Гомеовокс

Фармакологічна група: Від болю в горлі, ГРВІ, застуда і грип

Класифікація: V03AX

Міжнародна назва: Homeovox

Діюча речовина: Аконітум напеллюс, Арум тріфіллум, Беладонна, Брионія, Календула оффіциналіс, Гепар сульфур, Каліум біхромікум, Меркуріус солюбус, Спонг тосту, Популюс кандіканс, Феррум фосфорікум

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Мало хто знає, що зневажливе ставлення до особистого здоров’я може привести до такого захворювання, як ларингіт. Їм називається запалення гортані, в результаті якого навіть можна повністю втратити голос (проте, це трапляється передбачувано нечасто). Для лікування ларингіту, який виникає як при переохолодженні, так і в результаті запально-небезпечних хвороб дих. системи, лікарі рекомендують гомеопатично комплексний засіб під назвою Гомеовокс. Щоб не зробити захворюванню ще гірше, перед використанням Гомеовоксу варто поговорити з Лор-лікарем та заглянути в інструкцію.

Інструкція по застосуванню Гомеовоксу

Гомеовокс – це комплексна гомеопатія, що призначається при ларингітних походженнях. Gomeovox виробляється у Франції, а саме – однією відомою фармацевтичною компанією під назвою Буарон. Перед використанням гомеопатії варто упевнитися, що у хворого відсутні протипоказання до його прийому. Тут воно одне – індивідуальна непереносимість компонентів гомеопатії.

Інструкція по застосуванню гомеопатичного засобу виглядає так: дорослим, а також дітям від 6 років, слід приймати по 2 таблетки Gomeovox щогодини. Коли стан хворого поліпшиться, то йому варто дотримуватися такої терапії, як 2 таблетки 5 разів на добу. Для профілактики ларингіту-подібних хвороб призначають також по 2 таблетки 5 разів на день.

Дітям, яким вже виповнилося 2-6 років, іноді коригують дозу ліків, а також рекомендують приймати його в розчиненому вигляді. Для цього драже поміщають в невелику кількість не холодної води та розмішують до повного або майже повного розчинення. Цілісні драже небезпечні для дітей-дошкільнят, оскільки можуть викликати трагічне удавлення навіть під пильним наглядом батьків.

Gomeovox можна застосовувати навіть при вагітності та грудному вигодовуванні, але тільки після позитивної лікарської відповіді або окремої безвихідної рекомендації для лікування ларингіту.

Таблетки призначені для повільно-ретельного розсмоктування в ураженій ротовій порожнині. Це варто робити між прийомами їжі, що буде краще з точки зору ефективності засобу. Після розсмоктування драже не варто приймати їжу та питво ще протягом 15-20 хвилин, оскільки в противному випадку зіпсується терапевтична дія Gomeovox.

Від чого призначають Гомеовокс дорослим та дітям?

Gomeovox, як було сказано раніше, призначається для того, щоб проводити симптоматично-підтримуюче лікування ларингіту. Це запалення гортані, яке характеризується блискавично-швидким стомленням голосових зв’язок, охриплостью та тимчасовою втратою голосу. Ларингіто-схильними вважаються люди, що палять через постійний вплив нікотину, а також “любителі випити” – спирт також впливає на гортань згубно.

Ларингіт не має гостро проявляючих симптомів – захворювання починається з ледь-відчутного нездужання та іноді з несуттєвого підвищення стандартної температури тіла (якщо хворий не захворів на грип). Також у хворого обов’язково спостерігається сухість в горловій ділянці, а також відчуття лоскотання, дряпання горла. Також людині може здатися, що у нього в горлі щось застрягло та не проходить «ні туди, ні сюди». Біль при ковтанні практично не виникає, лише в особливих випадках. У пацієнта болить голова, осідає голос, а також може з’являтися частий кашель. З прогресуванням хвороби може з’явитися Афоня (голос зникає), але шепітна мова залишається на місці. Ларингіт може протікати в різних формах, тому при перших його ознаках, найголовнішою з яких – це осиплість голосу та його зникнення, варто спішно відвідати ЛОРа.

Гомеовокс в формі таблеток

Gomeovox випускається в єдиній формі – в таблетках. У складі препарату є безліч компонентів. Це стосується оканітума напелюса, Аурума тріфулума, спонж тосту, Меркуріус солюбіса, Гепар сульфуру, феруму фосфорікуму, популюс кандіканса та ін. В якості доповнюючих компонентів включений гуміарабік, тальк, желатин, віск, лактоза, сахароза, крохмаль та ін. Навіть одноразово виявлена ​​непереносимість хоч одного компонента надає вагому причину відмовитися від лікування та вибрати безпечно-обгрунтований протиларингітний засіб.

Яка ціна Гомеовокс сьогодні?

Гомеопатія сьогодні в принципі не вважається дешевим «задоволенням», але Гомеовокс можна купити не дуже дорого. Його ціна є хоч і зависокою, в порівнянні з деякими іншими засобами проти ларингіту, але це терпимо для більшості людей. Адже коли постає питання про здоров’я та безпеку лікування, економити часто навіть не приходить в голову. Якщо ж сталося так, що у людей ледь виходить зводити «кінці з кінцями», то, звичайно, можна спробувати підібрати більш дешевий аналог засобу, що допоможе не нанести шкоду й без того скороченому бюджету.

