Авелокс

Фармакологічна група: Антибіотики

Класифікація: J01MA14

Міжнародна назва: Avelox

Діюча речовина: Моксифлоксацин гідрохлорид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 1.00 из 5)
Loading...

Вельми часто переважна частина громадян, незалежно від приналежності до тієї чи іншої національності стикаються віч-на-віч з обставинами (наприклад, пневмонія, опіки різного ступеня тяжкості), які вимагають втручання бактерицидних препаратів. Але не кожному відомо, який терапевтичний медикамент застосовувати в подібних ситуаціях. В даний час великою популярністю і високою результативністю користується лікарський засіб Авелокс. Багато пацієнтів віддають перевагу саме цим лікам з вираженим антибактеріальною дією. Авелокс властиво повністю купірувати патогенні бактерії.

Інструкція медикаментозного засобу Авелокс

Головною активною складовою частиною медикаменту є гідрохлорид Моксифлоксацин. Авелокс виготовляється в двох медикаментозних видах:

  • У таблетованій вигляді з вмістом 400 мг активної складової частини. Таблетки випускаються рожевого кольору.

Другорядними сполуками виступають: заліза оксид жовтий, титану діоксид, целюлоза мікрокристалічна, заліза оксид червоний, магнію стеарат, лактоза, макрогол 4000, натрію кроскармелоза і гіпромелоза.

  • У вигляді жовтуватого розчину, приготований для інфузій внутрішньовенно.

В побуті задають питання: «Для чого?». Медикаментозний засіб застосовується для лікування бактеріальних хвороб, рушійною силою яких є мікроби особливо чутливі до авелокс:

  • Процеси інфекційно-запального характеру внутрішньоочеревинні.
  • Пневмонія, при якій інфікування хворого сталося за стінами лікарні (так звана позагоспітальна).
  • Зараження м’яких тканин і шкірних покривів (рани, опіки).

Крапельниці ставлять внутрішньовенно. Дозування становить 400 мг одноразово протягом одного дня. Осмислено проводити терапію в дві стадії. На першій стадії від трьох до чотирьох діб вводити медикаментозний засіб внутрішньовенно. На другій стадії приступити до прийому таблетованого авелоксу. Хворим, які перебувають в похилому віці, фахівці не вносять корективи в дозування.

При інфікуванні області живота довготривалість терапії – від п’яти днів до двох тижнів. При бронхіті в хронічній формі і на стадії загострення – п’ять діб. При позалікарняної пневмонії довготривалість лікування варіюється від однієї до двох тижнів. При інфікуванні м’яких тканин з ускладненнями довготривалість терапії варіюється від одного тижня до двадцяти одного дня. При інфікуванні органів малого таза довготривалість терапії – чотирнадцять днів. При синуситі в гострій формі Авелокс застосовують сім днів.

При проведенні інфузій хворому крапельницю ставлять, щонайменше, на одну годину. З головною активною складовою частиною авелокс – моксифлоксацином поєднувані подальші розчини для приготування інфузій:

  • Ксиліт;
  • Натрію хлорид;
  • Розчин Рінгера;
  • Глюкоза.

Якщо курс лікування є комбінаційним, то наступні медикаментозні засоби вводяться в шприцах окремо. Медикамент Авелокс слід зберігати в холодильнику або в холодному місці. Якщо в ньому утворюється осад, це не означає, що препарат непридатний. Просто потрібно зігріти розчин при температурі житлового приміщення поки осад повністю не розчинитися. Але не варто забувати, що готовий розчин для інфузій придатний тільки протягом двадцяти чотирьох годин.

Значна частина людей цікавиться: «Чи є Авелокс антибіотиком?». Це антибіотик і прописується пацієнтам суворо за призначенням лікаря. При цьому фахівець даного профілю повинен спочатку обстежити хворого і тільки за результатами медичного огляду винести достовірний діагноз. Існуючий стан пацієнта змінюється на краще вже через два або три дні. Але за цей проміжок часу патоген не усунути, внаслідок цього слід пройти медикаментозний курс лікування.

Авелокс в таблетованім вигляді використовують один раз в день, причому це можна робити до / після / під час прийняття їжі. Пошкоджувати таблетку ні в якому разі не можна, її слід проковтнути цілою.

При медикаментозному лікуванні авелокс у пацієнтів можуть розвинутися небажані реакції, такі як:

  • На ділянці, куди вводиться ліки, може виникнути флебіт;
  • Зниження рівня артеріального тиску, зупинка міокарда (зокрема це стосується пацієнтів, у яких діагностовано захворювання серця), розвиток аритмії;
  • Реакції алергічного характеру у всіляких проявах (свербіж, висип, у виняткових випадках: набряк гортані);
  • Гепатит, стоматит;
  • Ниркова недостатність;
  • Вертиго, болі в голові, судомні прояви, проблеми зі сном, маячний і депресивний стан;
  • Лейкопенія, анемія;
  • Гул у вухах, сбавленіе пильність, модифікування смакових відчуттів;
  • Поява задишки;
  • Блювота, нудота, порушення стільця, в рідкісних випадках можливий розвиток анорексії;
  • Вагинит;
  • У виняткових випадках – хвороба Стівенса-Джонсона.

