Бронхипрет

Фармакологічна група: Відхаркувальний засоби (препарати), ГРВІ, застуда і грип, Ліки від кашлю

Класифікація: R05CA10

Міжнародна назва: Bronchipret

Діюча речовина: Екстракт сухої трави чебрецю, Екстракт сухого кореня первоцвіту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Бронхіт – це серйозне захворювання, яке закономірно застає зненацька. І його необхідно терміново лікувати, часто навіть в лікарняних умовах. Причому, звертатися за допомогою необхідно якомога швидше, особливо, якщо на цю хворобу захворіла дитина будь-якого віку. Залежно від результатів аналізів, хворому призначають препарат проти кашлю та можливо, безпечно-діючий антибіотик. Для цих цілей вже не один рік використовується протикашльовий фітопрепарат Бронхипрет. Він випускається у вигляді сиропу та таблеток, показує відмінні результати під час лікування.

Інструкція по застосуванню Бронхіпрету

Опис препарату. Він відноситься до тих засобів, які допомагають позбутися від важкої мокроти при кашлі. Цей препарат має стовідсоткове-природне походження, оскільки в його складі є рідкий екстракт трави чебрецю та листя плюща (або екстракт коренів первоцвіту сухого), які, власне, і грають головну роль в необхідності для швидкого одужання, виділенні та виведенні слизу з дихальних шляхів. Крім цього, ефірні масла (пахучі), що містяться в траві чебрецю, надають антибактеріальний, протимікробний ефект, який допомагає в профілактичних цілях та усунути інфекції в нижніх відділах дихальних шляхів.

Ті види сапонінів, які містяться в цілюще-діючої траві плюща, всмоктуються в організм хворого в мізерно-малій кількості. Виділення тимолу, який є в ароматній траві чебрецю, відбувається за участю порожнини легень хворого. Флавоноїди рослини доходять до кишківника пацієнта, починаючи від шлунка, після чого кишкові бактерії розщеплюють їх. Після всмоктування в кров ці корисні флавоноїди виділяються під виглядом метаболітів за допомогою нирок (з сечею), або виводяться в первинному вигляді через кишку (з калом).

Показання. Bronchipret показаний для лікування запальних захворювань, що атакували верхні або нижні дихальні шляхи людини. Йдеться про бронхіти, причому гострі та хронічні. Цей препарат фіто-впливу також призначають і при інших хворобах дихальних шляхів, які супроводжуються кашльовим синдромом зі скупченням мокротиння – при трахеїті, трахеобронхіті.

Варто сказати, що ці ліки фіто-походження призначені й для дітей, однак, їх вік повинен становити більше ніж 1 рік для сиропу, 12 років для таблеток та 3 місяців для крапель. При цьому варто чітко слідувати вказівкам педіатра, а також слід ознайомитися з офіційною інструкцією із застосування препарату.

Протипоказання. Фітозасіб не можна застосовувати тим людям, які схильні до алергіних реакцій по відношенню до сімейства губоцвітних, аралієвих, а також щодо пилку з бруньок берези, селери або полину. Крім того, у хворого може також спостерігатися й алергія на один або кілька компонентів препарату, в такому випадку від прийому Бронхіпрету в будь-якій формі випуску варто також відмовитися. Якщо пацієнт страждає від спадково-обумовленої непереносимості фруктози, то йому теж не варто приймати фітозасобів.

В складі сиропу є такий компонент, як етанол (96%), а це означає, що його не рекомендується приймати хворим, які страждають від алкоголізму або лікувалися від цієї проблеми, а також пацієнтам з епілепсією (особливо в високих та підвищених дозах сиропу).

Бронхипрет також не рекомендується застосовувати при вагітності, оскільки інформації з цього приводу занадто мало на сьогоднішній день, що не може означати безпечне його застосування в цей найважливіший період. Якщо жінка на момент постановки діагнозу годує дитину грудьми, то на час лікування їй варто припинити надавати малюкові користне вигодовування, перевівши дитину на адаптовано-штучне харчування.

Засіб фіто-походження варто з обережністю застосовувати тим людям, які страждають від виразки або гастриту, або від печінкових захворювань. Під час терапії варто відмовитися від інших препаратів проти кашлю (наприклад, Кодеїну).

Інструкція. Дозування препарату, а також детальна інструкція по його застосуванню, безпосередньо залежить від конкретно-підібраної форми випуску.

Краплі

Одна з форм випуску фітозасобу – це краплі. Дорослим пацієнтам (після 18 років) призначають сорок крапель, пацієнтам в підлітковому віці від 12 до 18 років призначають по двадцять вісім крапель, дітям – 6-11 років – двадцять п’ять крапель чотири рази на добу. Крім того, краплі призначаються педіатром й дітям більш молодшого віку: від 1 до 6 років призначають по сімнадцять крапель, від 3 до 12 місяців – від десяти до шістнадцяти крапель 4 рази на добу. Більш точне дозування препарату в будь-якому випадку повинен підказати провідний педіатр або інший лікар.

Дітям краплі рекомендується розводити в чаї або іншій рідині. Дорослі також можуть при бажанні розвести препарат в рідині перед прийомом, або випити краплі в чистому вигляді, але через спирт у складі препарату фіто-походження це не дуже смачно.

