Імпаза

Фармакологічна група: Препарати (засіб) для потенції, Чоловіче здоров'я

Класифікація: G04BE

Міжнародна назва: Impaza

Діюча речовина: Гомеопатичний склад

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

ІМПАЗА – це гомеопатичний продукт для боротьби з патологіями чоловічої потенції, які, згідно зі статистикою, виникають у більш ніж половини представників сильної статі старше 40 років в економічно розвинених країнах.

Хоча з медичної точки зору, дані проблеми не є дуже небезпечними / смертельними (хоча можуть сигналізувати про більш небезпечні хвороби) та навіть можуть не перешкоджати продовженню роду (завдяки наявності таких інноваційних процедур як MESA – мікрохірургічна епідидимальна аспірація сперматозоїдів, TESE – екстракція (вивілнення) сперми з яєчка, вона великим чином впливаює на якість життя чоловіка.

Тому засоби для лікування еректильної дисфункції дуже популярні та Імпаза входить до їх групи. Вона містить «афінно очищені антитіла до ендотеліальну NO синтазу» (Antibodies to the endothelial NO-synthase) у формі гомеопатичних розведень.

Інструкція по застосуванню Імпази

Як приймати. Даний таблетований препарат приймають орально, не під час прийому їжі. Це можна зробити, наприклад, в інтервалах між їжею. Один прийом дорівнює одній таблетці. Таблетку не слід ковтати, її потрібно потримати в роті до повного самостійного розчинення (бажано не жувати).

Передбачено дві основоположні опції прийому даного медикаменту:

  • Стабільний прийом. З метою стабілізування чоловічої потенції виробник препарату рекомендує пропивати тривалий курс Імпази протягом мінімум 12 тижнів. Дозування може варіюватися в залежності від тяжкості захворювання – від 1 до 2 таблеток щодня, рекомендовано у вечірній час. Потім, якщо потрібно, можна пропити наступний курс через чверть або півроку.
  • Прийом на періодичній основі. В даному випадку препарат приймають по аналогії з Віагрою – за деякий час до передбачуваної інтимної близькості. Тільки якщо в разі Віагри таблетки п’ють за 30-60 хв до коїтусу, то Імпазу потрібно вживати за годину-дві.

Показання та протипоказання. Засіб може використовуватися в таких випадках:

  • еректильна дисфункція (в просторіччі застаріла назва – імпотенція) різного генезу – психологічного, фізіологічного, змішаного;
  • вегетативні розлади у чоловіків в так званому клімактеричному періоді, що характеризується природним зниженням андрогенно-анаболічних гормонів в організмі (погіршення сексуальної доблесті, зниження фізичної активності, втомлюваність при фізичних вправах та звичайній повсякденній діяльності, відчуття слабкості).

Гомеопатичний препарат практично не має протипоказань, його можна застосовувати тільки при наявності збільшеної чутливості до компонентів. Також потрібно мати на увазі що до складу Імпази включена лактоза.

Взаємодії. Клінічно істотних взаємодій з іншими медикаментами та іншими речовинами не зареєстровано. Імпазою можна користуватися при вживанні органічних нітратів пацієнтам, що страждають ішемічним захворюванням серця, діуретиками, бета-адреноблокаторами, інгібіторами АПФ та антагоністами кальцію. На можливості застосування саме цих препаратів акцентується увага в офіційній інструкції до Імпази, тому, що вони взаємодіють з силденафіловими та тадалафіловими засобами – Віагрою та Сиалісом – які, власне, є ключовими конкурентами розглядуваного гомеопатичного засобу.

Інші нюанси :

  • Препарат призначений тільки для дорослих чоловіків, він не показаний для жінок та дітей.
  • У Імпази немає седативних та психотропних речовин, тому вона жодним чином не впливає на швидкість та гостроту реакції при керуванні автомобілями та іншими механізмами.
  • Остерігайтеся фейків (підробок). Оригінальний брендовий препарат випускається у вигляді плоскоциліндричних пігулок білого або білуватого забарвлення. На одній стороні таблетки нанесена риска, а на іншій – красується гордий напис IMPAZA.
  • У разі передозування препаратом можливі прояви диспептичного характеру.

Фармакологічна дія

Згідно з твердженнями фармвиробника, препарат активізує ендотеліальні NO-синтази, регенерує здатність ендотеліальної тканини синтезувати оксид азоту (NO), який є одним з бустерів пенильної ерекції, оскільки він необхідний для розширення судин і, отже, припливу крові до кавернозних (печеристих) тіл чоловічого органу.

Може здатися, що афінно очищені антитіла до ендотеліального NO синтазу повинні мати зворотній ефект, тобто пригнічувати ендотеліальний NO-синтаз. Однак, як заявляє виробник, в даному випадку працює гомеопатичний ефект «потенціювання», тобто все навпаки, як наприклад, в гомеопатію включають розведення токсичних речовин, що викликають певні захворювання. Але в мізерних дозах дані речовини починають діяти протилежно – вони борються з хворобою (принцип «клин, клином вибивається»).

