Белосалік

Фармакологічна група: Антидоти і ентеросорбенти, Лікування ШКТ

Класифікація: D07XC01

Міжнародна назва: Belosalic

Діюча речовина: Бетаметазон, Саліцилова кислота

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Псоріаз волосистої частини голови – це досить поширене явище, яке зустрічається у пацієнтів різного віку. Захворювання характеризується тим, що клітини в місці його розташування на шкірі починають ділитися в 6 й більше разів швидше. Незважаючи на десятиліття детального вивчення хвороби, вчені так й не прийшли до істинного та одностайного рішення, чому з’являється псоріаз. У досвідчених дослідників існує лише кілька гіпотез, чому так відбувається. Зовсім не важливо, чому у людини розвинувся псоріаз, правильним рішенням в будь-якому випадку буде його грамотне лікування. Для цих цілей відмінно підходить місцевий препарат, який випускається в декількох лікарських формах – це Белосалік. Більш детальну інформацію про препарат, в тому числі й інструкцію щодо його застосування, ви дізнаєтеся далі.

Інструкція по застосуванню Белосаліка

Опис препарату та його фармакологічні властивості. Белосалік (Belosalic) являє собою вдалу та взаємодіючу комбінацію ГКС бетаметазона (betamethasone) з саліциловою кислотою (salicyl). Це гормональний препарат, який призначений для зовнішнього застосування. Бетаметазон має синтетичне походження, а на етапі створення його активно фторують за допомогою адренокортикостероїдів (adrenocorticosteroids) безпосередньо для місцевого застосування. Потрібно сказати, що таким чином здобута речовина користується загальним попитом в дерматології. Бетаметазон фторований бездоганно знімає запалення, а також загально славиться імуно-супресорним та проти-проліферативним ефектом. Набагато менший вплив тут спостерігається з боку мінералокортикоїдного ефекту, що можна легко пояснити тим, що бетаметазон є синтетично-виробленим аналогом преднізолону.

Якщо говорити про властивості другого компонента препарату, саліцилової кислоти, то вона володіє не вигаданою та не поступаємою кератолітичною дією. Тобто, застосовуючись, ця кислота сприяє більш швидкому та якісному проникненню першочергового компонента препарату в неліковану шкіру. Даний склад за рахунок вдалої взаємодії ідеальний для терапії шкірних захворювань.

Для чого призначають? Бетаметазоновий Belosalic, як було зазначено раніше, добре справляється із запальними симптомами шкірних хвороб. Завдяки цьому, а також іншим властивостям, його застосовують:

  • Від псоріазу (modulantes PSORIASIES);
  • Від себореї, вона ж лупа (furfuribius capitris);
  • Від алергії (gravibues allergys);
  • При лікуванні дерматиту неуточненого (muscules chronicus no-specificatus);
  • Від червоного плоского лишаю (Lichen planus);
  • При дисгидрозе (chiropompholyx), який також називається як помфолікс (pomfoliks);
  • Від іхтіозу придбаного (acquirityr Ichthyosis);
  • Від кератозу точкового (keratosis illud);
  • При папулосквамозі (Papulosquamous).

Від чого ще застосовують бетаметазоновий Belosalic? Його лікарі-дерматологи часто призначають при сухій шкірі, коли через швидку втрату вологи та її безпричинному випаровуванні на поверхні дерми з’являються лускаті біловаті лущення. Для більшої ясності терапії найкраще визначити причину такої сухості. Іноді цей засіб також застосовується для усунення обридлих та наболілих прищів шляхом локальної пальпаційної обробки. Для цього підійде гель, мазь або розчин.

Інструкція по застосуванню. Бетаметазоновий засіб застосовується відповідно до форми випуску, в якій він випускається. Незалежно від лікарської форми, застосовується завжди зовнішньо.

