Фламін

Фармакологічна група: Лікування ШКТ, Препарати для шлунково-кишкового тракту

Класифікація: A05AX

Міжнародна назва: Flamin

Діюча речовина: Сухий концентрат цмину піщаного

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Патології біліарної системи, згідно з інформацією останніх десятиліть у світі, зустрічаються у пацієнтів з непохитною зростаючою тенденцією. Те, що органічні та функціональні захворювання біліарної системи розвиваються у людей різних груп та вікових категорій надто часто, привертає пильну увагу відомих світових клініцистів.

Насамперед, біліарна хвороба характеризуються виникненням у пацієнтів больового синдрому в області біліарної системи, причому, біль може мати різну ступінь вираженості та інтенсивність, аж до сильної жовчної коліки. Патології біліарної системи, перш за все, впливають на зниження якості життя працездатного населення різних вікових груп, що спостерігається, на жаль, уже не перший рік. Пацієнту, доставленого в лікарню з ознаками біліарних розладів, дають спазмолітик, здатний лікувати біль, а також призначають спеціалізовані лікарські препарати для лікування жовчогінних шляхів та печінки. До переліку такого роду засобів відноситься Фламін, який призначається лікарями після точної діагностики стану пацієнта.

Інструкція по застосуванню та склад Фламіну

Опис та склад препарату. Flamin – це ефективний жовчогінний засіб (cholereticy), який входить до відповідної фармакологічної групи. Головною речовиною в складі даного препарату Flamin є фламін, який присутній у кожній таблетці в кількості 50 мг. Невід’ємними складовими компонентами Фламіну, які виконують суттєву функцію допоміжних речовин, є:

  • Молочний цукор (lacsugiar);
  • Картопляний крохмаль (Capsicium annuumy amulisi);
  • Кукурудзяний крохмаль (amuluimi spelta);
  • Магнію карбонат основний (basic magnesili carbonais);
  • Стеарат кальцію (calciumin glyceryn).

Фламіномісткий препарат, будучи жовчогінним, після того, як відбудеться його застосування та потрапляння в організм, починає посилене подвійне жовчоутворення, а також форсоване кислотне утворення в жовчі. Разом з цим, фламіномісткий засіб здатний на зниження та поступове заліковування запального процесу в паренхімальній частині печінки (parteym iecorus parenchymatics) та шляхів жовчовиділення, а також на поліпшення якості кровообігу в самій печінці. Заслуговує на увагу й така особливість Фламіну, як стабілізація клітин та субклітин мембрани печінки – всьому цьому сприяє характерний речовині антиоксидантний ефект.

Особливе показання фламіномісткого препарату Flamin надзвичайно корисний для печінки, оскільки діюча речовина таблеток – це суха очищена поліфенольна речовина, отримана з дозрілих суцвіть цмину (inflorescentiis immortelle). Рослина, в свою чергу, вкрай багата на флавоноїдні глікозиди у вигляді кемпеферола, саліпурпузида та ізосаліпурпузида (kempeferolys, salipurpuzidis izosalipurpuzidis), а також на прості флавоноїди, представлені нарінгеніном та апігеніном (naringenin apigenin).

Показання. Фламіновий препарат призначається при різних патологіях білі-системи. Flamin призначається:

  • При хронічних холециститах (longisy CHOLECYSTITIES);
  • Під час лікування гепатитів (Hepatitris);
  • При панкреатиті (pancreatitiser);
  • У ході терапії гіпокінетичної дискінезії жовчних шляхів (tractuirs hypokinetic dyskinesya cholereticy);
  • У лікуванні проблем з жовчним міхуром, які виникають часто при гастриті;
  • Дітям від закрепів (constipationi).

Фламіномісткі таблетки також можна пити від прищів, оскільки цмин за рахунок корисних речовин в складі очищає травлення та покращує паралельно стан шкіри. Адже відомо, що проблемна шкіра з вуграми та прищами – це в більшості випадків проблеми внутрішніх органів. Корисний Flamin й для схуднення, однак, тільки в комплексі з іншими методами. Ці фламіномісткі таблетки покращують метаболізм та виводять з організму шлаки, сприяючи схудненню.

Протипоказання. Фламіномісткий препарат, незважаючи на своє природне походження, має протипоказання до застосування. Про них не слід забувати жодному пацієнтові, оскільки в результаті можна зіткнутися з проблемами здоров’я.

Flamin протипоказаний:

  • Дітям до 3-річного віку;
  • При обтураційній жовтяниці (morburs obstructivuis);
  • У випадках, коли у пацієнта присутні в жовчному міхурі конкременти (concretiones) з діаметром більше 1 см.

