Еффезел

Фармакологічна група: Дерматологія та регенерація

Класифікація: D10AD53

Міжнародна назва: Effezel

Діюча речовина: Адапален, Бензоїл пероксид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Прищі – це більше проблема перехідного підліткового віку, проте, деяких людей вона може продовжувати турбувати та багато років після. Причин акне багато – це гормональні проблеми та перебудови в організмі, стреси, неправильне та шкідливе харчування, жирна шкіра обличчя, нехтування правилами догляду за жирною та комбінованою шкірою, коли закупорюються пори і в результаті ми отримуємо прищі. Для позбавлення від цієї проблеми в найпершу чергу варто повністю усунути головну причину прищів. Це можливо тільки в тих випадках, коли вона вже точно відома людині. У всіх інших ситуаціях це буде просто «ворожіння по кавовій гущі». У визначенні причин такого стану допоможе лікар-дерматолог, який в підсумку призначає пацієнтові ефективний засіб проти прищів. Одним з них є гель Еффезел, який застосовують місцево.

Інструкція по застосуванню Еффезелу – гелю від прищів

Опис препарату та його склад. Effezel є ефективним препаратом для боротьби з прищами на основі відразу двох активних компонентів – дикомпонентного засобу (Aсne еst pugnare). Їх дія дещо різниться один від одного, але, разом з цим, головні компоненти засобу взаємодоповнюючі. Цими активними речовинами є адапален та бензоїл пероксид (adapalene benzoyil-peroxide). Але тут також є і допоміжні компоненти для додання препарату гелeвої форми та збереження якості речовин протягом певного терміну придатності. В якості допоміжних речовин виступає сімульгель 600-РНА, натрію докузат, трилон-Б, полoксамер, прoпіленгліколь, вода, гліцерин (DC simulgel PHA docusate, Trillon B poloxamer, Propylein cocoamphodiacetate).

Адапаленовий Еффезел рятує людину від прищів за рахунок адапалену, який є похідною нафтойної кислоти з ретиноподібною дією, а також пероксиду бензоїлу, який впливає на шкіру пацієнта як антимікробної речовини. Адапален сприяє кератинізації шкіри, а також надає на осередки прищів протизапальну дію. Бензоїл, крім іншого, допомагає у відлущуванні ороговілих та сухих мікро-шматочків шкіри, а також діє на шкірні покриви себостатично – тобто, у результаті застосування речовини шкірно-сальна секреція значно зменшується. Відомо, що саме підвищена шкірно-сальна секреція і є однією з головних причин, що сприяють акне.

Показання. Адапаленовий Effezel призначають для терапії акне, які можуть супроводжуватися антипатичними та непоказними комедонами, пустулами та папулами. Засіб також допомагає від підшкірних прищів, які характеризуються розташуванням під шарами шкіри, болем та характерною «бугристістю». На місці підшкірного прища зазвичай є почервоніння – в це місце потрібно мазати вказаний гель та через кілька днів можна отримати ефективний результат лікування. Але перед застосуванням засобу в будь-якому випадку варто порадитися з лікарем.

Інструкція по застосуванню. Мабуть, усім відомо, як наносити гелевий препарат, однак, цю інформацію можна й повторити. Перед застосуванням засобу варто добре вимити руки з милом та очистити обличчя, або іншу частину тіла з прищами. Після цього на подушечку пальчика видавлюють трохи гелю та наносять його на всю поверхню шкіри, на якій присутні не привабливі пухирі. Під час нанесення гелю варто уникати його потрапляння в очноямкові області, на губи та у рот. Дану процедуру варто проводити один раз на день – увечері, перед тим, як лягати у ліжко.

Курс терапії цим гелем визначається тільки лікарем. Врахуйте, що від одного, двох застосувань гелю не варто чекати блискучого результату – для появи видимих ​​поліпшень у боротьбі з акне потрібно від 1 до 4 тижнів.

Під час лікування бензоілпероксидним Effezel у пацієнта на обличчі може початися подразнення. У таких випадках варто спробувати паралельно використовувати зволожуючий крем. Крім цього, для зменшення подразнення можна почати застосовувати гель через день. Якщо цей ефект не відступає та приносить сильний біль або дискомфорт, то лікування краще припинити, віддавши перевагу препарату з іншим складом після консультації у лікаря.

В цілому, якщо подивитися фото до та після застосування засобу людьми в мережі, то можна зробити висновок, що він досить ефективний у боротьбі з такою проблемою, як акне з пустулами, папулами та комедонами ( ‘efflorescens pustulisis Papularum comedones). Ліками можна користуватися, коли настає чергове сезонне “урожайне” загострення акне.

Протипоказання. Effezel не можна застосовувати у віці до 9 років, оскільки у пацієнтів даного віку немає досвіду застосування цих ліків від прищів. Препарат не можна використовувати при наявності індивідуальної непереносимості одного або декількох компонентів.

Адапален-місткий Effezel не варто застосовувати при вагітності, оскільки дослідження на тваринах показали його токсичну дію на репродуктивну функцію. Якщо ви лікуєтеся від прищів цим засобом та несподівано дізналися про вагітність, то вам варто тут же скасувати ліки, щоб уникнути негативного впливу на плід. З цієї ж причини, що через грудне молоко адапален-місткий Еффезел може потрапляти в організм немовляти, його також не варто застосовувати і при грудному годуванні.

Ціна Еффезелу в аптеках на сьогодні

Для того щоб дізнатися вартість препарату, Україна це чи інша країна, сьогодні навіть не обов’язково відвідувати аптеку. З цією метою можна зайти в інтернет, який в сучасному світі є практично у кожного на комп’ютері або смартфоні, і ввести в пошуковий рядок потрібну назву препарату. Це зручно, оскільки добре допомагає зорієнтуватися в ціні та не заплатити зайвого в дорогих аптеках.

Вартість бензоілпероксидного Еффезелу є не низькою, незважаючи на те, що препарат можна купити легко без рецепта. Але за такі гроші можете бути впевнені в результаті, про що можуть розповісти і відгуки людей, що використали засіб за призначенням.

Чи є у Еффезелу аналоги?

Якщо ваші румяні щічки присипало прищами, а бензилпероксидного Еффезелу немає в аптеці, то ви запросто можете покластися на якийсь улюблений фармацепта аналог даного засобу. Але перед тим не завадило б переконатися, що в складі препарату , який знищує пухирі немає компонентів, які можуть завдати шкоди. Гелевий Еффезел можна замінити наступними препаратами:

  • Deriva-C (Дерів-С);
  • Bezygrei (Безугрей);
  • Bellacne (Белакне);
  • Izotrexine (Ізотрексин).

Висихаємість або зволоженість дермологічних покривів впливає на підбір аналога бензоілпіроксидного засобу. Компоненти, які висушують шкіру в їх складі будуть сприяти ще більшому вологому усуненню з дерми, а зволожуючі – посилять роботу жироутворючих чавунців.


Увага!

Використання Еффезел без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.