Дігтярне мило

Фармакологічна група: Дерматит, сухість шкіри, псоріаз, екзема, Дерматологія та регенерація

Міжнародна назва: Multos bituminis fullonum

Діюча речовина: Березовий дьоготь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Полки косметичних магазинів буквально заставлені разнофірменними засобами – шампунями, гелями, кремами, антисептиками, які допомагають у догляді та позбавляють від різних проблем. Якщо говорити про бюджетні марки, то їх ефективність часто вельми спірна, про що говорять відповідні відгуки покупців. Отже, за  засіб який дійсно «працює», доведеться викласти чимало купюр. Але чи знаєте ви, що багато косметичні засоби можна замінити простим та недорогим Дегтярним (берестняковим) милом? Не варто сперечатися, що воно має неповторно-неприємний запах, проте, користь, яку він надає, сповна перекриває цей недолік.

Як використовувати дігтярне мило для обличчя та від прищів?

Березове мило використовується в дуже різних цілях, багато хто цікавиться – в чому ж полягає його користь? Отже, по порядку. До складу цього мила входить березовий дьоготь (або берестняк) в ролі основного компонента – це натуральна речовина, що добувається прямо з березової кори. Берестняк (від слова «береста») можна назвати одним з тих речовин, яке має універсальне застосування. При цьому його можна вигнати навіть самостійно, якщо це потрібно. Дьоготь застосовують для захисту шкіряних виробів, гнусу, як мастило коліс, для просочення шпал та багатьох інших цілей. Ви здивуєтеся, але його ще й п’ють, звичайно, в розведеному вигляді ( «дігтярна вода») – для лікування дихальних органів, усунення глистів, відновлення роботи серця й багато чого іншого. Але тільки за чітким призначенням лікаря!

Мило на основі берестнякової речовини з кори здатне на усунення висипу, вугрів. Завдяки особливим властивостям воно також добре очищає пори і попереджає виникнення фурункулів. Курсове застосування – ось що допоможе вам позбавитися від цих набридливих неприємностей.

Для того щоб усунути прищі та попередити їх подальшій появі варто почати застосовувати мило хоча б кілька разів на тиждень. Справа в тому, що дьоготь має подсушувально-стягуючий ефект, а у кожної людини, як відомо, свій тип шкіри. Тому одним, у кого шкіра схильна до сухості, варто застосовувати засіб лише кілька разів в тиждень, іншим же, у кого шкіра дуже жирна й тому блискуча, можна вмиватися їм хоч кожен день. Навіть від застосування мила раз на тиждень у вигляді пілінгу незабаром буде помітний результат.

Пілінг з дігтярного мила зробити просто «до неподобства» – для цього необхідно збити трохи пінки з нього, використовуючи косметичну натуральну пензлик, а потім обробити нею проблемні ділянки (обличчя, спина). Далі варто почекати 10-15 хвилин, після чого мило змивають з шкіри водою. Висушуючий ефект берестнякового мила можна побороти шляхом використання зволожуючого крему.

Щоб позбутися від несподіваного гнійно-наривного прища, варто також скористатися Дегтярним милом. Описуюче мило стандартно використовують шляхом вмивання – трохи намиливши руки, пінку варто нанести на попередньо змочене водою обличчя. Терти обличчя цією пінкою занадто довго та старанно не варто – умивання повинно бути легким й акуратним. Якщо вам вже дуже не подобається цей специфічний запах дьогтю, то його можна перебити шляхом додавання ефірного масла. Це можна зробити так: на пінку відразу ж після намилювання капають одну крапельку лимонного або апельсинового ефірного масла (за умови, що алергія відсутня). Цитрусові ефірні масла допомагають милу очистити та відбілити шкіру, а також уповільнюють утворення вікових зморшок. Варто сказати, що в такий спосіб можна використовувати лише деякі ефірні масла. Наприклад, коричне для цих цілей не підійде – навіть півкаплі такого концентрату при попаданні на ніжну шкіру обличчя може викликати опік. Інструкцію про те, які ефірні масла можна  безпечно застосовувати для обличчя можна знайти в інтернеті.

Користуючись Дегтярним милом, не варто забувати про його «незабутній» запах. Цей запах сильний й різкий, тому для уникнення незручних ситуацій, пов’язаних з ним, не варто користуватися милом з дьогтем відразу перед виходом з дому. Це краще робити по можливості в вечірній час перед сном – так Дегтярний запах за ніч випарується, а вранці ви отримаєте тільки чудовий результат від застосування засобу. Для знищення цього специфічного дігтярного запаху не варто застосовувати туалетну воду – вони здатні лише погіршити ситуацію. Парфумований запах заблокує запах берестняка лише частково, все це змішається і в підсумку вийде важка для сприйняття «парфумерна» композиція.

Особливості застосування дігтярного мила для волосся

Не кожному відомо, що милом з дьогтем можна навіть мити голову. Використання цього мила замість шампуню здатне позбавити вас не тільки від лупи, але навіть від сильного та тривалого випадання. У жінок це буває в післяпологовому періоді, а особливо при грудному годуванні – тоді все вітамінки йдуть в молоко дитині та не дістаються в повній мірі матері. Часто трапляються так, що, випробувавши вже найдорожчі багатообіцяючі засоби, людина втрачає надії та починає шукати засоби простіше, а потім дивується, як його волосся ожили.

