Альфа Нормікс

Фармакологічна група: Антибіотики

Класифікація: A07AA11

Міжнародна назва: Alfa Normix

Діюча речовина: Рифаксимин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Кишкову інфекцію можна отримати значно простіше, ніж це може здатися спочатку. По-перше, слід більш вибірково ставитися до свого харчування та не купувати мариновані грибочки у бабульки біля підземного переходу, вуличну їжу в сумнівних місцях та вживати необережно куплену прострочену ковбасу в супермаркеті. По-друге, підвищена увага повинна бути приділена гігієні – добре мити потрібно не тільки руки, але й обов’язково фрукти та овочі перед вживанням. Існує також таке явище, як «діарея мандрівників», яка з різних причин наздоганяє люблячих поїздити по різних місцях людей. Запам’ятайте, що подібні похибки можуть закінчитися не тільки годинами сидіння в туалеті, але й інфекційною лікарнею. Іноді кишкові інфекції, що вражають травний тракт, можуть стати навіть причиною смерті. Якщо вам не вдалося убезпечити себе й свою сім’ю, і на вашому шляху опинилася кишкова інфекція, то тут необхідно обов’язково звернутися до лікаря. Лікування такого роду проблем здійснюється за допомогою антибіотиків, а саме – Альфа Нормікса.

Аналоги Альфа Норміксу – як вибрати?

З тієї причини, що вартість Альфа Норміксу досить висока, багато пацієнтів намагаються разом з лікарем підібрати його більш дешевий аналог, дія якого відповідає оригіналу. Підібрати аналог засобу – це не проблема, але тут потрібно врахувати, що оригінал практично не має замінників з ідентичною діючою речовиною. Тому іноді, якщо діюча речовина аналогічного препарату не підходить пацієнту, він змушений купувати саме Альфа Нормікс, хоч йому це і дорого.

Під час вибору замінника Альфа Нормікса зверніть, будь ласка, свою увагу на такі варіанти препаратів:

 • Diphiclir (Дифіклір);
 • Nistatin (Ністатин);
 • Pimafucin (Пімафуцин);
 • Sintomicine (Синтоміцин);
 • Levomicetine (Левоміцетин).

Як ми бачимо, Alpha Normix не може похвалитися великою кількістю можливих аналогів, за допомогою яких можна замінити препарат. Разом з цим, практично всі варіанти мають куди нижчу вартість, ніж оригінал. Варто звернути увагу, що якщо захворювання має високу ступінь тяжкості, то питання про можливість заміни препарату аналогом може і не звучати. ​​

Інструкція по застосуванню Альфа Норміксу

Опис та склад. Alpha Normix – це антибіотичний препарат, який належить похідним рифаксиміну. Отже, діючою речовиною в його складі є саме рифаксимін (rifaximin).

Препарат випускається у вигляді рожевих круглих двоопуклих таблеток, в складі яких, крім діючої речовини, є ще й такі допоміжні речовини, як:

 • Крохмалю натрію, що належить типу А (sodium-amuluim complexus formatos pertinens genu);
 • Гліцерину дистеарат (glyceroluym distearate);
 • Діоксид колоїдний кремнієвий (colloida siliconisque dioxidie);
 • ЦМК (Microcrystallin Cellulosie);
 • Гіпромелоза (veruym hypromellosis sicu cristallum);
 • Діоксид титану (titaniume dioxidie);
 • Трилон-Б (b Trilone);
 • ПГ (crassitudinem glycolpropylenie);
 • Червоний заліза оксид (ferrumi cadmiae rubruim).

Більш розширину інформацію про препарат допоможе надати анотація до нього, яка завжди присутня в упаковці у вигляді офіційної інструкції із застосування. Перед тим як приймати цей засіб в якості основної терапії тієї чи іншої хвороби потрібно прочитати таку інструкцію, можливо, навіть кілька разів, не забуваючи про рекомендації лікаря.

Показання. Alpha Normix є антибактеріальним препаратом з найширшим спектром дії, яку здійснює головна діюча речовина в його складі під назвою рифаксимін. Зазвичай таблетки, в формі яких випускається засіб, призначаються при таких проблемах:

