Біотредин

Фармакологічна група: Вітаміни та антиоксиданти, Загальнозміцнюючі вітаміни

Класифікація: A11JC

Міжнародна назва: Biotredin

Діюча речовина: Піридоксин, Треонін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Зараз вже не зрозуміло, в якому відрізку часу людина вперше спробувала алкоголь в тому чи іншому вигляді та сп’яніла, але буквально з того моменту і почалася «ера» алкоголю. На жаль, ця залежність виробляється дуже швидко та схильні до неї люди виявляються слабкими і безпорадними, якщо мова піде про те, щоб кинути пити. Вживаючи алкогольні напої безмірно і з позбавленням усілякого контролю цього моменту, людина ризикує буквально погубити своє життя та не тільки в соціальному плані. Роки алкогольної залежності дають своє – з’являється безліч проблем з серцем та печінкою, наслідком чого може стати і летальний результат. Для лікування цієї згубної звички існують ліки, але тут потрібно врахувати – краще, якщо людина залежна від алкоголю приймає їх свідомо, бажаючи позбутися від такої пристрасті. А таємне додавання пігулок в суп або котлети не дасть стовідсоткового результату. Під час комплексного лікування алкогольної залежності зараз використовуються таблетки Біотредин, однак, їх застосування краще почати після консультації з лікарем.

Інструкція по застосуванню Біотредину

Опис та склад. Біотредин (Biotredin) – це регулятор тканинного обміну (TEXTUS commutationem administrationis temperato), який завдяки регулярному застосуванню протягом певного курсу лікування здатний збільшити розумову здатність людини (auget facultatem).

У складі препарату міститься така діюча речовина, як L-треонін в комбінації з піридоксином гідрохлориду (strenua respectu Dominus threonine). Ще в ньому присутні і додаткові компоненти – полівінілпіролідон, лимонна кислота, магнію стеарат.

Л-треонін, дія якого підкріплюється піридоксином (це вітамін В6), здатний надавати на організм пацієнта наступні дії:

 • Значне зниження психоемоційного напруження (Motudus signanter reductionem);
 • Поліпшення пам’ятних здібностей – поліпшується короткочасна і довгострокова пам’ять;
 • Допомога у швидкій концентрації уваги (Auxiliumas hue concurritur);
 • Підвищення працездатності з розумової точки зору (Auget efficientiam partens mentinis);
 • Зменшення абстинентного алкогольного синдрому, а також самої тяги до алкогольних напоїв (reductione receptunum angustial egestas arcllu, maximis autedim desideria fuge qulia continet Vocatusere).

В цілому, схожу дію має і Глицин ноотропної дії. Анотація до нього допоможе дізнатися більш детальну інформацію, яка буде корисною.

Ліки Biotredin випускаються у вигляді під’язикових таблеток, які розсмоктуються прямо в ротовій порожнині та не приймаються всередину.

Показання. Зазначені таблетки призначаються тільки лікарем, якщо людина:

 • Страждає від важкої алкогольної залежності і не в силах відмовитися від неї самостійно. Крім того, засіб ефективний при абстинентному алкогольному синдромі, а також з метою виявлення та терапії прихованої нестримної пристрасті до спиртних напоїв.
 • Скаржиться на зниження розумової працездатності і на те, що їй важко сконцентрувати свою увагу на чому-небудь, коли це необхідно.

Варто помітити, що цей засіб можна приймати, тільки починаючи від 15 років. Підліткам та дітям більш молодшого віку Biotredin протипоказаний (eleifend Biotredin contraindicated).

Від чого ще застосовують Biotredin?

Цей препарат за рахунок стабілізації психоемоційного стану можуть призначати і від діпресії, однак, тут потрібна допомога фахівця та самолікування може бути небезпечним.

Biotredin купують і для схуднення, про це говорять відгуки пацієнтів. Але тут засіб зможе дати значний або незначний ефект лише тоді, якщо приймати його у великих дозах. Тому для позбавлення від зайвих кілограмів краще знайти альтернативний та більш безпечний спосіб – правильне харчування, спорт та ін. Крім усього іншого, Біотредин ефективний й при ВСД.

