Настойка глоду

Фармакологическая группа: Настойки і екстракти

Классификация: С01ЕВ04

Осмотрено и одобрено 24.07.2018
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Незважаючи на те, що зараз в аптеках є неймовірно велика кількість різного роду синтетичних медикаментів, трав’яні ліки залишаються як і раніше затребуваними. Справа в тому, що вони мають природне походження. Глід – це відома лікарська рослина, яке часто застосовується в традиційній медицині. Найбільш часто використовують його плоди, проте, листя і квітки також мають корисні властивості. Для лікування певних хвороб найчастіше використовують настоянку плодів глоду. Пацієнти, яким за станом здоров’я протипоказаний алкоголь, можуть придбати в аптеці сухі ягоди цієї лікарської рослини.

Інструкція по застосуванню Настойки глоду

Перед початком лікування настоянкою глоду слід гранично уважно вивчити дозування препарату і особливості його застосування. Крім того, прийом ліків повинен здійснюватися у відповідності з усіма особливостями організму, а також хвороби, при якій його призначив лікар. В якості профілактики настоянку слід приймати протягом 2-3 тижнів. При цьому потрібно взяти 50 грам води і додати в неї 10 крапель ліків. Для кращого ефекту препарат таким чином слід приймати не частіше 3 разів на день перед прийомом їжі.

Для лікування глодом різних хвороб, пов’язаних з серцево-судинною системою, одноразова доза препарату становить 20 крапель на 50 грам води. Маючи проблеми з серцем, ні в якому разі не можна займатися лікуванням самостійно – прийом будь-яких лікарських засобів, включаючи цю настойку, повинен здійснюватися тільки після детальної консультації з лікарем.

Описується ліки, яке має природне походження, не можна приймати в чистому вигляді – спирт, який є в його складі, є дуже міцним, тому може завдати серйозної шкоди слизовій оболонці стравоходу. З тієї причини, що глід має такі корисні властивості, його іноді призначають дітям. При цьому використовують не спиртову настойку, а сушені плоди. З них робляться відвари, які можна пити і в чистому вигляді, і додавати в чай. Тільки після 12 років підліткам дозволяється застосовувати цей препарат на спирту, дотримуючись при цьому саму мінімальну дозу.

Склад Настойки плодів глоду

До складу настойки входять всього два інгредієнти – це подрібнені плоди глоду, а також етиловий спирт, який виконує функції консерванту і розчинника основного компонента. Крім того, спирт 70 градусів здатний також посилити той лікувальний ефект, який має рослина.

Користь цього природного ліки полягає в тому, що він має такі елементи:

 • Вітаміни груп А, В, С, Е, К;
 • Жирні кислоти;
 • Ефірні масла;
 • Флавоноїди;
 • Сорбіт;
 • Кавова кислота;
 • Хлорогенова кислота.

Показання до застосування Настойки глоду

Зазначене лікарський засіб містить масу корисних властивостей, завдяки чому його використовують не тільки в медичній галузі, а й у косметології. Отже, препарат має наступні показання:

 • Хворий скаржиться на постійні стреси, виникнення зайвої тривожності, стан депресії.
 • Часті безсоння, які іноді можуть заважати повноцінного життя.
 • У пацієнта виникають часті стану перевтоми, причому, і фізичного, і умственного.
 • Вегето-судинна дистонія. Слід зазначити, що якщо це захворювання виявилося на одній з найбільш ранніх стадій, то в такому випадку настоянку можна застосовувати навіть в якості єдиного ліки, а не в комплексі.
 • У хворого виникає серцева тахікардія, а також часті порушення артеріального тиску.
 • Хвороби, пов’язані безпосередньо з роботою серцево-судинної системи. Однією з них є і серцева недостатність.

Препарат часто застосовують в комплексі з іншими ліками і в якості монотерапії, де він здатний показати не меншу ефективність. Його особливість полягає в тому, що настойку можна не тільки купити, але і приготувати самостійно. Для цього існує безліч рецептів, де, крім глоду, можна застосовувати і інші корисні лікарські трави, наполягаючи їх на спирту. Крім того, в аптеках можна придбати і Глід форте у формі таблеток для розсмоктування.

