Дибикор 250 та 500

Фармакологічна група: Серцево-судинна система, Серцево-судинні препарати

Класифікація: C01EB

Міжнародна назва: Dibicor

Діюча речовина: Таурин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Серцево-судинною недостатністю характеризується досить серйозне захворювання, при якому серце погано забезпечує кров’ю тканини в організмі. Найчастіше ССН виявляється у жінок, проте, це не означає, що сильній статі можна не боятися цієї недуги. Буває гостра та хронічна ССН, коли захворювання розвивається абсолютно різними темпами. Тому людям в середньому, а при наявності скарг з боку серця та в молодому віці, варто максимально сумлінно відвідувати кардіолога. Оскільки чим раніше буде виявлена ​​хвороба, тим краще пройде лікування. Для терапії серцево-судинної недостатності, а також недуг іншого типу, часто застосовують Дибикор. Далі ви дізнаєтеся про цей таблетованний препарат більш детально.

Інструкція по застосуванню Дибикору 250 та 500

Опис та склад. Dibicor виробляється на основі такого чинного компонента, як таурин (taurinium). Випускається засіб в двох варіантах дозування – 250 та 500 мг. Другий варіант зазвичай прописується при гострих станах, коли життю пацієнта загрожує небезпека. Коли вона мине, прописують нижчу дозу для підтримуючої терапії та з цією метою може бути використаний перший варіант. Крім таурину, у складі препарату є мікрокристали целюлози, крохмаль картоплі, желатин та ін. Таблетки не мають видатних особливостей – вони звично білі та круглі.

Тауриновий Dibicor відноситься до групи метаболічних засобів (significayt metabolicis), а його діюча речовина являє собою природний продукт обміну амінокислот на основі сірки. До цих амінокислот відноситься цистеїн (cysteine), цистеамін (cysteamine), метіонін (methioninie). Таурин володіє неперевершеними властивостями гальмуючого нейромедіатора (neurotransmitter), який необхідний в лікуванні деяких хвороб.

Завдяки яскраво-вираженому антистресовому ефекту (anti-efficaciam accents), активна речовина Дибикору здатна на високоякісну регуляцію різних гормонів, включаючи адреналін, пролактин, ГАМК (гамма-аміномасляна кислота).

Потрібно сказати, що Dibicor впливає на метаболічні процеси найважливіших внутрішніх органів та тканин поліпшуючи. Препарат також здатний знижувати рівень цукру в крові завдяки тим же метаболічним процесам, за рахунок чого його використовують для лікування цукрового діабету. Але врахуйте, що цукор при цьому знижується далеко не відразу – це відбувається тільки через 2 тижні після початку лікування. Спец-дослідження показали, що застосування Dibicor протягом 6 місяців та більше здатне помітно поліпшити мікроциркуляторний очний кровотік.

Всмоктування тауринових таблеток 500 або 250 мг починається через 15-20 хв після потрапляння всередину. Якщо говорити про максимальну концентрацію діючої речовини в крові, то вона досягається через півтори-дві години після прийому.

Показання. Перед тим, як приймати Dibicor, варто з усією уважністю вивчити властивості препарату та його показання до застосування. Зазвичай даний препарат призначається при таких хворобах, як:

 • Серцево-судинна недостатність (Carduo-vascularum insufficientyam), яка має будь-яку першопричину.
 • Отруєння, яке спричинив за собою прийом серцевих глікозидів (uenenum cardyac glycosides).
 • Цукровий діабет першого типу (Primum geneus diabeten).
 • Цукровий діабет другого типу (Type II diabeten). Це стосується й тих випадків, коли недуга супроводжується не вираженою гіперхолестеринемією (tacita divinatio hypercholesterolemiya).

Дибикор нерідко прописують тим пацієнтам, які за відповідними показниками приймають антигрибкові препарати. У конкретному випадку він застосовується як гепатопротектор. Річ у тому, що засіб зменшує токсичний вплив антибіотиків на печінку.

