Імунофан

Фармакологічна група: Імунітет, Імуномодулятори

Класифікація: L03AX

Міжнародна назва: Imunofan

Діюча речовина: Аргініл-альфа-аспартил-лізил-валіл-тирозил-аргініну

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

В складі терапії багатьох хвороб використовуються імуномодулятори – вони допомагають організму активізувати всі свої захисні механізми «по повній», тим самим справляючись з хворобами, які лікуються. Імунофан – це різно-форменний засіб імумономодуляторного типу, який призначається у багатьох випадках різним пацієнтам. Залежно від випадку, пацієнту можуть призначатися ректальні свічки, уколи або інша форми випуску імуностимулятора. Препарат призначається лікарем після детальних лабораторних досліджень в тій дозі, яка потрібна для відновлення індивідуального організму.

Інструкція по застосуванню Імунофану

Опис препарату. Imunofan складається з однойменного діючого компонента в складі (він також називається аргінілом альфа-аспартилом-лізил-валив-тірозилом-аргініну. Засіб належить до групи цитокінів та імуномодуляторів, які необхідні для підняття імунітету шляхом активізації його природних механізмів медикаментозно.

Діюча речовина Імунофана гексапептид з особливою молекулярною масою. За рахунок своїх особливостей речовина, потрапляючи в організм людини, надає відразу кілька дій: імунорегулюючу, гепатопротекторну та обов’язково детоксикаційну. Ще речовина впевнено інактивує ті сполуки в організмі, які відносяться до вільнорадикальних та перекисних.

Імунофан – це імуноксидредуктант, який приймає неабияку участь в коригуванні імунної системи. Крім того, речовина інгібує лікарську стійкість в неодноразовому числі та здатна відмінно відновлювати баланс відновно-окисних процесів в організмі.

Застосування імунофанового препарату в лікуванні онкології дозволяє клітинам пухлини бути менш стійкими до протиракових ліків. Тобто, в результаті комбінованого лікування подібних хвороб із застосуванням імуноксидредуктанта Imunofan цистостатичні препарати впливають pадикально на клітини пухлин швидше та краще.

Показання до застосування. Імунофановий медпрепарат призначається лікарями при гострій необхідності, коли необхідно поліпшити здоров’я хворого та прискорити лікування. У переважній кількості випадків він входить до складу комплексної терапії, допомагаючи тим самим іншим «прямим» препаратам. За допомогою Imunofan відбувається комплексне лікування таких недуг:

  • Імунодефіциту (Herpesviruis);
  • Токсичного стану (toxicuc statuisy);
  • Запальних захворювань хронічного перебігу (inflammations chronici correptis), які можуть мати зовсім різне походження та розташування;
  • Вакцинації вірусних та протибактеріальних інфекцій (infectionis vaccination), де імунофановий засіб виконує роль ад’ювантного препарату.

Іноді Imunofan корисний і для тварин, які страждають від серйозних хвороб та потребують додаткової допомоги. Але це питання варто обговорювати з кваліфікованим ветеринаром.

Протипоказання. Imunofan не можна застосовувати:

  • При вагітності, але тільки в разі, якщо цей стан ускладнюється присутнім фактично резус-конфліктом (Rhesi-Mavortia tellus conflictu);
  • Дітям до 2 років (XXIV-menses infanteis);
  • При наявності індивідуальної переносимості, яка присутня по відношенню до імунофанових препаратів та інших цитокінів (trahitcur ducitrurqui cytokines imunofanom).

Інструкція по застосуванню. Спосіб застосування ліків Imunofan та його дозування повністю залежить від такої деталі, як форма випуску. Після вивчення інструкції варто все ж порадитися зі своїм лікарем та він підкаже, які дози препарату слід приймати для отримання результату терапії.

Розчин

Дана форма випуску імунофанового імуноксидредуктанта призначена для його внутрішньом’язового або підшкірного курсового введення, що в більшості випадків здійснюється в умовах спеціалізовано-облаштованого стаціонару.

Разова добова доза для дітей від 2 років та дорослих становить 50 мкг, що відповідає 1 мл. Тривалість курсового лікування залежить від безлічі факторів, таких як вік пацієнта, його вага, хвороба, наявність супутніх хвороб, загального стану здоров’я та переносимості даного препарату.

