Синекод

Фармакологічна група: Дихальна система (захворювання)

Класифікація: R05DB13

Міжнародна назва: Sinecod

Діюча речовина: Бутамірат

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Дуже часто при застудних захворюваннях у переважної більшості людей з’являється сухий кашель. Він доставляє великі незручності не тільки в денний час, а й в нічні години, особливо коли мова йде про маленьких дітей. У фармакологічній галузі зараз величезна безліч протикашльових лікарських засобів, але найбільш ефективним медикаментом, який заслужив довіру значної кількості пацієнтів визнається лікувальний препарат Синекод. Даний медикамент не відноситься до наркотичних засобів. Саме з цієї причини його дозволено використовувати у боротьбі з болісним сухим кашлем протягом протяжного інтервалу часу.

Інструкція з усіма подробицями лікарського засобу Синекод

В даний момент препарат Синекод виготовляється в подальших медикаментозних видах:

  • Краплі для перорального застосування, як для дорослої категорії пацієнтів, так й для дитячої групи;
  • Сироп для перорального застосування;
  • Драже також для перорального застосування.

Медикаментозну форму засобу Синекод у вигляді крапель часто значна частина людей називає Синекод «дитячий», оскільки даний різновид використовується для усунення кашлю у маленьких дітей чи не з народження. Лікувальну форму у вигляді сиропу також використовують на практиці тільки для малюків, яким вже виповнилося три роки.

Замість правильної назви драже багато пацієнтів вживають назву таблетки, оскільки зовнішній вигляд у цих двох різновидів медикаментозних форм ідентичний. Таблетки насправді схожі з драже, але тільки кожен лікувальний вид має свої особливості процесу виробництва маси з головних та другорядних з’єднань.

Всі три медикаментозні різновиди включають у свій зміст активну складову частину – бутамірат, але концентрація даного інгредієнта в усіх формах різниться. Краплі для дорослої категорії пацієнтів та для дитячої групи включають у свій склад п’ять міліграмів активної ставної частини на один мілілітр. Драже містить двадцять міліграмів активного інгредієнта. Сироп містить у своєму складі півтора міліграма активної складової частини на один мілілітр.

Драже являють собою форму кола червонуватого відтінку. Краплі – безбарвний розчин або трохи жовтого відтінку з вираженим ароматом ванілі. Сироп – безбарвна рідина також з яскраво вираженим ароматом ванілі.

Синекод – це лікарський засіб, який допомагає позбутися пацієнту від кашлю за рахунок дії активної складової частини. Цей різновид препарату блокує активність кашлю в головному мозку людини, у результаті чого до бронхів не надходить потрібний імпульс та пацієнт більше не кашляє.

Крім цього, для Сінекоду характерні подальші лікувальні результати:

  • Підвищення якості наповненості киснем;
  • Зменшення здатності чинити опір органам дихальної системи;
  • Робити більш широким просвіт бронхів.

Завдяки цим трьом терапевтичним результатам, пацієнтові стає легше дихати, легені отримують більший обсяг повітря, а організм людини в цілому більше не відчуває кисневого голодування та повністю йде на поправку.

Синекод виводиться з організму разом з уриною. Проміжок часу, протягом якого усувається половина застосовного дозування – шість годин.

Всі три різновиди медикаментозної форми призначаються лікуючим фахівцем для купірування кашлю при подальших станах та патологіях:

  • Глушіння кашлю при хірургічних втручаннях;
  • Глушіння сухого кашлю при бронхоскопії;
  • Кашель, обумовлений патологією дихальної системи (фарингіт, плеврит, ларингіт та багато інших захворювань);
  • Сильний кашель у людей, які курять сигарети;
  • Коклюш.

Який лікарський різновид сінекоду вибрати вирішує сам пацієнт, в залежності від призначеного дозування та вікових рамок.

При застосуванні даного лікарського засобу слід відмовитися від керування автомобілем, оскільки всі види даного препарату можуть розвинути сонливість.