Спочатку недовіру до цього засобу викличе у вас, швидше за все, скептичну посмішку, але після застосування ця думка незабаром зміниться прямо протилежно. Дізнавшись, чи корисне це мило, важко залишитися байдужим і не купити собі пару його брусків.

Використовуючи мило на основі березового дьогтю замість шампуню на регулярній основі, можна отримати:

  • Посилене кровопостачання шкіри голови, в результаті якого волосся буде рости «як на дріжджах». Залежно від генетики, а також початкового стану шкіри голови та волосся, волосся буде рости приблизно в два рази, а якщо постаратися, то і в три.
  • Повне позбавлення від такої прикрої неприємності, як лупа. Уже після перших застосувань характерних білих частинок стане помітно менше.
  • Стрімке відновлення волосся від коренів до кінчиків – вони будуть здоровими, повними блиску й живе по всій довжині.
  • Неймовірний об’єм волосся. Виміряйте товщину хвоста швейним Метриком спочатку використання берестнякового мила та через деякий час після – ви здивуєтеся, але вона збільшиться на пару сантиметрів, як мінімум.
  • Лікування дрібних ранок на шкірі голови (наприклад, при використанні жорсткого гребінця разом з посиленим розчісуванням або в результаті кусання паразитів).

Застосовуючи мило з берестняком, можна позбутися від декомодекоза та інших захворювань. Про це можна запитати свого лікаря або лікаря-дерматолога.

Варто зазначити, що застосування мила з дьогтем берези не повинно бути постійним – це краще робити курсами. І один курс може становити одну або два тижні, але ні в якому разі не більше. Під час використання засобу проти лупи важливо не перестаратися. Під час миття голови милом з дьогтем варто дотримуватися кількох нехитрих правил:

  • Вода ні в якому разі не повинна бути гарячою – після сушки волосся стане ніби їх і не мили. Вся справа в жирному нальоті, яке мило залишає на волоссі при використанні високотемпературної води.
  • Небажано, щоб мило намилювало саме волосся – перед миттям голови брусок варто натерти на тертці і розвести у воді, а вже отриманий засіб наносити на волосся як шампунь.
  • В цілому дігтярна піна повинна протриматися на волоссі близько 5-10 хвилин. Це допоможе отримати максимально-задоволений ефект від процедури.
  • Щоб хоча б частково усунути Дегтярний запах, а також зробити волосся більш м’якими та слухняними, після миття варто скористатися пахучою маскою. Не заборонено  використання еф. масел – кориця, лимон, грейпфрут або будь-яке інше, на яке у вас немає алергії.

Унікальні властивості дігтярного мила дозволяють використовувати його і в інших напрямках. Цей засіб відомий в гінекології. Зокрема, його використовують для інтимної гігієни – це перевірений часом антибактеріальний та косметичний засіб. Березовий дьоготь, а також ефірні масла, які знаходяться в бересті, здатні усувати грибкові ураження на шкірі інтимної області і слизової піхви, разом з цим відновлюючи оптимальну мікрофлору.

Чи допомагає дігтярне мило позбутися вошей?

Отримати вошей-жителів на своїй голові дуже просто – це можна зробити, наприклад, сидячи в автобусі або банально стоячи в черзі в магазині. Але ось позбавлення від них іноді вимагає тижнів, а то й місяців. Покладаючись на аптечні засоби, в результаті виявляються марними, можна тільки втратити час, а результату не отримати ніякого. Дігтярне мило – це справжній чемпіон з паразитами, які оселилися у волоссі. Причому, він позбавляє не тільки від вошей, але і від гнид. Крім того, цей засіб використовують для миття тварин, що дозволить позбутися від бліх надовго.

Використовувати мило з дьогтем від вошей просто. Спочатку варто намочити волосся, намазати їх милом, спінити та змити – це допоможе очистити волосся і шкіру голови від пилу та шкірного жиру. Після цього піну змиваємо й наносимо мило знову, пам’ятаючи, що чим більше піни, тим буде краще побороти паразитичних вошей. Піна повинна розподілитися по голові максимально рівномірно, охоплюючи кожну ділянку (особливо віски, де скупчення паразитичних вошей особливо масштабне), а потім замотати голову пакетом. Далі варто подбати про утеплення голови, для чого пакет покривається рушником або теплим шарфом. Тримати таку маску проти вошей потрібно не менше 40-60 хвилин, після чого її рясно змивають теплою водою та сушать. Останній етап – це вичісування волосся гребінцем з часто-розташованими зубками.

Також дігтярне мило від паразитів на голові можна використовувати разом з будь-яким дешевим протипедикульозним засобом, для чого їх змішують. Мило з берестняком ще застосовують від корости, де воно за кілька процедур показує відмінні результати.

Яка ціна дігтярного мила?

Дігтярне мило – це дешевий натурпродукт, власне, як і сам берестняк. Багато хто цікавиться – де купити цей багатофункціональний та навіть унікально-дієвий засіб? Насправді це зробити дуже просто, так як мило з березовим дьогтем продається не тільки в аптеках. Його легко можна придбати і в косметичному магазині, і в магазині побутової хімії, і в побутовому відділі майже будь-якого супермаркету.


Увага!

Використання Дігтярне мило без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.