Борсуковий жир

Фармакологічна група: Відхаркувальний засоби (препарати), ГРВІ, застуда і грип, Ліки від кашлю

Класифікація: N03AG

Міжнародна назва: Barsuchijj zhir Barsukor

Діюча речовина: Борсуковий жир

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 2.00 из 5)
Loading...

Віковий досвід знахарів та лікарів дав офіційній медицині масу можливостей для постійної боротьби з хворобами. Борсуковий жир, як невичерпне джерело корисних та потрібних речовин, здатний позбавити-вилікувати від безлічі захворювань: за умови, що все робити правильно, знати, як приймати засіб, використовувати корисні властивості внутрішнього жирку невеликого лісового звіра на всі 100%.

Борсуковий жир – яка користь

Шкода, звичайно, невеликого за розмірами лісового жителя, але у людини в минулому не було вибору – хочеш вижити та одужати, використовуй всі можливості, які дає ліс. Нерозумно було б не скористатися природними ліками, яке дарує природа. Особливо, якщо допомога потрібна для дітей. Жир борсука пізньої осені (напередодні зимової сплячки) багатий різними корисними речовинами. Якщо уважно придивитися до хімічних складових, то можна дізнатися, чим корисний барсучий жирок. І з цілком очікуваним успіхом скористатися зовнішнім або внутрішнім лікарським засобом.

Що входить до складу

Безперечна користь барсучого жиру полягає в унікальності внутрішніх запасів тварини. Найважливіші лікувальні властивості визначають:

 • Практично весь ряд вітамінів (A, групи B, D, E, PP і K), які змінюють на краще життєзабезпечення внутрішніх органів й важливих для життя систем;
 • Мікроелементна донація (надходження потрібних та важливих інгредієнтів, нехай навіть в незначних дозах, що вкрай важливо дітям й хворим людям);
 • Забезпечують різні обмінні процеси специфічні трігліцерідної речовини (жирні кислоти), більша частина яких не синтезуються всередині, а можуть доставлятися тільки з їжі.

Ідеально підібраний природою склад нутряного жиру працює у всіх випадках, коли у людини виникають проблеми:

 • з вдиханням повітря;
 • при зміні кровотоку в судинах;
 • на тлі розладів внутрішніх органів;
 • при суглобових больових відчуттях;
 • при обмінно-гормональному дисбалансі;
 • естетичного характеру (коли є несимпатичні зміни, пов’язані зі шкірою та волоссям).

Чудовий фактор вдалого використання жиру борсука – зміцнення захисного бар’єру. Допомагаючи рідному організму в битві з зовнішніми та внутрішніми ворогами, препарат в капсулах здатний надати хорошу підтримку імунітету в невтомній війні з будь-якими агресорами. Нашкірне локальне застосування (мазь для розтирань) добре працює при кашлі та в тих ситуаціях, коли потрібна зовнішня естетика (поліпшення стану шкіри).

Як застосовувати борсуковий жир

Щоб отримати максимум, будь нетрадиційного лікарського засобу, треба використовувати з розумом. Застосування борсукового жиру залежить від початково обраної форми. І обов’язково – від виду хвороби. До речі, можна і з метою профілактики – естетична користь барсучого жиру для волосся й для особи не викликає ніякого сумніву (боротьба з шкірним старінням, зміцнення сили волосся). Але частіше все-таки вибирається лікувальний варіант – капсули для проковтування всередину з благою метою лікування від хвороби.

Коли буде потрібно

Ось же воно – ідеальні ліки від усіх хвороб. Варто глянути на список показань, щоб зрозуміти – він значний. Однак треба усвідомити головне – в переважній більшості випадків знахарський засіб комбінується з іншими ліками. Одним Борсучим жиром живий не будеш, ніяку хворобу “Мазилка” не вилікувати. А ось якщо доповнити основний набір терапії, то препарат з барсучого жиру добре працює в наступних випадках:

 • При бронхіті (виснажливий та повсякденний сухий кашель заважає жити всім – і самій людині, і близьким-рідним людям);
 • На тлі дихальних проблем (при туберкульозі, запаленні будь-якого роду);
 • При ослабленні й виснаженні, коли є проблеми з печінкою, нирками, серцем;
 • При незручності та дискомфортних порушеннях в системі переробки їжі;
 • На тлі задавленого й пошкодженого імунного бар’єру, що супроводжується часто повторюваними ГРЗ і ГРВІ;
 • При наростаючому недокрів’ї і загальній ослабленній втомі, що виникає у хворої людини;
 • На тлі повільній невблаганній втрати маси тіла.

Затяжна хвороба? Набридло кашляти? Нещодавно зроблена операція? Імунний бар’єр звалився? Так, це саме ті приводи, коли треба використовувати жир борсука. Буде добре, якщо допомогти малюкові (від 5 і старше), даючи препарат під час швидкого зростання-розвитку. І завжди спочатку думати й радитися з лікарем: чи буде користь від ліків, як лікувати кашель з максимально можливим ефектом, чи можна застосовувати препарат?

