Цинабсин

Фармакологічна група: Гомеопатія

Класифікація: R01AX30

Міжнародна назва: Cinnabsin

Діюча речовина: Гомеопатичний склад

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Цинабсин – мультикомпонентний гомеопатичний препарат для лікування синуситу. Виробляється німецькою компанією Deutsche Homoeopathie-Union DHU-Arzneimittel GmbH & Co (Karlsruhe, Germany), що спеціалізується на даній категорії ліків. Для чого застосовують Цинабсин, коли не можна пити таблетки, яка вартість та аналоги?

Цинабсин: інструкція із застосування гомеопатичного препарату

Як приймати. Якщо хвороба почалася гостро з температурою, виділеннями з носа та ін, потрібно застосувати ударну терапію – по таблетці щогодини. Ця схема підходить для дорослих та дітей в підлітковому віці (після 12 років). Однак є ліміт, за який не можна вийти – не більше дванадцяти таблеточек на добу. Після інтенсиву потрібно перейти на підтримуючу терапію – по одній-дві таблетки три рази на добу. Для дітей нижче дванадцятилітнього віку денна доза (ударна та звичайна) знижується.

При хронічних станах п’ють по таблетці тричі на день. Прийом може тривати до півроку.

Показання. Засіб застосовується при гострих та хронічних синуситах. Синусит (риносинусит) являє собою запальний процес в одній або декількох носових придаткових пазухах. Допомагає від гаймориту (максилліту), який є різновидом синуситу.

Протипоказання. З фундаментальних міркувань застосування Цинабсину недоцільно при:

  • туберкульозі;
  • імунодецицитах (ВІЛ та ін.);
  • аутоімунні недуги (напр., червоний вовчак);
  • стані імуносупресії (напр., після хіміотерапії);
  • хронічні вірусні хвороби;
  • ракові захворювання крові.

Не можна давати дітям до досягнення дворічного віку, при наявності гіперчутливості до ехінацеї, квіток з сімейства складноцвітих, хрому, а також будь-яких інших компонентів препарату.

Застосування при вагітності та ГВ. Вагітним не можна лікуватися Цинабсином, в разі годування грудьми необхідна попередня консультація лікаря.

Специфіка застосування. У разі використання засобів гомеопатії, протяжність симптомів може первинно та тимчасово погіршитися. При виникненні подібної ситуації слід проконсультуватися з лікарем.

В гомеопрепараті є пшеничний крохмаль та лактоза, тому пацієнтам з неадекватною реакцією організму на частки глютену та лактози відповідно, потрібно триматися подалі від Цинабсину.

При виникненні побічних дій потрібно припинити використання та звернутися до лікаря.

Таблетки Цинабсин: як діють активні компоненти?

