Кагоцел

Фармакологічна група: ГРВІ, застуда і грип, Противірусні препарати

Класифікація: J05??

Міжнародна назва: Kagocel

Діюча речовина: Кагоцел

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Всі люди досить часто стикаються з респіраторними вірусними захворюваннями. Щоб хвороба не поширювалася по організму людини, необхідно в найкоротші терміни знайти та придбати дієвий лікарський препарат. Таблетки Кагоцел, як раз і є таким лікарським препаратом. Їх можна віднести до групи лікарських засобів з дієвою противірусною активністью.

Інструкція по застосуванню препарату Кагоцел

Кагоцел в таблетках має яскраво виражену круглу опуклу форму. Володіє кремовим або коричневим кольором. Як правило, таблетки даного лікарського препарату укладаються в блістери по 10 штук. Упаковка містить один блістер та інструкцію до засобу.

Від чого? Діючі речовини таблеток Кагоцел допомагають стимулювати вироблення інтерферонів, які мають виражену противірусну активність. Кагоцел за своєю суттю допомагає стимулювати вироблення інтерферонів усіма наявними клітинами людської імунної системи. Внаслідок першого прийому таблеток Кагоцел, рівень інтерферонів значно збільшується вже в перші дві доби, а в кишечнику підвищується його концентрація вже в перші чотири години.

Виникає питання: «Для чого це потрібно?». Для максимального ефекту противірусного препарату Кагоцел, який досягається вже через чотири дні прийому препарату. В цьому і є вся суть застосування лікарського засобу Кагоцел. Як тільки таблетки потрапляють всередину організму, діючі інгредієнти речовини швидко всмоктуються в кров з просвіту кишечника. Після цього процесу Кагоцел накопичується в основній своїй масі в тканинах:

  • Селезінці;
  • Органів системи дихання;
  • Печінці;
  • Лімфатичного вузла.

Діюча речовина виводиться через кишечник, людини яка одужує.

Можна відзначити незначні, але не втрачаючі при цьому важливість, протипоказання до застосування препарату Кагоцел. Анотація говорить, що таблетки протипоказані в деяких фізіологічних та патологічних станах:

  • Віковий аспект – до трьох років;
  • При вагітності на будь-якій стадії перебігу та при грудному вигодовуванні;
  • Крайня непереносимість в індивідуальному порядку діючих інгредієнтів таблеток Кагоцел.

Перед тим, як вжити таблетки всередину, слід переконатися в повній відсутності перерахованих вище протипоказань.

Яке застосування та дози в таблетках препарату Кагоцел? Необхідно приймати таблетки цілком та запивати їх досить великою кількістю рідини. Дозування препарату, як правило, залежить від кількох складових: віку хворої людини та показань до його застосування.

Важливо знати: якщо ви приймаєте таблетки Кагоцел пізніше, ніж через чотири дні від початку захворювання препарат може не дати потрібного терапевтичного ефекту.

У таблеток Кагоцел є деякі побічні ефекти, але в цілому препарат та його прийом переноситься добре. До побічних ефектів можна віднести:

  • Висип на вашій шкірі та її деякий свербіж;
  • Кропив’янка.

При подібних алергічних реакціях на таблетки Кагоцел слід в найкоротші терміни припинити прийом препарату.

Як діє та як приймати таблетки Кагоцел можна ознайомитися в докладній інструкції, що додається до кожної упаковки препарату. Слід звернути увагу на необхідні особливі вказівки, які в себе включають:

  • Щоб досягти ідеального ефекту, слід приймати засіб не пізніше, ніж на четверту добу від початку захворювання;
  • Як відомо, антибіотик Кагоцел досить добре поєднується з багатьма противірусними препаратами;
  • Таблетки не роблять істотного впливу на швидкісні психомоторні реакції та концентрацію загальної уваги.

В аптеках препарат Кагоцел, як правило, відпускається без рецепта спеціаліста. Якщо виникають нагальні питання щодо застосування препарату, слід в індивідуальному порядку проконсультуватися з лікарем.

За статистикою передозування даними лікарським засобом ніде не відзначене. У випадках істотного перевищення дози препарату, прописаної лікарем, проводиться промивання шлунка у хворого та прописується в цілях профілактики кишкові сорбенти, простіше кажучи, активоване вугілля.

