Умови використання сайту Promedic.com.ua

Умови використання сайту Promedic.com.ua (далі – «Умови») являють собою угоду між користувачем, які відвідують ресурс (далі – «Користувач») і сайтом Promedic.com.ua (далі – «Сайт», «Promedic.com.ua »).

Якщо ви використовуєте Сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з Умовами. Якщо ви не згодні з нижченаведеними умовами, будьте ласкаві, не користуйтеся Сайтом.

  1. Про сайт

1.1. Promedic.com.ua – це інформаційний веб-ресурс, що надає актуальну інформацію про медичні препарати, біологічно активні добавки, вітамінно-мінеральних добавках, продуктах косметики й гігієни (далі – «товари» / «товар»).

1.2. Користувачеві надається інформація про ціни на товари в онлайн-аптеках, посилання на портали яких можуть бути розташовані на Сайті (далі – «Аптеки»), а також інша інформація про товари / послуги, що надаються Аптеками.

  2. Використання Сайту

2.1. Користувач може використовувати Сайт виключно в особистих некомерційних цілях.

2.2. Забороняється копіювати й розміщувати контент Сайту на інших ресурсах, в друкованих виданнях і т.п. без надання згоди Сайту. Дані дії можливі тільки в інформаційних (некомерційних цілях) і за умови, зазначеному в п. 2.3.

2.3. При посиланні на будь-які статті з сайту необхідно ставити активне посилання на статтю, де був узятий контент.

2.4. При використанні сайту забороняється виконувати наступні дії:

  а) здійснювати автоматизовані пошукові запити, які здатні завдати шкоди Сайту;

  б) намагатися отримати несанкціонований доступ до Сайту або його частини;

  в) пробувати тестувати або сканувати вразливість Сайту;

  г) вживати будь-якого роду дії, здатні створити збільшене навантаження на Сайт;

  д) змінювати, видаляти або будь-яким іншим чином втручатися в роботу Ресурсу або його частини;

  е) модифікувати, ліцензувати, переводити, копіювати, передавати третім особам, публічно відтворювати, здійснювати публікацію будь-якого контенту, розміщеного на сайті;

  е) завантажувати або ж передавати вірусні програми або будь-який інший тип шкідливого програмного коду, який буде застосовуватися або може бути застосований будь-яким методом, який вплине на функціонал або роботу Promedic.com.ua або будь-якого пов’язаного з ним сайту, інших вебсайтів або Всесвітньої Мережі в цілому;

  д) іншим чином порушувати норми національного і міжнародного права.

  3. Ідеї ​​Користувача

3.1. Якщо у Користувача є ідея стосовно поліпшення роботи Сайту, він може повідомити про це, скориставшись формою зворотного зв’язку або даними в розділі «Контакти». Відправляючи ідею, Користувач висловлює згоду з тим, що вона є безоплатною і не несе ніяких зобов’язань з боку сайту. Проте, представники Сайту можуть зв’язатися з Користувачем, якщо вважатимуть це за потрібне.

3.2. Користувач погоджується з тим, що він не має права використовувати матеріали, що мають захист авторського права, при відправці ідеї.

  4. Інші веб-сайти

4.1. Promedic.com.ua не несе відповідальності за товар, куплений в аптеках. Всі претензії по товарах, придбаним на вебсайтах Аптек, приймаються в точці покупки товарів, тобто у відповідній Аптеці.

4.2. Посилання в будь-якому вигляді на інший вебсайт, продукцію або послуги, дані некомерційного та комерційного характеру, не виступають їх рекомендацією або схваленням, крім ситуацій, коли це безпосередньо зазначено на Сайті.

  5. Відмова від відповідальності та гарантій

5.1. Інформація, надана на Сайті, не повинна розцінюватися як заміна медичної консультації. Перед прийомом будь-якого препарату (особливо рецептурного) необхідно проконсультуватися з лікарем, що здійснює контроль над перебігом захворювання.

5.2. Сайт не може бути відповідальний за дані рекламного характеру. Відповідальність за достовірність та точність реклами несе рекламодавець.

5.3. Користувач згоден з тим, що він користується Сайтом на свій ризик і що він надається йому за принципом «як є» і «як є».

5.4. Ми намагаємося, щоб послуги Сайту надавалися стабільно і якісно, ​​але ми не гарантуємо безперебійну роботу Сайту.

5.5. Promedic.com.ua не несе відповідальності за будь-якого роду збитки (прямі або ж непрямі), що виникли внаслідок використання Користувачем Сайту або будь-яких його елементів / контенту, в т.ч., але не обмежуючись, через помилки або неточності в контенті, вірусів і шкідливих програм, збоїв в роботі Сайту.

5.6. Хоча на Сайті можуть бути розміщені посилання на інші веб-сайти, це не означає, що Сайт прямо або побічно схвалює, має спонсорські стосунки або пов’язаний (є пов’язаною особою) інших вебсайтів, якщо інше не зазначено на Сайті.

5.7. Promedic.com.ua не гарантує що товари або послуги, придбані або отримані на Сайті або на вебсайтах третіх осіб, посилання на яких розміщені на Сайті, будуть в повній мірі відповідати вимогам, інтересам і очікуванням Користувача.

5.8. Користувач повинен уважно вивчити умови використання будь-якого сайту, до якого він звертається по посиланню з сайту.

  6. Конфіденційність

6.1. Політика конфіденційності Promedic.com.ua є невід’ємним елементом цих Умов.

6.2. Політика конфіденційності Promedic.com.ua розміщена в розділі з відповідною назвою.

6.3. Крім того, Користувачеві слід враховувати той факт, що користування Всесвітньою Мережею не є на 100% безпечним і приватним. Користувач повинен розуміти, що дані або повідомлення, відправлені на Сайт, потенційно можуть бути перехоплені або ж як прочитані третіми особами, не дивлячись на повідомлення про наявність безпечного підключення.

  Інші положення

  • Якщо з яких-небудь причин будь-яке положення в цих Умовах було визнано юридично недійсним, це не має ніякого впливу на юридичну силу інших положень Умов.
  • Жодне з положень в даних Умовах не повинно інтерпретуватися як встановлення трудових, партнерських, агентських відносин з Користувачем.
  • Умови можуть періодично змінюватися. Зміни вступають в силу з моменту їх публікації на Сайті.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ПРЕДСТАВЛЯТИ НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я