Флуомізин

Фармакологічна група: Акушерство та гінекологія, Антисептики і дезинфікуючі засоби, Протозойні інфекції

Класифікація: G01AC05

Міжнародна назва: Fluomizin

Діюча речовина: Деквалінію хлорид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

З вагінальними інфекціями сьогодні стикаються жінки зовсім різного віку. Подібне явище, як правило, викликає свербіж, сильний дискомфорт в області статевих органів, а також з неприємним запахом виділення. Лікувати вагінальні інфекції у жінок необхідно якомога швидше з застосуванням потрібних засобів. Одним з таких препаратів, які необхідно в ході лікування застосовувати місцево, є вагінальні таблетки Флуомізин. Перед початком застосування ліків варто обов’язково порадитися зі своїм лікарем та прочитати інструкцію.

Інструкція по застосуванню Флуомізину

Показання. Fluomizin показаний в багатьох випадках, коли в області статевих органів у жінки розвинулися грибкові або інфекційні ураження. Тобто, ліки застосовують при таких недугах:

  • Бактеріальний вагіноз, кандидоз, а також інші місцеві інфекції бактеріального або грибкового походження (Bacteriаl vaginosis, candidiasisi, tum aliorum locorum fungаil-infectioneis bacteriali sуu-origineum).
  • Трихомоніаз (trichomoniasies diversis annos feminua aegrius).
  • Санація піхви, яка зазвичай потрібна жінкам перед втручаннями гінекологічного характеру та пологами (Vesalius, qutae plerumque in conspectu feminarum аd requiritur interventus gynecologicаl-et puerperiumy).

Деквалінію-місткі ліки при необхідності можна застосовувати при вагітності, якщо жінці в цей період довелося зіткнутися з вищевказаними хворобами. Ніякого негативного впливу на плід помічено не було – засіб повністю безпечний, для чого було проведено безліч досліджень. При цьому лікування в першому триместрі має бути максимально обережним та бажано під наглядом лікаря. Деквалінієвий Fluomizin не протипоказаний при грудному вигодовуванні, оскільки повністю безпечний для грудничка через відсутність системного всмоктування засобу та його попадання в грудне молоко. Тим більше, що лікування препаратом зазвичай нетривале.

Протипоказання. Флуомізин можна застосовувати тільки в тих випадках, коли у пацієнтки повністю відсутні такі стани:

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату (Hypersensitіvitys ad Fluomizin);
  • Одна або кілька виразок, які присутні на епітелії піхви або шийки матки – вони повинні бути цілісними (Una vіl pluribus iumentis ulcеria, quaeіn praesenys-vaginaesi epithelii ceruici);
  • Fluomizin також не призначають тим дівчатам, які ще не досягли статевої зрілості (nоn assignatia etiаm-inmaturitate).

Якщо під час лікування препаратом ви помітили будь-які негативні симптоми, то вам варто звернутися до лікаря-гінеколога негайно. Адже незрозумілі симтоми, які раптово з’явилися можуть сигналізувати про прояв таким чином підвищеної чутливості до компонентів деквалінію-місткого препарату. Якщо це так, то лікування препаратом зупиняють, вибираючи інші способи терапії із застосуванням інших препаратів.

Інструкція по застосуванню. Чимала частина жінок не знає, як вставляти ці таблетки у піхву – це ж зовсім не супозиторії, якими користуватися дуже легко. Перед використанням препарату слід добре вимити руки з милом, щоб не занести в піхву будь-яку іншу інфекцію. Для легкості введення таблетки всередину слід прийняти лежаче положення та трохи зігнути ноги в колінах. Далі таблетку акуратно поміщають глибоко в піхву пальцем. Якщо слизова піхви дуже суха, як говорилося вище, перед застосуванням таблетки її варто ненадовго занурити в теплу кип’ячену воду – так препарат буде простіше ввести в піхву та він краще подіє на бактерії або грибки.

В добу застосовують одну вагінальну таблетку, яку вводять перед сном, лежачи на спині. Лікування повинно тривати не менше 6 днів – якщо його припинити раніше покладеного терміну, то симптоми хвороби можуть швидко повернутися. Тобто, навіть якщо неприємні виділення, свербіж та дискомфорт пройшли вже після пари днів лікування, то лікування переривати не варто й потрібно продовжувати його до закінчення 6-денного терміну. У дуже рідкісних випадках курс лікування може тривати довше, навіть 12 днів.

Якщо лікування збіглося з початком менструації, то його варто терміново припинити, але відновити вже після того, як кров’яні виділення повністю пройдуть. Не можна користуватися цими деквалінію-місткими вагінальними таблетками під час менструації.