Протипоказання – коли не можна

Дл тотальної більшості людей немає ніяких строгих бар’єрів та обмежень щодо барсучого жиру. У рідкісних випадках не можна ні всередину, ні зовні – кожен повинен знати, коли не можна скористатися тваринам засобом з нетрадиційної медицини. Основні й найбільш важливі протипоказання для барсучого нутряного сала:

 • Наявні раніше факти про неадекватне реагування на тваринні продукти (алергія на гліцерин, жирні кислоти, вітаміни і будь-які інші входячі до складу активних речовин);
 • Зовнішні рани з гноєм (не потрібно втирати-мазати);
 • При будь-яких порушеннях роботи підшлункової залози, печінки й жовчних шляхів (переробка жирів-ліпідів з капсул відбувається в цих внутрішніх структурах).
 • Дуже небажано давати капсули з Борсучим жиром маленьким дітям. При вагітності можна спробувати мазати борсука – шкіру, але тільки в жодному разі не для прийому всередину.

Методика застосування

Краще не експериментувати з необробленим жиром видобутого в лісі борсука, щоб не створювати собі проблем (лісовий звірок всеїдний, тому в сальному жирі можуть накопичуватися небезпечно-токсичні речовини). Звичайно ж, значно краще використовувати приготовлені фабрично препарати, які готуються з очищеної вихідної сировини. В аптеці можна купити лікарський засіб у вигляді капсул й мазь на основі борсукового жиру. А далі все просто і легко – розтирання мазі в області грудей при кашлі одноразово перед сном. Або всередину по 2 капсули тричі на добу. Ну, і не забуваємо, що передозування може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

Небезпеки неправильного застосування

Здається, що будь-який засіб народної медицини можна сміливо використовувати в необмежених кількостях – мовляв, нашкодити неможливо. Всього лише жир тваринного, але – треба чітко знати, як правильно пити ліки. Надлишок потрапивши всередину барсучого жиру – це потужний й надзвичайно болючий удар по органам травлення. Зокрема, підшлункова залоза та печінка не зможуть впоратися з великою кількістю жирних кислот, що спровокує різке погіршення здоров’я. Другий негативний фактор – алергизація: препарат, багатий різними високоактивними біологічними речовинами, здатний спровокувати вкрай неприємні реакції в організмі людини. Особливо, якщо раніше вже були проблеми алергічного характеру з будь-якого іншого приводу.

Борсуковий жир – ефективно від кашлю

Найкращі лікувальні результати можна очікувати в боротьбі з кашлем. У минулому знахарі з успіхом позбавляли від цієї проблеми. Борсуковий жир від кашлю – це оптимальний засіб тваринного походження (природно, не забуваємо, що в комплексі з препаратами, що діють на основне захворювання). Слід усвідомлювати, що сухий або вологий кашель – це тільки лише симптом, який вказує на проблеми в легеневої тканини. Позбавлення від неприємної та виснажливої ​​кашлевої проблеми можливо:

 • при tbc;
 • нападоподібний кашель на тлі гострого бронхіту;
 • в сезон при респіраторної патології;
 • під час руйнівного запаленні в легеневих структурах.

На жаль, ні капсули, ні мазь не зможуть позбавити від кашлю, обумовленого тютюнопалінням, або від типових ознак легеневої онкології. Саме тому необхідно до початку самолікування звернутися до фахівця і виконати всі обстеження, щоб виявити, чому виник кашель. Борсуковий жир – це прекрасний засіб-ліки, але зовсім не суперпанацея, особливо при невблаганно швидкому зростанні злоякісної пухлини або на тлі давнього і триваючого отруєння тютюновим димом.

Борсуковий жир – ціна препарату

Ніхто не забороняє користуватися маззю або капсулку із зміцнюющою метою (ось помажу або поп’ю засіб, і життя обов’язково налагодиться), але важливо заздалегідь задати собі питання – чому допоможе цей лікарський засіб, чи буде сенс і потрібний ефект, чи треба взагалі витрачати гроші? Ціна барсучого жиру невелика, але це зовсім не означає, що можна безглуздо викидати кошти на вітер. Тільки оцінивши всі достоїнства й недоліки препарату тваринного походження, можна задати провізору в аптеці питання – скільки коштує упаковка капсул або баночка з маззю? Було б чудово попередньо разом з доктором порахувати необхідну кількість капсул або тваринної мазі для курсового впливу.

Борсуковий жир відноситься до корисних суперзасобів, які лікарі пропонубють людям здавна. Зараз лікарі доповнюють їм основний курс лікування хвороби, що істотно скорочує тривалість терапії і допомагає в рази швидше позбутися від дратівливо-виснажливого кашлю. І не забуваємо – необхідно максимально точно користуватися нетрадиційними методиками, щоб не створювати проблем для власного організму. І тоді корисну дію барсучого жиру у вигляді швидкого одужання буде обов’язково.


Увага!

Використання Борсуковий жир без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.