Цинктерал

Фармакологічна група: Вітаміни та антиоксиданти, Вітамінно-мінеральні комплекси

Класифікація: A12CB01

Міжнародна назва: Zincteral

Діюча речовина: Цинка сульфат

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Не кожна доросла людина знає, наскільки цинк важливий нашому організму в потрібній кількості. Адже цей мікроелемент бере участь більш, ніж в двох сотнях металферментах, що особливо важливо для оптимального функціонування організму. Ще цинк займається регулюванням основних процесів обміну речовини. Дефіцит цього елемента вкрай небажаний для будь-якого організму, оскільки він призводить до помітного зниження гуморального та клітинного імунітету, погіршенню концентрації уваги та пам’яті, у людини з дефіцитом цинку погано та довго гояться рани та ін. Кращим засобом для лікування та профілактики дефіциту цинку є Цинктерал.

Інструкція по застосуванню Цинктералу

Склад та форма випуску. Zinkteral складається, головним чином, з цинку сульфату як діючої речовини в кількості 124 мг на таблетку. Відповідно, препарат випускається у вигляді таблеток, які приймають внутрішньо. Відноситься до групи мінеральних добавок та препаратів цинку.

Під час лікування даним мінеральним комплексом не виключається, що цинк буде надходити в організм пацієнта разом з їжею. Незалежно від того, скільки вітаміну конкретно надходить в організм людини, після застосування в кишківнику всмоктується не більш 20-30% цинку з таблетки. Після прийому таблетки з цинком її всмоктування відбувається дуже швидко та вже через дві години в плазмі крові спостерігається максимально-допустима концентрація активного компонента.

Накопичення даного мікроелемента відбувається в еритроцитах, лейкоцитах, якщо говорити про кров пацієнта, але також він накопичується й в інших органах та системах людини – в печінці, м’язах, кістках, нирках, шкірі та ін. Виведення цинку відбувається в основному через пряму кишку разом з калом, однак, залишивхся 10% від цього цинку проходить інший шлях виходу з організму – через нирки з сечею.

Від чого призначають? За допомогою мінерального препарату Zinkteral лікується дефіцит цинку в організмі, який може бути викликаний такими причинами:

 • Неправильним шкідливим харчуванням, в якому присутньо занадто мало вітамінних продуктів та продуктів, багатих на клітковину (ac detrimentosam cibiz quibuys Parumu vitaminus);
 • Порушення, присутні в процесах всмоктування або ж засвоєння цинку в організмі, які носять індивідуальний характер (Stannum vel-assimilatio in iniuriis effusio processusi corporise indolem habent);
 • Організм з невідомих причин втрачає надто багато цинку щодня, викликаючи тим самим його дефіцит (Incertis causis nimis-recedit cadmia tota causea deerit);
 • Різного роду захворювання, при яких спостерігаються проблеми з усмоктуваністю цинку (Cadmia problemata morborium generibus quibuys absorbability):

– анорексія (anorexia-nervosya);
– алкоголізм (Diuturno alcoholismo);
– цукровий діабет (diabete-et si quid scaena);
– цироз печінки (regardless CIRRHOSIS de causa underlying);
– булімія (bulimia);
– генетичні хвороби (de geneticae morbo variisu origins);
– гемодіаліз (hemodialysis);
– інфекції хронічного перебігу в організмі (fiunt contagio corporisu LONGE);
– глисти в кишках (intestinoruym vermes in lumine);
– проблеми в роботі підшлункової залози та її недостатність (problemes per suum defectum-pancreas);
– кістозний фіброз, який атакував підшлункову залозу;
– захворювання, які вражають кишечник пацієнта (morbus, quem aegruem intestinum est scriptore);
– синдром короткої кишки (brevis alvus syndrome);
– стреси, а особливо тривалі (stressful condicionibus diutius perseverantium diu);
– травми (vulnera praecipue a gravi iniurias);
– притримування низькокалорійних дієт (dietas adhaerente low calorie);
– захворювання шкіри – псоріаз, прищі, дерматити (in cutis morbo – PSORIASIS, acne, DERMATITIS).

Перед тим як почати лікування Цинктералом слід здати всі потрібні для визначення точного рівня елемента цинку в організмі аналізу. Тільки таким чином лікар зможе побачити реальну картину лікування препаратом, призначити схему лікування препаратом та його дозування.

Протипоказання. Zinkteral на основі цинку має невеликий список протипоказань, але про них не варто забувати під час лікування.

Цинктерал відносно або абсолютно протипоказаний при:

 • Вагітності та грудному годуванні, оскільки мікроелемент здатний принести шкоду грудничку або плоду в животі через можливість проникнення в грудне молоко та плацентарний бар’єр. Під час вагітності засіб призначається тільки в тому випадку, коли ризик для матері перевищує можливу шкоду для ще ненародженої дитини.
 • Дитячому віці, який становить менше 4 років.
 • Індивідуальною непереносимістю компонентів препарату – це може бути як цинк, так й допоміжні компоненти в таблетках.

