Граммидин

Фармакологічна група: Антибіотики

Класифікація: R02AA20

Міжнародна назва: Grammidin

Діюча речовина: Граміцидин C, Цетилпіридонію хлорид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Медикамент знаходиться в категорії антисептиків місцевого впливу. Даний засіб застосовують для ослаблення хворобливих станів під час поразок порожнини рота, глотки. Препарат характеризується доступною ціною, значню ефективністтю.

Граммидин: інструкція, різновиди медикаменту

Виробник медикаменту одночасно випускає пару підвидів ліків. У кожного виду є своя специфіка:

  • Граммидин Нео. До складу даного медикаменту крім базового антибіотика включений хлорид цетилпіридинію. Завдяки йому з’являється пом’якшувальний ефект, через що відстежується стихання больових симптомів.
  • Граммидин дитячий. До його складу також включено активний компонент, який є в складі всіх ліків цієї групи. Крім того в засіб включені ароматизатори, колоїдний діоксид кремнію та тальк.
  • Граммидин С. Основу медикаменту становить такий активний елемент — антибіотик граміцидин С, який доповнюють допоміжні компоненти: метилцелюлоза, цукор та стеарат кальцію.

Крім того, у складі Граммидин Нео є анестетик. В такому препараті активний компонент міститься в засобі в стандартному обсязі. Доповнює склад ліків гідрохлорид оксибупрокаїн, лідокаїн.

Медикамент з анестетиком, так й без нього проявляє однаковий лікувальний ефект. Це пояснюється вмістом в ліках такого активного елементу — граміцидин С. Він відрізняється виразною антибактеріальною дією. А тому аптечні медикаменти на його базі рекомендовано застосовувати для усунення хвороботворних мікроорганізмів, що впливають на утворення, розвиток дефектів в горлі, порожнини рота. Після того, як активний компонент потрапляє в організм пацієнта, виконується глобальна чистка уражених слизових оболонок, тканин. Саме через це спостерігається терапевтичний ефект.

Крім того, до складу медикаменту включений ще один активний елемент — антисептик сильної дії. Завдяки йому допустимо усунути зараження вірусами, грибками, іншими патогенними мікроорганізмами.

Препарат скорочує хворобливі, інші небажані відчуття в горлі. За допомогою такої терапії пацієнт відчуває позитивні зміни: стає простіше ковтати, утворюється посилене слиновиділення, що допомагає механічно виводити збудників захворювання.

Завдяки Граммідін Нео з активним анестетиком гарантований аналгезуючий ефект. Через нього забирається больовий синдром, що вкрай турбує хворого з інфекціями горла.

Конкретний вибір типу медикаменту прямо залежить від того, для кого воно підбирається. Так, якщо пацієнт — дитина до 12-ти років, рекомендовано купувати дитячий медикамент. Звичайний Граммидин так само підходить. Препарат з посиленим дією варто використовувати малюкам тільки якщо існує загроза вірусної хвороби порожнини рота, горла. Стандартні ліки підійдуть для терапії інфекцій бактеріальної природи.

Діти від 12-ти років, дорослі пацієнти можуть використовувати ліки з анестетиком. Крім того, для даної категорії підійде стандартний медикамент без добавок.

Терапія підлітків, дорослих, відповідно до лікарських рекомендацій, повинна проходити із застосуванням стандартного розчину, або розчину з анестетиком. Даний медикамент надасть допомогу в усуненні болю, подальшого розвитку гнійних висипань в глотковій порожнині. Крім того, завдяки лікам у пацієнта припиняться проблеми зі сном, що, як правило, порушується через негативні відчуття у горлі.

У разі слабовиженних болів можливе використання Граммідін Нео. При необхідності є можливість паралельно приймати медикамент з такою ж групи, в доповненні анестетика. Такі медикаменти відмінно підійдуть для усунення проблеми болю, що потрібно вирішити в терміновому порядку.

Склад Граммидину

Таблетки складаються з 1,5 міліграма грамицидина С. Серед додаткових компонентів можна виділити: стеарат кальцію, метилцелюлозу, сахарозу та лактозу.

