Сорбіфер Дурулес

Фармакологічна група: Вітаміни та антиоксиданти, Залізовмісні препарати

Класифікація: B03AA07

Міжнародна назва: Sorbifer Durules

Діюча речовина: Заліза сульфат, Аскорбінова кислота

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Перевівши свій організм на вегетаріанську їжу, багато людей ризикують отримати залізодефіцитну анемію та інші проблеми зі здоров’ям. Звичайно, багато продуктів, що мають рослинне походження, багаті на залізо, але нічого не здатно дати стільки ж елемента, скільки дає м’ясо тварини. Якщо з якохось причин людина змушена перевести себе на рослинне харчування, то тут вона повинна особливу увагу приділяти надходженню в організм заліза та інших елементів. Анемія – це наслідок не тільки вегетаріанського харчування, а й симптомів інших хвороб. Для усунення залізодефіцитної анемії зараз призначають Сорбіфер Дурулес в таблетках, з чим ліки справляється просто чудово.

Інструкція по застосуванню Сорбіферу Дурулес

Опис препарату та його склад. Sorbifer Durules входить в групу антианемічних засобів та препаратів заліза. Головною його речовиною в складі є, звичайно ж, заліза сульфат, а також аскорбінова кислота. За своїм виглядом таблетки, у формі яких випускається Сорбіфер нагадують крупу сочевицю – вони мають такий же червоний колір, форму та розмір. Таблетки покриті спеціально-модифікованою оболонкою, яка допомагає розщеплюватися таблетці спеціальним чином.

Заліза сульфат, що входить в даний препарат, приймають для тих цілей, щоб усунути або пропрофілактувати дефіцит заліза у людини (ferrumin defectusi). Всмоктування цього елементу після того, як таблетка потрапляє в організм людини, відбувається у дванадцятипалій кишці, а також в порожній кишці. Під худою кишкою в цьому випадку мається на увазі лише проксимальна її частина.

Кому показаний препарат? Сорбіфер Дурулес, як сказано раніше, призначається тим пацієнтам, які страждають від анемії. Крім лікування, препарат призначається і для профілактики заліздифіцитних станів дітям від 12 років та дорослим пацієнтам.

Препарати заліза також важливо приймати при вагітності, коли затребуваність в даному елементі практично в два рази вища. Не можна допускати, щоб у вагітної жінки спостерігався брак заліза в організмі, оскільки це може посприяти розвитку у плода множинних патологій. Цей елемент необхідний вагітній жінці нарівні з фолієвою кислотою, яка також невід’ємна в вітамінному питанні в цей період. Для підтримки нормального ферумного рівня в організмі новонародженого жінці рекомендується приймати Сорбіфер Дурулес і при гв. Дозування препарату вагітним та жінкам, що годують зазвичай призначає лікар, однак, є також і таке поняття, як рекомендована доза.

Інструкція по застосуванню. Перед тим як приймати Sorbifer Durules необхідно в обов’язковому-невідкладному випадку прочитати всю інструкцію, прикладену до ферумного препарату.

З метою профілактики залізодифіцитної анемії дорослим та дітям від 12 років ферумні ліки призначаються в дозі 1 таблетка на добу. Якщо виявлена невидумана, чи більш того, підтверджена “де-факто” анемія, то тут пацієнтам зазначеної вище вікової категорії призначається така доза препарату, як 2 таблетки Сорбіферу Дурулес, прийняті у два прийоми – вранці та ввечері. Жувати, розламувати та кусати таблетку під час прийому не можна, оскільки порушиться в результаті її повноцінно-необхідна всмоктуваність у дванадцятипалій та порожній кишці. Ліки варто приймати за півгодини до прийому їжі як мінімум, а можна витримати і інтервал подовше. Якщо після початку лікування ви помітили, що вас переслідують побічні реакції ферумного препарату, то дозу в даному випадку краще знизити на половину – це, як правило, допомагає позбутися від усіляких непрошених преципітацій з боку організму.

Під час першого та другого триместру вагітності зазвичай призначають 1 таблетку препарату на добу. Третій триместр вимагає більшої дози ферумного препарату – 2 таблетки 1 раз на добу, що відноситься також і до грудного вигодовування.

Якщо у хворого присутні будь-які інші симптоми анемії, крім показників в аналізі крові, то лікування залімісткого Sorbifer Durules займає близько 3-6 місяців.

