Келтікан та Келтікан Комплекс

Фармакологічна група: Анальгетики (Болезаспокійливі), Знеболюючі. Анестетики і спазмолітики

Класифікація: N07Х Х

Міжнародна назва: Keltican

Діюча речовина: Цитидину-5-динатрію монофосфату, Уридину-5-тринатрію трифосфату, Уридину-5-динатрію дифосфату, Уридину-5-динатрію монофосфату

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...

Захворювання нервової системи можуть проявлятися в різному віці. Для поліпшення здоров’я та якості життя відповідний діагноз повинен бути поставлений як можна раніше після виявлення симптоматики хвороби. Хорошим засобом при неврологічних захворюваннях є капсули Келтікан. Вони застосовуються тільки у дорослих людей при відповідних хворобах неврологічного характеру. Перед застосуванням засобу варто в обов’язковому порядку прочитати інструкцію, оскільки Калтікан має протипоказання.

Інструкція по застосуванню Келтікана

Опис та склад препарату. Keltikan відноситься до засобів, які застосовуються в лікуванні хвороб нервової системи. Випускається у вигляді капсул з твердого желатину. У складі Keltikan присутні такі активні компоненти, як:

– цитидин-5-натрію монофосфат (cytidine V-sоdium-monophosphate);
– уридин-5-тринатрію трифосфат (uridine-V-triphosphate trisodium);
– уридин-5-натрію дифосфат (V-sodium-uridine diphosphate);
– уридин-5-натрію монофосфат (uridine V-sоdium-monophosphate).

Уридинові капсули також складаються й з допоміжних речовин у вигляді лимонної кислоти, кремнію діоксид та інших речовин.

Вищеописаний склад уридинмісткого засобу сприяє тому, щоб завдяки збільшенню трофічних властивостей аксонова нервова тканина почала свою регенерацію та навіть дозрівання.

Показання до застосування. Уридинові ліки застосовується виключно у дорослої вікової групи, тобто, їх заборонено застосовувати дітям будь-якого віку. Для дітей з різноманітними неврологічними хворобами існують інші ліки з іншою дією та часто помітним складом.

Уридинмісткий засіб застосовується при наступних хворобах у дорослих:

 • Кістково-суглобова невропатія (osteo-articulariis neuropathia). Це стосується таких відомих хвороб, як ішіас та радикуліт (coxendicybus).
 • Метаболічна невропатія (metabolicie neuropathia). Тут мова йде про діабетичну та безпосередньо алкогольну полінейропатію (polyneuropathy).
 • Інфекційна невропатія (infectiorus neuropathia). Подібного роду невропатія пояснюється хворобою, про яку всі чули – оперізувальний лишай (scandalisie robusteisy).
 • Запалення лицьового нерва (inflamations nervyi facialisa).
 • Запалення трійчастого нерва (inflamations nervyi trigemini).
 • Невралгія міжреберного типу (intercostalis neuralgia).
 • Люмбалгія (lumbodynia).

Протипоказання. Урдинмісткі таблетки, які називаються Келтікан Форте, та капсули можна застосовувати далеко не всім дорослим пацієнтам. Хоч таких протипоказань й мало, проте, їх потрібно враховувати. Отже, єдине та головне протипоказання до застосування Keltikan – це підвищена чутливість до компонентів препарату. Також, це можуть бути не тільки основні, але й допоміжні компоненти уридин-цитидинових капсул.

Ознаки гіперчутливості до складових уридинмісткого препарату, що проявляються, головним чином, у вигляді різних алергічних реакцій, можуть з’явитися й після першого, другого застосування капсул. У такому випадку необхідно не вичікувати, а звертатися до лікаря, скасувавши прийом капсул. Тому, якщо ви не знаєте, чи є у вас чутливість до компонентів препарату, потрібно з самого початку лікування стежити за своїм здоров’ям з підвищеною ретельністю та звертатися до лікаря у разі виявлення незвичного висипу, багрянці та ін.

Інструкція по застосуванню. Цитидинмісткі капсули приймаються всередину з великою кількістю води. Як правило, пацієнтам призначається доза 1-2 капсули 2 рази на добу при вищеописаних хворобах. Тривалість лікування визначається лікарем в залежності від стану хворого.

Користь та шкода цитидинмісткого Келтікану очевидна – урдиновий засіб допомагає боротися з неврологічними хворобами, зрідка супроводжуючись реакціями мегачутливості. Крім алергії на компоненти, Keltikan не надає на організм шкідливого впливу, будучи низькотоксичним.

