АМІКСИН® дитячий

Фармакологічна група: ГРВІ, застуда і грип, Протигрипозні препарати для дітей, Протизастудні препарати (засоби)

Класифікація: J05AX

Міжнародна назва: Amixin

Діюча речовина: Тилорон (Tilorone)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Аміксин – це  імуномодулюючий препарат для посилення натуральних механізмів захисту організму від вірусних інфекцій. Виробники ліків, одеська компанія “Інтер-Хім” (в Україні) і томське ВАТ “Фармстандарт-Томськхімфарм” (у Росії) не випускають спеціалізованої версії для дітей, однак дитячим часто вважається дозування 60 мг, відповідно, “доросла” версія – це 125 мг. Форма випуску – таблетки (полімерна банка або контурна чарункова упаковка). Як працює препарат, як часто його приймати, скільки він коштує і чи існують достойні аналоги?

Аміксин дитячий: механізм дії і інструкція

Як працює препарат? Головним активним компонентом в складі Аміксину є тилорон. Він активізує синтез інтерферонів всіх підвидів, посилює антитілоутворення, як результат, пригнічується репродукція вірусів.

Випробування дієвості медикаменту. Проводилися спеціальні дослідження ефективності та безпеки Аміксину у дітей. Згідно з даними О. Кладової, О. Молочкової та ін. з РНІМУ ім. М. І. Пирогова, тилорон застосовували в групі з сімдесяти дітей, які хворіли аденовірусною інфекцією, грипом, парагрипом та респіраторними захворюваннями неясної етіології. Крім того, пацієнтам забезпечували традиційну симптоматичну терапію, а якщо розвивалися ускладнення, доповнювали її антибактеріальними засобами. Іншій групі давали плацебо. У дітей, які вживали Аміксин, скорочувалася тривалість лихоманки (на 1 добу), знижувалася вираженість іншої симптоматики, також було відзначено сприяння поліпшенню імунного статусу. Важливим доказом ефективності засобу при боротьбі з ГРВІ було зменшення кількості серйозних ускладнень, таких, як пневмонія. Крім того, у хворих, які лікувалися Амиксином, не виявлялись ускладнення, такі, як отит, гайморит, загострення тонзиліту. Тому застосування засобу у маленьких пацієнтів було дієвим методом боротьби з ГРВІ та іншими інфекціями. Вчені зробили висновок про доцільність обширного застосування Аміксину у дітей, в т.ч. в періоди, які характеризуються сезонними і епідемічними підвищеннями захворюваності.

Побічні ефекти. Аміксин ІС іноді може викликати побічні ефекти з боку травного тракту, короткочасний озноб і алергічні реакції (наприклад, свербіж або кропив’янку).

Взаємодії. Аміксин – це не антибіотик, і він може поєднуватися з медикаментами відповідної групи, а також іншими засобами традиційного лікування. Клінічно істотних взаємодій не виявлено.

Як приймати таблетки Аміксин діткам?

Противірусний засіб при грипі (неускладненому), застуді та ГРВІ застосовується за такою схемою: один раз в день на перший, другий і четвертий день після початку терапії. Застосування таблеток в профілактичних цілях відрізняється, проконсультуйтеся з вашим лікарем для отримання більш детальних інструкцій.

Показання до застосування препарату АМІКСИН® дитячий

Перелік ситуацій, може застосовуватися препарат, більш звужений в порівнянні з дорослою версією, яку можуть призначати, скажімо, при печінкових вірусних захворюваннях (гепатитах).
Сімейні лікарі або лікарі приватних клінік можуть призначати його: для боротьби з грипом / ГРВІ, якщо у дитини вискочив герпес, а також для профілактики захворюваності в небезпечні періоди.
Медикамент призначений для вікової категорії від семи до вісімнадцяти. Версії для пацієнтів нижче семирічного віку поки немає.

Ціна дитячого Аміксину – скільки коштує?

В Україні та інших країнах, де доступний АМІКСИН® дитячий, його ціна цілком прийнятна. Можливий невеликий ріст в зимовий період та / або на тлі серйозної епідеміологічної ситуації, проте практику підвищення вартості в даний час не можна назвати законною, якщо вона проводиться виключно з метою підвищення прибутку.

Які можна підібрати аналоги дитячого Амиксина?

В аптечних пунктах присутні наступні аналоги Аміксину Ай Сі, які застосовуються за схожими показаннями:

  • Алокін-альфа ліофіл. ( “Біофарма”);
  • Анаферон дитячий ( “Сантоніка”);
  • Глутоксим (Лекхім);
  • Гуна-Флу ( “Гуна” С.п.А);
  • Імуно-тон ( “Галичфарм”);
  • Ісміжен ( “Брусчеттіні”);
  • Мукалті С ( “БІОДОМ”);
  • Оцилококцінум гран. ( “Буарон”);
  • Хеліксан ( “Червона зірка”);
  • Ехінацея-Тева ( “Меркле”);
  • Поліоксидоній ліофіл. ( “Петровакс”);
  • Циклоферон ( “Полісан”).

Аміксин і коронавірусна інфекція

В світлі поширення коронавірусної інфекції взимку 2020 року, яка почала свій шлях із китайського міста Ухань (Wuhan), Всесвітня організація охорони здоров’я закликала держави вжити належних заходів з розробки ефективних засобів боротьби зі смертельним вірусом. Фото з Китаю дають тривожний сигнал, однак у багатьох країн не проводяться потрібні дослідження і немає відповідних препаратів. Гендиректором підприємства, що виробляє Amixin, було зроблено заяву, згідно з яким засіб підвищує імунітет в цілому, і може бути ефективним для запобігання або мінімізації наслідків заражень вірусами / коронавірусами, але він не є чудодійним препаратом проти смертельно небезпечного патогену.


Увага!

Використання АМІКСИН® дитячий без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.