Феварин

Фармакологічна група: Антидепресанти, Невралгія

Класифікація: N06AB08

Міжнародна назва: Fevarin

Діюча речовина: Флувоксамін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Депресивні розлади – це дуже серйозно та навіть небезпечно, якщо їх не лікувати. Бачачи пригнічений стан близького або знайомого протягом деякого часу, ми повинні поцікавитися чи все у нього гаразд та при необхідності допомогти в пошуку хорошого фахівця. Важливо пам’ятати, що важка та затяжна депресія може привести навіть до смерті від самогубства. Відчуваючи негаразди у власному психічному самопочутті, також важливо вчасно звернутися за спеціалізованою допомогою. Найбільш схильними до депресивних станів вважаються підлітки та люди похилого віку, однак, вони можуть застати й людину будь-якого іншого віку, якщо цьому «сприяють» обставини. Феварин – це дієвий антидепресивний препарат, який призначається пацієнту виключно очно після повної оцінки стану.

Інструкція по застосуванню Феварину

Опис та склад. Fevarin відноситься до препаратів антидепресивної дії, що становлять фармакологічну групу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (a electionem selectivam, serotonin-reuptake inhibitoris constans coetius antidepressantas). Його виробник – “Майлан-Лабораторіз САС, Франція / Mylan-Laboratories SAS, France”. Препарат має в своєму складі таку потужну антидепресивну речовину, як флуваксамін (Fluvoxamine) в кількості 50 або 100 мг на таблетку.

З цим препаратом, який містить флувакамін проводилися клінічні дослідження, де діючу речовину перевіряли на звязуємість з рецепторами. В результаті такого дослідження вчені біохіміки прийшли до висновку, що згадана речовина є потужним чинним антидепресантом, а його спорідненість з підтипами рецепторів серотоніну незначна.

Після прийому таблетка Fevarin всмоктується повністю та вже через 3-8 годин після прийому в крові пацієнта спостерігається максимально допустима концентрація головної речовини. Препарат біодоступний тільки на 53%, де бере участь механізм першого проходження.

Таблетки можна приймати незалежно від часу прийняття їжі. Тобто, якщо навіть пацієнт заїсть таблетку смачною їжею, вона як і раніше забезпечить людину потрібним антидеприсивним ефектом.

Показання. Fevarin, будучи могутнім антидепресивним препаратом, призначається при таких характерних недугах, як:

  • Депресії, які можуть мати різне походження та першопричину (Exanimationyes incidiamus, cuis raidix-causia diversarum originum);
  • Розлади, що характеризуються як обсесивно-компульсивні (Inordinati talis ut obsessiv-compulsiv).

Іноді застосування цих ліків має відбуватися під пильним оком фахівця, який зможе спостерігати страждання від депресивних розладів кожен день. У більшості ж випадків ліки використовують вдома.

Інструкція по застосуванню. Таблетки, у вигляді яких виробляється Феварин, приймають всередину в цілому вигляді та запивають рідиною, незалежно від їжі.

Депресії
При депресивних розладах, які мають різне походження, засіб призначають тільки дорослим пацієнтам від 18 років. При цьому зазвичай пацієнтам призначають 50-100 мг препарату один раз на добу ввечері. Якщо цієї дози хворому недостатньо, та він не відчуває видимих ​​поліпшень, то дозу поступово збільшують. Максимальна доза, яку не можна перевищувати під час лікування депресій дорослими людьми, становить 300 мг на добу. У разі, коли добова доза становить 150 мг та вище, то її поділяють на 2 або навіть на 3 прийоми, повністю рівних між собою.

Після того, як всі симптоми депресії повністю зникнуть, лікування Феварином ® припиняти не варто – для профілактики депресивних рецидивів потрібно перейти на підтримуючу дозу, що становить 100 мг на добу. Такого роду терапія повинна тривати ще 6 місяців або навіть більше – тут багато що залежить від початкового стану хворого та його піддатливості лікуванню.

Обсесивно-компульсивні розлади
Даний діагноз ставиться не тільки дорослим, але й навіть дітям. На відміну від депресій, при цих розладах дітям Fevarin призначають.

При ОКР дорослим зазвичай призначають 50 мг на добу перші 3-4 дні терапії. Далі, коли цей час мине, доза поступово підвищується, поки не досягне в середньому 100-300 мг на добу (кожного пацієнта «вистачає» по-різному). У добу можна застосовувати не більше 300 мг флувоксаміну. ​​

Позитивні результати лікування вже повинні спостерігатися після 10 тижнів застосування Феварину. При цьому доза повинна становити рівно стільки, скільки мг препарату здатне забезпечити пацієнта необхідним клінічним ефектом.