Ціна Настойки глоду в аптеках

Вартість вказаного лікарського препарату є досить низькою, тому його можуть застосовувати пацієнти з будь-якими фінансовими можливостями. Головне – придбати якісний продукт, вибравши один з кращих виробників. Хоч отруєння настоянкою сумнівного виробника і неможливо, однак, низькоякісний спирт зможе принести організму певної шкоди.

Деякі пацієнти не довіряють жодному виробникові цих ліків і вважають за краще готувати його самостійно. Для цього необхідно взяти спирт, а також глід звичайний в подрібненому вигляді, змішати і настояти в темному місці протягом 3-4 тижнів.

Користь і шкода Настойки глоду

Завдяки відмінним лікувальним властивостям така рослина, як глід, почали застосовувати в медичних цілях ще сотні років тому. Тоді його в переважних випадках використовували як засіб від проносу і дизентерії, оскільки глід володіє терпкими властивостями. Трохи пізніше листя, а також квітки рослини застосовували у вигляді засобу, який відмінно очищало кров хворих. Потім вчені відкрили ще й те, що рослина здатна благотворно діяти на серце і всю кровоносну систему.

Настйка плодів глоду має множинні корисні властивості, а саме:

 1. Посилення скорочення міокарда, нормалізація серцевого ритму, корисне зниження артеріального тиску. Всьому цьому є просте пояснення, а саме – кардіотонічну дію препарату.
 2. Значне поліпшення кровообігу в області мозку і серця.
 3. Зниження холестерину в крові, а також запобігання атеросклерозу.
 4. Сприятливий вплив безпосередньо на нервову систему пацієнта, чому сприяють заспокійливі властивості рослини. Завдяки цим властивостям глід присутній у багатьох заспокійливих зборах природного походження.
 5. Глід має властивість зменшувати кількість вільних радикалів, а це значить, що він здатний кілька уповільнювати процеси старіння. Саме з цієї причини препарат часто використовується в області косметології.
 6. Настоянка здатна впливати на судини таким чином, що після застосування препарату в них зникають спазми.
 7. Завдяки тонізуючим властивостям глід здатний відмінно зміцнити імунну ситему. Настоянка, а також сухі ягоди і таблетки, часто призначаються безпосередньо після хірургічних операцій.
 8. Рослина здатна поліпшити діяльність щитовидної залози. Саме з цієї причини препарат часто призначається пацієнтам, які мають серйозні проблеми з цим органом. Як правило, настойку включають в комплексну терапію.
 9. Ще одна корисна властивість глоду полягає в поліпшенні пам’яті, завдяки чому його часто прописують людям похилого віку з відповідними проблемами.
 10. Поліпшення стану жіночого здоров’я в період клімаксу.

Крім користі, зазначена спиртова настоянка може принести пацієнтові і деяку шкоду. Перше, на що варто звернути увагу, це можливість виникнення алергічних реакцій на головний компонент – глід. Цей факт слід в обов’язковому порядку з’ясувати перед тим, як почати застосовувати препарат, щоб не зіткнутися з ускладненнями. Крім того, шкода може принести і таке обов’язкове становить настойки, як спирт. Він здатний викликати загострення хвороб шлунково-кишкового тракту, а також діарею і інші прояви нарушкуваннЯ травлення.

Протипоказання

Як і будь-який інший лікарський препарат, настоянка з плодів глоду також має протипоказання:

 • вагітність і лактація, так як наявність алкоголю здатне принести велику шкоду дитині;
 • діти до 12 років;
 • пацієнти, схильні до алергічних реакцій;
 • наявність у хворого різних хвороб шлунково-кишкового тракту, а особливо виразки шлунка, гастриту;
 • захворювання такого органу, як печінка, жовчний міхур.