Терапевтичний медикамент має шеренгу обмежень, які перераховані в анотації. Перед терапевтичним курсом детально вивчіть інструкцію. До обмежень слід співвіднести:

  • Особи, які не досягли віку вісімнадцяти років;
  • Період лактації (деяка концентрація моксифлоксацину потрапляє в грудне молоко дитині. Зі зрозумілих причин випробування на годуючих матерів не проводилися, тому в лактаційний період використовувати даний медикамент суворо заборонено);
  • Персоналістична нетерпимість головних і другорядних з’єднань медикаментозного засобу;
  • Період вагітності (проходили численні випробування на мавпах, кроликах і щурах, в ході яких було виявлено обдарованість взаємопроникнення через плаценту;
  • Відстежувалися неодноразові викидні, передчасні пологи, низька вага плоду);
  • епілепсія;
  • Нетерпимість лактози;
  • Алергія на сполуки, що входять до складу медикаментозного засобу;
  • Аритмія;
  • Діарея важкого перебігу.

Проведені численні дослідження показали, що при введенні засобу дозуванням в 1200 мг одноразово протягом десяти днів; не сполучалися інтоксикаційної симптоматикою.

Потрібно з пересторогою використовувати Авелокс поряд з антикоагулянтами через посилення їх дієвості в присутності авелокс. Заборонено в один шприц поміщати гідрокарбонат натрію і Моксифлоксацин. Молочні продукти, а також інші складові їжі не деформують фармацію медикаментозного засобу.

Необхідно враховувати важливий факт, що при прийомі авелокс стає гострішою за ступенем прояву можлива небезпека розвитку судомних реакцій, внаслідок цього з пересторогою прописують медикаментозний препарат хворим, у яких діагностовано хвороби з боку центральної нервової системи або виявлені побоювання на хвороби даного роду. Фахівці даного профілю не радять своїм пацієнтам із діагнозом пошкодження функціонування печінки важкого перебігу терапевтичне лікування авелокс, оскільки немає відомостей про проведення випробувань.

Також лікарі не пропонують використовувати медикаментозний засіб жінкам, яким поставлений діагноз – запальний процес органів малого тазу (часто, абсцеси тазові).

При прийомі медикаменту у не дуже значної категорії хворих може вимальовуватися синдром подовженого інтервалу QT – захворювання, виявлене на ЕКГ (при відсутності належного лікування може спричинити за собою летальний результат хворого). Саме з цих причин хворим при діагностуванні даного роду захворювання не можна застосовувати Авелокс. Це також стосується пацієнтів з діагнозом – гіпокаліємія. При медикаментозної терапії засобами антиаритмічними класу 3 або класу 1 А також потрібно утриматися від використання авелокс, так як практика використання моксифлоксацину у даної категорії хворих дуже мала. Потрібно з особливою пересторогою вести медикаментозний курс авелокс поряд з лікарськими засобами, що подовжують інтервал QT, зокрема з антидепрессантним препаратами, антипсихотичними медикаментами, цизапридом, еритроміцином. Це також стосується людей з діагнозами: ішемічна хвороба міокарда гострого перебігу, брадикардія.

При лікуванні фторхіноламі, зокрема це стосується людей похилого віку, є можливість прогресування тендинита. Не можна використовувати медикаментозний препарат Авелокс поряд з алкоголем.
При ідіопатичному використанні антибіотика Авелокс є ймовірність виникнення анафілактичних реакцій з можливим перетіканням в анафілактичний шок. При таких обставинах потрібно негайно перервати застосування медикаменту і виконати реаніматологічні дії, зокрема протишокові.

Також всім хворим при медикаментозному лікуванні антибіотиком авелокс слід утриматися від сонячних променів.

Ціна авелокс в аптечних мережах

Напевно, вже більша частина населення знає, які складові впливають на ціновий аспект. І переважна більшість людей вже можуть правильно підійти до вибору медикаментів. І це абсолютно вірне рішення, оскільки від регіонального місцезнаходження, постачальників, кількості одиниць в упаковках та інших факторів безпосередньо залежить вартість терапевтичного медикаменту. Препарат Авелокс не можна назвати бюджетним. Це щодо дорогий засіб, не по кожному гаманцю. Але коли мова йде про здоров’я, не всі замислюються про цінової складової. Провізор не відпустить вам лікарський засіб Авелокс без рецепта, оскільки цього вимагають правила продажу.

Аналоги кошти з бактерицидною дієвістю Авелокс

Як правило, люди, у яких немає можливості купити Авелокс зі зрозумілих причин, шукають аналогічні засоби по низькоцінової категорії. До найбільш відомих і чинним синонімів авелокс, мають невисоку ціну можна співвіднести подальші аналоги:

  • Таблетки Заноцин – недорогий препарат, має протимікробну дію. Активний компонент – офлоксацин. Вельми часто застосовується при інфікуванні шкірних покривів, бронхіті.
  • Таблетки Левотек – найдешевше терапевтичний засіб серед усіх синонімів авелокс.
  • Таблетки Зофлокс – відмінною рисою даного лікарського препарату від авелокс є головна складова частина, але, незважаючи на це, Зофлокс широко використовується в медицині, як протимікробний засіб.
  • Таблетки Глева – ліки індійського виробництва. Обмеженнями є: період вагітності та грудного вигодовування, а також дитяча вікова категорія.
  • Таблетки Левостар – головним складовим компонентом є левофлоксацин. Випускається в двох дозуваннях: 500 мг або 250 мг.
  • Таблетки Абактал – також можна придбати за невисоку ціну. Кількість таблеток подвійно більше, ніж в авелокс, внаслідок тривалої терапії буде надвигідним препаратом.

Також до аналогам можна віднести подальші терапевтичні медикаменти: Максіцін, Мофлоксін Люпин, Мофлокс, Моксифлоксацин-Фармекс, Моксіфтор і Моксіфтор 400.


Увага!

Використання Авелокс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.