифікація, авторизація, відправлення листів Користувачеві, а також інші дії, що вимагаються для належного надання послуг з боку Сайту).
 4. Promedic.com.ua збирає тільки ту персональну інформацію, яку Користувач залишив добровільно, наприклад, ім’я та прізвище, з метою користування послугами Сайту. Це не стосується розташування, статі, типу пристрою та деяких інших даних.
 5. Сайт має право використовувати отриману інформацію з метою орієнтування рекламних та / або інформаційних матеріалів за різними критеріями, таким як стать і вік, а також для здійснення статистичного аналізу.
 6. Сайт не продає, не виставляє на продаж і не здійснює передачу третім сторонам персональні дані Користувача, крім випадків наявності попереднього повідомлення про це.

8.1. Положення, вказане в п. 8 не поширюється на партнерів по хостингу сайту і інших сторін, які надають послуги, необхідні для належного функціонування сайту.

 1. На Сайті можуть бути розміщені посилання на інші веб-ресурси, в тому числі інтернет-аптеки, які можуть пропонувати продукти та / або послуги. Ці веб-ресурси мають власні політики конфіденційності та ця Угода не поширює свою дію на них. Тому Promedic.com.ua не несе відповідальность за послуги, товари, контент та інше утримання цих веб-ресурсів.
 2. Під час використання Користувачам Сайту, на останньому можуть бути коди інших веб-ресурсів, внаслідок чого дані веб-ресурси отримують інформацію, зазначену в п.п. 2.1., 2.2., 2.3, 2.4 цієї Угоди. Зокрема, вони використовують «куки», що дає їм можливість показувати іншим користувачам персоналізовану рекламу. До даних веб-ресурсів належать (невичерпний перелік):

10.1. Системи збору статистики відвідуваності сайтів, наприклад, Google Analytics, яка може отримувати інформацію, зокрема, про місце розташування та тип пристрою Користувача.

10.2. Соціальні плагіни соцмереж, наприклад, Facebook.

10.3. Системи показу банерів, наприклад, «AdRiver» і «Holder».

 1. Персональні дані Користувача обробляються в дата-центрах, в яких розміщено обладнання (сервери), що гарантує роботу Сайту. Адміністрація Promedic.com.ua використовує загальновизнані стандарти з метою захисту персональних даних Користувача. Незважаючи на це, Сайт не може гарантувати стовідсотковий захист від усіх загроз, що виникають поза його ведення.
 2. Адміністрація Сайту нагадує Користувачеві, що він користується всіма правами в області персональних даних, гарантованими йому чинним законодавством.
 3. До цієї Угоди можуть вноситися зміни. Будь-які модифікації публікуються на Promedic.com.ua на даній веб-сторінці і набирають чинності з моменту їх опублікування.
 4. Щоб уникнути виникнення непорозумінь, Користувачеві рекомендується регулярно звертатися до цієї Угоди при використанні Promedic.com.ua.