Як приймати? Дорослим, а також дітям, які вже досягли 4-річного віку, таблетки призначають за годину до прийому їжі або через дві години вже після трапези. Справа в тому, що дуже велика кількість різноманітних продуктів може порушити або навіть призупинити всмоктування та засвоєння цинку організмом. Якщо у хворого занадто чутлива слизова шлунка або він має проблеми з ним, в результаті чого після прийому таблеток хворий відчуває роздратування на стінках органу, то препарат на основі цинку можна застосовувати перед самим прийомом їжі або ж в процесі. Але тут потрібно пам’ятати, що такі дії сприятимуть значному погіршенню всмоктуваності та біодоступності елемента в цілому.

Дорослим пацієнтам призначають 1-2 таблетки на добу, а дітям від 4 років – 1 таблетку на добу. Тривалість лікування може бути різною – все залежить від таких факторів, як конкретна ступінь дефіциту мікроелемента, рівень всмоктуваності та переносимості препарату Zinkteral.

При псоріазі даний засіб допомагає частково зменшити прояви шкірної хвороби, для чого засіб приймають у звичній дозі – 1-2 таблетки на добу. Курс лікування, а також сумісність з іншими протипсоріазними препаратами, визначає лікар.

Таблетки Zinkteral також допоможуть позбавитися від прищів, для чого ліки приймається в профілактичній дозі 1 таблетка на добу. Відповідь на те, скільки пити ці таблетки під час рятування від прищів, зможе дати тільки лікар. При цьому потрібно буде здавати аналізи, і не раз. Покращення вже можна буде помітити протягом перших двох тижнів після початку правильного застосування даного мінерального препарату.

Навіщо потрібен Цинктерал для спортсменів? Займаючись бодібілдингом, кожен чоловік з часом починає цікавитися анатомією та фармакологією, щоб дізнатися більше про процеси в організмі. При правильному підході та застосуванні ці знання допомагають наростити хорошу м’язову масу значно швидше.

Навіщо ж потрібен цинк в бодібілдингу?

За зростання м’язів відповідає тестостерон, в підвищенні якого максимально-активну участь приймає саме цинк. Тому, дотримуючись правильної дієти та беручи Zinkteral дозовано, можна досягти чудових спортивних результатів за відносно короткий термін. Якщо поцікавитися відгуками спортсменів-бодібілдерів щодо застосування Цинктералу, то можна дізнатися, що препарат дуже «робочий», головне – це дотримання дозування та ретельне спостереження за реакціями організму після прийому. Найчастіша побічна реакція в результаті застосування Цинктералу – нудота. Можливо, вона говорить про те, що дозування препарату потрібно знизити або зовсім відмовитися від нього, вибравши інший засіб на основі цинку.

Яка ціна Цинктералу сьогодні?

Цинктерал є радше не лікарським препаратом, а мінеральним засобом, який застосовується для усунення дефіцитних показників цинку. Його вартість дещо завищена, з чим погоджується більшість людей, яким доводиться купувати Цинктерал. Купити його можна без надання рецепта від лікаря, оскільки він не має небезпечних властивостей.

Якщо в найближчих аптеках ви не можете знайти Zinkteral, то вам варто звернути свою увагу на інтернет-аптеки (Київ або інші міста). Купівля лікарського препарату таким способом дуже зручна та іноді досить економна.

Чи є у Цинктералу аналоги?

Цинктерал – це цинко-місткі таблетки, які продаються в будь-якій аптеці, але не завжди там присутні. Що робити, якщо ви прийшли за терміновою покупкою даного мінерального препарату, але ні в одній аптеці не можете його знайти? Звичайно, найкращим рішенням у даному випадку буде підбір замінника Цинктералу. Головне – це максимальна наближеність складу аналога до складу оригіналу, щоб у пацієнта не виникло гіперчутливості по відношенню до окремих компонентів.

Якщо в цьому є дуже велика необхідність, то Цинктерал можна замінити такими препаратами на основі цинку:

 • Anusol (Анусол);
 • Vitacap (Вітакап);
 • Gentaxan (Гентаксан);
 • Gentasept (Гентасепт);
 • Ginton (Гінтон);
 • New-V-N-S (Нью-В-Н-С);
 • Prostatilene-Zink (Простатілен-Цинк);
 • Relif-Ultra (Реліф-Ультра);
 • Smofkabiven-Periferia (Смофкабівен Периферичний);
 • Smofkabiven-Central (Смофкабівен Центральний);
 • Ziborat-Oftan (Ціборат-Офтан);
 • Zidelon (Ціделон);
 • Minskinterkaps Antioksikaps (Мінкскінтеркапс-Антиоксікапс).

Перед тим як придбати замінник оригіналу цинко-місткого засобу, необхідно в обов’язковому порядку поговорити зі своїм лікарем та отримати від нього корисні поради як від професіонала. Наприклад, останній варіант замінника – це вітаміни, які також містять у своєму складі необхідний цинк. На відміну від оригіналу, Minskinterkaps Antioksikaps має нижчу вартість в аптеках. Крім того, якщо почитати всі застереження, протипоказання та побічні ефекти обох варіантів, то можна прийти до висновку – зазначений аналог більш безпечний під час застосування, ніж оригінал.

Інші можливі аналоги Цинктералу також потребують уважного вивчення всієї інструкції по застосуванню разом зі складом, показаннями, протипоказаннями та ін.


Увага!

Використання Цинктерал без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.