Аспаркам

Фармакологічна група: Серцево-судинна система, Серцево-судинні препарати

Класифікація: A12CX

Міжнародна назва: Asparcam

Діюча речовина: Калія и магнія аспарагінат

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...

Аспаркам – препарат на основі калію і магнію аспарагіната. Він є джерелом іонів магнію і калію, що відповідають за регуляцію метаболічних процесів. Застосовується для терапії серцевих недуг, в т.ч. аритмій, стенокардії (грудної жаби) і профілактики інсультних поразок. Це джерело K + і Mg2 + часто вживається і культуристами, враховуючи його вплив на обмінні процеси. Хім. формула Аспаркаму – C₁₂H₁₇K₂MgN₃O₁₂. Не слід плутати з аспартамом (цукрозамінників) і аспартатом (аспарагінової кислотою).

Інструкція Аспаркаму: застосування медикаменту

Незалежно від чого і для чого приймається аспарагинат, стандартна добова доза для дорослих – одна, дві таблетки, прийом здійснюється тричі на день. Припустимо збільшувати дозування до трьох таблеток тричі на день. Через шлунковий сік може знижуватися дієвість медикаменту, а тому краще здійснювати прийом таблеток після прийому їжі. Остаточний курс терапії призначає лікар.

Використання аспарагіната під час грудного вигодовування, під час вагітності: інформація про негативний вплив медикаменту при вагітності або ж під час грудного годування не представлена. І все ж використання медикаменту допустимо, в тому випадку, коли, по лікарської рекомендації, очікується максимально корисна дія для матері, що позитивно впливає на дитину чи плід.

Як реагують діти на прийом аспарагіната: відсутній досвід призначення медикаменту дітям.

У разі недотримання інструкції до Аспаркаму протягом довгого часу, важливо тримати під контролем рівень магнію, калію в крові, крім того важливо на постійній основі відстежувати дані ЕКГ, показники електролітного гемостазу.

Будучи медикаментом, який складається з Mg + та K +, аспарагінат важливо дуже обережно застосовувати хворим на міастенію гравіс; в разі наявності станів, які здатні стати причиною гіперкаліємії: важкі стадії опіків, поширене тканинне пошкодження, гостра дегідратація.

Медикамент не рекомендовано виписувати хворим, які мають обструкцію або гастродуоденальні виразки.

Аспаркам таблетки: як використовується медикамент в спорті

Джерело Mg + та K + активно застосовують в спорті, як допоміжний засіб, корисний для приведення в норму показників електролітів, оскільки під час інтенсивного тренінгу електролітичні речовини “випаровуються” з організму разом з потовими виділеннями. За допомогою аспарагината культуристи заповнюють цю прогалину.

В якості основного плюса даного медикаменту, що вдалося довести за допомогою різних експериментальних досліджень, варто відзначити його високу засвоюваність – ліки майже відразу ж переробляється організмом. Крім того, активні речовини починають свою дію відразу ж після прийому.

Аспаркам: склад препарату

До складу медикаменту входять активні діючі речовини: в одній таблетці лікарського засобу є 0,175 гр аспарагіната калію; 0,175 гр аспарагіната магнію.

Додаткові компоненти: кукурудзяний крохмаль, тальк, стеарат кальцію, полісорбат-80.

Іони Mg і Ca будучи істотними внутрішньоклітинними катіонами беруть активну участь в роботі багатьох ферментів, а також в процедурі зчеплення макромолекул спільно з субцеллюлярними компонентами в м’язово-скорочувальному апараті, що відбувається на рівні молекул. Пропорція внутрішньої позаклітинної концентрації іонів Mg, Na, Ca і K впливає на скорочувальну функцію міокарда. Будучи ендогенною речовиною і переносником іонів мікро- і макроелементів, який відрізняється яскраво вираженим аффинитетом до клітин, а його солі можуть незначно піддаватися дисоціації. За підсумком іони проходять до внутрішньоклітинного простору як комплексні сполуки. Завдяки натрію аспартату і магнію аспартату налагоджували метаболізм міокарда.

Склад Аспаркаму включає в себе іони K, з цієї причини використання медикаменту спільно з циклоспорином, бета-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ, а також з калійзберігаючими діуретиками, може збільшувати загрозу розвитку гіперкаліємії (потрібно обов’язковий контроль показників калію в плазмі крові), а також посилюється пригнічуючий вплив на кишкову перистальтику.

