Естровел

Фармакологічна група: Акушерство та гінекологія

Класифікація: V81MC

Міжнародна назва: Estrovel

Діюча речовина: Екстракт циміцифуги рацемози

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Естровел (на латині Estrovel) – це мультикомпонентна формула для зменшення передменструального та клімактеричного синдромів. Вона сприятливо впливає на нерви, допомагає усунути гормональний дисбаланс.

Інструкція по застосуванню Естровелу

Порядок прийому. 1-2 кап. щодня під час трапези. Приймають два місяці.

Для чого препарат. Застосування Естровелу може бути показано при синдромі передменструальної напруги, клімактеричному та менопаузальних станах у представниць прекрасної статі. Список протипоказань включає виношування дитини, лактацію та індивідуальну непереносимість складових.

Побічні ефекти засобу. Анотація практично нічого не говорить про небажані явища при терапії засобом. Тому ми вирішили звернутися до літературних медичних даних. У статті У.Р. Хамадьянова, Т.В. Саубанової, С.У. Хамадьянової з Башкирського державного медуніверситету (2009) говориться, що Естровел показав хорошу прийнятність та відсутність «побочек». Однак слід мати на увазі, що компоненти препарату рідко можуть викликати алергічні реакції.

Однак, якщо порівнювати з гормональними препаратами, дія даної формули набагато м’якша. Це підтверджують, зокрема, повідомлення користувачів на одному форумі. Деякі вважають, що Estrovel може викликати уповільнення метаболізму та набір ваги, але, знову ж таки, це натуральний препарат і на масу тіла він впливає найменше. Іноді його взагалі приймають для схуднення.

Яким чином діють Естровел капсули? Склад продукту

Естровел заворожує своїм складом. Добавка містить чималий перелік компонентів:

  • Вітамін В6 (2 мг). Сприяє метаболізму ключових поживних речовин. Впливає на підвищення стійкості до стресу. Допомагає боротися з передменструальними симптомами за допомогою зменшення набряклості, викликаної затримкою рідини. Активізує синтезування ендорфінів, завдяки чому поліпшує настрій.
  • Вітамін Е (15 мг). Вважається еталонною речовиною серед антиоксидантів, які захищають тканини від руйнівної дії вільних радикалів. Він сприяє ліквідації симптомів вагінальної сухості та роздратованості, покращує стан волосся, шкірного покриву.
  • Вітамін К1 (60 мкг). Він також відомий як «коагулюючий вітамін», тому його і називають «К». Існує кілька форм вітаміну К, в залежності від джерела. Вітамін К1 міститься в овочевих продуктах, особливо в зелених листових овочах. Тому добавки з даними компонентом будуть особливо корисні в зимовий час. Що стосується позитивних ефектів вітамінів для жінок – він грає важливу роль у відновленні та формуванні кісткової тканини, гарантуючи синтез білка остеокальцину. Завдяки цьому він запобігає остеопоротичним змінам кісток у жінок в постменопаузальному періоді.
  • Фолієва кислота (200 мкг). Крім того, лікарі часто рекомендують фолієву кислоту для підготовки до вагітності. Дефіцит цього вітаміну дійсно може бути причиною серйозних вад розвитку нервової системи плоду, таких як розщеплення хребта (Spina bifida). Ідеальний варіант – починати прийом добавок слід якомога раніше, оскільки нервова система розвивається з перших тижнів вагітності. Однак в цьому аспекті Естровел може не підходити у вашому конкретному випадку. Порадьтеся з лікарем стосовно того, що краще підібрати перед вагітністю та під час неї.
  • Екстракт насіння гріффони – L-5-гідрокситриптофан (60 мг). 5-гідрокситриптофан (англомовна назва – 5-HTP) є хімічним побічним продуктом білкового будівельного блоку L-триптофану. Він також виробляється комерційними підприємствами з насіння африканської рослини, відомої як Griffonia simplicifolia. 5-HTP використовується при розладах сну, таких як безсоння, депресія, занепокоєння, головний біль та головні болі напруженого типу. Насіння гріффони зменшує відчуття голоду. Це пов’язано з впливом на серотонін. Модулюючи повідомлення, які переміщуються в мозку, серотонін активує нейрони, що пригнічують апетит, одночасно блокуючи нейрони, які відповідають за посилення бажання з’їсти чогось смачненького.
  • Індол-3-карбінол – 25 мг. Індол – це рослини з роду капустяних (особливо різні види капусти – броколі, кольрабі, цвітна та ін.). У дослідженнях йдеться, що даний компонент може мати протиракові властивості. Причина цього, ймовірно, знаходиться в передбачуваній здатності індолу впливати на метаболізм естрогену та нівелювати профіцит статевих гормонів. Як відомо, надмірна дія естрогенних гормонів є однією із стрижневих причин раку молочної залози. Також індол-карбінол пригнічує віруси Herpes simplex та людські папіломавіруси.
  • Бор (1 мг). Бор є важливим та часто недооціненим мікроелементом. Використання бору допомагає підтримувати міцну структуру скелета шляхом збільшення щільності кістки, запобіганню остеопорозу, лікуванню таких станів, як артрит. Як повідомляє американський дослідник Nielsen FH (Гранд-Форкс, 2008), сбалансовує рівні статевих гормонів у жінок, в тому числі естрогену та тестостерону, полегшує симптоми менопаузи та ПМС, а також підвищує фертильність.
  • Ізофлавони сої (більше 25 мг). Найбільш поширеним джерелом фітоестрогенів є соєві продукти, що містять значну кількість флавоноїдів (в основному їх унікальна підмножина), які називають ізофлавонами, включаючи геністеїн та даідзеїн. Вчені виявили, що певні різновиди речовин ізофлавонів, що містяться в сої (це стосується згаданих геністеїну та даідзеїну) сприяють гормонального балансу у жінок, вони можуть запобігати остеопорозу, мають ударні антиоксидантні, протиракові та холестеринові рівні.
  • Діосгенін – понад 8 мг. Цьому компоненту препарат зобов’язаний ямсу китайському (Dioscorea opposita) в складі. Діоскорея багата на прогестерон, гормон, який виступає субстратом для синтезу інших гормональних речовин в організмі. Традиційна китайська медицина використовувала рослину не менше 2000 років, з часу написання Шень Нонг Бен Цао Цзин ( «Фармакопеї божественного землевласника» – «The Divine Farmer’s Materia Medica Classic»). Натуральні засоби на її основі, що володіють гормоноподібним ефектом, зараз випускаються безліччю зарубіжних компаній, в т.ч. At Last Naturals, Swanson, JĀSÖN, RipingRock, Napiers the Herbalists, Bianca Rosa, Nature’s Goodness, Hawai Pharm і Greenbush.
  • Аукубін – понад 240 мкг. Поряд з агнозідом, аукубін належить до іридоїдів, що містяться у Вітексі священному (Vitex Agnus). Іридоїди – це вторинні матеболіти, які знаходяться в багатьох лікарських рослинах, та відповідають за їх антимутагенні, спазмолітичні, антигепатотоксичні, антиоксидантні, імуномодулюючі та інші властивості. Згідно анотації до препарату, діючі речовини Вітексу допомагають боротися з болем, зменшують нервозність та дратівливість, зменшують передменструальну та преклімактеричну масталгію, володіють протипухлинною дією.

Ціна на Естровел: скільки коштує засіб?

БАД випускався фірмою Екосвіт, але як повідомляють користувачі порталу Айрекомменд, зараз він знятий з виробництва. Те ж саме стосується продукту від Тайм Фактор, згідно порталу Біосфера, він вже знятий з продажу. Однак, цей БАД не зник з полиць аптек, на даний момент можна придбати засіб, який виробляється компанією Внешторг Фарма ТОВ (Володимирська область, Росія). Швидше за все, у вас зараз тільки один варіант для придбання, тому питання «що краще» не повинно виникнути.

Аналоги Естровелу: на чому зупинити вибір?

Які мати на прикметі препарати, якщо вам раптом знадобиться аналог? В аптеках та інтернет-магазинах є в наявності такі подібні Естровелу медикаменти: Ци-Клим, Лайфемін, Клімаксан, Фемінал, Клімадинон, Ременс, Менопейс, Менора Плюс, Клімактоплан, Тазалок, Клімонорм, Аб’юфен, Менса, Іноклім та ін.


Увага!

Використання Естровел без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.