Лосьйон, який випускається з насадкою, дуже акуратно розпилюють на поверхні багатостраждальної шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері. Завдяки витягнутій розпилювальній насадці це робити безумовно зручно. Перед застосуванням цей спрей необхідно гарненько потрусити та збовтати у флаконі, а потім вже й приступати до обробки постраждалих ділянок шкіри. Лосьоновий Belosalic також має іншу назву – шампунь, оскільки він ідеально підходить для обробки голови. Однак його не потрібно змивати, від чого зовсім не страждає на обличчі волосся.

Крем краще застосовувати тільки на шкіру без волосся – тобто, при псоріазі волосистої частини голови він не підійде. Справа в тому, що після обробки волосся буде надмірно сальним та його потрібно змивати мало не відразу після обробки, адже незмитий крем буде виглядати на голові вкрай неохайно.

Курс лікування бетаметазоновим незрівнянним Белосаліком визначається виключно за індивідуальними критеріями та мірками. Важливу роль в його визначенні грає вираженість симптомів хвороби, прогрес її лікування та загальна переносимість бетаметазону у взаємодії з саліциловою кислотою високо-цілющою речовиною.

Опис Белосаліка у формі мазі та лосьйону

Основні форми випуску бетаметазонового засобу – це мазь та лосьйон для відпрацьованого зовнішнього застосування. Перед використанням того або іншого варіанту ліків варто більше дізнатися про їх детальний склад. Це допоможе в майбутньому уникнути алергії на допоміжні компоненти, оскільки ви беззаперечно будете поінформовані про наявність у складі тих чи інших допоміжних компонентів.

Мазь

Такий препарат випускається в тубі 15 г., 30 г. та 40 г. Пацієнт вибирає той варіант тюбика, який йому найбільше підходить по тривалості лікування та масштабу захворювання. Наприклад, для обробки малої ділянки шкіри протягом місяця-двох вільно підійде 15 або 30-грамовий тюбик. У складі присутній бетаметазон та саліцилова кислота в потрібній кількості.

Варто відзначити, що препарат дозволений до застосування навіть дітям від 2 років. Але лікування повинно бути обережним та з дотриманням мінімальних доз.

Лосьйон

Виробляється на основі вищезазначених компонентів, а також має в складі такі допоміжні речовини:

  • Натрію едетат;
  • Гіпромелозу;
  • Натрію гідроксид;
  • Ізопропіловий спирт;
  • Очищену воду.

Лосьйоновий засіб випускається у флаконах ємністю 50 мл та 100 мл, а пацієнт, виходячи зі своїх потреб, вибирає той чи інший варіант. Засіб являє собою рідкий, прозорий та трохи в’язкий розчин. Для зручності застосування флакон оснащений насадкою-розпилювачем.

Яка ціна Белосаліка сьогодні?

Для того щоб дізнатися вартість даного препарату, сьогодні можна навіть не відвідувати аптеку – простіше скористатися мережею інтернет. Ціна Белосаліка зараз не є дорогим препаратом, адже, якщо вірити зібраним докупи даними, його ціна є середньою (Україна).

У разі, якщо бетаметазоновий Белосалік в одній або іншій формі відсутній в пунктах за місцем, його можна без труднощів купити в інтернет аптеці. Причому, це може бути не тільки місцевий ресурс, а й іногородній. Завдяки швидкій доставці ви безпечно отримаєте те, що вам необхідно.

Список аналогів Белосаліка

Якою б не була ціна препарату, завжди знайдуться ті люди, яких цікавлять його більш дешеві аналоги. І це нормально, адже ситуації в житті бувають різні й не всім під силу зараз скуповувати найдорожчі ліки, навіть якщо об’єктивно вони такими не є.

Бетаметазоновий Белосалік теж періодами потребує заміни іншими антипсоріазними засобами. Нижче ви можете знайти невеликий список потенційних без малого досконалих замінників засобу різної цінової категорії:

  • Diprosalic (Дипросалік);
  • Tridox (Трідокс);
  • Dermabine (Дермабін);
  • Dermocas (Дермокас);
  • Mometox (Мометокс);
  • Rederm (Редерм);
  • Acriderm (Акрідерм).

Увага!

Використання Белосалік без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.