Гексаліз

Фармакологічна група: Антисептики і дезинфікуючі засоби

Класифікація: R02AA20

Міжнародна назва: Hexalyse

Діюча речовина: Біклотимол, Еноксолон, Лізонцим

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Інфекції ротової порожнини та горла – це більш, ніж неприємне явище, яке через відсутність або невірне його лікування може ускладнитися супутніми симптомами. При перших симптомах, що вказують на появу інфекційно-запальних вогнищ у роті або горлі, варто звернутися до лікаря для підтвердження діагнозу та призначення адекватно-ефективного лікування. Смоктальні таблетки Гексаліз – це хороший засіб, який призначають при інфекційних запаленнях у ротовій порожнині, гортані та горлі. Примітно, що діюча речовина препарату здатна забезпечити пацієнта тривалим терапевтичним ефектом.

Інструкція по застосуванню Гексалізу

Опис препарату. Гексаліз – це смачні смоктальні таблетки, які відносяться до групи засобів для місцевого лікування горла (loci animam). Препарат є комбінованим, а це значить, що він дуже ефективний у своїй роботі.

В складі Гексалізу є три головні інгредієнта, які виконують такі функції:

 • Біклотимол. Цей компонент є стовідсотково бактерицидним, зокрема – в «обробці» стафілококових та стрептококових бактерій, а також коринебактерій (Hæc omnino Staphylococcaceae corynebacteria).
 • Еноксолон. Він, поряд з попереднім компонентом, знімає запальний процес на тканинах, зменшує або зовсім усуває больові відчуття (Levat transuit quoque reduces).
 • Лізоцим. Будучи натуральним полімукосахаридом, виступає в ролі антибактеріальної речовини по відношенню до хвороботворних бактерій, а також має значну противірусну силу (antibacterial polimukosaharidom acts morbificae significant). До заслуг лізоциму також варто віднести беззаперечне посилення гуморального та клітинного імунітету (humoral cellularum consecraverant instaurationem implicatum). За допомогою цього природного полімукосахариду також знижується запалення тканин, а продукти метаболізму пошкоджених тканин з його допомогою виводяться в рази швидше.

В результаті, завдяки особливостям створення та застосування препарату, він дуже повільно всмоктується в слизові оболонки рота або горла, забезпечуючи стійкий ефект.

Протипоказання. Hexalyse протипоказаний деяким групам пацієнтів, а саме:

 • Особам з алергією на основні або допоміжні компоненти в складі таблеток (Partes in singulis auxiliarem principale);
 • Дітям до 6 років – для дітей старшого віку обмежень немає при дотриманні дозування (senior restrictiones obsequio dosis).

Жінкам при вагітності, а також обов’язково при гв, також не варто застосовувати цей засіб для лікування горла або запальних процесів у роті. Причина такої негативної рекомендації полягає в тому, що на сьогодні немає тих даних, які б змогли підтвердити цілковиту безпеку застосування таблеток в цей період (confirmet Inv tabulas perfecta securitas temporis).

Як приймати? Пацієнт повинен розсмоктувати таблетку повільно, щоб забезпечити тривалий та стійкий терапевтичний ефект. Жувати таблетку можна, про що варто докладно пояснити дитині.

Дорослим, а також дітям від 6 років варто приймати на добу від 6 до 8 таблеток з проміжком приблизно пару годин. Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів. При відсутності очікуваного ефекту препарату та одужання після закінчення цього терміну слід звернутися до лікаря.

Особливості застосування. Людям, що страждають від цукрового діабету, а також особам які дотримуються дієти, варто знати, що в одній таблетці є 1,054 г цукру у вигляді пудри.

Через присутність в складі таблеток сахарози лікування ними слід уникати тим особам, які страждають від непереносимості фруктози, недостатності сахарози-ізомальтази або синдрому мальабсорбції глюкози-галактози.

В складі препарату є оранжево-жовтий барвник – він може стати причиною алергічних реакцій (partem faciat). Це висип, почервоніння, свербіж та інші неприємні алергічні симптоми.