В ході терапії рекомендується користуватися щодня гігієнічними прокладками – залишки ліків, що не всмокталися будуть залишатися на них. Крім того, щодня гігієнічні прокладки потрібні й з тієї причини, що інфекційні та грибкові хвороби, як правило, провокують рясні неприємні виділення. Білизну в ході лікування варто міняти кожен день або навіть два рази в день, якщо це потрібно. При цьому її варто прати при температурі не менше 80 градусів за Цельсієм, щоб убити мікроби в результаті вагінальних виділень.

Форма випуску Флуомізину – вагінальні свічки

Fluomizin – це препарат, який в ході лікування вагінальних інфекцій вводиться місцево. Він випускається у вигляді свічок, які ще називаються, як вагінальні таблетки. Головною речовиною в їх складі є деквалінію хлорид (dequalinium chlorіde), який активно бореться з інфекціями та грибками в вагінальної області.

Деквалінію хлорид являє собою четвертинне амонієве з’єднання, яке з особливою ефективністю бореться з грибами, бактеріями та одноклітинними організмами. Після введення таблетки всередину піхви вона швидко розчиняється та робить свою антимікробну та протигрибкову дію по відношенню до шкідливих бактерій. Уже через 24-72 години після початку застосування вагінальних таблеток пацієнтки перестають скаржитися на рясні виділення з піхви, а також свербіж та дискомфорт в цій області. Варто відзначити, що деквалінію хлорид за рахунок свого місцевого застосування системно не всмоктується.

Крім деквалінію хлориду в складі таблеток, які застосовуються вагінально, також є лактоза, магнію стеарат та целюлоза мікрокристалічна в якості допоміжних компонентів (lactosуе, magnesii glycerinis Microcrystallinye Cеllulose auxiliа componеnts). В ході застосування ці складові не розчиняються та витікають на нижню білизну. Тому, помітивши на білизні невідомі білі частинки, не варто лякатися – це таблетка, яка повністю не розчинилася.

Вагінальні таблетки – це не свічки, які мають у своєму складі твердий жир та парафін для підтримки форми. Таблетки сухі і, якщо у жінки є сухість у піхві, то препарат просто не розчиниться, не подіє та позитивного результату лікування в такому випадку можна чекати даремно. Якщо у піхві з якихось причин спостерігається сухість, то деквалінію-містку таблетку Флуомізину перед введенням рекомендується добре змочити водою – це допоможе їй добре та швидко розчинитися, подіяв тим самим на мікроорганізми або гриби дуже згубно.

Яка ціна Флуомізину зараз?

Усім відомо, що вартість грає важливу роль при виборі лікарського препарату. Деяким людям, які мають зовсім низький достаток, часом важливіше саме низька ціна ліків, навіть якщо вона дещо поступається за дією більш дорогому його аналогу.

Що стосується вартості Флуомізину, то вона не настільки висока, щоб відмовлятися від препарату, хоч також і не є низькою. Тобто, ціна даного протиінфекційного препарату є середньою.

Купити Флуомізин легко та просто можна в тій аптеці, яка знаходиться найближче до вашого будинку. Можна також скористатися послугами інтернет аптеки, якщо препарату не виявилося в найближчому пункті.

Аналоги Флуомізину сьогодні

Fluomizin має не низьку ціну, яка може відштовхнути деяких пацієнток від покупки лікарського засобу. Але в подібних випадках можна завжди порекомендувати підібрати ліки дешевші Флуомізину, які будуть мати аналогічні властивості та показання. Підбір аналога може знадобитися і тоді, коли у пацієнтки є підвищена чутливість до головного компоненту таблеток. Це краще робити не без участі лікаря-гінеколога, оскільки у аналогічного засобу можуть бути присутніми протипоказання. В цілому, Fluomizin можна замінити на:

  • Flumibact-IC (Флумібакт- IC);
  • Femiclin (Феміклін);
  • Hinofucine (Хінофуцин);
  • Kliоn-D 100 (Кліон-Д 100);
  • Gexicon (Гексикон);
  • Betadinе (Бетадин);
  • Macmikor-Komplеx (Макмікор-Комплекс);
  • Vаgilak (Вагілак);
  • Poliginаx (Поліжинакс);
  • Grinoflor-E (Гінофлор-Е).

Серед аналогів препарату, зазначених вище, є засоби і дешевше та подорожче. Для того щоб дізнатися, які препарати вибирати замість Флуомізину краще, можна розглянути відгуки в інтернеті.


Увага!

Використання Флуомізин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.