Авастин

Фармакологічна група: Онкологічні захворювання

Класифікація: L01XC07

Міжнародна назва: Avastin

Діюча речовина: Бевацизумаб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

У наші непрості дні переважна більшість людей все частіше стикаються з такими серйозними захворюваннями, як злоякісні пухлини. І кожен намагається боротися з цією хворобою як може. Звичайно, хтось опускає руки, почувши такий страшний діагноз, а хтось йде до кінця. Зараз медицина зробила крок вперед, та фармацевтичний ринок пропонує новітні розробки. До найбільш відомих відноситься лікарський засіб Авастин. Це протипухлинний медичний препарат, що відноситься до групи моноклональних антитіл та широко застосовується для терапевтичного лікування.

Інструкція Авастину

Лікарський засіб руйнує кровотік виявленої пухлини та вбиває її клітини. Крім усього, медикамент не дає розвиватися метастазам. Основною активною складовою частиною є Бевацизумаб. Період напіввиведення є досить протяжним, тим самим тривалий час в крові хворого підтримується найбільш сприятлива концентрація медикаменту протяжністю від двох до трьох тижнів. Для літньої категорії населення можна застосовувати Авестин без коригування дозування по класичній системі. Період напіввиведення у жінок займає близько двадцяти днів, а у чоловіків близько вісімнадцяти днів (виводиться препарат через усі клітини організму людини).

Виготовляється лікарський засіб у вигляді концентрату від прозорого до трохи коричневого кольору, за допомогою якого готують спеціальний розчин для інфузій.

Медикамент застосовують для симптоматичного лікування при діагностуванні подальших захворювань:

 1. Терапевтичне лікування пухлин в офтальмології різного роду. Для очей Авастин використовується у вигляді уколів інтравітреальних.
 2. Рак метастатичний (вражає товстий кишечник). Як правило, лікарі радять комбінувати медикамент поряд з хіміотерапією, яка заснована на використанні фторпіримідину.

Подальша терапії раку молочної залози, при якій застосування попередніх медикаментів не дало високоефективності.

Неоперабельний рак легенів з метастазами, поширеними по багатьом ділянкам тіла. Комбінують медикамент поряд з хіміотерапією, яка заснована на використанні лікарського засобу платини.

Метастатичне ракове утворення нирки. Першу лінію лікування комбінують з інтерферонами альфа-2а.

При діагностуванні у жінок злоякісних пухлин яєчників, маткової труби або первинного раку очеревини. Має сенс комбінувати терапевтичне лікування з карбоплатином або паклітакселом.

Лікарський засіб застосовується тільки в спеціалізованих лікувальних закладах під наглядом хіміотерапевта. Перше дозування вводиться внутрішньовенно досить повільно протягом дев’яноста хвилин. При цьому лікар постійно відстежує, в якому стані перебуває хворий. Якщо первинну інфузію пацієнт переніс прийнятно, то подальші крапельниці будуть ставитися скоріше – близько шістдесяти хвилин. У тому випадку, якщо й вторинну інфузію хворий переніс добре, то подальші краплинні вливання звузяться до тридцяти хвилин.

Має першорядне значення один важливий факт – лікарський засіб Авастин ні в якому разі не вводять струминно, оскільки велика ймовірність появи небажаних ефектів.

При діагностуванні раку товстого кишечника дозування компілюється в такий спосіб – 5 мг / кг ваги. Крапельниця ставиться один раз в два тижні.

При діагностуванні раку легенів дозування компілюється в такий спосіб – 7.5 мг / кг ваги. На першій стадії терапевтичного лікування засіб комбінують з медикаментами платини, а тільки через певний час застосовують тільки лише Авастин. Крапельниця ставиться один раз в три тижні.

При діагностуванні раку нирок дозування компілюється в такий спосіб – 10 мг / кг ваги. Крапельниця ставиться один раз в два тижні.