Також не рекомендується приймати фламіномісткий засіб при вагітності та лактації, оскільки в наш час немає тих даних, які б підтверджували або спростовували безпеку препарату в ці періоди.

Інструкція. Фламіномісткий таблетований засіб приймають всередину, витримавши 30 хвилин до їди. Дозування Flamin дорослим пацієнтам – 1 таблетка 3 рази на день. Для запивання краще використовувати охолоджену кип’ячену воду в невеликій кількості.

Дітям 3-7 років прописують зазвичай по половинці фламіномісткої таблетки, від 7 до 12 років – по три чверті таблетки, від 12 років – по 1 таблетці також 3 рази в день.

Терапевтичний курс залежить від виду та вираженості захворювання, а також від подачі організму лікуванню конкретно Фламіном. Він може тривати по-різному та складати від 10 до 40 днів.

Яка ціна Фламіну сьогодні?

Вартість фламіномісткого препарату в нормі цікавить кожного пацієнта відразу ж після його призначення лікарем, оскільки для багатьох цей критерій може стати вирішальним в питанні про покупку Фламіну або підбору його замінника. В цілому, ціну фламіномісткого засобу можна назвати середньою, а купити його в Україні дозволено й без рецепта.

Незалежно від місцезнаходження пацієнта, він завжди може замовити аптечний фламіномісткий препарат в інтернеті. Такі пункти знаходяться не тільки в місті Київ, а й в інших українських містах й навіть у вашому.

Чи є у Фламіна аналоги?

Невисока ціна фламінового препарату – це ще не привід для завжди позитивного рішення в сторону його покупки, оскільки засіб може не підійти за іншими критеріями або ж він просто відсутній неподалік в аптеці. У таких й інших випадках пацієнти воліють придбати інший фламіномісткий засіб, більш відповідний та можливо, дешевший. Чим же можна замінити Фламін? Список межуючих суміжних засобів виглядає приблизно таким чином:

  • Biliсur (Білікур);
  • Gepafitol (Гепафітол);
  • Gepaсinаr (Гепацинар);
  • Febihоl (Фебіхол);
  • Fitogepatol (Фітогепатол);
  • Artibеl (Артібель).

Крім того, при деяких хворобах печінки та жовчогінних шляхів рекомендують квіти пижми (florumsu tansysi), стовпчики кукурудзи з рильцями (Frumenty coluinas stigmatibuys), корінь артишоку (radixe cactuys) та корінь цмину піскового (radixe Helichrysum arenariumy). Не підбирайте аналог фламінового засобу самостійно – в цьому процесі повинен активну участь приймати ваш лікуючий лікар. Він, завдяки своєму безцінному досвіду, зможе знайти для вас саму гідну та підходящу за всіма параметрами заміну фламіномісткого препарату.

Як виглядає Фламін у формі таблеток?

Основна форма випуску препарату – це фламінові таблетки, які приймають всередину. Фламіномісткі таблетки мають звичну оку круглу форму, проте, колір їх може дещо видозмінюватися. Тобто, таблетки жовтого кольору можуть мати відмінні одна від одної відтінки – від бурого до зеленуватого, що жодним чином не впливає на якість фламінового препарату та його всмоктуваність. Якщо вдивлятися особливо пильно, то на поверхні фламінових таблеток з усіх боків можна помітити дрібненькі вкраплення.

Запах фламіномістких таблеток невиражений – пахне, скоріше, «ліками», які ми звикли відчувати, ніж іншим ароматом.

Опис Фламіну дитячого

Крім фламіномістких таблеток, є також дитяча лікарська форма препарату, що представляє собою гранули для приготування суспензії. Це жовчогінний препарат, який призначається дітям від 1 місяця. Гранульований Фламін міститься в пакетиках, за рахунок чого його зручно дозують саме в цій одиниці.

Крім фламіну, в складі дитячих гранул також містяться й інші компоненти, такі як:

  • Пектин (pectin);
  • Лимонна кислота (citricis acidu);
  • Сорбінова кислота (acidu sorbic);
  • Сахароза (sacharose).

Приготування суспензії з вищеописаних фламіномістких гранул не представляє нічого складного. Для цього вміст одного або декількох пакетів відразу, що може бути обумовлено дозуванням, яке залежить від віку дитини, висипають в чашку. Далі в ту ж чашку додають півтори чайні ложки охолодженої свіжої кип’яченої води. Після перемішування фламіномімтка суспензія готова і її можна вживати. Зверніть увагу, що після приготування фламіномістку суспензію можна зберігати в холодильнику не довше, ніж 10 днів. Перед застосуванням фламіноістку суспензію взбовтують ложкою, щоб вона знову набула однорідності після простою в холодильнику.


Увага!

Використання Фламін без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.