Екзодерил

Фармакологічна група: Протигрибкові препарати

Класифікація: D01AE22

Міжнародна назва: Exoderil

Діюча речовина: Нафтифін гідрохлорид

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Деяка частина людського суспільства в нашій непростій сучасній дійсності мають проблеми з грибковими хворобами. Але медицина зробила крок вперед і зараз ринок фармацевтики пропонує широкий спектр медикаментів з протигрибковим ефектом. Заслужену загальновідомість отримав розрекламований препарат під назвою Екзодерил. Його використовують зовнішньо. Медикаментозний засіб призводить до потрібних результатів в протиборстві з грибковими недугами. Має високоефективні в лікуванні грибка нігтів (оніхомікозів); зараженні шкіри грибками, ускладнених інфікуванням бактерій; позбавляючи. Високою результативністю Екзодерилу володіє при лікуванні грибків, обрізаних на ділянках шкіри з гіперкератозом і на поверхнях тіла, покритих волосяним покривом.

Екзодерил, відпускають провізорами у вигляді крему

В наші дні лікарський засіб виготовляється в двох лікувальних видах:

  • Розчин – використовується зовнішньо.
  • Крем – також використовується зовнішньо.

Розчин Екзодерилу в повсякденному житті часто називають краплями. Більшість вважають, що якщо рідкий стан лікувальний засіб, значить можна сказати, що це краплі. Це, звичайно, невірне поняття. Крем також переважна частина громадян називає маззю Екзодерил. Але треба врахувати той факт, що мазь Екзодерил не проводиться заводами-виробниками.

Обидва лікувальних дій в своєму складі містять головну складову частину – нафтифін, в додаванні з повністю схожою концентрацією. Крем (1%) – в одному грамі полягає 10 мг активної складової частини, а розчин (1%) – в одному мілілітрі полягає також 10 мг активного з’єднання.

У ролі другорядних з’єднань виступають: очищена вода деіонізирована, пропіленгліколь, а також спирт етиловий. Крем включає до свого складу подальші другорядні з’єднання: цетилпальмітат; спирт бензиловий; спирт цетиловий; воду, що пройшла стадію очищення; спирт стеариловий; натрію гідроксид; сорбітану стеарат; ізопропілміристат; полісорбонат 60.

Крем являє собою без структурну масу вираженого білого відтінку. Виготовляється в тубах з алюмінію габаритами тридцять грамів і п’ятнадцять грам.

Розчин являє собою трохи жовтуватою рідиною з характерним запахом спирту. Виготовляється в затемнених скляних флаконах, оснащених крапельницею-пробкою габаритами двадцять мілілітрів і десять мілілітрів.

Екзодерилу властива протигрибкова результативність. Лікарський засіб повністю вбиває грибки-патогени, які представляють собою детонаторів інфікування грибковими захворюваннями нігтьового шару людини, а також шкіри.

На одні грибкові зараження Екзодерил виявляє фунгіцидний вплив (скасовує грибкові зараження на будь-якої ступені розвитку), на інші виявляє фунгістатичну дію (перешкоджає прояву процесу репродукування грибків, за підсумками якого грибки завершують своє життя).

Екзодерил володіє хистом піддавати блокаді ергостерол – це з’єднання, яке є Найголовнішою складовою частиною грибка. На підставі блокади ергостеролу, мембранна клітина грибка вразлива, не перешкоджає просуванню шкідливих компонентів і тим самим відправляє себе на смерть.

Інструкція по застосуванню повідомляє про подальші показаннях для лікування зараження грибками нігтьового шару, волосяних ділянок голови, а також шкірного покриву тіла людини:

  • Мікози волосяних ділянок голови і шкірного покриву тіла пацієнта, купейні інфікуванням бактеріями різного походження.
  • Зараження грибками складок шкіри і шкірних ділянок тіла (епідермофітії, лишай стригучий, трихофітії).
  • Зараження грибками між пальцями на ногах і руках.
  • Інфікування грибками шкірних ділянок голови або нігтьового шару, а також гладкої шкіри (дерматомікоз).
  • Оніхомікози – ураження грибками ніг, рук, нігтів.
  • Мікоз каналу скроневої кістки.
  • Кандидоз.
  • Лишай висівкоподібний.