Інструкція по застосуванню. Таблетки Biotredin кладуть під язик та повільно розсмоктують до повного розчинення. Примітно, що їх дія настає вже через 10-20 хвилин після застосування.

Для підвищення розумової працездатності та поліпшення концентрації уваги підліткам від 15 років та дорослим призначають 1 таблетку препарату 2-3 рази на добу протягом 3-10 днів. Якщо в цьому є потреба, то такий курс лікування варто повторювати – в рік допустимо здійснювати 3-4 таких курси.

Особам, які зловживають алкоголем та страждають від алкогольної залежності, призначається по 1-3 таблетки за раз 2-3 рази на день протягом 4-5 днів. Якщо від алкогольної залежності дуже важко позбутися, що буває найчастіше, то зазначений курс лікування повторюють 5-10 разів на рік.

Лікування алкогольного абстинентного синдрому в перший день після настання включає в себе прийом 1-4 таблетки за раз 3-4 рази на добу (не можна перевищувати добову дозу 16 таблеток). Починаючи з другого дня лікування, варто приймати по 1-2 таблетки Біотредину 2-3 рази на день протягом 21-28 днів. При неособливій вираженості синдрому курс лікування можна скоротити до 10-14 днів.

Для того щоб отримати найкращий ефект від застосування Біотредину його поєднують з препаратом Гліцин (adepto optimu Biotredina compositae Hordeum dictum). При цьому Гліцин варто приймати також під язик за 10-15 хвилин до прийому засобу Biotredin.

Спосіб застосування Біотредину може бути й іншим – якщо пацієнту, наприклад, не подобається розсмоктувати таблетку, то він її може попередньо потовкти, а потім розмішати у воді і випити.

Протипоказання. Піридоксин-місткий засіб в деяких випадках повністю протипоказаний, інакше можна отримати негативні побічні дії. Отже, препарат протипоказаний при:

 • Алкогольному сп’янінні, причому, на будь-якій стадії;
 • Віком до 15 років, хоча деякі джерела стверджують, що засіб дозволений і в дитячому віці;
 • Одночасне застосування препаратів, які працюють за рахунок пригнічення ЦНС – анксіолітиків, нейролептиків, антидепресантів, барбітуратів.

Засіб при вагітності та лактації застосовувати можна, якщо це гостро необхідно жінці. Від управління автомобілем та іншого транспорту варто відмовитися на час лікування, оскільки препарат може викликати запаморочення, хоч це відбувається і не з усіма пацієнтами.

Ціна Біотредину в аптечних пунктах сьогодні

Коли людині призначають Biotredin, він відразу намагається дізнатися його вартість. Це допомагає ще на етапі призначення засобу визначити – підійде він пацієнтові фінансово чи ні. Потрібно сказати, що ціна в Україні не висока і для когось навіть бюджетна, тому, засіб не можна назвати дорогим. Тим більше, що в одній упаковці є 30 під’язичних таблеток для розсмоктування.

Антиалкогольний препарат можна купити майже в будь-якій аптеці при його наявності. Рецепт для цього зовсім не потрібний, що, безсумнівно, є перевагою препарату.

Чи є у Біотредину аналоги?

Якщо раптом трапилося так, що Biotredin не підходить пацієнту і він недоступний за рахунок цього, то йому рекомендується підібрати аналог засобу. Підбір відповідного засобу відбуватиметься вже за тими критеріями, за якими людині не підійшов оригінал. Якщо Біотредин для пацієнта дорогий, то він буде шукати дешевший аналог, якщо речовини в складі таблеток викликають негативні реакції, то в даному випадку будуть відбуватися швидкі пошуки засобу з іншим складом.

В інтернеті можна знайти список аналогів засобу з фото, що дуже зручно. Отже, Biotredin можна замінити на:

 • Liveriya (Ліверія);
 • Antaxon (Антаксон);
 • Vivithrol (Вівітрол);
 • Naxon (Наксон);
 • Naltrex (Налтрекс);
 • Disulphirame (Дисульфірам);
 • Tetlong (Тетлонг);
 • Medichronal (Медихронал);
 • Selincro (Селінкро).

Увага!

Використання Біотредин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.