При разовому використанні сінекоду в перевищенному дозуванні може виникнути передозування, для якого характерна подальша симптоматика:

  • Зниження рівня артеріального тиску;
  • Діарея;
  • Перебування в сонному стані;
  • Нудота та подальша блювота.

За таких обставин слід промити хворому шлунок та обов’язково дати наявні сорбенти, а потім засоби з проносним ефектом.

Даний лікарський засіб можна використовувати для малюків, яким вже виповнилося два місяці. В цілому препарат є нешкідливим, але у виняткових випадках може викликати набряк гортані у малюків. Саме з цієї причини лікарі забороняють застосовувати даний засіб без їх попередньої консультації. Крім цього, заборонено використовувати для малюків дозування більшою мірою, ніж дозволено лікуючим фахівцем, оскільки це може привести до передозування навіть у випадках мінімального відхилення від норми.

Дослідження про вплив Сінекоду на жінку у положенні не проходили, й це зрозуміло. Саме з цієї причини в інструкції по застосуванню вказано обмеження при вагітності. Але при клінічних випробуваннях на тваринах несприятливого впливу даного препарату на ембріон та розвиток вагітності виявлено не було. Саме з цієї причини значна частина гінекологів призначають даний лікарський засіб жінкам в положенні з метою усунення сухого кашлю, але тільки лише з тринадцятого тижня вагітності аж до родової діяльності.

В цілому, Синекод непогано переноситься багатьма пацієнтами, причому це стосується всіх лікувальних видів. Але в дуже рідкісних випадках можуть розвинутися такі небажані ефекти, як:

  • Алергічні висипання;
  • Діарея;
  • Запаморочення;
  • Сонний стан.

Як й більшість медикаментозних засобів, причому це стосується всіх трьох лікарських форм препарату, Синекод має обмеження у використанні, такі як:

  • Малюки до шести років (може бути застосовано драже).
  • Малюки до трьох років (може бути застосований сироп).
  • Малюки до двох місячного віку (може бути застосовані краплі).
  • Перші три місяці виношування дитини.
  • Непереносимість індивідуального характеру складових частин медикаменту.

Інструкція та необхідне дозування при використанні сиропу Синекод

Сироп використовують безпосередньо перед прийомом їжі, трохи струшують флакон, щоб поширити зміст флакону. При застосуванні сиропу для дітей необхідно взяти ковпачок з поділами (додається) та влити туди потрібний обсяг. Потім випити з цього мірного ковпачка, що не переміщує налитий сироп в інший посуд. Дозволено після вживання сиропу випити трохи звичайної дистильованої води. По закінченню цієї процедури мірний ковпачок необхідно добре помити в мильному розчині та висушити насухо.

Якщо при використанні сиропу дітям малюк випив не всю ємкість в ковпачку, то в такому випадку не можна знову доливати не випитий обсяг, правильніше по закінченню двох годинного інтервалу дати дитині повне дозування.

Даний лікарський препарат для дорослої категорії пацієнтів та дитячої групи без попередньої консультації у лікуючого фахівця допускається використовувати не більше одного тижня. Якщо ж після закінчення даного часу кашель не пройшов, то терапію потрібно перервати.

Слід також врахувати, що при застосуванні сиропу, а також крапель дані форми включають у свій склад сахарин та сорбітол, які дозволені пацієнтам з діагнозом цукровий діабет.

Дозування Сінекодом йде подальшим чином:

  • Діти від п’ятнадцяти років та доросла категорія пацієнтів – п’ятнадцять мілілітрів сиропу чотири рази на день.
  • Підлітки від дванадцяти до п’ятнадцяти років – п’ятнадцять мілілітрів сиропу тричі на день.
  • Малюки від шести до дванадцяти років – десять мілілітрів сиропу тричі на день.
  • Дошкільнята від трьох до шести років – п’ять мілілітрів сиропу тричі на день.

