Галавіт

Фармакологічна група: Імунітет, Імуномодулятори

Класифікація: L03

Міжнародна назва: Galavit

Діюча речовина: Амінодигидрофталазиндіон натрія

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Препарати, що відповідають за безпосередню стимуляцію імунної системи, важливі сьогодні, оскільки, часто імунітет сам не може гідно впоратися з тією або іншою хворобою. Імуномодулятори призначають комплексно разом з іншими відновно-симптоматичними препаратами. Галавіт – це різно-формений імуностимулюючий засіб, який призначається при різних протікаючих патологічних станах. Galavit випускається в різних лек-формах.

Інструкція по застосуванню Галавіта

Galavit приймають внутрішньо-під’язиково (розсмоктування-ковтання таблеток), ректально, для чого використовуються свічки, а за допомогою розчину роблять уколи в стаціонарних умовах. В цілому, ці три форми випуску імунітетного препарату застосовуються при тих же хворобах, але все ж тут є беззаперечні відмінності.

Таблетки

Як було описано раніше, Galavit таблетки призначені для під’язикового орального застосування. В добу зазвичай призначають 1 таблетку близько 4 раз, також можна розсмоктувати по 2 таблетки двічі на день – доза одна й та ж. Таблетований Galavit призначають при:

  • ГРВІ;
  • Грипозно-гарячкових станах;
  • Бронхіті;
  • Ангіні;
  • Аденоїдиті;
  • Отиті.

У цих випадках Galavit призначають курсом на п’ять днів по 1 таблетці 4 рази на добу. З метою профілактики цих, а також інших хвороб засіб рекомендують приймати в дозуванні 1 таблетка 2 рази на день протягом 5-10 днів.

Для лікування запальних захворювань слизової порожнини горла / рота застосовують по 1 таблетці Galavit 4 рази на день. Цього варто дотримуватися протягом 5 днів. Далі схема дещо змінюється: по 1 таблетці 4 рази на день через 3 доби. Курс при цьому, в залежності від хвороби, може доходити до трьох тижнів.

При хронічно-рецидивуючих (тобто, тих що повертаються) хворобах, які виникають при впливі вірусу herpes-simple Galavit приймають також 4 рази на день по 1 таблетці, витримуючи курс при цьому протягом 10 днів. По закінченню совісно-здійсненного десятиденного періоду засіб починають приймати через добу в тій же дозі ще протягом 10 днів.

Особливість Галавіту полягає в тому, що його можна почати приймати на різно-прогресуючій стадії любої вірусної хвороби, а не тільки на початку, і засіб покаже свої неодмінні результати. Імуно-відновник варто приймати, згідно з інструкцією, без будь-яких самовільних призначень. Якщо після закінчення озвучених періодів лікування поліпшення не з’являються, то варто звернутися до лікаря для підбору іншого ефективно засобу.

Свічки

Жиро-місткі супозиторії Galavit застосовують тільки в дорослому віці через велике дозування. Перед цим їх акуратно дістають з упаковки, її можна порізати ножем / ножицями, якщо без цього не відриваються. Перед введенням свічки в пряму кишку бажано спорожнити кишечник шляхом очисно-швидкодіючої клізми. Тривалість лікування, а також дозування засобу залежить від конкретного виду вірусу-відносного захворювання (і від його тяжкості).

Виразка шлунка / 12-палої кишки: тут в гострий період вводять відразу два супозиторія 1 раз в добу і це варто продовжувати 2 дня. Після цього схема лікування змінюється – вводиться всього один супозиторій на 100 мг з чітко-витриманим інтервалом в 72 години. Курс становить, як правило, 15-25 супозиторіїв, що залежить від наслідку стану пацієнта.

Вірусні гепатити: спочатку ставлять відразу дві свічки, що в цілому становить 200 мг речовини, а потім переходять на один супозиторій два рази на добу. Варто продовжувати до тих пір, поки симптоми не почнуть згасати. На лікування потрібно 20-25 свічок.

Урогенітальні захворювання запально-інфекційного перебігу: спочатку, як і в попередніх випадках, ставлять 2 свічки відразу 1-2 дня. По закінченню стартового періоду варто застосовувати 1 свічку в 2-3 дня. Для повного позбавлення від хвороби потрібно зазвичай від 15 до 25 свічок (залежить від занедбаності хвороби).

Свічки Galavit, призначені пацієнту в період після операційної реабілітації в результаті лікування міоми матки, призначають по 1 на добу протягом 5 днів. По закінченню цих п’яти днів варто застосовувати 1 супозиторій на добу через день і так потрібно витратити ще 10 свічок – повний курс лікування буде становити 15 свічок.

Для лікування хронічного фурункульозу або рожи застосовують також 1 свічку в день протягом 5 днів, а потім переходять на застосування свічки через день. Курс лікування повинен становити рівно 20 свічок.

Розчин

Galavit також випускається і у вигляді порошку, з якого внаслідок готують розчин для ін’єкційного введення. Ін’єкції Галавіта роблять в умовах лікарні для лікування гостро-поточних станів.

Суміш призначена для введення в м’яз за допомогою шприца та голки, що здійснюють тільки дорослим пацієнтам. Galavit перед застосуванням спочатку розводять в 2 мл або ж 0,9% розчину натрій-хлору.