Сироп

Він призначений для внутрішнього застосування дорослим та дітям від 1 року. Перед застосуванням фітозасіб збовтують у флаконі, але не зайве старанно та натхненно, а для дозування використовується мірний стаканчик (зазвичай він виготовлений з біло-прозорої харчової пластмаси). Цей стаканчик йде в комплекті з сиропом. Сироп приймають тричі на день в тій дозі, яка відповідає віку пацієнта. Підліткам від 12 років та дорослим людям показана разова доза 5 мл.

Дітям від року до одинадцяти призначають 3-4 міліграми препарату. Якщо кашляючій дитині ще не виповнилося шести років, то дозу препарату варто розводити у воді (приблизно 1 столова ложка). Незалежно від віку, курс терапії становить один тиждень. При відсутності ознак одужання варто звернутися до лікаря, якщо пройшло вже більше тижня з моменту початку терапії.

Таблетки

Ліки в таблетках призначені для внутрішнього прийому дітям від дванадцяти років та дорослим пацієнам . Лікарі зазвичай, виходячи з отриманих аналізів в результаті, призначають своїм пацієнтам 1 таблетку тричі на добу. Курс лікування становить п’ять-сім днів.

Бронхипрет у вигляді сиропу

Сироп Bronchipret – це зручний засіб, що допомагає позбутися від вологого кашлю за відносно короткий термін. Як було пояснено раніше, його можна давати й дітям від 1 року, яким довелося зіткнутися з важким вологим кашлем в результаті бронхіту або іншої хвороби дихальної системи.

Сироп Бронхипрет має солодкуватий смак, який не хочеться виплюнути навіть дитині. У складі препарату, крім екстракту трави чебрицю та плюща є також спирт, вода, амонію розчин, рідкий мальтит, лимонна кислота та ін.

Варто сказати, що після відкриття флакона ліки придатні до використання тільки півроку. Закрита ємність зберігає засіб три роки. Під час зберігання можливе випадання осадової маси, однак, це жодним чином не впливає на якість та придатність препарату – перед застосуванням його варто струснути, щоб осад розподілився по сиропу рівномірно.

Бронхипрет у вигляді таблеток

Bronchipret ще випускається у вигляді таблеток. Одна таблетка містить 160 мг екстракту трави чебрицю, 60 мг екстракту первоцвіту та деякий список допоміжних компонентів (диметикон, крохмальна маса, Е171, рибофлавін, лактоза та ін.).

Таблетки дуже зручні як для використання вдома в ході лікування кашлю, так і в стаціонарно-організованих умовах. При прийомі таблеток Бронхипрет не варто їх жувати, товкти, кусати або ламати – їх необхідно приймати цілими в первісному вигляді.

Ціна Бронхіпрету в аптеках сьогодні

Вартість Bronchipret на сьогоднішній день є середньою, оскільки бувають засоби й дорожчі. Проте, багато пацієнтів заявляють про високу ціну Бронхіпрету. Найбільш дорогою формою випуску препарату є таблетки. Але тут ви отримаєте хороший ефект від лікування, про що говорять численні відгуки пацієнтів.

Купити цей засіб на основі чебрецю можливо навіть без надання рецепта від лікаря. Незважаючи на це, без відома фахівця не варто вдаватися до допомоги даного препарату від кашлю.

Чи має Бронхипрет аналоги?

Якщо Bronchipret вам видався надто дорогим, що буває нерідко в наші дні, то ви можете звернути увагу на його аналоги. Список можливих замінників Бронхипрету виглядає таким чином:

  • Ingafitol-2 (Інгафітол);
  • Agri (Агрі);
  • Analgol (Аналгол);
  • Antitussin (Антітуссин);
  • Ascoril-expectorant (Аскор-експекторант);
  • Baishicydje (Байшіцідже);
  • Bifox (Біфокс);
  • Bronhial (Бронхіал);
  • Bronhovitol (Бронховітол);
  • Bronhomed (Бронхомед);
  • Bronhostop (Бронхостоп);
  • Vik-vaporab (Вік-вапораб);
  • Vik-medinight (Вік-Меднайт);
  • Hexapnevmin (Гексапневмін);
  • Grippal (Гриппал);
  • Imupret (Імупрет);
  • Kofanol (Кофанол);
  • Kofex (Кофекс);
  • Kofex-maz (Кофекс-маз);
  • Kofol (Кофол);
  • Kofrem (Кофрем);
  • Kuka (Кука);
  • Kukasil (Кукасил);
  • Malipin (Маліпін);
  • Mentolatum (Ментолатум);
  • Plantiss-immuno (Плантіс-Іммуно);
  • Pulmex (Пульмекс);
  • Pulmoran (Пульморан);
  • Rensril (Ренсріл).

Зазначені препарати мають різну вартість, що можна сказати й про форму їх випуску. Засоби випускаються у вигляді таблеток, сиропу та крапель. Заміну препарату необхідно здійснювати тільки за погодженням з лікарем.


Увага!

Використання Бронхипрет без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.