Палін

Фармакологічна група: Антибактеріальні препарати, Препарати для сечостатевої системи і нирок, Сечостатева система

Класифікація: J01MB04

Міжнародна назва: Palin

Діюча речовина: Піпемідова кислота

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Інфекції сечовивідних шляхів – це серйозна проблема, що виникає як у жінок, так і чоловіків. При виявленні хоча б найменших ознак інфекційних уражень сечостатевої системи слід відразу ж йти до лікаря та здавати всі необхідні для постановки діагнозу аналізи. Наступний крок – це прийом антибіотиків, без яких під час лікування подібних хвороб просто не обійтися. Одним з позитивних антибактеріальних препаратів проти інфекцій сечостатевої системи є Палін, вироблений на основі піпемідової кислоти. Він має невеликий список показань, а також деякі протипоказання, які завжди враховуються в лікуванні тих чи інших засобів.

Інструкція по застосуванню Паліну

Склад препарату та його опис. Палін (Palin) – це капсульний антибіотик з хінолонові групи, що складається, в першу чергу, з піпемідової кислоти. Далі варто згадати такі додаткові речовини, як крохмаль з кукурудзи, КДК, магнію стеарат. Капсула, у свою чергу, складається з желатину, діамантового чорного, хінолоіна жовтого, титану діоксиду та ін.

Піпемідова кислота, на основі якої створено даний засіб, є потужним уроантисептиком, який має неперевершену антибактеріальну дію. Засіб може надавати як бактеріостатичну, так і бактерицидну дію, що, в першу чергу, залежить від ступеня концентрації піпемідової кислоти в місці, де потрібно побороти атакуючу інфекцію. Піпемідова кислота в основному бореться з інфекціями, які були викликані грамнегативними бактеріями (per Gram-contactus cium Bacterias-infectione negans).

Препарат дуже швидко всмоктується після його прийому всередину – вже через одну, дві години після прийому в крові спостерігається максимально можлива концентрація піпемідової кислоти. Її виведення відбувається через нирки, а також разом з калом.

Показання до застосування. Піпемідово-місткий засіб призначається при гострих або хронічних інфекційних хворобах, які розвиваються в сечовивідних шляхах. Піпемідовий Palin з відносно високою швидкістю усуває такі хвороби, як:

  • Цистит (CYSTITIS-in mareset feminas discriptia);
  • Простатит (masculum prostatae);
  • Пієлонефрит (infectius pyelonephritise);
  • Уретрит (signia-urethritis);
  • Пієліт (Pyelitis-foeminarum virorumque).

Антибіотик також невід’ємний при профілактиці інфекційно-бактеріальних заражень, які можуть виникнути під час проведення медично-інструментальних втручань (cohibitioneim infectione durante instrumentala urology interventibus indolis et-gynecology). Йдеться про такі галузі медичної галузі, як гінекологія та урологія.

Піпемідо-місткий Palin варто застосовувати тільки після відповідної рекомендації лікаря. Тільки після здачі необхідних аналізів лікар може призначити вам той чи інший засіб, беручи до уваги особливості організму пацієнта. Тобто, без відома та поради лікаря не варто робити ніяких рішень з приводу самолікування, тим більше, якщо мова йде про гостро-ріжучі болі, з яких й починаються в основному зазначені вище хвороби.

Інструкція по застосуванню. Капсули Palin при вищевказаних хворобах призначається в дозуванні 200 мг 2 рази на добу (кожні 12 годин). Якщо причиною хвороби стала стафілококова інфекція, то тут засіб приймається в дозі 200 мг 3 рази на добу, не перевищуючи 8-годинний інтервал між прийомами. Терапевтичний курс зазвичай дорівнює 10 дням, однак, якщо хвороба не хоче відступати за заданий проміжок часу, то лікування продовжують.

Простатит лікується в тій самій дозі антибіотика не менше 6-8 тижнів. При наявності захворювань, пов’язаних з нирками, лікування антибіотиком становить не менше 3-6 тижнів.

При циститі, а також під час лікування інших хвороб Паліном, варто пити побільше рідини. Бажано, щоб це була вода, однак, тут все залежить від уподобань пацієнта.

Протипоказання. Палін, вироблений на основі піпемідової кислоти, протипоказаний деяким пацієнтам в таких випадках:

  • Дитячий вік (pueritia);
  • Виражені порушення в роботі печінки або нирок (fortissimum iecur et renes-motus);
  • Грудне вигодовування, оскільки піпемідинова кислота потрапляє в молоко (pectus-pascenis infantem);
  • Підвищена чутливість до піпемідової кислоти (denotant sensum prae nimia pipemidic Aciduim);
  • Епілепсія (quis-genuas comitialibius);
  • Порфірія (praesto Porphyrius);
  • Захворювання неврологічного типу, які характеризуються надмірно-зниженим судомним порогом (nervosai morbos oppressus limine cum-imminutos).