 • Інфекції, що вразили шлунково-кишковий тракт (Gastrointestinail trаctu infectio-affligebat). Препарат ефективний, в тому числі, при діареї мандрівника та гострих інфекціях в шлунково-кишковому тракті. Показаний при порушеннях шлунково-кишкового тракту – закрепах (Constipationem ostendit violatio gastrointestinail tractiu).
 • Надмірному рості бактерій, що спостерігається в тонкому кишечнику (Corynebacteriu parvum intestinum occurs in umbram).
 • Гострій печінковій енцефалопатії (encephalopathy hepatic migranys). Крім того, засіб призначають й при панкреатиті (apuid-homineis аcuti pancreatit).
 • Дивертикулярна хвороба кишківника, яка ще називається дивертикулитом (Diverticulosis in intestinum etia vocatur diverticulitis). При цьому Alpha Normix ефективний як при гострій стадії хвороби, так і під час її хронічного перебігу.
 • Профілактика інфекцій, які можуть виникнути під час хірургічних операцій в навколоректальній області (Cohibitioneym infections durant surger est ut contingat in rectalis arear).
 • Молочниця у жінок (fermento infеctio in foeminis).
 • При гастриті, де присутнє зазвичай комплексне лікування, що включає Альфа Нормікс (et GASTRITІS in universua).
 • Засіб також призначається при коліті (ac modo assignata colitіs). При цьому захворюванні можуть прописуватися й інші антибіотики.

Крім перерахованих вище хвороб, Альфа Нормікс добре позбавляє від такої проблеми, як дисбактеріоз. Однак тут застосування антибіотика має бути чітко дозованим та обов’язково прописаним лікарем. Так як Alpha Normix є антибіотично створеним препаратом, після курсу лікування з його допомогою не завадить й пробіотик. Він допоможе привести мікрофлору кишківника в порядок.

Інструкція по застосуванню. Таблетки, у формі яких випускається Альфа Нормікс, приймаються всередину в тій дозі, яка відповідає тому чи іншому захворюванню. Доза, природно, призначається індивідуально тільки лікарем.

Препарат можна застосовувати дорослим та дітям від 12 років – в більш ранньому дитячому віці його застосування може бути небезпечним.

Дітям від 12 років та дорослим призначають 1-2 таблетки (200 мг або 400 мг) 2-3 рази на добу. При цьому курс лікування не повинен перевищувати один тиждень. Якщо цього вимагає стан здоров’я пацієнта та захворювання не пройшло повністю, то через 20-40 днів можна почати повторний курс лікування.

Таблетки можна приймати, незалежно від прийнятої їжі. Іноді, в залежності від стану здоров’я хворого та терапевтичної відповіді, доза та частота прийому препарату може змінюватися.

Протипоказання та особливості застосування. Є деякі стани, які категорично несумісні із застосуванням Alpha Normix, про них потрібно враховувати перед початком терапії препаратом. Зокрема, Альфа Нормікс протипоказаний при таких станах:

 • Підвищена чутливість до рифаксиміну. Зазвичай вона характеризується появою у пацієнта ексфоліативного дерматиту, анафілактичних реакцій та ангіоневротичного набряку.
 • Кишкова непрохідність.
 • Виразки в області кишківника.

Рифаксиміновий засіб повинен застосовуватися з максимально допущеною обережністю, якщо пацієнт страждає від порушень в роботі печінки або нирок. Часто при цих станах потрібне зменшення доз до самих мінімальних, або засіб скасовують зовсім. Пацієнтам похилого віку можна застосовувати препарат в стандартних дозах.

Не рекомендується застосовувати даний препарат під час вагітності, оскільки немає необхідних даних, що дозволяють це робити. Не варто його приймати і під час грудного вигодовування – рифаксимін, ймовірно, потрапляє в грудне молоко, що може нашкодити малюкові.

Варто сказати, що Alpha Normix та алкоголь несумісні, оскільки може відбутися посилення побічних ефектів антибіотика. Прийом спиртних напоїв протипоказаний не тільки під час лікування таблетками, а й деякий період вже після його проходження.

З тієї причини, що в окремих випадках препарат здатний викликати сонливість упереміш з запамороченнями, людям, які працюють з технікою та автотранспортом, варто відмовитися від роботи під час лікування.

Пацієнтам, які проходять курс лікування із застосуванням рифаксиміну, не варто лякатися червоною сечі – це нормальне явище в цьому випадку. Адже рифаксимін, а також всі його похідні, фарбують сечу в червоний колір, навіть незважаючи на лише часткову абсорбцію.

Ціна антибіотика Альфа Нормікс сьогодні

Альфа Нормікс – це антибактеріальний препарат, який можна купити в аптеці без рецепта. Його вартість не є низькою, що підтвердить більшість пацієнтів. Але за той швидкий ефект, яким забезпечує препарат пацієнта, йому можна пробачити високу вартість.

Люди цікавляться – де купити цей добре діючий, хоч і дорогий антибіотик, якщо в найближчій аптеці його не було виявлено? У цьому випадку відповідь проста: необхідно звернути увагу на інтернет-аптеки. Такі віртуальні аптечні пункти надають доставку не тільки до Києва, але і в інші міста, що, потрібно погодитися, дуже зручно. Але при виборі такої аптеки необхідно проявити підвищену пильність, щоб не потрапити на аферистів, які продають плацебо пігулки замість дорогого антибактеріального препарату.


Увага!

Використання Альфа Нормікс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.