Як правило, крем і розчин Екзодерил використовується для лікування зараження грибками нігтьового шару людини, волосяних ділянок голови, а також гладкої шкіри. Але розчин має більшу результативністю, ніж крем щодо лікарської терапії інфікування грибками гладкої шкіри або волосяних ділянок голови. За інших обставин можна скористатися іншим лікувальним видом Екзодерилу.

Слід знати, що якщо ви вже почали медикаментозну терапію, то виробляти зміни з лікувальної формою не варто.

Розчин і крем Екзодерил використовуються абсолютно однаково. Крім усього, довготривалість терапії, періодичність і порядок нанесення теж нічим не відрізняються.

Розчин або крем для лікарської терапії волосяних ділянок голови і гладкої шкіри слід покривати тонким шаром на заражені поверхні, при цьому потрібно окупувати шаром лікарського засобу один сантиметр здорової шкіри. Щоб нанести ту чи іншу лікувальну форму Екзодерилу волосся на голові стригти не потрібно, однак якщо вам по якихось обставин з волосяним покровом цю процедуру проробляти незручно, то можна зістригти. Перш ніж зробити лікарське лікування, потрібно добре промити шкіру з бактерицидним милом і насухо висушити.

Крем наноситься на заражену ділянку шкіри масажними рухами по колу об’ємом до одного сантиметра. Щоб розподілити розчин на інфікований ділянку шкіри, слід дозувати пару крапель на долоньку і натерти також масажними рухами.

Після обробки ураженої ділянки слід від п’яти до десяти хвилин не надягати одяг, щоб розчин або крем повністю абсорбувалися.

Для лікування зараження грибками волосистих ділянок голови і гладкої шкіри розчин або крем щодня наносять одноразово на добу. Проробляти цю процедуру слід в однаковий часовий інтервал. Для лікування дерматофитий – довготривалість терапії варіюється від двох до чотирьох тижнів. Якщо важкий стан хвороби, то медикаментозне лікування продовжують до восьми тижнів. Для лікування кандидозу – довгостроковість лікарського лікування складає чотири тижні. Для лікування різних мікозів – довготривалість медикаментозного лікування варіюється від чотирьох до восьми тижнів.

Слід враховувати, що довгостроковість лікарської терапії конкретизує тільки лікуючий фахівець даного профілю, оскільки доктор спостерігає за швидкодією зникнення симптоматики грибкових зараження.

Після цілковитого одужання потрібно використовувати ту чи іншу лікувальну форму ще чотирнадцять днів, щоб уникнути повторного інфікування і переконатися в загибелі грибків, що знаходяться в глибоких шарах шкіри людини.

Для лікування мікозів каналу скроневої кістки слід взяти ватний тампон, розподілити на нього потрібний обсяг крему або розчину і помістити в вушну раковину приблизно на п’ять або десять хвилин. Процедуру слід проводити один раз – двічі в день.

Довгостроковість медикаментозного лікування – від двох до чотирьох тижнів.

Для лікування нігтьового зараження грибком слід нанести на уражений ніготь розчин сечовини, обернути поліетиленовим пакетом і накласти пов’язку на три доби. По закінченню трьох діб пов’язку зняти, а інфіковану ділянку нігтя зрізати ножицями. Потім слід покрити всю нігтьову пластину розчином або кремом, причому також навколо всіх ділянок нігтя і обернути тугою пов’язкою. Довгостроковість лікарської терапії – від шести до восьми місяців двічі на добу.

Якщо по закінченню чотиритижневого медикаментозного лікування результативність не досягнуто, то необхідно звернутися до лікуючого лікаря для конкретізірованія поставленого діагнозу.