Крім того, в інструкції пишеться, що регулярна «імпазотерапія» призводить до підвищення тестостерону в крові, в результаті, активізуються життєво важливі чоловічі функції організму. Відомо, що ендогенний тестостерон є натуральним анаболіком, а вже на основі його молекулярної структури моделюють різні стероїди (Сустанон, Мастерон, Оксандролон, Метандростенолон та ін). Однак обмовимося, що їх використовувати в рекреаційних / спортивних цілях не рекомендовано.

Ціна Імпази та де можна придбати

Вартість препарату не дуже прийнятна для більшості пацієнтів. Сходіть в найближчу аптеку та запитайте продавця, швидше за все, Імпаза буде в наявності. Якщо далеко ходити не хочеться – все можна вирішити через інтернет, багато аптек надають можливість онлайн-замовлення та доставки. Там же (на сайтах), можна дізнатися, скільки коштує засіб.

Які існують аналоги Імпази?

Прихильники традиційної (не гомеопатичної) медицини можуть сфокусувати свою увагу на препараті Віагра. Дія Віагри базується на силденафілі (sildenafil), який належить до сімейства інгібіторів фосфодіестерази 5 типу. Дані препарату блокують фермент, який є перешкоджаючою ланкою в нормальному механізмі ерекції. Віагра продається в оригінальному вигляді (від компанії Пфайзер), також на міжнародному ринку існує сила-силенна індійських дженериків з аналогічним активним компонентом, наприклад, Камагра, Камагра Джеллі (Kamagra Jelly), Kamagra Gold (Камагра Голд), Viagra Professional, Едегра (Edegra ), Інтагра (Intagra), Ніагра (Niagra), Зенегра (Zenegra), Сухагра (Suhagra), Сілагра (Silagra), Пенегра (Penegra), Неогр (Neogra), Міагра (Myagra) та ін. Те ж саме стосується тадалафілових препаратів – дженериків Сиалісу.

Більш старий препарат для лікування еректильної дисфункції – Едекс (Edex) на основі алпростадилу (alprostadil). Що стосується схожих натуральних (але не гомеопатичних) засобів, то в аптеках та інтернет-магазинах можна купити Віардо Форте та Йохимбін (yohimbine hydrochloride). Останній є алкалоїдом, який видобувається з африканського дерева йохимбе сімейства Маренові, а також південноамериканських рослин білої квебрахо та зміїної раувольфії, які входять в сімейство Кутрових. Йохимбе використовується в народній медицині як афродизіак. У 1900 році він викликав науковий сплеск в Німеччині, де в первісному повідомленні говорилося, що йохимбе мав сильний афродизіальний ефект на тварин та людей. Деякими сучасними дослідженнями це було підтверджено.

Критика гомеопатичного препарату Імпаза

Ж. Паперний на сайті Медпортал наводить такі голосні факти. Коли тодішньому гендиректору НПФ «Матеріа Медика» (виробника препарату) поставили запитання про те, як же працює препарат, він сказав: «Ми не знаємо». Також, автору статті вдалося відшукати дані про первісні дослідження ефективності Імпази, які, до слова, проводилися тільки в Волгограді. У більшості пацієнтів, яким медикамент допоміг, спостерігалася еректильна дисфункція психогенного, а не фізіологічного характеру. Можна припустити, що препарат був своєрідною паличкою-виручалочкою для них, який фактично надавав ефект плацебо. Далі, Ж. Паперним видається, що процеси ферментативної регуляції та міжклітинної регуляції є найточнішими, механізм та принцип дії на них Імпази, відверто кажучи, незрозумілий.

На думку Ж. Паперного, Імпазу можна назвати «цілющим театром в дії». Він висловив свою точку зору з приводу цього препарату «по гарячих слідах» – практично в той момент, коли Імпаза була представлена ​​публіці в 2002 році. Тоді її позиціонували як наукомісткий, дієвий та при цьому безпечний засіб (безпека забезпечувалася дуже низькою концентрацією діючих речовин).

Деякі систематичні дослідження, зокрема, E. Ernst (2002), показують, що дія гомеопатичних препаратів обумовлюється ефектом плацебо. NHMRC випустив офіційну заяву, згідно з якою застосування гомеопатичної терапії, це марна справа для здоров’я й вона здатна навіть нашкодити.

Тому, купувати чи не купувати Імпазу – це особистий та усвідомлений вибір кожного пацієнта. Природно, є люди, які кажуть, що вона їм допомагає. Можливо, це пов’язано з плацебо-ефектом, а можливо, й ні. У будь-якому випадку, є форуми для обговорень та полеміки, там можна пошукати думки та досвід інших форумчан.


Увага!

Використання Імпаза без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.