Свічки

Імунофанові супозиторії застосовуються ректально. Разова добова доза становить 100 мкг, що відповідає одній свічці. Дозування препарату та тривалість терапії залежить від вищевказаних чинників. Як правило, для лікування потрібно застосувати 8-20 свічок.

Спрей

Його розпилюють в ніс при наявності симптомів застуди або грипу, коли присутня підвищенна температура тіла, а також при інших станах. Одне розпилення містить в собі 50 мкг Імунофана. У добу можна робити тільки 4 розпилення, які в загальному відповідають 200 мкг головної речовини.

В ході застосування ліків флакон з вмістом необхідно тримати повністю вертикально, щоб розпилювач знаходився зверху.

Даний імуноксидредуктант спрей дітям молодшого віку дозволений тільки після попередньої консультації у лікаря.

Імунофан у вигляді свічок

Imunofan, випущений в формі свічок для ректального використання, має в своєму складі 100 мкг Імунофану та допоміжні речовини. Такими речовинами є підготовленна очищена ​​вода, твердий жир, гліцин, твін-80.

Супозиторії мають звичний жовтувато-білий колір, а також торпедовидну форму. Запах у них легкий, але досить специфічний. Imunofan у вягляді свічок зберігається в темному прохолодному місці протягом року з моменту виготовлення. Після закінчення терміну придатності їх потрібно викинути.

Опис розчину Імунофан для уколів

Імунофановий розчин, призначений для введення підшкірно та внутрішньом’язово, випускається в ампулах по 1 мл. Крім Імунофану, в складі розчину є також натрію хлорид, гліцин та вода.

Imunofan можна також застосовувати і при вагітності, але тільки після консультації лікаря і якщо немає резусу конфлікту.

Розчин не має кольору та запаху. Його всмоктування відбувається дуже швидко з місця ін’єкції. Але уколи можуть бути болющими.

Імунофан у вигляді спрея

Даний спрей призначений для назального використання у дітей від 2 років та дорослим. Допоміжними компонентами препарату є такі речовини, як хлорид натрію, гліцин, бензалконію хлорид, вода, трилон-Б.

Імунофановий спрей має практично повну прозорість, надокучливого запаху при цьому практично немає. Під час використання флакона з ліками потрібно стежити, щоб не вийшов його термін придатності, що становить 2 роки. По закінченню цього терміну імунофановий засіб стає евентуально небезпечним.

Ціна Імунофану в різних формах на сьогоднішній день

Цікавлячись, скільки коштує Imunofan, можна задати відповідне запитання своєму кваліфікованому лікарю відразу ж після призначення засобу. Це допоможе не втрачати час на уточнення цієї інформації в подальшому. Або ж ви можете її дізнатися в інтернеті – зараз в інтернеті можна знайти багато аптек, в яких можна дізнатися вартість будь-якого препарату онлайн.

Вартість даного імуноксидредуктанта «кусюча», тобто, дуже висока. Причому, це стосується всіх лікарських його форм. Купити Imunofan можна тільки за рецептом від лікаря.

Чи можна замінити Імунофан аналогом?

Через високу вартість Імунофану імуномодулятора його намагаються все частіше замінити більш доступним кишені аналогом. Але це можна робити далеко не завжди. Лікар повинен бути в курсі таких подій, як заміна імуноксидредуктанта аналогом.

Засоби, які підходять в якості заміни Imunofan:

  • Immunin-Norton (Імунін-Нортон);
  • Allocin-Alfa (Алокін-Альфа);
  • Arbidоl (Арбідол);
  • Arbimax (Арбімакс);
  • Blastomunil (Бластомуніл);
  • Vilozen (Вілозен);
  • Timаlin (Тималін);
  • Glatimer (Глатимер);
  • Glatiramera-Aсetat Vista (Глатирамeра-Ацeтат Віста);
  • Kopaxon (Копаксон);
  • Glutoxime (Глютоксим);
  • Zadaxine (Задaксін);
  • Izophon (Ізофон);
  • Immodine (Імодин);
  • Immunаl (Іммунал);
  • Ehinacine (Ехінацин);
  • Imunoflam (Імунфолам);
  • Ismijen (Ісміжен);
  • Kriocell (Кріоцелл);
  • Kipbioferon (Кіпбіоферон);
  • Lenchi (Ленчі);
  • Liasten (Ліастен).

Увага!

Використання Імунофан без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.