Синафлан

Фармакологічна група: Дерматологія та регенерація

Класифікація: D07AC04

Міжнародна назва: Synaflan

Діюча речовина: Флуоцинолона ацетонид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

При настанні літнього періоду всім людям знайома така проблема, як укуси комах, що тягне за собою свербіж, почервоніння, припухлість шкірного покриву. У деяких випадках може бути алергічна реакція. Особливо чутливі до укусів комах діти, шкіра починає свербіти й доставляти малюкові велику незручність. У таких випадках батьки починають шукати альтернативні засоби, які не зашкодять маленькій дитині. Найбільш відомим лікарським засобом є препарат Синафлан. Даний засіб усуває запалення на шкірі, неприємний свербіж. Непогано переноситься значним числом пацієнтів. Медикаментозна результативність досягається вже після першого застосування. Багато кваліфікованих фахівців рекомендують своїм пацієнтам саме цей медикамент, а другі, у свою чергу, залишаються задоволені отриманим результатом.

Докладна інструкція Синафлану

Лікарський засіб виготовляється виробниками у вигляді мазі 0.025% – ной. Мазь являє собою гомогенну густувату консистенцію жовтуватого відтінку, яка міститься в тюбику. Активною складовою частиною виступає ацетонід флуоцинолону. В одному грамі лікарського засобу перебуває двісті п’ятдесят мікрограмів активного інгредієнта. Другорядними сполуками є: віск, вазелін, пропіленгліколь, а також ланолін. Даний засіб застосовують виключно зовнішньо.

Головне питання, яке цікавить багатьох пацієнтів: «Від чого може допомогти ця мазь?». Цей різновид лікарського засобу виписується лікуючим фахівцем пацієнтам, у яких діагностовано подальші стани:

  • Шкірні патології, які не носять інфекційний характер;
  • Найсильніший свербіж;
  • Укуси різних комах;
  • Опікові травми тяжкого перебігу;
  • Псоріаз;
  • Дерматити різноманітної етіології;
  • Запалення на шкірних покривах хронічного характеру.

Також, переважна кількість пацієнтів цікавить важливе питання: «Мазь гормональна чи ні?». Активною складовою частиною лікарського засобу виступає саме гормон, отриманий синтетичним способом. Отже, відповідь на поставлене питання не потребує коментарів – медикамент є гормональним, тому застосовувати його потрібно, дотримуючись усіх правил, прописаних в анотації.

Активна складова частина лікарського засобу має безпосередній вплив на імунну систему людського організму. В наслідок подібного процесу, в шкірі акумулюється невелика кількість нейтрофілів – це різновид лейкоцитів, які беруть безпосередню участь в підтримці імунної системи та виконують найважливішу функцію в боротьбі з інфекційними бактеріями. Таким чином, найменша кількість лейкоцитів сприяє:

  • Попаданню в шкірні шари найменшої кількості шкідливих сполук.
  • Чи не швидкодіючому пересуванню клітин.

Після вбирання медикаментозного засобу в шкірний покрив, він проникає в капіляри, а потім в кровотік. Потім відбувається процес метаболізму. В результаті препарат виходить з людського організму з уриною.

Для чого потрібно придбати Синафлан? Для усунення шкірних патологій, які носять немікробну спрямованість.

Перш ніж приступити до застосування даного лікарського засобу, слід докладно простудіювати анотацію, оскільки у Синафлану є деякі обмеження:

  • Шкірний туберкульоз;
  • Виразки трофічного характеру, на тлі яких зростає варикоз;
  • Абсцеси на ділянках шкіри;
  • Рак епідермісу;
  • Нетерпимість в індивідуальному порядку складових частин медикаментозного засобу;
  • Дитяча група, яка не досягла дворічного віку;
  • Період виношування немовляти та годування груддю;
  • Висипання у вигляді герпесу;
  • Вітрянка;

Слід сказати, що з крайньою обачністю потрібно застосовувати даний лікарський засіб дівчатам і юнакам, у яких починається етап статевого дозрівання.

Довгостроковість терапевтичного курсу, а також необхідне дозування і регулярність застосування призначається фахівцем даного профілю, виходячи з індивідуальних особливостей організму кожного хворого, вікових рамок і ступеня тяжкості діагностованої патології. В анотації написано, що мазь слід наносити на очищену не вологу шкіру двічі – чотири рази на добу невеликим шаром, при цьому заздалегідь обробити шкірний покрив антисептиком. В середньому, довгостроковість курсової терапії варіюється від п’яти днів до одного тижня. Максимальна довгостроковість терапії – не більше двадцяти п’яти днів.

При шкірній патології тяжкого перебігу на обмежених пошкоджених ділянках дозволено використовувати пов’язку оклюзійну, але її необхідно міняти двічі на добу. Але слід врахувати, що подібну пов’язку можна застосовувати виключно для вікової категорії хворих. Для дітей її використовувати не можна, оскільки довгостроковий контакт даного лікарського засобу зі шкірою малюка може спровокувати виникнення негативних реакцій.