При ОКР Fevarin також застосовується і в дитячому віці, починаючи від 8 років. Починаючи від цього віку, в добу дітям призначають 25 мг препарату, який потрібно прийняти ввечері. При необхідності цю дозу можна підвищувати, але дуже поступово – кожен 4-7 днів можна додавати не більше 25 мг препарату. У разі лікування дітей з ОКР в добу можна приймати не більше 200 мг препарату.

Флувоксаміновий препарат, незалежно від точного діагнозу, не можна скасовувати різко та відразу. В даному випадку можна зіткнутися з несприятливими симптомами відміни. Як правило, дозу необхідно знижувати дуже поступово, протягом 1-2 тижнів, але і в такому випадку можуть розпочатися у хворого незрозумілі симптоми. Якщо таке трапилося, що навіть поступова відміна препарату стала причиною появи несприятливих симптомів, то про це потрібно відразу повідомити лікаря, який призначить препарат заново. Після цього скасування антидепресанту повинно бути ще більш плавною, ніж протягом 1-2 тижнів.

Пацієнти цікавляться – через скільки діє Fevarin після початку лікування? Потрібно сказати, що помітна лікувальна дія препарату спостерігається не відразу, а тільки після декількох тижнів (аж до 10 тижнів).

Побічні ефекти. Як і будь-який препарат, який справляється з депресивними станами, Fevarin має деякі побічні дії. Вони проявляються не завжди і не у кожного пацієнта, однак, все ж мають місце бути. Найчастіше прийом цих ліків супроводжується такими побічними ефектами, як:

  • Сонливість (inopinatum dormitationem);
  • Втрата апетиту, в зв’язку з чим вага хворого може швидко знижуватися (consequenter cibi damnuym);
  • Збільшення маси тіла (ponidus luicrum);
  • Гіпонатриємія (defectumsodium);
  • Секреція АДГ з неадекватними показниками (Cum-insufficiens perficientur ADH secretio);
  • Агресія, галюцинації, проблеми зі свідомістю та її сплутаність (Faciendi, allucinationes, et confusione problemas cum-consciousness);
  • Нервозність, безсоння (et trepidationem exprimunt nocturnae vigiliae);
  • Явище серотонінового синдрому (Huius rei magnitudo serotonini-syndromye);
  • Парестезія (paresthesia);
  • Гіпергідроз (multum sudoris nimii hyperhidrosis perturbationibus);
  • Алергічні реакції та ін. (Foritis urna-aestus).

Крім того, спеціально проведені дослідження підтвердили, що пацієнти, які приймають СІЗЗС значно частіше піддаються переломам кісток (ossis fracturae ex accepto selectivam, serotonin-reuptake Matrix). Однак точний механізм дії препаратів цієї групи на крихкість та вразливість кісток невідомий.

Під час лікування варто пам’ятати, що антидепресанти та алкоголь несумісні із-за можливості розвитку важких побічних ефектів.

Як виглядає рецепт Феварину у вигляді таблеток?

Як було сказано раніше, Феварин без рецепта купити не можна. Це група речовин, які при нерозумному та неправильному застосуванні можуть викликати у хворого серйозні проблеми з психікою.

При призначенні препарату лікар повинен видати хворому рецепт латинською, який виглядає приблизно так:

Rр .: Tab. Fluvoxamini 0,05 №20
D.S. 50 мг або 100 мг 1 раз / сут, ввечері.

Доступні аналоги Феварину

Якщо з якоїсь причини Феварин недоступний пацієнтові, він може звернути свою увагу на аналоги препарату. Вони можуть мати різну діючу речовину в складі, однак, їх дія, як і раніше спрямована на усунення депресивних станів. Fevarin, за умови схвалення лікуючого лікаря, можна замінити на:

  • Deprivoх (Депривокс);
  • Fluvoxamine-Sandоs (Флувоксамін-Сандоз);
  • Adepress (Адепрес);
  • Kloхet (Клоксет);
  • Luxоtil (Люксотіл);
  • Parelаx (Парелакс);
  • Paroxine (Пароксин);
  • Rexеtin (Рексетин);
  • Adjuvine (Ад’ювін);
  • Dеbitum-sanоvel (Дебітум-Сановель);
  • Dеpralin (Депралін);
  • Anxiosan (Анксіозан);
  • Asitalox (Асіталокс);
  • Lenuxine (Ленуксин);
  • Medoprаm (Медопрам);
  • Esoprаm (Езопрам);
  • Citolеs (Цитолес).

Насправді аналогів препарату Феварин набагато більше, ніж було зазначено вище. Але найбільш часто його замінюють препаратами Deprivox (Депривокс) та Fluvoxamine-Sandos (Флувоксамін-Сандоз), які створені на основі ідентичного оригіналу діючої речовини (за умови його особистої переносимості та відсутності протипоказань до флувоксаміну).


Увага!

Використання Феварин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.