Завдяки здатності знижувати холестериновий рівень описуваний препарат в рідкісних випадках прописують для схуднення в комплексі з дієтою. Завдяки тому, що Дибикор позбавляє від холестерину, його також застосовують при жировому гепатозі у різних пацієнтів.

Іноді тауриновий Дибикор призначається й при клімаксі. Але рішення про прийом даного тауринового засобу приймає лікар, який повинен бути досвідченим та професійним.

Людям, які схильні до виникнення ССН, призначають засіб для профілактики даного стану. Вкрай важливо проходити обстеження серцевої системи кілька разів на рік – це допоможе виявити захворювання або попередні симптоми вчасно.

Завдяки особливим властивостям та можливостям, тауриновий медичний засіб буде дуже корисний для волосся. Він поліпшить вигляд та загальне здоров’я волосся, прискоривши їх природне зростання за рахунок іншого метаболічного рівня.

Протипоказання. Ці явища нечисленні, але їх обов’язково потрібно брати до уваги перед початком терапії. Тауриновий Дибикор заборонений до прийому людям з підвищеною чутливістю по відношенню до його компонентів, а також особам до 18 років.

Крім того, категорично не рекомендується приймати Дибикор та алкоголь одночасно.

Побічні дії. Під час прийому засобу для деяких пацієнтів може бути властивою й користь й шкода. Основна побічна дія препарату – це алергічні реакції, при появі яких варто негайно дзвонити лікареві.

Інструкція. Туариновий засіб призначається в індивідуальній дозі всередину. Доза також залежить від виду хвороби, від якої був призначений даний медичний препарат. В цілому, його приймають в дозі 250-500 мг 2 рази на добу за 20 хвилин до прийому їжі. Терапевтичний курс становить від 30 днів до 6 місяців. Тут все залежить від хвороби, від якої фарм-засіб було призначено.

Яка ціна Дибикору сьогодні?

Пацієнтам, які цікавляться, скільки коштує Дибикор, варто питати про це прямо в кабінеті лікаря. Однак такою інформацією ваш мед-фахівець може й не володіти. У подібному випадку потрібно покладатися на свої сили, якщо не хочете заплатити більше, ніж можливо. Наприклад, якщо купувати фарм-ліки в аптеці при медустанові, то можна здорово переплатити.

Ціна препарату залежить від дозування таурину в складі, а також від кількості таблеток в упаковці. Але, в цілому, він відноситься до дорогих лік-препаратів.

Список аналогів Дибикору

Невдоволення вартістю Дибикору часто штовхає пацієнтів на пошуки замінників даного засобу з більш низькою вартістю. Це цілком адекватне рішення, якщо, наприклад, в сім’ї немає хорошого бюджету для тривалого лікування дорогим медичним препаратом. Але перед покупкою засобу обов’язково порадьтеся з лікарем. Тауриновий Дибикор можна замінити на:

 • Adexor (Адексoр);
 • Dimesar (Дімезар);
 • Carvidon (Карвідон);
 • Kardasine (Кардазин);
 • Kardimax (Кардімакc);
 • Karductal (Кардуктал);
 • Karmetadine (Карметадин);
 • Metazidine (Метазидин);
 • Normex (Нормекc);
 • Predisin (Предизин);
 • Preductal (Предуктал);
 • Rimecor (Рімекoр);
 • Traymetacor (Трайметакор);
 • Triductan (Тридуктан);
 • Tricard (Трикард);
 • Trimectal (Тримектал);
 • Trimester (Триместер);
 • Trimet (Тримет);
 • Energoton (Енергoтон);
 • Accordine (Аккордин);
 • Vasonat (Вазoнат);
 • Metamax (Метилдронат);
 • Metonat (Метонат);
 • Mildronat (Мілдронат);
 • Mildrocard (Мілдрокард).

Увага!

Використання Дибикор 250 та 500 без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.