Флебодіа 600

Фармакологічна група: Ангіопротектори і мікроциркуляція, Серцево-судинна система

Класифікація: С05СА03

Міжнародна назва: Flebodia 600

Діюча речовина: Диосмін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Хто не стикався з такою патологією, як геморой? Абсолютно точно – це знайомо переважній більшості людей. Така хвороба доставляє багато складнощів. В наші дні дуже дієвий медикаментозний препарат під назвою Флебодіа 600. Він усуває всі складнощі, пов’язані з гемороєм. Цей ангіопротектор володіє венотонізуючою особливістю. У більшості випадків використовується в складі комбінованої терапії патологічних процесів венозно-судинної системи.

Медикаментозний вид Флебодіа 600

Даний медикаментозний засіб виготовляється в таблетованім вигляді рожевого забарвлення для перорального застосування. Кожна таблетка знаходиться в оболонці, яка добре розчиняється в кишківнику людини. Активна складова частина – діосмін. До складу однієї таблетки входить шістсот мікрограмів головного дійового інгредієнта.

Дієвий інгредієнт має здатність захищати й зміцнювати судинну систему людського організму. Завдяки діосміну у пацієнта виникають подальші лікувальні реакції:

 • Підвищення швидкості надходження поживних сполук, а також О2 в тканини пацієнта.
 • Зменшення прояву реакції прилипання тромбоцитів до оболонок судин з подальшим підвищенням якості кровотворення.
 • Підвищення якості лімфовідтоку.

Діосмін досить швидко проникає в шлунково-кишковий тракт. Незначну концентрацію медикаментозного засобу в венах можна побачити через дев’яносто шестигодинний часовий інтервал після першого прийому. Виходить активний інгредієнт діосмін з людського організму разом з уриною.

Вичерпна інструкція ангіопротектора Флебодіа 600

Оскільки цього медикаментозному засобу властивий протизапальний ефект, то він широко використовується в якості терапії геморою, що протікає в загостреній формі. На тлі своєї притаманності зменшення застою в венах даний препарат нормалізує реакції обміну, а також знижує набряки та застосовується в терапії такого діагнозу, як недостатність венозно хронічної форми протікання. Крім цього, даний медикаментозний засіб знайшов своє застосування після хірургічних втручань для зменшення різкого зниження тиску, коли пацієнт приймає вертикальне положення.

Існують відомості про вдалий досвід використання даного медикаментозного засобу в профілактичних цілях зупинки кровотечі після операційних втручань з видалення вен у пацієнта. Деякі вчені вважають, що даний лікарський препарат допомагає запобігати складності протікання геморою, якщо у пацієнтки поставлена ​​спіраль всередину матки.

Як і найширша лінійка переважної більшості інших медикаментозних засобів, Флебодіа 600 має певні протипоказання:

 • Дитяча група, яка не досягла вісімнадцятирічного віку.
 • Шалені матері, оскільки відсутні відомості про можливе надходження медикаментозного засобу в грудне молоко новонародженому малюкові.
 • Непереносимість складових частин лікарського засобу в індивідуальному порядку. Подібне явище спостерігається в одиничних випадках.

До негативних наслідків на тлі застосування флебодіа 600, згідно з інструкцією із застосування можна співвіднести:

 • Нудота, потяг до блювання, рідкі випорожнення. Подібні наслідки спостерігаються практично у сотого хворого.
 • Болі в голові. Спостерігаються дуже рідко.

Вся вищеперелічена симптоматика проходить відразу ж після переривання терапії даним лікарським засобом.

Такий патологічний процес, як геморой відноситься до множинної форми захворювання. Практично будь-який десятий мешканець нашої планети має геморой, причому представники чоловічої статі хворіють набагато частіше, ніж представниці жіночої статі. Сама первинна симптоматика даної патології обумовлена ​​дискомфортом в задньому проході пацієнта. Потім додається така симптоматика, як кровотеча, печіння та больовий синдром. Найчастіше кровотечі при такому патологічному процесі бувають рясними та провокують таке захворювання, як недокрів’я. Результат може бути вельми сумним для пацієнта, аж до його загибелі.

Медикаментозний препарат Флебодіа 600 при діагностуванні геморою знижує симптоматику патології, а за рахунок своєї протизапальної дієвості усуває больовий синдром.

Дозування становить дві або три таблетки в період прийому їжі. Довгостроковість терапії – близько семи днів. Якщо по закінченню цього часу симптоматика не зникла, в обов’язковому порядку необхідно повідомити про це свого лікуючого фахівця, оскільки ряд певних ознак геморою ідентичні таким патологіям, як поліп або рак прямої кишки.

Терапія даного патологічного процесу повинна бути комбінованою. Під час прийому медикаментозного засобу пацієнт повинен дотримуватися певної дієти.

Венозна недостатність хронічного перебігу зумовлена ​​подальшою симптоматикою: поява виразок трофічних, набряклість, больовий синдром. Найчастіше подібною патологією страждають представниці слабкої статі. Це обумовлено періодом виношування немовляти, родовою діяльністю, критичними днями. Медикаментозні препарати для місцевого використання в терапії подібного патологічного процесу виконують другорядну функцію. Найважливішу роль відіграє такий медикамент, як Флебодіа 600. Він усуває набряклість, больовий синдром, приводить в норму процеси обміну.

Необхідно врахувати той факт, що терапевтична результативність медикаментозного засобу була підтверджена не в повній мірі (це стосується купірування набряклості). На підставі цього факту в Італії ліквідували дотацію на даний лікарський засіб, внаслідок чого різко зменшилася закупівля, й почастішали випадки доставлення в лікарню пацієнтів з діагностуванням венозної недостатності хронічного перебігу.