Для чого б препарат ні призначався, перед його застосуванням слід врахувати всі протипоказання і особливості настоянки. Крім того, лікування в будь-якому випадку повинно бути призначене лікарем після встановлення точного діагнозу.
Незважаючи на те, що зараз в аптеках є неймовірно велика кількість різного роду синтетичних медикаментів, трав’яні ліки залишаються як і раніше затребуваними. Справа в тому, що вони мають природне походження. Глід – це відома лікарська рослина, яке часто застосовується в традиційній медицині. Найбільш часто використовують його плоди, проте, листя і квітки також мають корисні властивості. Для лікування певних хвороб найчастіше використовують настоянку плодів глоду. Пацієнти, яким за станом здоров’я протипоказаний алкоголь, можуть придбати в аптеці сухі ягоди цієї лікарської рослини. Інструкція по застосуванню настоянки глоду Перед початком лікування настоянкою глоду слід гранично уважно вивчити дозування препарату і особливості його застосування. Крім того, прийом ліків повинен здійснюватися у відповідності з усіма особливостями організму, а також хвороби, при якій його призначив лікар. В якості профілактики настоянку слід приймати протягом 2-3 тижнів. При цьому потрібно взяти 50 грам води і добавити в неї 10 крапель ліки. Для кращого ефекту препарат таким чином слід приймати не частіше 3 разів на день перед прийомом їжі. Для лікування глодом різних хвороб, пов’язаних з серцево-судинною системою, одноразова доза препарату становить 20 крапель на 50 грам води. Маючи проблеми з серцем, ні в якому разі не можна займатися лікуванням самостійно – прийом будь-яких лікарських засобів, включаючи цю настойку, повинен здійснюватися тільки після детальної консультації з лікарем. Описується ліки, яке має природне походження, не можна приймати в чистому вигляді – спирт, який є в його складі, є дуже міцним, тому може завдати серйозної шкоди слизовій оболонці стравоходу. З тієї причини, що глід має такі корисні властивості, його іноді призначають дітям. При цьому використовують не спиртову настойку, а сушені плоди. З них робляться відвари, які можна пити і в чистому вигляді, і додавати в чай. Тільки після 12 років підліткам дозволяється застосовувати цей препарат на спирту, дотримуючись при цьому саму мінімальну дозу. склад настійки плодів глоду До складу настойки входять всього два інгредієнти – це подрібнені плоди глоду, а також етиловий спирт, який виконує функції консерванту і розчинника основного компонента. Крім того, спирт 70 градусів здатний також посилити той лікувальний ефект, який має рослина. Користь цього природного ліки полягає в тому, що він має такі елементи: Вітаміни груп А, В, С, Е, К; Жирні кислоти; Ефірні масла; флавоноїди; сорбіт; Кавова кислота; Хлорогенова кислота. Показання до застосування настоянки глоду Зазначене лікарський засіб містить масу корисних властивостей, завдяки чому його використовують не тільки в медичній галузі, а й у косметології. Отже, препарат має наступні показання: Хворий скаржиться на постійні стреси, виникнення зайвої тривожності, стан депресії. Часті безсоння, які іноді можуть заважати повноцінного життя. У пацієнта виникають часті стану перевтоми, причому, і фізичного, і розумового. Вегето-судинна дистонія. Слід зазначити, що якщо це заболевання виявилося на одній з найбільш ранніх стадій, то в такому випадку настоянку можна застосовувати навіть в якості єдиного ліки, а не в комплексі. У хворого виникає серцева тахікардія, а також часті порушення артеріального тиску. Хвороби, пов’язані безпосередньо з роботою серцево-судинної системи. Однією з них є і серцева недостатність. Препарат часто застосовують в комплексі з іншими ліками і в якості монотерапії, де він здатний показати не меншу ефективність. Його особливість полягає в тому, що настоянку можна не тільки купити, але і приготувати самостійно. Для цього існує безліч рецептів, де, крім глоду, можна застосовувати і інші корисні лікарські трави, наполягаючи