Гіпотетично уридиновий Keltikan можна застосовувати також при вагітності та грудному вигодовуванні, однак, досвіду такого лікування немає через відсутність попередніх досліджень у цій групі пацієнтів.

Застосування цитидинмісткого Keltikan при онкології детально обговорюється з лікарем-онкологом, оскільки в разі проведення хіміотерапії є ряд вимог, які потрібно виконувати.

Опис препарату Келтікан Комплекс

Пацієнти цікавляться – чим відрізняється Келтікан від Келтікана Комплекс? Справа в тому, що другий варіант навіть не вважається лікарським препаратом, а є лише БАДом, добавкою до їжі. Він містить у своєму складі такі речовини, як біогенний елемент уридин-5-натрію монофосфат, вітамін В12, а також фолієву кислоту. Уридин-5-натрію монофосфат впливає на пошкоджені нерви прискорюючи та відновлюючи. Вітамін В12 разом із фолієвою кислотою необхідні для того, щоб нейронний метаболізм підтримувався на належному рівні.

Завдяки такій уридинофосфатній добавці до їжі протягом певного часу відновлюються пошкоджені нервові волокна. Уридинмонофосфатний Келтікан Комплекс особливо дієвий для тих пацієнтів, які страждають від захворювань хребта, а також периферичних нервів (peripherycis nervorurim). Схема прийому уридинового Комплексу повинна регулюватися лікарем, проте, є загальні рекомендації, яких можна дотримуватися.

Дорослим пацієнтам, які мають проблеми зі здоров’ям нервової системи, рекомендується приймати по 1 капсулі уридинфосфатного Келтікан Комплексу 1 раз в день в момент прийому їжі. Курс терапії з додаванням даного БАДа зазвичай триває 20 днів, але, якщо є така необхідність, курс повторюють.

Деякі люди відчувають великі труднощі з ковтанням усіляких пігулок, відповідно, капсула даної добавки також викликає незручності. У подібних випадках капсулу можна розкрити, витягти з неї складові гранули та прийняти їх по частинкам, акуратно запиваючи водою.

Уридинмонофосфатний Келтікан Комплекс не застосовується під час вагітності та годування груддю. Крім того, прийом заборонений й при наявності індивідуальної непереносимості компонентів у складі.

Яка ціна Келтікана сьогодні?

Уридиновий Keltikan продається без рецепту, проте, він відноситься скоріше до недешевих препаратів. Вся справа в тому, що його ціна досить висока за одну упаковку капсул. Але в даному випадку не варто сумніватися в ефективності цитидинмісткого препарату, про нього говорять відгуки пацієнтів, які лікувалися Келтіканом. Такого роду відгуки можна прочитати на різних сайтах.

Для того щоб купити урдинмісткий Keltikan можна відправитися в будь-яку з аптек, оскільки він присутній практично в кожній з них. На розсуд пацієнта можна придбати уридинмісткий Keltikan в інтернет-аптеці.

Підбір аналога Келтікана

Якщо вас не влаштував уридинмісткий Keltikan по своїй високій ціні, то ви маєте право вибрати засіб для лікування неврологічних захворювань дешевше. Але це потрібно робити разом з неврологом, оскількі різні засоби мають особливі моменти застосування. Обраний аналог не повинен викликати у пацієнта негативних реакцій, а також не мати протипоказань для пацієнта. При виборі аналога уридинового Келтікану варто звернути увагу на такі варіанти:

 • Antifront (Антифрoнт);
 • Armadine (Армaдін);
 • Vеnocor (Венoкор);
 • Dinаr (Дінaр);
 • Lоdixem (Лодикcем);
 • Meks (Мекс);
 • Meksidol (Мекcідол);
 • Neirotop (Нейрoтоп);
 • Neirotropine (Нейротпропін);
 • Teamex (Тіaмекс);
 • Elfunath (Елфунaт);
 • Rilutеk (Рілутек).

Увага!

Використання Келтікан та Келтікан Комплекс без призначення лікаря або без дотримання його точних рекомендацій може призвести до різкого погіршення Вашого здоров’я. Прагніть вживати той чи інший препарат тільки після консультації з фахівцем. У разі виявлення побічних ефектів негайно припиніть прийом ліків і зверніться по кваліфіковану допомогу.