Рекомендовані аналоги Гомеовоксу

Так само, як і Gomeovox, від ларингіту призначають й інші препарати, що відповідають неменшою дієвістю під час терапевтики. Список протиларингітних засобів, якими при бажанні можна замінити Гомеовокс, виглядає таким чином:

  • Інгаліпт. Випускається у вигляді аерозолю та спрею, який використовують місцево (зрошують порожнину горла). Це вітчизняний препарат ларингітного засобу, який також добре допомагає від болів в горлі різної етіології. Уже через кілька процедур зрошення гортані хворий може відчути, як запалення в горловій порожнині зменшується разом з набряком, почервонінням та больовими відчуттями, які виникають не тільки в самому горлі, алейі в роті в цілому. Інгаліпт знищує неосяжну кількість шкідливих інфекційних збудників, які вражають гортань, глотку та інші відділи ротової порожнини. Цей аналог переважає ще й тим, що здатний усувати грибкові ураження в ротовій порожнині – його часто призначають при кандидозі (молочниці) рота у дітей та дорослих. Перед використанням Інгаліпту шляхом зрошення горла або рота порожнину слід добре сполоснути теплою кип’яченою водою. Вкрай рідко Ingallipt стає причиною виникнення місцевих алергій, однак, в більшості випадків переноситься на «відмінно».
  • Фарингосепт. Це невеликі таблетки від ларингіту та інших хвороб горла, які потрібно розсмоктувати в роті. Виробляється в Індії / Румунії та має привабливо-низьку вартість. Faringocept характеризується як місцевий антисептик, який знищує мікроорганізми, що вразили горло та гортань. Добре справляється навіть з стафило-, стрепто- та пневмококами, а також з безліччю іншими шкодливими бактеріями. Аналог застосовується при інфекціях горла, гортані та рота. Дуже частий препарат у списку пунктів призначення проти стоматиту, в тому числі і у дітей, а також в післятравматичному періоді та після видалення зубів. Дозволений до застосування під час годування малюка молочком, а також під час вагітності.
  • Септолете-Нео. Зручні в використанні пастилки для розсмоктування, які виробляються в Росії та Словенії. В одній упаковці знаходиться тридцять пастилок, при тому, що вартість препарату і без того є відносно низькою. Септолете-Нео є багато-компонентним засобом, який справляється з вірусами та грибками (кандида). У складі засобу обов’язково є ефірні масла, які відмінно пом’якшують слизову рота / горла, сприяють зниженню запалень уражених ділянок, знімають біль та першіння / сухість в горлі. Крім ларингіту, Септолете-Нео ефективний при фарингітах, тонзилітах, ангінах, глоситах, стоматитах та ін. Швидко повертає пацієнтові нормальний «людський» голос без характерної ларингіту осиплості. Дітям, які ще не відзначили свого чотириріччя, при ідіосинкразії протипоказаний.
  • Доктор-МОМ. Російсько-індійський аналог Gomeovox, який відрізняється багатокомпонентним рослинним складом. За рахунок того, що Доктор-Мом має приналежність до бронхотерапевтичного лікування, його призначають при сухому / вологому кашлі, а також при кашлі, який супроводжується занадто малою кількістю слизу. Саме цей симптом властивий ларингіту, фарингіту, бронхіту та іншим хворобам. Засіб випускається у вигляді пастилок для розсмоктування та сиропу, який п’ють із застосуванням мірної ложки. Доктор-МОМ не застосовують за вагітності, груд. годуванні, а також засіб має обмеження до застосування в дитячому віці.
  • Себідін. Ще один аналог Gomeovox. Себідін, вироблений в Польщі таРосії. Форма випуску –  таблетки для внутрішнього прийому, в складі яких міститься хлоргексидин та аскорбінова кислота. Sebidin нещадно вбиває більшу частину бактерій, які тільки можуть вразити ротову / горлову порожнину людини. Застосовуючи Sebidin під час лікування, пацієнтам слід розуміти, що барвник, присутній в його складі, здатний пофарбувати зубні пломби та протези. Іноді після застосування цього протиларингітного засобу хворі скаржаться на перебої у смаковому сприйнятті.
  • Стрепсілс. Мало кому відомо, що таке Стрепсілс, оскільки ці ліки для лікування горла буквально у всіх на слуху завдяки відповідній рекламі. Їх форма випуску – це розсмоктувальні таблетки, які випускаються в різних кількостях – 16, 24 та 36 штук в упаковці. До складу Strepsils входить похідний бензолу, що бореться з мікробами, бактеріями та вірусами. Засіб видаляє біль та першіння в горлі при горлових хворобах, а також прибирає в ньому сухість та пом’якшує слизові оболонки ротової порожнини. Цей аналог Gomeovox показаний при ларингіті, фарингітах та інших хворобах, які вражають горлову порожнину частини дихальної системи. У рідкісних випадках викликає алергічні реакції, причому, не тільки місцеві, а й системні. Також може порушитися робота шлунково-кишкового тракту. Дітям-дошкільнятам цей засіб використовувати не рекомендується.
  • Гексорал. Це «копійчане» засіб, який випускається у формі аерозольного спрею для зрошення горла та рота, а також у вигляді таблеток для розсмоктування. Gexoral має практично ті ж показання до застосування, що й інші засоби, що виступають аналогами Gomeovox.
  • Лізобакт. Найбільш дорогий медпрепрат проти ларингіту, якщо порівнювати з іншими зазначеними раніше замінниками Гомеовоксу. Зроблений на основі лізоциму та піридоксину та виконує функції місцево-діючого антисептика, що бореться з грибками, вірусами та шкодами-які приносять мікроорганізмами. Крім ларингіту, фарингітів, тонзилітів, Lizobakt добре справляється з такою неприємністю та больовою формою стоматиту, як афтозний (характеризується кров’яними хворобливими афтомами в роті). Афти пройдуть за лічену добу з добре розрекламованим Лізобактом.

Увага!

Використання Гомеовокс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.