Інфлюцид та Інфлюцид краплі

Фармакологічна група: Гомеопатія, ГРВІ, застуда і грип, Протизастудні препарати (засоби)

Класифікація: R05X

Міжнародна назва: Influcid

Діюча речовина: Гомеопатичний склад

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Припускати, що грип та застуда – це зимові хвороби, дуже незвично, оскільки найчастіше вони виникають навесні, восени та навіть влітку. Наприклад, в літню пору легко застудитися, напившись крижаного квасу, що втамовує спрагу з бочки в жарку погоду, включивши автокондиціонер або стаціонарний кондиціонер на більшу потужність, або з’ївши морозиво в поспіху. Щоб не зіткнутися з усіма «принадами» застуди, необхідно піклуватися про своє здоров’я й не думати, що влітку це неможливо. Ну а якщо застуда або грип все ж наздогнали, то тут важливо підібрати дієвий лікарський засіб. Для лікування симптомів грипу та застуди можна придбати Інфлюцид, що має гомеопатичне походження.

Інструкція по застосуванню Інфлюциду

Опис та склад препарату. Influcid – це комплексно-діючий гомеопатичний препарат, який бореться з симптомами застуди та грипу. У його складі є 6 активних компонентів, які разом та окремо здатні усунути симптоми гострих застудних хвороб верхніх дихальних шляхів, а також грипу. Випускається у вигляді таблеток для розсмоктування та крапель для прийому всередину. Активними у складі краплеподібного препарату є такі компоненти:

 • Aconituim napellus (аконіт клобучковий) D3;
 • Cephaelis ipecacuanha (цефаліс іпекакуана) D3;
 • Gelsemiuim sempervirens (гельземіум семпервіренс) D3;
 • Phosphorys (фосфорус) D5;
 • Bryonia (бріонія) D2;
 • Eupatorium perfoliatum (еупаторіум перфоліатум) D1.

Ще в еупаторіумному складі крапель є допоміжні компоненти у вигляді води та спирту 96%. Зазначені краплі, що містять бріонію представляють собою прозору рідину зі стійким запахом спирту. Ця рідина, що містить аконіт може мати відтінок, що варіюється від жовтого до салатового відтінку.

Якщо говорити про індексовану ефективність засобу, що містить еупаторіум то вона становить 90 % в лікуванні при подібних хворобах. За рахунок цього Influcid відноситься до високоефективних засобів при лікуванні грипу та застуди, а також у відновленні організму після них.

Інфлюцид, що містить бріонію випускається в таблетках, має дещо інший склад, але не сильно відрізняється від крапель. В якості допоміжних компонентів тут виступає лактози моногідрат, магнію стеарат, крохмаль з пшениці.

Для чого призначають? Бріонієвий Influcid призначається при грипі, а також інших ГРВІ. Враховуйте також, засіб, що містить бріонію відмінно підходить для профілактики цих станів, особливо в тих випадках, коли людина ризикує заразитися. Якщо людина мала контакт з хворим на грип, то їй варто прийняти Influcid, що містить аконіт та вона не захворіє, забезпечивши себе від ускладнень інфекцій грипу.

Застосування цефалісного Інфлюціду має деякі обмеження, а саме – дитячий вік. Наприклад, таблетки, що містять бріонію не дозволені до застосування дітям до трьох років. Якщо говорити про краплі від грипу, то їх заборонено застосовувати дітям до 12 років по причині вмісту алкоголю у складі. Але Influcid, що містить цефаліс не призначають не тільки дітям зазначеного віку, але й дорослим пацієнтам, які страждають від непереносимості пшеничного крохмалю, дефіциту лактази ГГМ, непереносимості лактози.

Інструкція по застосуванню. Усі дві форми випуску Influcid, що містить аконіт призначаються для внутрішнього прийому. Таблетки приймаються шляхом поступового розсмоктування в ротовій порожнині. Їх дозування залежить від віку хворого, а також того, лікується він таблетками або проводить профілактику.

Розчин в потрібній кількості крапель накапують на ложку, а потім поміщають в рот, де тримають його ще пару хвилин. Еупаторіумний засіб від грипу може бути несмачним через спиртовий розчин, але його смак потрібно потерпіти. Після притримування цефалісного розчину в роті його ковтають. Прийом розчину, як й таблеток, слід здійснювати за півгодини до їди або через півгодини після.