По закінченню різання всіх необхідних процедур з кремом або розчином потрібно в обов’язковому порядку ретельно помити руки бажано з бактерицидним милом.

Слід ухилятися від ураження очей і відкритих заражених ділянок кремом або розчином Екзодерил. Якщо це все-таки відбулося, потрібно відкритий заражений ділянку і очі промити значним об’ємом води.

При використанні двох лікувальних видів Екзодерилу у пацієнтів можуть розвинутися небажані реакції, до яких можна співвіднести:

  • Алергічні прояви;
  • Сухість шкірного покриву;
  • Печіння на вогнищі зараження;
  • Почервоніння.

По закінченню медикаментозного лікування вся симптоматика пройде сама по собі, тобто скасування лікарського засобу не потрібно, за винятком алергічних проявів.
Розчин і крем мають шеренгу обмежень, до яких можна зіставити:

  • Заражені відкриті ділянки шкіри;
  • Персоналістична нетерпимість складових частин медикаменту;
  • Алергічні прояви на що входять до складу з’єднання лікарського засобу;
  • Годуючі і вагітні жінки;
  • Дітям, яким не виповнилося вісімнадцять років, повинні використовувати Екзодерил з особливим застереженням.

Ціна Екзодерилу у фармацевтичній мережі

Скільки коштує? Вельми часто у провізорів різноманітних аптечних пунктів цінової аспект на засіб Екзодерил значно різниться. Вони це пояснюють низкою діючих факторів. Перш за все – це постачальники, регіональне розташування аптек та інші складові. Але в цілому, медикаментозний препарат є дорогим і не по кожному по кишені. Тому в ряді випадків при подібних обставинах лікарі можуть порекомендувати аналоги.

Аналоги Екзодерилу в фармацевтиці

Фармацевтична індустрія пропонує своїм споживачам абсолютні аналоги і синоніми Екзодерилу. Синоніми лікувального засобу Екзодерил – це, як правило, медикаменти, в складі яких головною активною складовою частиною є нафтифін.

Аналоги – це лікарські засоби такого ж призначення, але з іншими активними складовими. У Екзодерилу є всього лише один синонім – це Мікодерил, що випускається у вигляді крему і розчину.

До аналогам можна співвіднести подальші лікувальні засоби:

  • Крем Екзітер;
  • Крем Атіфін;
  • Мазь Цинкундан;
  • Лак для нігтів, крем і гель Батрафен;
  • Крем і гель Нео Фунготербін;
  • Крем Бінафін;
  • Спрей і крем Фунготербін;
  • Розчин, гель, спрей і крем Ламізил;
  • Лак для нігтів і крем Фонжіаль;
  • Лак для нігтів і розчин Лоцерил;
  • Мазь ундецін;
  • Мазь Мікозідін;
  • Крем Унгусан;
  • Крем Міконорм;
  • Спрей і крем Термікон;
  • Мазь Мікосептін;
  • Спрей і крем Тербіфін;
  • Розчин Нітрофунгін;
  • Крем Тербінокс;
  • Розчин Ніхлоргін;
  • Мазь, спрей і крем Тербінафін;
  • Розчин Ніхлофен;
  • Спрей і крем Тербікс;
  • Розчин і мазь Октіціл;
  • Таблетки і крем Тербізіл;
  • Лак для нігтів Офломіл;
  • Крем Тебікур.

Але не кожен може дозволити собі прикупити той чи інший лікувальний медикамент. Саме за цими обставинами є препарати, які стоять недорого. До малобюджетних аналогічних лікарських засобів можна співвіднести подальші:

  • Фунготербін;
  • Крем Бінафін;
  • Тербінафін;
  • Мікодеріл;
  • Тербінокс;
  • нітрофунгін;
  • Тербізіл;
  • Екзодерил.

Увага!

Використання Екзодерил без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.