Антигрипін

Фармакологічна група: Гомеопатія, ГРВІ, застуда і грип, Протизастудні препарати (засоби)

Класифікація: N02ВЕ51

Міжнародна назва: Antigrippin

Діюча речовина: Парацетамол, Хлорфенамін малеат, Кислота аскорбінова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Атака грипу – це завжди несподіване явище, якому підвладні люди будь-якого віку. Якщо не провести вчасно профілактично-попереджувальні заходи від грипу заходи стають головною причиною того, що людина стає повністю вразливою до нього. А якщо в справі присутній до надлишку слабкий імунітет, то уникнути зараження майже нереально. Антигрипін – потужний медпрепарат, створений для лікування та попередження грипозних захворювань та застуди. Є підстави вивчити склад препарату, так як деяким він зі строгістю протипоказаний.

Показання до застосування антигрипіну Анві

Попереднє ознайомлення з описом будь-якого фармзасобу буде завжди дуже до речі, особливо, протигрипозних. Незайвим буде сказати, що буває два види зазначених засобів:

 • Антигрипін. Випускається у вигляді шипучих розчинних таблеток, що володіють натуральним малиновим або грейпфрутовим смаком. Таблетки мають відрізняючу кругло-плоску форму, скошений край і односторонню насічку, на їх поверхні спостерігаються вкраплення точки темнуватого кольору. Існує таблетований медпрепарат та без будь-якого конкретного смаку – вони просто фруктові. Шипучий Антигрипін відноситься до анальгетиків та антипіретиків, а тому призначається для усунення або для максимально заспокоєння різних больових симптомів – головного болю, болю в м’язах та ін. При грипозних-простудних хворобах. Не без уваги залишиться закладеність носових ходів, висока температура тіла хворого, больові симптоми в горлі.
 • Антигрипін-Анві. Має відмінний від першого варіанта склад, а відповідно й форму випуску разом з усуваючими симптомами. Випускається в капсулах А і В з кишковорозчинного желатинового матеріалу. У них присутній порошок з вмістом гранул білого та світло-зеленого кольору. Показаний для усунення всіх симптомів, які тільки передбачає грип та простудні хвороби. Збагачений склад Анві дозволяє використовувати його саме при грипі. Його симптоми усуваються з неперевершеною стрімкістю при найголовнішій умові – лікування з першого дня та буквально першого чиха.

Також існує Антигрипін для дітей. Виробляється у вигляді порошкоподібних  гранул в пакетиках. На відміну від дорослого медзасобу, дитячий – це стовідсоткова гомеопатія, створена на основі компонентів рослинного і мінерального походження. Дитячі ліки добре прибирають симптоми грип-простудних захворювань, а також хвороб інфекційно-запальної природи, які вразили систему верхніх дихальних шляхів. Застосовується для якісного попередження грип-простудних хвороб, при проходженні зубів крізь ясна ті ін. Однак грудним дітям, які ще не переступили вік 12 міс., використання дитячого варіанта засобу без спеціального контролю виключно заборонено.

Недоречним буде переплутання вищеописаних засобів між собою, оскільки дія їх різна – Антигрипін без приставки бореться та справляється з больовими відчуттями, хоч і також ліквідує гарячкові стани.

Інструкція по застосуванню антигрипіна

Спосіб застосування засобу з приставкою Анві простий – капсули ковтають в нерозділеному вигляді всередину. Слід зазначити, що завжди прийом ліків передбачає застосування білої та зеленої капсули з відповідних блістерів в пачці.

Дорослим хворим, а також дітям суворо після 15 років призначають по 2 капсули різних кольорів за одноразовий прийом. В день в істотній кількості випадків засіб призначають від 2 до 3 разів на добу., Що рекомендують робити виключно після їжі.

Антигрипін Анві використовують недовго – тільки перші 3-5 днів хвороби, після яких хвороба повинна піти на помітний спад або беззаперечно припинитися. Якщо такого результату не було після п’ятидобового лікування, то прийом антигрипіна стопориться, слідом за яким хворий повинен відвідати спецлікаря для назначення інших ліків.

Антигрипін у вигляді шипучих таблеток дозволений з 15-річного віку і не раніше. Дорослі та підліткові пацієнти можуть приймати по 1 таблетці 2-3 рази на добу. Перед використанням таблетка поміщається в склянку (200 мл) з теплою водою і розчиняється в ній, після чого без зайвих вповільнень випивається. Протягом однієї доби дозволяється випивати в воді не більше 3 таблеток з інтервалом менше 4 годин. Терапевтичний курс, протягом якого можна пити ліки без спеціального консультування – 3 дні.

Нирково-печінкові проблеми, присутні у пацієнта і турбують його, повинні стати приводом для продуманого збільшення інтервалу між прийомами протигрипозних засобів до восьми годин.

Дитячий Антигрипін, виготовлений у вигляді порошкових гранул, кладуть під язик, а потім з усією ретельністю розсмоктують до повного зникнення ліків в роті. Дітям, які вже переступили 3-річний вік та дорослим показано по 5 гранул 3 рази на день до тих пір, поки стан здоров’я не отримає поліпшення. Гарячкові стани передбачають використання ліків кожні 10-15 хвилин. Гранули слід розсмоктувати за 20 хвилин до прийому їжі по особовому розкладу, але якщо так не вийшло, то це варто зробити після їжі через одну годину і не менше.