Дорослим пацієнтам та дітям від 12 років при гострих інфекціях грипу та застуді призначають по 10 крапель крапель препарату, що містить бріонію, кожну годину, але не більше 12 разів на день. У такій дозі гомеопатичний Influcid, що містить фосфорус приймається до тих пір, поки у хворого не будуть спостерігатися видимі поліпшення. Далі здійснюється перехід на іншу схему лікування – 10-20 крапель 3 рази на день й так потрібно лікуватися до тих пір, поки не настане повне одужання.

Діти 3-6 років приймають тільки таблетки з бріонією, оскільки краплі містять спирт та заборонені до застосування в даному віці. Дозування – 1 таблетка кожні 2 години до настання видимих ​​поліпшень, але намагайтеся, щоб дитина не вживала фосфорусний засіб більше 6 разів на добу. Далі цій дитячій віковій групі призначають по половинці цефалісної таблетки 3 рази на день поки дитина повністю не одужає.

Якщо поліпшення здоров’я пацієнта не відбувається, незважаючи на лікування, після закінчення 2 доби, то тут варто звернутися до лікаря, попередньо скасувавши повністю лікування препарату, що містить аконіт. Можливо, з цією інфекцією Influcid, що містить бріонію боротися не в силах й пацієнту варто призначити інший препарат.

Фосфорусовий Influcid застосовується й для профілактики грипу та застуди. Дорослим пацієнтам нарівні з дітьми від 12 років призначають по 10-20 крапель засобу, що містить бріонію 3 рази в день. Це можуть також бути таблетки Інфлюцид з цефалісом в дозі 1-2 штуки 3 рази в день. Дітям 3-6 років дають по половинці аконітної таблетки 2 рази на день, а дітям 6-12 років – по 1 цілій таблетці 2 рази в день. Тривалість профілактичного інфлюцидного курсу може бути різна – тут краще проконсультуватися з лікарем.

Influcid, що містить бріонію дозволений при вагітності та при грудному вигодовуванні, але тільки в тому випадку, якщо це дозволив ваш лікуючий лікар. У таких випадках краще приймати фосфорусні таблетки Influcid, оскільки краплі містять спирт.

Яка ціна Інфлюциду на сьогодні?

Цікавлячись вартістю препарату, що містить бріонію загляньте в інтернет для цих цілей. Це найзручніший спосіб, який допоможе отримати потрібну фінансову інформацію, не виходячи зі свого будинку. За допомогою інтернет-сайтів аптечного типу можна також наочно вивчити, як виглядає цефалісний препарат, подивившись фото його упаковки.

Купити фосфорусний Influcid (Україна) можна за вигідною ціною, оскільки це недорогий препарат. Якщо порівнювати його з іншими протигрипозними засобами, то він знаходиться на середньому ступені. Вигідно купити препарат можна в місті Кривий Ріг, а також практично в будь-якому іншому. Купівля можлива без рецепту.

Чи мають аналоги краплі Інфлюцид?

Незважаючи на ефективність Інфлюциду, що містить бріонію при грипі та застуді, багато пацієнтів все ж шукають, чим можна замінити цей засіб. Фосфорусний препарат може не підходити через протипоказання, ціну та з інших причин. Він може не підійти конкретному пацієнту та виявитися неефективним, не викликаючи при цьому динаміку поліпшень.

Чим же можна замінити даний засіб, що містить бріонію? За складом це унікальний фосфорусний препарат й подібного ви не знайдете, але список інших гомеопатичних аналогів вказано нижче:

 • Ergoferоn (Ергоферoн);
 • Stоdal (Стoдаль);
 • Mercurid (Мeркурід);
 • Korizalia (Кoризалія);
 • Guna-Flu (Гуна-Флю);
 • Faringomed (Фарінгoмед);
 • Asinis (Аcініс);
 • Bronchalis-Heel (Брoнхаліз-Хеель);
 • Gripp-Gran (Грип-Грaн);
 • Glyoxal-Compositum (Гліoксаль-Компoзітум).

Увага!

Використання Інфлюцид та Інфлюцид краплі без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.