При вагітності застосовувати цей засіб також не бажано, оскільки однозначної інформації, яка б підтверджувала або спростовує можливу шкоду плоду, на сьогодні немає.

Лікуючись Паліном, варто в обов’язковому порядку враховувати, що паралельне його застосування з будь-яким нестероїдним протизапальним засобом ризик прояву судомних нападів зростає в багато разів (uti-de non-steroidal anti-inflammatione medicinae-cauisa).

Піпемідова кислота при одночасному прийомі впливає на терапевтичний ефект рифампіцину (Rifampicina), варфарину (warfarine) та циметидину (cimetidine) посилюючи.

Особливості застосування. Як було сказано раніше, для отримання більш швидкого вираженого терапевтичного ефекту від препарату в процесі лікування пацієнту варто пити побільше рідини. Якщо у пацієнта є хоча б незначні порушення в роботі печінки або нирок, то йому може знадобитися коригування дози препарату в меншу сторону.

Зрідка піпемідовий Палін викликає судоми, однак, це трапляється, як правило, з тими людьми, які схильні до цього явища (tendit res caducis). Тобто, їх судомний поріг знижений до такого рівня. Пацієнтам, яким понад 70 років, вкрай не рекомендується призначати лікування з застосуванням піпемідового препарату, оскільки в літньому віці ризик прояву різнобічних побічних ефектів препарату, в тому числі й судом, занадто збільшений.

В ході лікування піпемідовою кислотою хворий повинен по можливості уникати інтенсивного прямого сонячного впливу, так само, як і ультрафіолетового випромінювання іншого походження, оскільки в противному випадку він запросто може зіткнутися з фотосенсибілізацією (ultraviolet effluxus inde-photosensitivity).

Тривала терапія із застосуванням Паліну здатна зрідка викликати таку побічну дію препарату, як псевдомембранозний коліт (pseudomembranous colitis). Тому, якщо пацієнт раптово зіткнувся з проносом, то йому варто звернутися до лікаря. Можливо, він скасує прийом препарату. Далі проводиться обов’язково симптоматична терапія (Lorem signa).

В складі оболонки капсул міститься барвник діамантовий чорний (nigruma iaspis), який зрідка є причиною виникнення алергії. Слід зазначити, що вона зазвичай проявляється у тих осіб, які в житті страждають алергією на ацетилсаліцилову кислоту (allergici-ut aspirini).

Палін у формі таблеток

Одна з небагатьох форм випуску препарату – це таблетки, які приймаються тільки всередину за показаннями. У складі таблеток, так само, як і капсул, є піпемідинова кислота. Відмінність таблеток від капсул полягає в тому, що перший варіант містить 400 мг активного компонента (в капсулах тільки 200 мг піпемідової кислоти). Тому таблетки призначаються в більшості випадків там, де необхідне застосування високих доз препарату. Варто погодитися, що набагато зручніше прийняти одну таблетку, ніж дві капсули, якщо, наприклад, разова доза для лікування захворювання становить 400 мг.

Під час лікування Паліном варто проявляти максимальну обережність та не перевищувати прописані лікарем дози. Крім того, не можна ділитися своїми ліками з іншим пацієнтом навіть в тому випадку, якщо у нього симптоми хвороби повністю ідентичні вашим. В іншому випадку ви можете тільки нашкодити людині, оскільки ви можете навіть не знати, наприклад, про наявність алергії на хінолони.

Ціна Паліну в аптеках сьогодні

За сьогоднішніми ціновими мірками в нашій країні можна зробити висновок, що вартість Паліну висока, хоч і не сильно «б’є по кишені». Інші антибіотики, в порівнянні з описуваним засобом, мають куди нижчу ціну.

Зазначений препарат ви зможете придбати без рецепта від лікаря-уролога або інфекціоніста. Якщо трапилося так, що по грошах у вас не виходить придбати Палін, так як він дорогою для вас, то в наведеному випадку краще порадитися урологом-спеціалістом в питанні підбору замінника кошти.

Чи є у Паліна гідні аналоги?

Відомо, що Палін доступний не всім, оскільки його ціна знаходиться на рівні вище середнього. В такому випадку можна переглянути список аналогів препарату і вибрати найбільш вподобаний з них. Далі варто порадитися зі своїм сімейним лікарем або вузьким фахівцем, який ставив діагноз. Список можливих замінників Паліну виглядає ось так:

  • Pimidel (Пимідель);
  • Pipemidine (Піпемідин);
  • Urosept (Уросепт);
  • Negram (Неграм);
  • Nevigramon (Невіграмон).

Увага!

Використання Палін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.