У лікуванні зазвичай застосовують початкову дозу 200 мг препарату. Далі, в залежності від перебігу захворювання / відновлення хворого, можуть ставити уколи по 100 мг 2-3 рази на день, або навпаки – 100 мг раз в 2-3 дня. Терапевтично-відновний курс може вимагати лікування різної тривалості із застосуванням певного числа ін’єкцій, що залежить від самої хвороби та її стадії.

Галавіта у вигляді таблеток

Galavit також випускається і у вигляді таблеток, які призначені для під’язикового розсмоктування. Вони пофарбовані в біло-жовтуватий колір, мають двосторонню круглу опуклість, а також мають приємний ментолово-солодкуватий смак / запах. У їх складі міститься все та ж активна речовина – амінодигідрофталазиндіон-натрію, також додатково-допоміжні компоненти, без яких таблетована форма повністю  нереальна.

Таблетки Galavit призначені для лікування дорослих, а також дітей від чотирнадцяти років. До цього віку не варто приймати таблетки, однак, в ряді виключно-важливих випадків лікарі все ж призначають дітям більш молодшого віку цей імуновідновлювальний препарат.

Опис Галавіта в формі свічок

Одна з форм випуску препарату Galavit – це ректально-застосовні супозиторії, що володіють необхідною антизапальною та імуно-відновлювальною дією. У складі засобу є такі речовини, як аміно-дигідрофталазідон (активна речовина), а також твердий жир (допоміжна речовина, яка відповідає за “свічко-образну” форму попередньо-згаданого компонента. Як і інші ректально-вагінальні свічки, Galavit вироблений в торпедообразній формі, а також мають білувато-жовтуватий колір без помітних оку вкраплень.

Свічки Galavit показані при:

  • Виразці, що вразила шлунок / 12-палу кишку;
  • Вірусних гепатитах В / С-класифікації;
  • Герпесних хронічно-рецидивуючих хворобах з різними симптомами;
  • Урогенітальних хворобах інфекційно-запального типу (уретрит / простатит, який виник в результаті дії хламідій;
  • У гінекології Galavit застосовують під час пост-операційної терапії після перенесених напередодні маніпуляцій, пов’язаних з міомою матки;
  • Фурункульозі / рожі, що протікають в хронічно-повертаючій формі;
  • Післяопераційних-ускладнених гнійно-септичних ураженнях (з метою лікування / профілактики).

Супозиторії Galavit призначені тільки для застосування у дорослих, оскільки кількості діючої речовини занадто багато для будь-якого дитячого мало-зміцнілого організму. Свічки не варто застосовувати шляхом самопризначення.

Ціна препарату Галавіту в аптеках

Вартість такого засобу, як Galavit цікавить всіх пацієнтів, кому він призначається, що логічно-зрозуміло. Недоліком цього імуно-відновлюючого засобу є те, що він малодоступний фінансово. Разом з цим ціна Galavit залежить від форми випуску. Важливим вважається та кількість активного розчину на ампулу / таблетку / супозиторій, совісно застосовуваного пацієнтом.

Варто сказати, що купити Galavit можна в будь-якій аптеці без будь-яких проблем. Для економії фінансових коштів деякі пацієнти вважають за краще раніше-резервувати покупку різнодіючих та “різно-кишенькових” лікарських препаратіав в онлайн-аптеках.

Які аналоги має Галавіта?

Оскільки імуновідновлюючий Galavit є препаратом не з дешевих, пацієнти намагаються знайти більш доступні його аналоги. Це посильне завдання для кожного, оскільки засіб можна замінити:

  • Естіфаном;
  • Ехінацеєю;
  • Арбідолом;
  • Іншими засобами імуновідновлюючої дії.

Підбір аналога Galavit повинен здійснювати імунологічний фахівець, оскільки кожний аналогово-чинний імуновідновлюючий спецзасіб має свої тонкощі застосування.

Історія виникнення імуностимуляторів та їх можлива шкода

Імуно-відновлювальні та імуно-стимулюючі препарати стали виробляти ще в 1967 році – тоді це був людськи-вироблений інтерферон. На його основі здійснювались перші ліки-борці з грипом / ГРВІ. ЧЛИ був відкритий випадково в 1957 р в процесі дослідів, що здійснюються вірусологами А. Айзеком та Дж. Ліндеман. Вони помітили, що піддослідні миші, яких навмисне намагалися заразити вірусом, не заражалися. Далі з’ясувалося, що в їх організмі вже “орудував” інший вірус, створюючи  перешкоду спеціально-підсаджуючому вірусу. ЧЛИ (людський лейкоцитарний інтерферон) бореться з потрапляючими в організм шкідниками-вірусами, тим самим імунітет стимулюється на понаднормову роботу.

Амінодигідрофталазиндіон натрія (люмінол), який є осново-чинним в Галавіта, синтезували в 1902 р. в Німеччині.

Спори про користь / шкоду імуностимуляторів / імуномодуляторів тривають й сьогодні. Одна частина вчених-лікарів каже, що ці препарати невід’ємно-необхідні, оскільки цілком допомагають впоратися з вірус-відносною  хворобою. Інші впевнені щодо шкоди імуно-відновників, трактуючи це можливою появою антитіл до ЧЛИ. Частка правди є й там, й там, тому прийом імуно-відновників повинен бути контрольованим та розсудливим без перевищення дозувань призначень. Ще є третя категорія фахівців-вірусологів – вони беззастережно заявляють про марність “інтерферонів”, нібито, вірус-відносна хвороба проходить що з ними, що без – швидко / повільно.


Увага!

Використання Галавіт без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.