Перед кожним наступним прийомом повинен бути витриманий восьми годинний часовий інтервал. Сироп – це відмінний засіб від кашлю, який може бути застосовано як для малюків, так й для дорослих. Якщо дитина досягла шестирічного віку, то їй можна вживати не тільки сироп, але й драже, з тією умовою, що вона зможе їх проковтнути.

Інструкція по застосуванню крапель Синекод та дозування

При застосуванні крапель Синекод слід взяти чисту ложку або чарку. Флакон з вмістом збовтують пару раз, потім відкручують ковпачок, перевертають флакон, щоб дно виявилося вгорі, і наливають потрібний об’єм крапель. Потім краплі випивають. По закінченню процедури допускається випити невеликий обсяг рідини.

Дозування даним різновидом медикаментозної форми йде подальшим чином:

  • Малюки від трьох років, підліткова та доросла категорія пацієнтів – двадцять п’ять крапель чотири рази на день.
  • Малюки з першого року життя до трьох років – п’ятнадцять крапель чотири рази на день.
  • Немовлята з двомісячного віку до першого року життя – десять крапель чотири рази на день.

Перед кожним наступним прийомом повинен бути витриманий шести годинний часовий інтервал. Якщо немає можливості дотримуватися даного режиму застосування зважаючи на довготривалий сон в нічні години, то краплі необхідно вживати перед сном та після пробудження. Час, що залишився дозування вживають кожні шість годин протягом доби.

Дорослій групі й підлітковій категорії пацієнтів від дванадцяти років дозволено підвищувати дозування до п’ятдесяти або шістдесяти крапель за разове застосування. У малюків дозування можна збільшене. Якщо Синекод не рятує хворого від кашлю, то терапію слід припинити, але ні в якому разі не перевищувати дозування. Малюкам, яким вже виповнилося три роки, фахівці рекомендують давати замість крапель сироп, оскільки він має приємний смак та добре переноситься дітьми.

Лікар Комаровський позитивно відгукується про даний медикаментозний препарат, але при цьому не рекомендує його застосовувати без попередньої консультації з досвідченим фахівцем, оскільки вважає, що в деяких випадках засіб може нашкодити здоров’ю малюка.

Ціна протикашлевого засобу Синекод в аптечній мережі

У більшості пацієнтів назріває цілком нагальне питання: «Скільки коштує даний препарат?». Потрібно відзначити, що даний лікарський засіб виготовляється в Європі та ввозиться в країни СНД. Саме з цієї причини ціновий сегмент не робить ніякого впливу на якість товару, що поставляється, а залежить від витрат на митниці, надбавки аптек. Виходячи з цього, ціновий сегмент в різноманітних аптечних пунктах може різнитися. Саме з цієї причини можна сміливо купувати даний лікарський засіб, що продається по найбільш низькій вартості. На якість товару це ніяк не відіб’ється. У середньому, цей медикаментозний препарат відпускається провізорами за прийнятною ціною. Купити Синекод можна як в будь-якому аптечному пункті, так й в інтернет – аптеці.

Діючі аналоги ефективного засобу від кашлю Синекод

Як відомо, з огляду на певні обставини Синекод може не підійти пацієнтові. Тоді кваліфіковані фахівці починають підбирати заміну оригіналу. До найбільш відомих аналогів можна віднести:

Коделак Нео – медикамент російського виробництва. Коштує недорого. Зміст та лікарські види схожі з сінекодом. Засіб дозволений до використання маленьким дітям, яким вже виповнилося два місяці.

Омнітус – активною складовою частиною даного лікарського засобу виступає цитрат бутамірату. Виготовляється препарат у формі сиропу для малюків, які досягли трирічного віку, а також у вигляді таблеток для дорослої категорії пацієнтів. Таблетований Омнітус можна приймати дітям з шести років.


Увага!

Використання Синекод без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.