  • Cinnabaris D3. Що це? Це хімічний компонент, неорганічне бінарне з’єднання. Інші його назви: сульфід ртуті, червоний сульфід меркурій, HgS (mercuric sulfide). Даний компонент швидкодіючи звільняє пацієнта від запалення навколоносових пазух та пов’язаних з цим симптомів (підвищена сльозоточивість, головний біль), а також бореться з невралгіями. Гомеопати повідомляють, що він прибирає відчуття на переніссі, як ніби на нього тисне металева речовина, неприємне відчуття повзучості й натискання на носові кістки, як від носіння окулярів, коли людина до них не звикла.
  • Echinacea D1. Ехінацея вузьколиста – всесвітньо визнаний імуностимулянт. Вона здавна цінується цілителями, оскільки використовувалася як дієві ліки від тифу, дифтерії, злоякісної скарлатини, карбункулів та фурункулів, а також як засіб від укусів змій. Також ехінацеєві засоби вважаються потужними антисептиками. Зараз же їх використовують в основному для підвищення імунітету. Відомі випадки посилення роботи імунної системи після курсів ехінацеї в ін’єкціях. Літера “D” означає десяткове розведення (див. нижче), а D1 – те, що ехінацея в Цинабсині розбавлений менше, ніж гідрастіс, каліум біхромікум та цинабаріс, адже вона не має токсичного впливу в звичайних дозуваннях.
  • Hydrastis D3. Hydrastis canadensis, він же золота печатка, помаранчевий корінь із зарубіжної наукової та ненаукової термінології. Хоча його називають коренем, насправді він є багаторічним підземним стеблом, товстим, вузлуватим та жовтим. Володіє судинозвужувальним, кровоспинним та гіпертензивним ефектами, що надає йому венотонізуючі властивості. Допомагає зменшити й усунути набряклість, а також відновити нормальне носове дихання. Крім того, може допомогти при ринофарингіті та кашлі, викликаному ринореєю. Гідрастіс канаденсіс також продається як окремий гомеопатичний засіб.
  • Kalium bichromicum (Kali-Bi) D3. Являє собою червоно-помаранчеві кристали, розчинні у воді. Речовину отримують із загального хімічного реагенту, який активно застосовується в промислових та лабораторних цілях. У гомеопатії його застосовують для усунення густих, клейких або вузьких виділень із слизових оболонок. Допомагає ліквідувати відчуття тяжкості в пазухах, особливо верхньощелепних (під очима). Саме це зумовлює ефективність калію біхромікуму при гаймориті. Також бореться з гундосим (гугнявим) голосом, що виникає через закладеність носа.

Слід зазначити, що Президія Російської академії наук вважає основоположний принцип гомеопатії “лікування подібного подібним” брехливою наукою, а самі гомеопрепарати – потенційно небезпечними для пацієнтів. В Україні Міністерство охорони здоров’я у 2017 році опублікувало на офіційному фейсбуці статтю, яка говорить що гомеопатія є неефективною та “нонсенсом”. Портал Medrussia повідомляє, що гомеопатичні засоби містять певну кількість активних компонентів, але точно їх питому частку дізнатися неможливо. Виробники користуються спеціальною гомеопатичною термінологією та  методиками розведення .”D”з цифровим індексом означає ступінь розведення, наприклад, D1 = 10, D2 = 100, D3 = 1000, D4 = 10000, D5 = 100000. Але ці позначення не є загальновизнаними та немає загальноприйнятих методик їх перевірки.

Однак у Франції були проведені великі дослідження, за результатами яких була показана дієвість гомеопатії – пацієнти, що приймають ці засоби, потребували в меншій кількості загальноприйнятих препаратів сучасної медицини.

Ціна Цинабсину в аптеках

Це звичайний гомеопатичний препарат й коштує він не дуже дорого, цілком доступний середньостатистичній людині. Купити Цинабсин від Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. можна в звичайних та інтернет-аптеках в Україні. Купівля онлайн при передзамовленні може бути дешевше.

Cinnabsin не належить до малодоступних засобів та швидше за все, у вашому місті він буде в наявності. У великих містах (Київ, Харків) його можна знайти на сто відсотків.

Цинабсин: гомеопатичні та інші аналоги

Повних гомеопатичних аналогів Цинабсину немає. Є засоби з подібним терапевтичним ефектом, зокрема, Ангін-Хеел (Angin Heel), Антитусин (Antitussin), Асініс (Bittner Asinis), Афлубін (Aflubin).

Негомеопатичні аналоги: Синупрет / Sinupret (дуже відомий трав’яний засіб), Ринопронт капсули та таблетки (Rhinopront caps, RhinoPRONT Kombi Tabletten), Колдакт Флю Плюс (Coldact Flu Plus), Ереспал (Erespal), Максиколд Рино (Maxicold Rhino).

Важлива замітка : якщо симптоми тільки дають про себе знати, можливий самостійний прийом засобів на гомеопатичній та рослинній основі. Усі “хімічні” та фармацевтичні препарати повинен призначати тільки лікар.


Увага!

Використання Цинабсин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.