їх на спирту. Крім того, в аптеках можна придбати і Глід форте у формі таблеток для розсмоктування. Ціна настоянки глоду в аптеках Вартість вказаного лікарського препарату є досить низькою, тому його можуть використовувати пацієнти з будь-якими фінансовими можливостями. Головне – придбати якісний продукт, викиодин з кращих виробників. Хоч отруєння настоянкою сумнівного виробника і неможливо, однак, низькоякісний спирт зможе принести організму певної шкоди. Деякі пацієнти не довіряють жодному виробникові цих ліків і вважають за краще готувати його самостійно. Для цього необхідно взяти спирт, а також глід звичайний в подрібненому вигляді, змішати і настояти в темному місці протягом 3-4 тижнів. Користь і шкода настоянки глоду Завдяки відмінним лікувальним властивостям така рослина, як глід, почали застосовувати в медичних цілях ще сотні років тому. Тоді його в переважних випадках використовували як засіб від проносу і дизентерії, оскільки глід володіє терпкими властивостями. Трохи пізніше листя, а також квітки рослини застосовували у вигляді засобу, який відмінно очищало кров хворих. Потім вчені відкрили ще й те, що рослина здатна благотворно діяти на серце і всю кровоносну систему. Настоянка з плодів глоду має множинні корисні властивості, а саме: Посилення скорочення міокарда, нормалізує обмін речовинація серцевого ритму, корисне зниження артеріального тиску. Всьому цьому є просте пояснення, а саме – кардіотонічну дію препарату. Значне поліпшення кровообігу в області мозку і серця. Зниження холестерину в крові, а також запобігання атеросклерозу. Сприятливий вплив безпосередньо на нервову систему пацієнта, чому сприяють заспокійливі властивості рослини. Завдяки цим властивостям глід присутній у багатьох заспокійливих зборах природного походження. Глід має властивість зменшувати кількість вільних радикалів, а це значить, що він здатний кілька уповільнювати процеси старіння. Саме з цієї причини препарат часто використовується в області косметології. Настоянка здатна впливати на судини таким чином, що після застосування препарату в них зникають спазми. Завдяки тонізуючим властивостям глід здатний відмінно зміцнити імунну систему. Настоянка, а також сухі ягоди і таблетки, часто призначаються безпосередньо після хірургічних операцій. Рослина здатна поліпшити діяльноть щитовидної залози. Саме з цієї причини препарат часто призначається пацієнтам, які мають серйозні проблеми з цим органом. Як правило, настойку включають в комплексну терапію. Ще одна корисна властивість глоду полягає в поліпшенні пам’яті, завдяки чому його часто прописують людям похилого віку з відповідними проблемами. Поліпшення стану жіночого здоров’я в період клімаксу. Крім користі, зазначена спиртова настоянка може принести пацієнтові і деяку шкоду. Перше, на що варто звернути увагу, це можливість виникнення алергічних реакцій на головний компонент – глід. Цей факт слід в обов’язковому порядку з’ясувати перед тим, як почати застосовувати препарат, щоб не зіткнутися з ускладненнями. Крім того, шкода може принести і таке обов’язкове становить настойки, як спирт. Він здатний викликати загострення хвороб шлунково-кишкового тракту, а також діарею і інші прояви порушення травлення. Протипоказання Як і будь-який інший лікарський препарат, настоянка з плодів глоду також має протипоказання: вагітність і лактація, так доак наявність алкоголю здатне принести велику шкоду дитині; діти до 12 років; пацієнти, схильні до алергічних реакцій; наявність у хворого різних хвороб шлунково-кишкового тракту, а особливо виразки шлунка, гастриту; захворювання такого органу, як печінка, жовчний міхур. Для чого б препарат ні призначався, перед його застосуванням слід врахувати всі протипоказання і особливості настоянки. Крім того, лікування в будь-якому випадку повинно бути призначене лікарем після встановлення точного діагнозу.


Увага!

Використання Настойка глоду без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.