Якщо під час лікування хворий став відчувати сильний головний біль та біль у горлі, що може супроводжуватися виразками, то йому варто терміново звернутися до лікаря. Швидше за все, або діагноз поставлений неправильно, або схема лікування пацієнта підібрана невірно.

Під час лікування препаратом Hexalyse не варто одночасно лікуватися іншими місцевими антисептиками, що стосується і послідовного застосування з ними. В іншому випадку можна негайно отримати реакції небажаної взаємодії, які проявляються у вигляді інактивації та антагонізму.

Від чого призначають Гексаліз?

Перед застосуванням Гексалізу спочатку варто дізнатися, від чого ці таблетки призначають. Препарат під назвою Hexalyse забезпечує усунення болю, запалення, що супроводжується антибактеріальним та антивірусним ефектами. Ліки застосовують при інфекційно-запальних захворюваннях для їх виключно місцевого лікування. Зокрема, Hexalyse призначають при таких хворобах:

 • Тонзиліт (aliad fluxuiso tonsillitise);
 • Фарингіт (viralesess nasis acuti PHARYNGITI);
 • Ларингіт (launched LARYNGITISY);
 • Стоматит (stomatitis);
 • Пародонтоз (alveolysis);
 • Гінгівіт (gINGIVITIS);
 • Глосит (glossitis);
 • Фаринголарингіт (pharyngolaryngitis);
 • Стоматити та гінгівіти, які з’являються внаслідок носіння зубних протезів різного типу (Stomatitis GINGIVITIS diversivs habitu indenturas);
 • Запальний процес, який неухильно охопив ясенний край (processuas adprehendit margine gingival).

Конкретна доза препарату буде залежати від виду захворювання та його розташування. Не варто застосовувати ліки довше 5 днів, а також перевищувати рекомендовану добову дозу таблеток.

Форма випуску Гексалізу – таблетки

Як було сказано раніше, Hexalyse випускається у вигляді таблеток повільно-ретельного розсмоктування у ротовій порожнині для забезпечення тривалого терапевтичного ефекту. У складі таблеток є такі активні компоненти, як баклотимол, еноксолон та лізоцим (Componentais talisin uit sint activaene Biklotimol sicuter parsans manziu tabulas enoksolon lysozyme). Також присутні й допоміжні речовини – масло лимона, лимонної кислоти моногідрат, оранжево-жовтий барвник «Сонячний захід», камедь акації, сахароза, магнію стеарат (CITREIA oleumen, monohydratsie, flavnio, auriantiaco, morerentur spinarem, sucrose, magnesan glycerinid).

На вигляд зазначені таблетки круглі, мають оранжево-жовтий колір з можливими ледве помітними вкрапленнями апельсинового або ж повністю білого кольору. В одній упаковці є 3 блістери, в кожній з них – по 10 таблеток.

Виробник Гексалізу – Лабораторія Бушара Рекордаті (Manufacturer Laboratory Bouchard Rekordati). Засіб продається без рецепта. Детальніше про нього допоможе дізнатися РЛС.

Ціна Гексалізу на сьогоднішній день

Немає такої людини, яку б не цікавила вартість Гексалізу після його призначення. Це питання часом стає вирішальним – якщо у пацієнта немає достатньої суми для покупки препарату, то йому доводиться від нього відмовлятися.

Що стосується ціни Hexalyse, то вона середня – це дозволяє купувати засіб середньостатистичному мешканцю країни без відчутних труднощів в результаті. Тим більше, однієї упаковки таблеток зазвичай вистачає для здійснення повноцінного курсу лікування.

Підбір аналога Гексалізу

При наявності алергії на компоненти препарату, а також в силу інших обставин, пацієнти часом цікавляться замінниками Гексалізу. Його варто підбирати разом з лікарем, де будуть враховуватися особливості організму та хвороби в цілому (medicusat debetisie colligere coropori morbisie naturamde rationemry communem).

Hexalyse можна замінити наступними засобами:

 • Happylor (Хеппілор);
 • Isla-Moose (Ісла-Моос);
 • Angilex (Ангілекс);
 • Strepsils (Стрепсілс);
 • Ingalipt (Інгаліпт).

Увага!

Використання Гексаліз без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.