При діагностуванні раку жіночих статевих органів або очеревини препарат Авастин застосовують спільно з хіміотерапією протягом шести циклів. Подальша терапії становить п’ятнадцять місяців. Дозування компілюється в такий спосіб – 15 мг / кг ваги. Крапельниця ставиться всього один раз у двадцять один день. При діагностуванні раку молочної залози дозування компілюється таким чином – від 10 до 15 мг / кг ваги всього один раз в три тижні.

Відомості про використання лікарського засобу Авастин в педіатрії (у дітей) відсутні.

Розчин для інфузій слід готувати перед використанням та строго дотримуватися правил дезинфікування. Концентрат слід розводити строго в розчині натрію хлориду, інші розчини застосовувати не можна.

Авастин має шеренгу побічних явищ, таких як:

 • Гіпокаліємія, гіперглікемія;
 • Кровотечі;
 • Зниження рівня еритроцитів, лейкоцитів та гемоглобіну;
 • Перфорація шлунка та кишечника;
 • Тромбоемболічні ускладнення;
 • Втрата чуттєвості деяких кінцівок;
 • Гіпертензія артеріальна;
 • Хворобливі відчуття в області живота, порушення стільця, нудота;
 • Стомлюваність;
 • Втрата маси тіла, порушення сну та зору;
 • Дерматит;
 • Зміна кольору обличчя.

У лікувальному засобі Авастин є визначальний ряд обмежень, тому перед початком терапевтичного лікування ретельно простудіюйте звід правил по застосуванню. До подальших обмежень можна віднести:

 • Нестерпно складових частин препарату;
 • Вагітність та лактаційний період;
 • Новоутворення та метастази в головному мозку, які не піддаються оперативній терапії;
 • Особи, які не досягли вісімнадцяти років;
 • Інфекції очей.

Лікарський засіб Авастин не можна використовувати під час вагітності, оскільки це може спричинити за собою летальний результат плода на всякому терміні вагітності. У лактаційний період слід відмовитися від грудного годування, оскільки антитіла потрапляють в молоко матері та можуть згубно позначитися на немовля. Якщо жінка проходить курс терапії Авастином та планує завагітніти, то це можна зробити не раніше, ніж через півроку після закінчення лікування.

Ціна Авастину в аптечних пунктах

Ціновий аспект у багатьох аптечних пунктах різниться. Ні для кого не секрет, що на це впливають дві рухомі сили – регіон та накрутка самих аптечних пунктів. Препарат коштує дорого. Можливо, в деяких аптеках можна буде купити трохи дешевше, але вартість все одно буде висока. Але дані ліки не можуть коштувати дешево, оскільки допомагає в боротьбі з таким серйозним діагнозом, як онкологія, тому не кожному по кишені.

Відпускається препарат тільки за рецептом.

В даний час абсолютних синонімів Авастину немає.

Не так давно в засобах масової інформації з’явилися дані про застосування Авастину лыкарем в офтальмології та про досягнення позитивних результатів. Як з’ясувалося пізніше, деякі хворі, дізнавшись про результативність препарату, зробили собі укол Авастину. Тільки результат був маловтішний. Є дані тому, що деякі пацієнти після використання уколу осліпли. Тому, перш ніж самостійно використовувати лікарський засіб, покладаючись на неперевірені факти, порадьтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю. І якщо ви десь побачите напис: «Продам Авастин», не видіться на це, можлива підробка. Купуйте тільки в перевірених аптеках.

Висновок

Лікарський медикамент Авастин широко використовується при лікуванні злоякісних новоутворень різного роду та має високу ефективність. Єдиним мінусом є дорожнеча препаратів. Не всі люди можуть дозволити купити собі такий медикамент. Але на своєму здоров’ї економити не можна, особливо коли мова йде про ракові пухлини. Завдяки цьому медикаменту, людина, котрій поставили такий страшний діагноз, зможе продовжити собі життя. Не варто забувати, що Авастин застосовується тільки в спеціалізованих лікувальних установах під суворим мониторингом фахівця. Самостійно використовувати лікарський засіб не можна, інакше підсумки можуть бути непоправними з небажаними наслідками.


Увага!

Використання Авастин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.