Гепатрин та Гепатрин-Детокс

Фармакологічна група: БАДи, Лікування ШКТ, Органи травлення, печінки і нирок

Міжнародна назва: Hepatrin

Діюча речовина: L-орнітин, Вітамін B 6, Вітамін B1, Вітамін B8, Таурин, Інозітол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Гепатрин – це мультикомпонентний продукт для поліпшення стану печінки. Випускається топовим виробником БАДів в РФ – компанією “Евалар” (Алтайський край). У 2016 році “Evalar” отримала звання “Народна марка” в категорії натуральних препаратів за результатами загальнонаціонального голосування.

Інструкція до Гепатрину, огляд інгредієнтів

Порядок прийому. 1 капс. 2 рази щодня. Приймати рекомендовано з їжею. Мінімальний термін вживання – 30 днів (один місяць). Найкраще вживати протягом трьох / шестимісячного періоду з періодичним повторенням курсів.

В анотації немає даних з приводу вживання дітьми, отже, давати їм добавку можна.

До Гепатрину слід ставитися як до Баду, який вимагає часу для прояву очікуваного впливу на найбільший орган в людському тілі.

Від чого призначається? Препарат використовують в якості добавки як джерело подарованих природою та корисних для печінки речовин (див. огляди кожного компонента нижче). Використовується при різних недугах органу: гепатитах, дистрофічних та травматичних ушкодженнях, спадкових хворобах та ін. Якщо у вас серйозна проблема – самолікуванням не займатися.

Протипоказання. Засіб не можна застосовувати при:

 • індивідуальній непереносимості будь-якого з компонентів;
 • виношуванні дитини;
 • годуванні грудьми.

Продукт не належить до рецептурних медикаментів, але візит до фахівця перед початком натурального лікування бажаний.

Побічні ефекти. Ліки для печінки можуть в окремих випадках заподіяти реакції з боку імунітету (за фактом, алергію). Поки немає даних стосовно взаємних впливів між Гепатрином та іншими фармзасобами.

Дія Гепатрину. Фармакологічний ефект Бада обумовлений наявністю декількох натуральних компонентів.

 • Екстракт розторопші. Разторопшеві засоби – відомі гепатопротектори. Ця рослина (Carduus marianus) містить силімарин (силібінін), який в основному й відповідає за захист печінки. У дослідженні 2013 року, проведеного фахівцями Ліонського центру вивчення раку J. Blaising, P.L. Levy, C. Gondeau та ін., Було доведено, що силібінін пригнічує вірус гепатиту С, він же “жовтяниця”.
 • Екстракт артишоку. Має жовчогінну дію. Він допомагає знизити продукування холестерину в печінці. Рослина артишок містить корисні речовини: вітамін С, вітаміни групи В, вуглеводи, білок та мінерали, кофейні кислоти. Останні активізують утворення жовчі, допомагають організму регулювати діяльність щитовидки, сприяють виведенню сечовини. Також артишоковий екстракт послаблює вплив на печінку різних ксенобіотиків (важких металів, етилового спирту, лікарських препаратів, пестицидів, ксилолів, частинок нафтопродуктів та ін.).
 • Вітамін Е. Крім того, у 2010 році вчені Університету Virginia Commonwealth (США) з’ясували, що даний вітамін допомагає від неалкогольного стеатогепатиту – запалення печінки, викликаного її жировим переродженням.
 • Вітаміни групи B а саме: В1, В2, В6. Вчені (зокрема, Л. Шендрик, І. Васильєва та ін., Дніпро / Одеса 2017 р.) виявили, що у пацієнтів із захворюваннями печінки різного походження (вірусного, алкогольного, лікарського), поліпшується стан цього органу, переважно за рахунок зменшення цитолізу – процесу клітинного руйнування. Доцільність призначення препаратів з цими вітамінами обумовлюється їх дефіцитом у випадках хронічного ураження печінки.
 • Лецитин (в т.ч. есенціальні фосфоліпіди). Лецитин являє собою складені речовина, що складаються з холіну та жирних кислот. Входить в основу клітинних мембран в організмі. Знижує рівень холестерину, покращує функцію печінки, допомагає засвоюватися жиророзчинним вітамінам. Є засобом загальнозміцнюючої терапії. Докази ефективності: згідно T. Lamireau, I.M. Yousef, H. Clouzeau-Girard та ін. (З монреальського госпіталю CHU Sainte-Justine, 2007 р.), лецитин знижував пошкодження печінки, штучно викликаною та прискореною жовчною кислотою у тварин. Також є ряд інших клінічних підтверджень. Важливий момент: під час прийому лецитинових засобів бажано не приймати алкоголь, оскільки він розщеплює амінокислоти в складі лецитину та “вбиває” ефіри аміноспирту холіну. До того, ж, за утримання від алкоголю скаже “спасибі” печінка.

Термін придатності. Капсули можна зберігати протягом 24-місячного періоду з моменту виготовлення. Після закінчення даного терміну їх приймати не можна.

Гепатрин Детокс – що це?

Гепатрин Детокс – добавка для захисту печінки від ожиріння та її детоксикації. Також вона сприяє природному відновленню роботи печінкових клітин. До її складу входять L-орнітин, таурин, вітамін B6, інозитол та вітамін B1.

Як застосовувати цю добавку? Згідно з інструкцією на офіційному сайті, потрібний вміст одного саше-пакетика залити ста п’ятдесятьма мілілітрами води кімнатної температури та перемішати до повного розчинення. Приймати напій раз в день після їди. Вживання детоксу показано протягом десятиденного періоду, якщо потрібно – курс можна повторити. Напій має приємний грейпфрутовий-манговий смак.

Ціна Гепатрину (звичайного та Detox)

Вартість Гепатринів – помірна. Детокс-версія коштує в півтора-два рази дорожче, ніж звичайна. Купити Гепатрини можна в інтернет-аптеках, звичайних аптечних пунктах, магазинах БАДів. Відзначимо, що в ампулах продукт не виробляється (іноді його плутають з ампульним Гепатралом).

Що краще з цих двох препаратів? Звичайний Gepatrin більше підходить для лікувальних цілей, тоді як Детокс – для детоксикаційних та профілактичних. Крім того, на ваше рішення може вплинути форма засобу (капсулована або саше).

Аналоги Гепатрину в аптеках та інтернет-магазинах

За механізмом дії та складом можна підібрати такі аналоги Гепатрину:

 • Максар (Maksar);
 • Ессенціале Форте Н (Essentiale® forte N);
 • Лівенціалє (Livenciale);
 • Лівенціалє Форте (Livenciale Forte);
 • Гепафор (Hepafor);
 • Гепатоклін (Hepato-Clean);
 • Ессенціфорте (Essenciforte);
 • Діпана (Dipana);
 • Ліволакт (Livolact);
 • Орнілів (Orniliv);
 • Гепатосан (HepatoSan);
 • Ліпоєва кислота (α-Lipoic Acid);
 • Прогепар (Prohepar).

Увага!

Використання Гепатрин та Гепатрин-Детокс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.