Дентокінд

Фармакологічна група: Гомеопатія

Класифікація: A01AD11

Міжнародна назва: Dentokind

Діюча речовина: Беладoна звичайна, Ромашка аптечна, Фoсфат заліза, Гепaр сульфур, Сон рослина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Будь-яка мама, а особливо багатодітна, підтвердить, що прорізування зубів у дитини грудного віку – це те, до чого необхідно підготуватися заздалегідь. Це дуже болісний процес, який часто супроводжується дитячим плачем та підвищенням температури тіла. Іноді на тлі зниження місцевого імунітету через прорізування зубів до малюка можуть причепитися інші зарази – ГРВІ, стоматит, соплі, пронос та ін. Для того щоб полегшити стан нещасного страждаючого малюка в цей нелегкий для нього період, лікарі радять застосовувати такий гомеопатичний засіб, як Дентокінд.

Інструкція по застосуванню Дентокінду та його склад

Опис препарату. Dentokind складається з тих лікарських компонентів натурального походження, які здатні добре усунути хворобливі відчуття при прорізуванні зубів. Це гомеопатичний засіб, що застосовується для терапії за показаннями тільки в дитячому, в тому числі й грудному віці. В результаті правильного застосування набряклі ясна відносно швидко приходить в норму, а також знімається біль та проходить почервоніння. Це свого роду заспокійливе для діток, яке завдяки своїй комплексній дії на кілька годин може їх позбавити від «принад» прорізування зубів та дати поспати немовляті солодким сном.

Як правило, виробник совісно вказує назви складових препарату на латиниці, тому багатьом з цим досить важко розібратися. Якщо вас цікавить склад українською, то цю інформацію ви безперешкодно можете отримати далі:

  • Беладoна (Belladоnna D6);
  • Ромашка аптечна (Chamоmilla D6);
  • Фoсфат заліза (Ferrumphosphoricum);
  • Гепaр сульфур (Heрar sulfuris);
  • Сон рослина (Pulsаtilla).

Випускається гомеопатичний засіб у вигляді таблеток для розсмоктування в ротовій порожнині. Пігулки маленькі та при контакті зі слиною починають буквально танути у роті, тому не варто боятися, що малюк може вдавитися ліками. Мають солодкуватий смак, який в більшості випадків подобається дітям, але іноді все ж вони можуть виплюнути препарат, коли той ще не встиг подіяти.

Як і будь-який засіб, навіть гомеопатичний беладоновий Dentokind має свої «за та проти», які необхідно враховувати перед покупкою та застосуванням ліків. У переваги записуємо, звичайно ж, знеболюючий та заспокійливий терапевтичний ефект (Utquce sedatirs analgesiuc) ромашкового Дентокінду, який дітки отримують досить швидко після попадання ліків на слизову оболонку рота. Негативна сторона даного гомеопатичного засобу – це можлива алергія на Дентокінд. Вона проявляється, звичайно, не на сам препарат в цілому, а лише на окремі його компоненти – основні або допоміжні. Алергічні реакції на ромашковий Dentokind проявляються у вигляді висипу та почервоніння, а також погіршення й так збудливого стану при прорізуванні зубів. Тому перед тим, як розпочати застосування препарату в будь-якій з лікарських форм, варто оцінити всі ці моменти об’єктивно.

Також не варто забувати, що гепар сульфуровий Дентокінд – це гомеопатичний лікарський засіб, який не обтяжений затвердженими терапевтичними показаннями до застосування. Отже, про таку допомогу при прорізуванні зубів говорить виключно досвід багаторазового застосування.

Оскільки Дентокінд, який містить гепар сульфуру відноситься до гомеопатичних препаратів, перед його застосуванням дуже рекомендується проконсультуватися з гомеопатом – фахівцем, який розбирається у такому способі лікування та має досвід роботи не в один рік.

Показання. Гепаровий Dentokind рекомендується для застосування дітям, у яких прорізуються зуби. Він справляється з такою характерною цьому явищу симптоматикою, як хворобливість ясен (gurm soreneiss), оталгія (obortusm), діарея (alvis deiectioneis) та лихоманка (febricitanteim).

Вважається, що препарат на основі беладонни можна застосовувати від народження, але його все ж при можливості не варто застосовувати до 4 місяців. Тим більше, що зазвичай у такому ранньому періоді зуби у дітей не лізуть.

Інструкція по застосуванню. Мами ставлять собі питання – як давати цей препарат сумному плачущому немовляті, щоб він подіяв? Можете розім’яти таблетку в чистій руці та акуратно помістити в рот малюкові, якщо він відмовляється брати її в рот. Це стосується в основному тільки маленьких немовлят – дітки трохи старше вже можуть розуміти, що робити з таблеткою й з чим вона допоможе.

Дозування препарату, залежно від віку, виглядає таким чином:

  • До 1 року: по одній таблетці кожну годину при гострих симптомах, однак, стежте, щоб дитина не з’їла більш як 6 таблеток за день. При послабленні симптомів переходимо на нову дозу – 1 таблетка 3 рази на день.
  • Від 1 року до 6 років: при гострих симптомах рекомендується приймати по 2 таблетки щогодини. Тут також не можна приймати більш як 6 таблеток у день. Коли малюк вже пішов на поправку, то йому рекомендовано давати по 1 таблетці 3 рази на день.

Передозування Dentokind можливе у разі, якщо дитина з’їсть більше ніж 12 таблеток гомеопатичного препарату за день. Можуть виникнути та проявитися різного роду алергії. Про прояв інших побічних явищ до сьогоднішнього дня інформації не надходило.

Чи випускається Дентокінд у вигляді крапель та гелю?

Даний беладонновий засіб випускається виключно в таблетованій формі – ці таблетки розсмоктують у ротовій порожнині. Інших форм випуску Дентокінду, який містить ромашку не буває. Це стосується крапель, сиропу та гелю.

В інтернеті ви можете наштовхнутися на таке словосполучення, як «Дентокінд сироп» або «Дентокінд гель», проте, на ділі в місті Києві або будь-якій іншій місцевості ви навряд чи знайдете такий гомеопатичний препарат. Насправді під подібними назвами маються на увазі або таблетки, які описуються, або ж їх аналоги в інших лікарських формах, які також можна застосовувати при прорізуванні зубів у дітей.

Список аналогів Дентокінду

Даний ромашковий препарат випускається виробниками Мама Натура (Mama-Natura), Натурфарм (Naturfarm), Дойче Хомеопаті-Уніон ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ (Deutsche Homoeopathie-Union DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG). Якщо ви не знайшли препарат в аптеці, хоч це й малоймовірно – не засмучуйтеся, оскільки у вас завжди є можливість підібрати дієвий замінник Дентокінду.

Гомеопатичний засіб можна замінити на:

  • Denta (Дeнта);
  • Dentinox N (Дентінoкс Н);
  • Kamident (Камідeнт);
  • Kamistad (Кaмістад);
  • Maraslаvin (Маpаславін);
  • Rotocаn (Ротoкан);
  • Stomatofit (Стoматофіт);
  • Fitodent (Фітодент);
  • Fitocan (Фітокан);
  • Fitocept (Фітосепт);
  • Solcoseril (Солкoсеріл).

Увага!

Використання Дентокінд без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.