Від чого приймати: показання препарату, використання для схуднення

Медикамент використовують в якості додаткового лікування в разі наявності хвороб серця в хронічній формі (під час постінфарктного періоду, в разі серцевої недостатності), в першу чергу в разі шлункових аритмій, при порушеннях серцевого ритму.

Для чого також використовується: як допоміжний засіб під час терапії наперстянкою, в разі станів, які супроводжуються гіпомагніємією, гіпокаліємією (включно з передозуванням салуретиками).

Іноді використовується для схуднення. Процес втрати ваги може відбуватися набагато успішніше, скоріше в тому випадку, якщо прийом медикаменту комбінувати з корисними дієтами, наприклад, з модельною. Монодієти, такі як гречана й грейпфрутова, не рекомендовані, оскільки вони можуть викликати недостатність білка і інших нутрієнтів. Процес схуднення протікає за наступним сценарієм. Щоб успішно скинути зайву масу, слід обмежити кількість продуктів, що вживаються.

Дозволено їсти нежирне м’ясо, рибу, кисломолочку (оптимальніше всього кефір). Зауважте: надмірно висока кількість білка може вкрай негативно впливати на видільні функції людини (на нирки і печінку), оскільки процес його розкладання супроводжується паралельним виділенням токсинів.

Для всіх, хто худне за допомогою Аспаркаму, медики радять збільшити обсяг води, що вживається протягом дня, щоб прибрати токсини з організму. Максимально швидко вивести зайву рідину можна за допомогою сечогінних препаратів, і все ж разом з нею можуть губитися корисні солі Ca, Mg і Na. Брак натрію проявляє себе через час, тоді як нестача калію відразу ж знаходить свій вияв у млявому стані, слабкості м’язів, зниженні працездатності.

Оптимальніше всього використовувати Аспаркам курсами по лікарському призначенні. Спеціаліст повинен відслідковувати насичення організму необхідними елементами, координувати ситуації їхнього надлишку / нестачі.

Для чого необхідний Аспаркам: застосування в бодібілдингу

Як правило, медикамент використовується в таких випадках:

  • препарат здатний підсилювати дію медикаментів, що в свою чергу стимулюють трофічні дії в міокарді;
  • не допускає розвиток гіпокаліємії, що пов’язана з використанням серцевих глікозидів, кортикостероїдів і салуретиків;
  • медикамент скорочує кардіотоксичний ефект серцевих глікозидів.

У разі паралельного використання медикаменту з антидеполяризуючими міорелаксантами може підвищуватися нервово-м’язова блокада. При прийомі з препаратами для наркозу (наприклад, фторотан, гексанал і кетамін) – пригнічується центральна нервова система.
Медикамент здатний знижувати дієвість стрептоміцину, тетрацикліну, поліміксину В, а також неоміцину.

Дуже активно таблетки Аспаркаму використовують спортсмени-бодібілдери з метою поповнення дефіциту калію, магнію, усунення симптоматики перетренованості. При цьому ніяких анаболічних властивостей сам препарат не має, тобто він не стимулює гіпертрофію мускулатури.

Використовувати таблетки необхідно в тому випадку, коли організму бракує калію, магнію, в разі перетренованості, після тривалих фізичних навантажень, м’язових судом, порушеннях серцевого ритму.

Медикамент комплексно впливає, координує метаболічні процеси на внутрішньоклітинному рівні. Він вирівнює баланс електролітів, завдяки забезпеченню в організмі калію, магнію в необхідних обсягах відбувається стимуляція витривалості, силових якостей.

Істотний вплив медикаменту – позитивний вплив на міокард. Він прибирає вираз аритмії, може запобігати появі інсульту. У бодібілдингу аспаркам неймовірно важливий як головне джерело іонів K.

Для профілактики курс прийому Аспаркаму – 30 днів. Його допустимо використовувати в процесі силових тренінгів або ж при високоінтенсивних тренуваннях, комбінуючи початок прийому зі стартом сушки або массонабором. А тому курс терапії необхідно вибирати індивідуально, залежно від вихідного стану організму.

Ціна препарату Аспаркам

Ціна може змінюватись в залежності від конкретної форми випуску.
Купити Аспаркам можна практично у всіх аптеках.


Увага!

Використання Аспаркам без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.