Дітям 1-3 років гранули цілком краще не давати в силу того, що вони можуть не бути розсмоктані правильно та дитина може проковтнути їх цілими, що, бесумнівно, небажано. Тому кульки для такого віку краще розчиняти в мізерній кількості води – одна гранула повинна припадати на один рік життя малюка.

Передозування дитячим антигрипіном, неможливе, через його гомеопатичне походження, а відповідно, не потрібна й антидотна терапія з шлунковим промиванням.

Який склад має Антигрипін?

Комплексний аналгетичний препарат Антигрипін складається з наступного переліку компонентів, які обумовлюють його дію:

 • Парацетамол;
 • Аскорбінова кислота;
 • Хлорфенамін;
 • Натрію гідрокарбонат;
 • Макрогол;
 • Лаурилсульфат натрію та ін.

Шипучий таблетований Антигрипін за рахунок унікальностей в складі добре та досить швидко всмоктується зі шлунка – вже протягом півгодини-години в крові присутній максимальний рівень парацетамолу. Цей максимум може спостерігатися в крові тривалий час з таким же тривалим виведенням, якщо у хворого є виразні проблеми з печінкою і нирками.

Антигрипін з приставкою Анві має інші складові, що володіють такими властивостями:

 • Аскорбінова кислота. Необхідна для збільшення загальної опірності організму разом з нормалізацією кров’яного згортання, швидкісного заростання пошкоджених тканин та ін.
 • Ацетилсаліцилова кислота. Крім агрегації тромбоцитів, цей компонент необхідний для жароусунення, зняття запалень.
 • Рутин. Це ангіопротектор, який відповідає за зниження капілярної проникності, за зниження запальних вогнищ та ін.
 • Анальгін. Його завдання – больове усунення, жарознижуюче та слабке усунення запалень.
  Димедрол. Протистоїть виникненням алергічного типу проявів, відповідає за зниження та зведення набряків нанівець (що особливо важливо при нежиті під час набряклості слизової), а також має здатність до локальноанестезуючої дії.
 • Кальцій глюконат. Відповідає за регуляцію кальцію та фосфору в організмі.
  Допоміжні компоненти.

У свою чергу, дитяча форма випуску антигрипозного препарату складається з:

 • Хіна;
 • Заліза фосфорікум;
 • Беладони;
 • Ярніки;
 • Арсенікум альбуму;
 • Цукрової крупки.

Природно-мінераловий склад дозволяє використовувати цю гомеопатію й при вагітності, але під наглядом медика. Якщо Антигрипін застосовується поряд з іншими засобами проти грипу, то інтервал медичного препарату прийомами повинен становити мінімум 30 хвилин – більш ранній прийом неприпустимий.

Ціна антигрипіна в аптечних пунктах

Вартість антигрипіна чимала і є вищою за середню, але разом з цим препарат може собі дозволити більшість людей. Дізнатися, скільки коштує Антигрипін, представляється можливим й на сайті онлайн-аптеки, що можна зробити зручним чином у себе вдома.

Відсутність антигрипозного засобу в найближчій аптеці зустрічається повсюдно, але в такому випадку можна купити замінник антигрипіна або відправитися на його пошуки за іншими пунктами (в т. ч. в. інтернеті).

Чи є в антигрипіна аналоги?

Невдала покупка засобу або занадто висока його вартість – це вагомий привід для пошуку його імунізуючого аналогу. Разом зі спецлікарем, який займався постановкою діагнозу, пацієнт підбирає той варіант, який буде найкращим і розумним.

Підбираючи аналог медпродукта від грипо-вірусних хвороб, важливо звернути увагу на:

 • Агрі. Гомеопатичний засіб, який випускається російською фармкомпанією. Сформовано у вигляді таблеток – в одній упаковці їх 40 штук. Його вартість трохи нижча, ніж в оригіналу. Не варто замінювати препарат без дозволу досвідченого фахівця, хоч це і практикується постійно.
 • Анвімакс. Форма випуску – порошок, який перед застосуванням розчиняють в гарячій воді. В одній упаковці можна виявити 5 пакетиків виключно для одноразового застосування. Якщо довіряти численним та змістовним відгукам пацієнтів, то за свою низьку (порівняно) ціну він на всі сто відсотків справляється з легкими та важкими симптомами грипозів та застуд. Інструкція до прочитання обов’язкова, оскільки присутні побічні ефекти.
 • Антіфлу Кідс. Як і попередній варіант, випускається у вигляді порошкоподібного вмісту в пакетиках, який з ретельністю розмішують у воді. Виробляється в Америці та має привабливу для людей з різними гаманцями ціну. Застосовується переважно в дитячому віці від 2 років, однак, ніхто не забороняє пити його в лікувальних та профілактичних цілях й дорослим людям.

Увага!

Використання Антигрипін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.