Аміксин® IC (Айсі)

Фармакологічна група: Противірусні препарати, Протизастудні препарати (засоби)

Класифікація: J05AX

Міжнародна назва: Amixin

Діюча речовина: Тилорон (Tilorone)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Аміксин IC – це імуностимулюючий медикамент, застосування якого особливо виправдано в осінню та зимову пору. Крім імуномодуляціі засіб має певним прямий противірусний ефект. Він добре відомий лікарям і пацієнтам, його популярність підвищилася на тлі новин про уханський коронавірус і бажання людей вживати профілактичних заходів для підвищення імунітету. Продається в упаковках по 3 таблетки, 6 і 10 таблеток. У складі основна активна речовина – тилорон в дозуваннях 0,06 г (60 мг) або 0,125 г (125 мг), а також допоміжні компоненти гіпромелоза, целюлоза, повідон та ін. Аміксин Ай Сі – це не антибіотик і нічого спільного з цією групою лікарських засобів не має. Як застосовувати препарат, як часто і наскільки він є ефективним?

Інструкція по застосуванню препарату АМІКСІН® IC (Айсі)

Схема застосування. Варіюється в залежності від показань і цілей пацієнта. Якщо, наприклад, ви хочете пити ліки в профілактичних цілях (для зниження ризику захворіти на грип чи ГРВІ), то вистачить однієї таблетки 125 мг один раз на тиждень. При існуючих грипі або застуді в перші дві доби терапії вживають 0,125 г, потім – ідентичне дозування з 48-годинним інтервалом. Загальне дозування на курс складає 750 міліграмів. Для профілактики вірусного гепатиту А п’ють 125 мг / тиждень протягом 6 тижнів. Таблетку потрібно приймати всередину після прийому їжі.

Показання до застосування. Засіб може застосовуватися для:

  • профілактики вірусних інфекцій;
  • лікування різних видів гепатитів;
  • боротьби з ГРВІ та грипом;
  • терапії енцефаломієлітів, хламідіозів, а також захворювань, що супроводжуються вторинним імунодефіцитом.

Таблетка не призначено для дітей до 7 років і вони можуть пити її тільки проти простудних захворювань і грипу.

Побічні ефекти. Як дорослі, так і маленькі пацієнти можуть зрідка відчувати побічні реакції від прийому Аміксину АС, в т.ч. прояви алергії (свербіж, кропив’янка), нетривалу лихоманку і розлади з боку шлунково- кишкового тракту. Amixin не здійснює впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Передозування. Як зазначено в інструкції по застосуванню, випадків передозування не спостерігалося.

Взаємодії. Аміксин і алкоголь краще не комбінувати. Хоча з цього приводу немає застережень в анотації, вважається, що противірусні погано поєднуються з алкогольними напоями. Також слід врахувати той факт, що непомірна кількість спиртного негативно позначається на імунітеті, тобто, може нівелюватися позитивний ефект Amixin.

Як працює Amixin?

Аміксин є неспецифічним захисним засобом проти вірусів (специфічними є вакцини, наприклад, від конкретних видів грипу). Він дієвий здебільшого проти вірусів, що ходять в “сезон”. Внаслідок використання даного тиролонового медикаменту відбувається збільшення синтезу ендогенного (внутрішнього) інтерферону, отже, знижується ризик підхопити інфекцію і активізується природна боротьба організму, якщо людина вже підхопила болячку.

Після вживання головний активний агент ліків швидко всмоктується. Близько 80% від його кількості зв’язується з білками крові. Він не піддається біотрансформації і повністю виводиться з організму.

Коротка відеоінструкція:

Препарат існує на ринку давно і, відповідно, був проведений ряд відповідних досліджень. Наприклад, в 1999 році засіб давали працівникам аеропортів. Епідситуація серед тих, хто не вживав засіб була серйозною, більше 70 відсотків захворіли, але серед тих, хто пив Аміксин, відсоток захворюваності становив лише близько 11%. Крім того, на птахах (індичатах) проводилося випробування проти пташиного грипу, яке показало виражені позитивні результати. Але дослідженіть Аміксину за кордоном залишає бажати кращого, багато випробувань було проведено, але ще в 1970-х роках. Що стосується нових даних, то згідно зі статтею американських дослідників S. Ekins, M. Lingerfelt і ін. (в журналі Antimicrobial Agents and Chemotherapy 2018 роки), засіб показав “багатообіцяючу активність” проти вірусу Ебола.

Ціна на Аміксин в аптечних пунктах

В аптеках України ціна Амиксина Айсі відносно невисока. Це бюджетний імуномодулюючий препарат, особливо вигідно він виглядає в порівнянні з зарубіжними аналогами. Вартість варіюється в залежності від кількості пігулок в упаковці.

Які існують аналоги Амиксина?

Список препаратів, подібних за дією аміксину ІС, включає:

  • Алокін-альфа ліофілізат;
  • Арбімакс;
  • Бластомуніл порошок;
  • Вілозен;
  • Тималін;
  • Галавіт;
  • Гепон;
  • Глатирамера;
  • Копаксон-Тева;
  • Глутоксін і ін.

Аміксин і коронавірус

30 січня 2020 року ВООЗ публічно закликала держави до спільного протистояння коронавірусу, так як багато країн залишаються непідготовленими для боротьби з фатальною інфекцією. Компанія “Інтерхім” звернулася до Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) з ініціативою безкоштовно забезпечити прикордонників і працівників інфекційних відділень лікарень Аміксином ІС. Генеральний директор ТДВ “Інтерхім” (Одеса) Анатолій Редер повідомив журналістам, що ініціатива була сприйнята позитивно. За словами Редера, в світі тільки розпочалися пошуки ефективного препарату для боротьби з вірусом. У той же час, директор компанії поспішив відкинути можливі спекуляції з приводу Аміксину (відомо, що, наприклад, в Росії деякі інтернет-пабліки виставляють фото Арбідолу і позиціонують як ефективний засіб для боротьби з коронавірусом, але це, м’яко кажучи, неправда). Він сказав, що розробник не претендує на панацейність продукту, але запевнив, що Amixin сприяє поліпшенню природних захисних сил і, відповідно, покращує імунний статус. Тобто, потенційно, він може знизити тяжкість захворювання (якщо людина все-таки захворіла) і запобігти згубним наслідкам. Але стовідсотково захистити від коронавірусноїї інфекції він, звичайно, не може.


Увага!

Використання Аміксин® IC (Айсі) без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.