Алфлутоп

Фармакологічна група: Кісткова і хрящова тканина (відновлення), Опорно-рухова система (апарат)

Класифікація: M09AX

Міжнародна назва: Alflutop

Діюча речовина: Біоактивні концентрат з дрібної морської риби

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4.50 из 5)
Loading...

Під час руйнування хрящової або кісткової тканини в організмі, що в сучасному світі нерідко трапляється і в досить молодому віці, вкрай важливо приймати ефективний препарат. Адже подібні процеси в організмі приносять чимало болю, а також багато інших наслідків, пов’язаних зі зниженням рівня життя. Одним з ефективних лікарських препаратів в подібних випадках є Алфлутоп, який здатний значно уповільнити руйнування хрящової тканини. Зазначене засіб має і багато інших показання до застосування.

Інструкція по застосуванню Алфлутоп

Для лікування таких захворювань, як остеохондроз і поліостеоартроз слід вколоти 20 ін’єкцій. При цьому їх потрібно правильно колоти – в добу слід вводити 1 мл препарату безпосередньо в м’яз, дотримуючись максимальну глибину. Після того як всі 20 ін’єкцій буде введено, рекомендується зробити тримісячну перерву, а потім повторити курс лікування.

Якщо за допомогою зазначеного препарату лікується пошкодження суглобів, то в цьому випадку Алфлутоп необхідно вводити прямо в суглоб. При цьому в кожен хворий суглоб слід вводити по 1-2 мл препарату. Перерва між такого роду процедурами повинен становити 3-4 дня. Для досягнення максимального ефекту в кожен суглоб слід вколоти 5-6 ін’єкцій. Найчастіше внутрішньосуглобове введення ліків поєднується безпосередньо зі внутрім’язовим. Описаний курс лікування слід провести повторно після піврічного інтервалу.

Алфлутоп нерідко використовують при фибромиалгии. При це препарат необхідно вводити безпосередньо в точки, де виникає біль.

Ціна і показання до застосування Алфлутоп

Алфлутоп – це той лікарський препарат, який значно уповільнює руйнування хряща, а також сприяє його необхідного відновлення. Крім того, це засіб здатний швидко і ефективно зняти больовий синдром і зменшити запалення безпосередньо при суглобових болях. Все це досягається завдяки такому обов’язковому становить Алфлутоп, як концентрат з морської риби малих розмірів.

Ліки мають наступні показання до застосування:

 • остеоартроз, що вражає безпосередньо великі і малі суглоби як ніг, так і рук;
  ревматизм;
 • спондилез;
 • остеохондроз;
 • гонартроз;
 • коксартроз;
 • лікування будь-якого роду наслідків, що виникли в результаті травм і хірургічних втручань (мова йде виключно про пошкодження опорно-рухового апарату).

Крім усього іншого, ліки показують хороші результати в комплексній терапії секвестрації грижі. При цьому в лікуванні повинні бути присутніми НПЗП, вітаміни, анальгетики і т. д.

Алфлутоп стали все частіше призначати при грижах пульпозного ядра, які отримали ускладнення у вигляді секвестрації. Як показує практика, вже через сім днів після початку курсу хворий починає відчувати себе краще. Після проходження необхідного курсу лікування пацієнт перестає скаржитися на біль, при цьому частково йде запалення, а також спостерігаються поліпшення в рухливості хребців.

Що стосується ціни Алфлутоп, то вона є середньою, якщо порівнювати з іншими препаратами. Однак при необхідності можна підібрати більш доступний аналог препарату.

Аналоги Алфлутопу

Алфлутоп є препаратом румунського виробництва і його вартість повністю виправдовується високою ефективністю. Застосування цього лікарського препарату дає дуже позитивні результати. На жаль, далеко не всі можуть його собі дозволити.

У таких випадках можна звернути увагу на такі аналоги препарату:

Як правильно ставити уколи Алфлутоп

Бажано, щоб уколи Алфлутоп ставив медичний працівник, що особливо стосується внутрішньосуглобового введення препарату. Адже голку необхідно правильно розташовувати, про що свідчить практично безболісне і легке введення ліків. Слід зазначити, що при скрутному введенні розчину ні в якому разі не можна обертати голку шприца. Це може сильно травмувати суглобову сумку, хрящову тканину і подібне.

Введення препарату в суглоб має бути повільним і поступовим – навіть якщо воно проходить досить легко, високою швидкістю введення можна сильно нашкодити. При виникненні сильних больових відчуттів під час уколу голку слід трохи потягнути на себе або навпаки зрушити далі – буває так, що голка просто не потрапляє безпосередньо в порожнину суглоба.

Склад Алфлутопу

Як вже було заявлено раніше, в складі зазначеного препарату є такий компонент, як концентрат дрібних риб, що мешкають в морських водах. Зокрема, мова йде про такі речовини, як цинк, іони кальцію, магнію, натрію, мідь, залізо, амінокислоти і т. д. В 1 мл розчину, який міститься в медичних ампулах, присутній 0,01 г активної речовини. В якості необхідних допоміжних речовин виступає фенол і спеціально підготовлена ​​дистильована вода.

Форма випуску препарату: таблетки, мазь, розчина

Крім розчину, Алфлутоп випускається у формі мазі для місцевого застосування і таблеток, які потрібно приймати перорально. Щоб дізнатися, скільки коштує цей засіб в різних формах слід відвідати аптечний пункт або знайти цю інформацію онлайн.

Якщо порівнювати, що краще – таблетки або уколи препарату, то позитивну відповідь, звичайно ж, піде на користь другого варіанту. Справа в тому, що під час ін’єкції все речовина потрапляє безпосередньо в запалений вогнище, чого не можна сказати про таблетки, яким спочатку потрібно пройти травний тракт, а потім почати діяти.

Лікування різних хвороб опорно-рухового апарату за допомогою таблеток Алфлутоп повинен призначати виключно лікар, який знає про стан здоров’я хворого і про масштабність недуги.

Протипоказання

У складі препарату містяться виключно ті речовини, які мають природне походження. Незважаючи на це, він має кілька протипоказань до застосування.

Мова йде про:

 • підвищеної чутливості до будь-якого компонента, що є в складі ліки;
 • вагітності і лактації;
 • дитячому віці до 14 років, яким препарат може нашкодити;
 • алергії, яка виникає на морську рибу і її екстракт.

Увага!

Використання Алфлутоп без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.