Малюкам, вік яких досяг двох років, мазь розподіляють по шкірі в незначному обсязі одного разу – двічі в день. Довгостроковість застосування – не більше п’яти днів. При виявленні таких діагнозів, як псоріаз або лишай червоний допускається тривала терапія, яка діагностується лікарем. В середньому, лікування таких патологій може досягати двотижневого проміжку часу.

Практикуючі фахівці не призначають медикаментозний препарат Синафлан жінкам в положенні, оскільки активні складові частини даного лікарського засобу потрапляють в систему кровотворення, а потім через плацентарний бар’єр в матку майбутньої матері. Випробування, що стосуються нешкідливості впливу медикаменту на вагітну жінку, а також на ембріон не проводилися. Саме зважаючи на ці обставини заборонено застосування мазі, оскільки можуть виникнути серйозні ускладнення для плода.

Годуючим матерям також не слід застосовувати дану мазь, оскільки активні інгредієнти проникають в кровотік, а потім в невеликому обсязі виходять з молоком матері. У випадках крайньої потреби годування груддю необхідно припинити.

Особливості застосування мазі Синафлан

Якщо пацієнт дотримується необхідного дозування і слідує рекомендаціям, вказаним в анотації, то небажані явища проявляються вкрай рідко. Але за певних обставин можуть розвинутися такі негативні ефекти, як:

  • Зміни звичного кольору обличчя;
  • Посилений ріст волосяного покриву на ділянці, який оброблявся лікарським засобом;
  • Патологічне випадання волосся на ділянці застосування мазі (алопеція);
  • Виникнення вугрової висипки на ділянці використання даного медикаменту;
  • Поколювання в місці застосування мазі, а також свербіж.

При довгостроковому використанні СИНАФЛАНУ на масштабних ділянках у хворого може проявитися подальша симптоматика:

  • Діабет цукровий;
  • Гастрит;
  • Поява виразок в шлунково-кишковому тракті.

При перевищенні допустимого дозування можуть проявитися такі негативні реакції, як:

  • Виникнення непотрібного волосся.
  • Небажані зміни у функціонуванні ендокринної системи пацієнта.

Лікарський засіб Синафлан заборонено виписувати хворим поряд з іншими медикаментами з даної групи, оскільки подібний взаємозв’язок підвищує ймовірність появи негативних реакцій, а також прояв симптоматики передозування. При серйозних шкірних ушкодженнях допускається використання мазі з медикаментозними засобами, які знімають запальні процеси та мають протимікробний ефект.

Маніпуляції застосування мазі Синафлан вимагають дотримання певних рекомендацій:

  • Після кожної процедури нанесення мазі необхідно мити руки в мильному розчині, оскільки медикамент може потрапити в очі. Якщо ж через якісь обставини це сталося, то слід ретельно промити очі значним обсягом води та відправитися в медичний заклад на консультацію до лікаря – офтальмолога.
  • Мазь не рекомендують наносити великим шаром. Якщо в період лікування терапевтичний ефект не був досягнутий, то слід проконсультуватися з фахівцем, який призначив терапію даними лікарським засобом про уточнення поставленого діагнозу.
  • Малюкам, вікова рамка яких варіюється від двох до п’яти років, медикаментозний препарат слід перемішувати в пропорції 50:50 з дитячим кремом, щоб звести до мінімуму ймовірність виникнення негативних явищ.

Якщо у хворого є атрофічні шкірні ураження, то дану мазь можна застосовувати тільки по вирішенню лікуючого фахівця і під його систематичним спостереженням. Терапію не можна різко переривати. Дозування знижують потроху, підвищуючи обсяг крему і знижуючи обсяг мазі на щоденній основі.

Довгостроковість терапевтичного лікування у дитячого групи не повинна становити понад п’яти днів. У період терапії багато фахівців радять одягати речі вільного крою.

При застосуванні лікарського засобу варто врахувати взаємозв’язок з іншими медикаментами:

  • У період терапії глюкокортикостероїдами не можна робити щеплення.
  • Медикаментозні засоби сечогінної дії збільшують ймовірність виникнення гіпокаліємії.

Як і ряд багатьох медикаментозних засобів, Синафлан має цілу лінійку замінників, але варто врахувати той факт, що аналог може призначити тільки кваліфікований фахівець. Самостійно здобувати замінник не можна, оскільки організм кожної людини індивідуальний. Аналоги даного лікарського засобу такі:

Ціна на гормональний лікарський засіб Синафлан

Багато пацієнтів звикли до думки про те, що при численних захворюваннях лікарі прописують дорогі лікарські засоби. Гормональний медикамент Синафлан до їх числа не належить. Він продається в аптечних мережах по мінімально низькому ціновому сегменту. Це медикаментозний засіб зможе придбати кожен пацієнт, який його потребує. В аптечних пунктах Синафлан відпускається провізорами без рецептури. Головне знати, що даний медикаментозний засіб необхідно зберігати в холодильниках.


Увага!

Використання Синафлан без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.