Склад дієвого препарату Кагоцел

До складу Кагоцелу входить головна складова частина – кагоцел (натрієва сіль сополімеру) обсягом 12 мг в кожній таблетці. Також в складі знаходяться й другорядні з’єднання, такі як:

  • Крохмаль картопляний (10 мг);
  • Кросповідон (100 мг до отримання таблетованого Кагоцелу);
  • Лактозимоногідрат (прямого пресування), повідон (коллідон 30) – склад лудіпресс;
  • Кальцію стеарат (0.65 мг);
  • Фруктоза.

Ціна на препарат Кагоцел

Яка ж реальна вартість препарату? Чи зможе людина, підхопивши респіраторний вірус, дозволити собі купити таблетки Кагоцел?

Зможе. Ціновий аспект на даний лікарський препарат цілком доступний середньостатистичному росіянину та українцю при виникненні хворобливих відчуттів, пов’язаних з прогресуючою хворобою рпацієнт без особливих проблем зможе придбати даний препарат.

Аналоги противірусного антибіотика Кагоцел

До аналогів та терапевтичного ефекту, близькому до препарату Кагоцел можна віднести:

  • Арбідол – засіб володіє якісним противірусним ефектом. Він обумовлений запуском багатьох механізмів, істотно перешкоджає возз’єднанню вірусу та мембран клітини. В результаті взаємодії препарату та людського організму спостерігається якісне зменшення симптомів токсикологічної дії та розвитку хвороби в цілому. Знижується частота появи різнобічних ускладнень при вірусних ураженнях.
  • Амексин. Дані таблетки можна віднести до груп противірусних препаратів. Вони якісно та досить ефективно пригнічують вірус всередині клітин людського організму, що згодом допомагає та сприяє швидкому одужанню пацієнта при вірусній інфекції.
  • Циклоферон. Даний засіб є імуно-противірусним препаратом. Випускається, як правило, у формі таблеток та приймається всередину організму. Таблетки Циклоферон зазвичай призначаються як дорослим, так й дітям.
  • Амізон. Так само, як й багато аналогів Кагоцелу даний препарат можна віднести до групи противірусних засобів. Застосовується тільки за приписом лікуючого фахівця. Випускається у вигляді таблеток округлої форми.
  • Цитовір-3. Випускається та виробляється у вигляді капсул. Застосовується, як основний засіб й використовується при лікуванні та необхідної профілактики вірусної інфекції, як у дорослих, так й у дітей. Мають довгасту форму, надають дію з імуностимулюючої складової.
  • Ремантадин. Це противірусний засіб з синтетичної складової. Надає, як правило, антитоксичний виражений вплив. Застосовується для профілактики та необхідного лікування кліщового енцефаліту та грипу. До складу даного препарату входять деякі допоміжні лікарські елементи.
  • Анаферон. Подібний препарат можна віднести до гомеопатичних засобів, які сприяють імуномодулюючому ефекту та наповнені противірусною дією на організм людини. Властивості засобу сприяють швидкому звільненню від симптомів грипу, позбавляють від закладеності носа, заважаючого кашлю та деякого першіння у вашому горлі. Багато експертів відзначають крайню ефективність Анаферону при профілактиці та лікуванні різнопланових респіраторних захворювань. Випускається в таблетках.

Серед перерахованих вище препаратів із списку існують й ті, які трохи дешевше Кагоцелу. Однак, всі з перерахованих вище лікарських препаратів мають у своєму активі деякі протипоказання та можливість побічних дій. Виходячи з цього, не слід самостійно замінювати Кагоцел, виписаний вам лікуючим фахівцем на аналоги дешевші.

Терміни придатності зберігання таблеток Кагоцел становлять близько двох років з моменту виходу їх виробництва. Подібний препарат необхідно зберігати в досить сухому та недоступному для дитини місці. При зберіганні таблеток Кагоцел температура повітря, в приміщенні, де буде міститися препарат, не повинна перевищувати 25 градусів за Цельсієм.

Висновок

Кагоцел є відмінним противірусним засобом вітчизняного виробництва. Його дія спрямована на захист людського організму від вірусів різного походження, зміцнення імунної системи. До того ж, даний антибіотик має гарну результативність при застосуванні у дитячій віковій групі від трьох років.

Препарат коштує недорого та кожному середньостатистичному росіянину та українцю по кишені. Кагоцел прекрасно бореться з герпесними висипаннями. Для досягнення високого ефекту фахівці рекомендують поєднувати вживання препарату з іншими антибіотиками противірусної дії, а також імуномодуляторами. Сприятлива динаміка простежується вже через чотири години одноразового прийому засобу. Аптечні мережі відпускають медикамент Кагоцел без рецепту.


Увага!

Використання Кагоцел без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.