Саме зважаючи на ці обставини кваліфіковані фахівці радять приймати даний медикаментозний препарат поряд з іншими терапевтичними маніпуляціями. Як правило, це: підтримування нормальної маси тіла, одягання спеціальних еластичних панчіх, прогулянки пішки.

При діагностуванні подібної патології фахівці рекомендують приймати таблетки один раз на щоденній основі, переважно в ранкові години перед прийомом їжі. Довгостроковість терапії без будь-яких ускладнень – два місяці. Якщо з’являються судоми – близько трьох – чотирьох місяців. При утворенні виразок трофічної довгостроковості терапія затягується до півроку. У випадках потреби курсове лікування відновлюють після закінчення трьох або чотирьох місячного проміжку часу.

Проводилися багаторазові досліди на ссавців, які перебувають у стані вагітності на виявлення негативних наслідків при застосуванні даного медикаментозного засобу. В ході випробувань негативного впливу на ембріон не було встановлено.

У медичній практиці лікуючі фахівці призначають своїм пацієнткам при вагітності флебодіа 600, в ході якої помітно стабілізується стан майбутньої матері. Як правило, перший триместр виношування плоду виключає застосування даного препарату, а наступні два триместри вагітності допускають прийом ліків. За пару тижнів до родової діяльності слід виключити прийом даного медикаментозного засобу.

Крім того, багаторазові клінічні випробування виявили сприятливий вплив на майбутню матір, оскільки:

 • У вагітної жінки з діагнозом геморой на тлі застосування даного медикаментозного засобу фіксується цілковите одужання без вторинних проявів післяпологової діяльності.
 • По закінченню курсової терапії нормалізується стан судинної системи пацієнтки. На тлі цього знижується ймовірність великих крововтрат при кесаревому розтині або в результаті звичайних пологів.
 • Під час курсової терапії недостатності плацентарної оболонки у жінки з’являлися на світ новонароджені з ваговою категорією, що не відхиляється від норми.
 • При діагностуванні недостатності фетоплацентарної оболонки у майбутньої матері на тлі прийому флебодіа 600 спостерігається позитивний вплив даного медикаментозного препарату на плацентарний бар’єр та на самопочуття самої пацієнтки.

В основній своїй масі переважна більшість майбутніх матерів переносять подібний лікарський засіб добре. Для досягнення високої результативності від терапії вагітній жінці необхідно дотримуватися подальших вказівок:

 • Купити спеціалізовані панчохи.
 • Не перебувати в приміщеннях з високими температурними режимами.
 • Виключити вузьке взуття.
 • Не приймати положення «сидячи» або «стоячи» на довгостроковий час.

Дозування на етапі вагітності не повинно перевищувати трьох таблеток на добу (одна тисяча вісімсот мікрограмів лікарського засобу).

Середнє дозування для майбутньої матері визначається, виходячи від різновиду патологічного процесу, а саме:

 • У профілактичних цілях такої патології, як геморой – одна таблетка довгостроковістю від чотирьох до восьмитижневого проміжку часу.
 • При геморої загостреного перебігу – від двох до трьох таблеток на щоденній основі довгостроковістю до семи днів.
 • При діагностуванні недостатності фетоплацентарної оболонки – одна таблетка в період прийому їжі щодня. Довгостроковість терапії варіюється від двох до чотиримісячного інтервалу часу.
 • При діагностуванні варикозу – одна таблетка на щоденній основі в ранкові години. Довгостроковість терапії – від двох до шестимісячного проміжку часу.

Але між тим, значна частина опитаних лікарів віддає свою перевагу місцевій терапії, щоб виключити ймовірність негативних наслідків на майбутнього малюка.

Відомості про надходження медикаментозного засобу в молоко матері відсутні. З цієї причини у випадках використання флебодіа 600 в лактаційний період слід припинити годування груддю.

Даний медикаментозний препарат та алкоголь абсолютно не сумісні один з одним.

Ціна на медичний засіб Флебодіа 600

Ціновий сегмент даного медикаментозного препарату залежить від кількості таблеток. П’ятнадцять штук коштують відносно дорого, тридцять штук продаються в аптечній мережі по високоу ціновому аспекту. Тому даний лікарський засіб не кожному по кишені.

Де купити? Придбати препарат можна в будь-якому аптечному пункті або в інтернет – аптеці. Вибір залежить від самого пацієнта. Відпускається провізорами без рецептури.

Існуючі аналоги найвищої результативності Флебодіа 600

Даний медикаментозний засіб характеризується високим терапевтичним ефектом. Але зважаючи на деякі причини, лікуючому фахівцю доводиться підбирати аналог своєму пацієнтові. До найбільш поширених замінників в індустрії фармакології можна віднести:

 • Гепатромбін – має найширший спектр застосування в терапії різноманітних патологій вен. Головним плюсом є найбільша результативність, ніж оригіналу. Мінус – досить довга лінійка обмежень.
 • Ескулекс – дозволяє істотно знизити ймовірність виникнення варикозної недостатності. Активний інгредієнт характеризується протизапальною дієвістю.
 • Гепарин – це медикаментозний засіб знайшов своє застосування в терапії тромбоемболічних патологічних процесів. Також даний препарат часто використовують при інфаркті серця. Недолік – найменша результативність в порівнянні з оригіналом.
 • Атероклефіт – у вміст даного медикаментозного препарату входять тільки натуральні сполуки для лікування атеросклерозу. Одним із дієвих інгредієнтів є червоний екстракт конюшини, який має здатність нормалізувати процес кровотворення та істотно знижує показник холестерину в крові пацієнта. Це абсолютно нешкідливий медикамент.

Увага!

Використання Флебодіа 600 без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.