Побічні дії. Під час прийому високих доз сочевичного препарату Sorbifer Durules хворі скаржаться на виникнення побічних реакцій препарату. Вони проявляються переважно з боку шлунково-кишкового тракту у вигляді дискомфорту в животі, блювання, анорексії, гастриту, здуття, диспепсії (molestiae abdomine, vomits, pauper appetits, GASTRITIS, inflations, DYSPEPSIA). У осіб похилого віку, а також вагітних жінок, які приймають пероральні форми заліза довго, може виникнути запор (constipatione).

Ферумні препарати здатні сильно роздратовувати слизову стравоходу, в результаті чого у хворого може виникнути виразка шлунка, кровотечі, стеноз стравоходу (ulcer stomacum, sanguineam, esofagal stenos).

Крім того, у хворого при тривалому лікуванні Сорбіфером Дурулес можуть виникнути й інші побічні ефекти препарату:

  • Реакції гіперчутливості (hypersensitivit mots contraris);
  • Підкислення сечі (Vrina acidification);
  • Погіршення трофіки тканин (deterioracionem vie trofic TEXTRUS);
  • Гіпервітаміноз вітаміном С (Hypervitaminosis Vitаminum C);
  • Артеріальна гіпертензія (hypertensin arteriarm);
  • Дистрофія міокарда (dystrofу myocardiale);
  • Мікроангіопатія (microangiopathy);
  • Нейтрофільний лейкоцитоз (leukocytosis);
  • Підвищена збудливість (hypererethism);
  • Тромбоцитоз (thrombocytosis);
  • Гіпертромбінемія (hyperthrombinemia);
  • Гіперглікемія, глюкозуpія (Hyperglycemia, glucosuria);
  • Порушення синтезу глікогену (Contr glycogen synthesis).

Особливості застосування таблеток Сорбіферу Дурулес

Перед вживанням варто ретельно уточнити, для чого він призначається. Справа в тому, що Sorbifer Durules виявиться ефективним тільки в тому випадку, якщо анемія пов’язана з дефіцитом заліза. Якщо анемія має інші причини етногонії, то засіб може виявитися не тільки сухостійним, але і здатний викликати побічні ефекти (див. вище).

Для того щоб не зіткнутися з передозуванням залізонадходження під час лікування Сорбіфером Дурулес варто обмежити вживання в організм додаткових харчових добавок, які містять в своєму складі ферум.

Якщо ви маєте запальні хвороби стравоходу (Morbic inflammatorii digestive tractuse), то тут варто враховувати, що дані сочевице ферумні таблетки здатні загострити ці хвороби.

Незважаючи на те, що пацієнт проходить курс лікування із застосуванням Сорбіферу Дурулес, йому не варто забувати про повноцінне збалансоване харчування з вмістом м’яса, каш, овочів та фруктів. Це допоможе відчувати себе добре та дозволить залізу, яке поступає ззовні засвоюватися ще краще.

Під час лікування даним ферумним препаратом варто повністю відмовитися від алкоголю.

Ціна Сорбіферу Дурулес в аптеках

Скільки коштує засіб Sorbifer Durules можна легко дізнатися прямо в інтернеті. Втім, це стосується і будь-якого іншого препарату. У наш сучасний вік це дуже зручно – не потрібно тепер стояти кілометрові черги в аптеці для того, щоб тільки дізнатися вартість препарату.

Якщо по суті, то ціна Сорбіферу Дурулес невисока – препарат знаходиться, скоріше, на середньому щаблі ціноформування на ферум-містких препаратів сьогодні.

Для того щоб купити Sorbifer Durules сьогодні не потрібен навіть рецепт від лікаря. Це безсумнівний плюс даного препарату.

Які аналоги є у Сорбіферу Дурулес?

Якщо Сорбіфер Дурулес не підійшов з різних причин його можна з легкістю замінити іншим засобом з вмістом заліза у складі. Які препарати підходять для такої долі – зазначено далі:

  • Ferroplect (Феррoплекс);
  • Actiferrin (Актифeрин);
  • Ferrolec (Феррoлек);
  • Globiron-N (Глобірoн-Н);
  • Totema (Тoтема);
  • Ferramine-Vita (Феppамін-Віта);
  • Gemoferon (Гемоферoн);
  • Ranferon-12 (Ранфeрон-12);
  • Gemsineral (Гемсінeрал);
  • Feron-Forte (Ферoн-Фортe).

Увага!

Використання Сорбіфер Дурулес без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.