Таблетована форма медикаменту служить для розсмоктування. Серед специфічних особливостей візуального вигляду засобу можна назвати: білі таблетки, або таблетки, що мають жовтуватий відтінок, плоскої форми, присутній ризику, фаска.

Завдяки своєму складу засіб зараховують до категорії антибіотиків місцевого використання, що виписується хворим ЛОР-лікарями, стоматологами.

Таблетки Граммидин: особливості прийому

Щоб зрозуміти, від чого застосовувати даний медичний препарат, слід ретельно досліджувати його інструкцію. Медикамент проявляє виражений лікувальний ефект у разі діагностування хвороб горла, мови або ясен. Ліки рекомендовано до застосування у разі наявності таких діагнозів: при пародонтозі, гінгівіті, ангіні, тонзиліті, фарингіті або стоматиті.

Фахівці в галузі стоматології, ЛОР-лікарі призначають таблетовану форму для розсмоктування багатьом пацієнтам, які скаржаться на біль в яснах, горлі. У процесі прийому засіб не викликає негативних емоцій, відрази. Річ у тому, що медикамент має м’який та приємний м’ятний смак.

Ліки слід використовувати після їжі, оптимальніше за все не розжовувати. Відразу ж після прийому забороняється пити, їсти протягом наступних кількох годин, оскільки напої, їжа можуть зменшити лікувальну дію активних компонентів медикаменту.

Дві таблетки пацієнт повинен тримати в порожнині рота. Процедуру слід повторювати з періодичністю у двадцять хвилин. В добу допустимо здійснювати до 4-х прийомів. Подібну терапевтичну схему пацієнти повинні дотримуватися протягом 5-ти днів.

Медикамент, призначений дітям до 12-ти років, слід приймати пацієнтам по 1-й таблетці 4 рази на день. Подібна терапія підійде для багатьох малюків, вікова категорія яких від 4-х до 12-ти років. Для дітей в підлітковому віці може бути застосована подвоєна доза медикаменту.

За аналогічною схемою здійснюється прийом медикаменту з анестетиком, а також ліки з позначенням «Нео». Приймають їх по 1-й таблетці. В добу допустимо виконувати прийом 4-х таблеток. У тому випадку, коли хвороба перейшла в складну форму, звичну дозу найкраще подвоїти. Через це вийти досить швидко стримати поширення патології інфекційного характеру.

Ціна Граммидину

Під час підбору найоптимальнішого медикаменту багато пацієнтів звертають свою увагу на ціну ліків, запропонованого лікарем. Скільки ж коштує препарат?

Граммидин є досить доступним засобом, який знаходиться у вільному продажі в аптечних пунктах. Медикамент має величезну кількість корисних властивостей, які так потрібні хворим з інтенсивним ураженням порожнини рота, інфекцією горла, грибком або вірусом. Тривалість терапії даним лікувальним засобом, як правило, становить не більше семи днів. Починаючи з першого дня лікування пацієнт зможе відзначити для себе помітне поліпшення загального стану, зменшення больових відчуттів в місці, ураженому хвороботворною мікрофлорою.

Аналоги Граммидину

Медикамент має аналоги, які мають меншу ціну, однак відрізняються схожим лікувальним ефектом. Крім того, в аптечних пунктах представлена ​​величезна кількість лікарських препаратів, схожих з даним медикаментом наявністю у складі подібних активних компонентів. Засоби-аналоги можуть також складатися з інших компонентів, при цьому надаючи такий же ефект, як й Граммидин.

Лікарі називають такі лікарські препарати аналогами доступного медикаменту, які кожен охочий може купити майже в будь-якому аптечному кіоску:

  • Фарингосепт.
  • Лізобакт.
  • Метрогіл Дента.
  • Граміцидин З.

У тому випадку, коли хворий планує продовжити терапію порожнини рота, горла за допомогою аналогів засобу, він в обов’язковому порядку зобов’язаний проінформувати про таке рішення лікуючого лікаря. При необхідності лікар допоможе підібрати пацієнтові найефективніший, доступний медикамент.


Увага!

Використання Граммидин без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.